Opinie o Studio Makijażu Permanentnego Perfect Lines Marianna Czerniak w Czeladź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Studio Makijażu Permanentnego Perfect Lines Marianna Czerniak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Studio Makijażu Permanentnego Perfect Lines Marianna Czerniak o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Makijażu Permanentnego Perfect Lines Marianna Czerniak w Czeladź

Blanka Nowy wpis

Jestem stylistką paznokci i też zawzięcie szukam jakiegoś przytulnego miejsca do pracy. Z tego co widzę, firma jakiś czas temu potrzebowała takich pracowników. Daliście tutaj sporo informacji, że w soboty tylko 8h, nie ma dojazdów do klientek, to powiedzcie jeszcze jak się teraz zarobki kształtują?

xyz Nowy wpis
@Blanka

Nie polecam, gniazdo żmij

Danuta

Ma ktoś info o stanowisku Stylistka paznokci? Bo trafiłam w sieci ogłoszenie i zainteresowała mnie ta oferta. Podali w niej, że to praca także w co drugą sobotę. A czy są też zlecenia wyjazdowe, czy tylko stacjonarnie w studio? Szczególnie chodzi mi o te soboty, czy zdarza się jazda do klientek do ich lokalizacji?

Iza
@Danuta

Nie jeździ się do klientek. Co druga sobota w pracy.

Helena Nowy wpis
@Iza

Czy soboty są lepiej płatne? W ogóle ile godzin w soboty trzeba pracować? Tyle samo co w tygodniu czy krócej?

Joanna Nowy wpis
@Helena

8 godzin. Płatne tak samo

Jak wygląda ścieżka kariery w Studio Makijażu Permanentnego Perfect Lines Marianna Czerniak? Czy trudno jest zdobyć awans?

bbb

p(usunięte przez administratora)

mhd

Nie

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Studio Makijażu Permanentnego Perfect Lines Marianna Czerniak. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Stylistka paznokci?
Lila

Złożyłam zamówienie zagraniczne. 3 dni prosiłam się o zmianę faktury na 0 VAT. W końcu się udało, bo pani nie umiała tego zrobić. Hurra paczka dotarła, brakowało 3 produktów a kolejny przysłany został w nie tym kolorze co zamawiałam. Po 2 tygodniach brakujących produktów nie ma. Żadna rzetelna z nich firma. Nie polecam i nie będę korzystać. To jakiś żart!

Iza
@Lila

Czyli tak jakby zamówienie wciąż nie doszło do skutku? To jaki teraz etap tego jest?

Renata

Orientujecie się jakie ma wymagania ta firma dla makijażystek? Widzę, że zdarzały się tu przyjęcia... Może by mi się udało.

Pannadarianna

Jako kandydat na pracownika nie polecam. Po rozmowie kwalifikacyjnej zaproponowano mi dzień próbny, był on przekładany niejednokrotnie bo zawsze było "cos". Przed finalnym dniem próbnym poinformowali mnie ze juz nieaktualne bo kogoś sobie znaleźli. Brak profesjonalizmu wobec potencjalnych pracowników. Zwodzili mnie prawie 2 tygodnie, gdzie bylam w stanie odmówić kilku rozmów w firmach gdzie faktycznie mogłam juz dostać prace.

Martyna

Zgłosiłam sie na modelke , ktora za pól ceny mogla miec eymarzony permanentny brwi....i tyle. Brwi sa ale nie wymarzone. Nie bede ujmowac profesjonalizmu pracownikom aczkolwiek za duzo osob do pilnowania i przegapion praca na mojen twarzy....szkoda. Niestety ale w zwiazku z tym pozostal nie smak i nie polece nikomu tego miejsca

