Opinie o Inver Polska Sp. z o.o. w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inver Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inver Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inver Polska Sp. z o.o. w Dębica

Domino

Jaka zmianowość obowiązuje w magazynie a jaka na produkcji? 3 zmiany, 2 zmiany czy system trzyzmianowy czterobrygadowy?

;)
@Domino

5 brygad ;) 6 dni pracy 4 wolnego czyli 11 22 33 4wolne

Grzech

Praca fajna, jednak zarobki moglyby byc lepsze, socjal dobry

Humek

praca lajtowa oczywiscie dla kogos kto kuma co kolwiek, kierownik bardzo na + tak samo jak i miszczowie praca nie jest ciezka . pieniadze wyplacane w terminie + sodexo , nie wiem dlaczego ludzie narzekaja gdzie ja juz pracuje chwile w tym zakladzie i podoba mi sie ogolnie wiekszosc na duzy + !

Jest Git

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Inver Polska Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.

Nie liczą się z ludźmi nie tyle firma co zarządzający zakładem.

Były pracownik obozu pracy

Zarządzający to (usunięte przez administratora) nie ludzie

Były pracownik obozu pracy

Chyba najgorsza firma na metalowców jak i pewnie w Dębicy, dyrektorstwo (usunięte przez administratora) wmawiają ludzią ze najważniejsze jest bezpieczeństwo a to nie prawda nie potrafią zrozumieć liczą się dla nich wyniki produkcji a od tego zaczyna się pośpiech i dążenie do wypadków czyli bph powiedzmy mają w (usunięte przez administratora) , Nie chcą dać pracownikom produkcji zarobić myślą o sobie jak i około 50 osób umysłowych tam idzie kasa strumieniami jak i ten (usunięte przez administratora) katering im funduje firma niech dają ze swoich jak i tak w (usunięte przez administratora) zarabiają za nic. Jest tam 5 brygadówka chujostwo ciekawe jak ludzie będą wolne wykorzystywać jak ktoś będzie chciał jechać na wczasy np. 2 tygodnie , bo bym zapomniał liczy się tam tez podlizywanie mistrzom to oni załatwiają kto ma dostać lepsze stanowisko siedzące za dużo lepszą kasę nie podlizujesz się to (usunięte przez administratora) jak murzyn niech jeszcze zrobią ogrodzenie pod napięciem i ochronę z bronią TO JEST (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pracuś

Jeszcze zakładu na Metalowców w Dębicy nie widzieliście.Syf koła i mogiła.Mydlenie oczu Amerykanom.Pracownicy fizyczni wykorzystywani jak tylko można,brakuje poszczególnych narzędzi do pracy,nie wspomnę o zamiennych częściach do maszyn.Prezes z Krakowa to słomę ma w butach pełną mordą pogardą dla pracowników,juz nie mówię o zwykłym przywitaniu się czy dzień dobry lub podaniu dłoni przy obchodzie.Byle do siebie kasę brać i autko służbowe+mieszkanie ale nie tylko on jeden tak ma.Dyrektor produkcji również.1pracownik fizyczny przypada na 5umysłowych.Cała dyrekcja darmozjadów do usunięcia bo szkoda firmy tragedia.Wszystko kosztem pracownika za minimalną krajową plus mała premia.Realia firmy val spar/inver a obecnie Sherwin Williams!Metalowców 49 Dębica.Cały Wuch inne firmy znajdujące się śmieją z Naszej Władzy.

Gal
@Pracuś

POLAĆ MU ! Prawde mowi :)

admin

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inver Polska Sp. z o.o.? Wiesz jakie warunki oferują? Napisz swoją opinię w komentarzu!

-nowy????
@admin

2038+10proc ,a po zmianach2100brutto+10proc i po minimum 3miesiacach sodexo.Chyba najgorszy pracodawca w tej lokalizacji

Zostaw merytoryczną opinię o Inver Polska Sp. z o.o. - Dębica

• Jak się pracuje w Inver Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inver Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inver Polska Sp. z o.o.?

Inver Polska Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Metalowców 49
    39-200 Dębica