An

3 tygodnie depresji, bo tyle dopiero minelo Od wykonania makijazu permanentnego brwi. Niestety zostal mi doradzony ksztalt, podobno bardzo naturalny bo o taki prosilam i zgodny z moim naturalnym. Salon o Tak swietnej opini, ksztalt Od poczatku mi nie pasowal ale mi Doradzono ze to dopiero jak sie wycieniuje to bedzie efekt . Ja sie nie znam wiec zatwierdzilam. Po zabiegu szok ale ok wszyscy Tak mowia ze to trzeba poczekac. Minely 3 tygodnie ale jest dramat, brwi za blisko , ogonki powyzej moich brwi wiec mam podwoje, wyraz twarzy zdziwiono wk... na stale. Poczytalam troche o makijazach i po przeczytaniu kilku fachowych pism Wiem ze : nie podnosic ogonkow bo twarz Nabiera nie naturalnego wyrazu wiecznego zdenerwlowanio zdziwienia, nie zblizac do siebie za blisko i nie robic za grubych brwi bo wyglada to zle . Jak salon z taka opinia moze Tak zniszczyc komus twarz!!! Aha ksztalt nie podloga reklamacji . Szkoda bo w moim przypadku jedynie laser usunie sztucznie z daleka wygladajace brwi. Do tego nadal widac kontur ... czekam az zniknie ... dam znac po roku czy makijaz zblednie i czy cos sie da s tym zrobic . Co do techniki I koloru jest ok, poza widocznym konturem ... generalnie robie wszystko by wyblakl jak najszybciej.

Batik

Pani Marianna namawia moje klientki na brwi u siebie. To jest (usunięte przez administratora) jawne podbieranie klientek.

Dawna znajoma
@Batik

Pani Marianna stosuje ten proceder od początku swojej działalności. Na tym zbudowała swój wizerunek. Nieuczciwość, to jej marka!

Julita

Jak firma radzi sobie w tym trudnym czasie? Pytam ponieważ jestem zainteresowana pracą, warto złożyć cv?

Batik
@Julita

Firma podbiera klientów innym. Sąsiedzi z branży nie przepadają za szefowa bo prowadzi nie czysty biznes konkurencyjny

Klientka

Tak się charakteryzuje dobre miejsce, kiedy to fryzjer alkoholik i narkoman jest dopuszczany do pracy. Rozumiem ze próby wątrobowe i badania weneryczne wyszły mu ok ? Bo ostatnie przygody jakie miały miejsce ślad na ciele zostawiły. Radzę uważać na tego Pana

Ktosik

Arturku mam nadzieje ze uregulujesz swoje długi za???? ;) bo uciekać już nie masz co :)

Alice

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia i wykonania usługi w Salonie Perfect Lines. Napewno ponownie skorzystam z waszych usług, polecam niezdecydowanym :)

Aśka

Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo, indywidualne podejscie do klienta i miła atmosfera w salonie. Robiłam tu makijaż permanentny brwi i kreski. Jestem bardzo zadowolona. Wszystko zostało zrobione tak jak chciała. Nie mam żadnych zastrzeżeń! Polecam z całego serca!

magdalenaW

Jestem właścicielem salonu który zaopatruje się w hurtowni Perfect Lines. Obsługa jest przemiła, produkty bardzo wysokiej jakości, ogromny wybór i ceny bardzo konkurencyjne. Dodatkowo przebyłam dwa szkolenia w tej firmie, nigdzie indziej nie nauczono mnie tak wiele. Po odbytych szkoleniach zdecydowałam się na skorzystanie z usług salonu i wykonano mi makijaż permanentny brwi i ust, piękniejszego efektu nie mogłam sobie wymarzyć. Jednym zdaniem PEŁEN PROFESJONALIZM !

Klaudia

Studio pelne profesjonalistow, czasami trudniej sie dodzwonic ale przy tej ilosci pracy nie ma sie co dziwic. Ja brewki robilam u Agaty a kreski u Marianny i obydwiw panie zrobily szystko super.

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Makijażu Permanentnego Perfect Lines Marianna Czerniak - Czeladź

• Jak się pracuje w Studio Makijażu Permanentnego Perfect Lines Marianna Czerniak?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Makijażu Permanentnego Perfect Lines Marianna Czerniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Studio Makijażu Permanentnego Perfect Lines Marianna Czerniak
  • Szpitalna 9