Opinie o Inver Polska Sp. z o.o. w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inver Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inver Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inver Polska Sp. z o.o. w Dębica

HR to jest jakas pomylka. Takiego burdelu jeszcze nie spotkalem

Gabriela Nowy wpis

dzień dobry. z chłopakiem chcieliśmy teraz znaleźć ofertę pracy na produkcje dla niego, bo zatrudnienia w Dębicy szuka ale pod tą nazwą firmową jedyne co nam wyszło to ogłoszenie dla Managera Produkcji i to w dodatku jakieś stare. Czy oferty są teraz dodawane pod inna nazwa?

Gruby inaczej

Witam wszystkich zainteresowanych, moja opinia o tej firmie jest negatywna. Dyrektor "wyrzucił" nas (czyli produkcję) za bramę i już nie można parkować wewnątrz firmy. Może pomyślelibyście że brakuje miejsca? Może że również wyrzucili "szaraków" z biur? A gdzież by. Ludzie stoją za brama gdzie się da. Drugim moim zarzutem jest ciągle śrubowane norm gdzie maszyny (usunięte przez administratora) się bardzo. Brak części zapasowych również robi swoje. Mechanicy często robią co mogą ale nie raz maszyny stoją długo zepsute. Może ktoś pomyśli że przynajmniej szanują pracowników? Również niestety nie mam dobrej odpowiedzi. Mają ludzi w (usunięte przez administratora) Może pracownicy są względem siebie mili? Oj tu jest roznie, jedna zmiana jest słynna z tego że jest dużo (usunięte przez administratora) Oglonie zależy bardzo na jaką zmianę trafisz ale może 2 z 5 są w miarę git. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to baaardzo ale to bardzo im szkoda pieniędzy na wypłatę. Jeśli już o wynagrodzeniu mowa to e pasek przychodzi nawet z miesięcznym opóźnieniem.

Pracownik 1 Nowy wpis
@Gruby inaczej

Pozwolę się grubo z kolegą "Gruby inaczej" nie zgodzić. Pracownicy nie zostali wyrzuceni poza bramę tylko poproszeni o parkowanie na parkingu wydzierżawionym jakieś 200 m od zakładu. Za kilka dni będzie to dotyczyć wszystkich pracowników. Jak ktoś nie chce się przejść to może parkować koło bramy... jego wola. Samo to, że pasek przychodzi z miesięcznym opóźnieniem nie ma nic wspólnego z tym, że wypłata jest na czas. Raz komuś zdarzył się błąd ale nie można tego w taki sposób uogólniać. Maszyny, które są w zakładzie to nie jest pospolity "cep" a dorobienie części zajmuje czasami trochę więcej czasu niż się oczekuje. Atmosfera może nie jest rodzinna....bo nikt takiej w pracy nie oczekuje, ale jest koleżeńska.

Gruby inaczej Nowy wpis
@Pracownik 1

Po pierwsze to nie można parkować koło bramy bo tam parking ciągle zajęty, więc wyboru się nie ma. Kilka dni minęło i jak? Nadal to samo. Szarak za bramę, elita w środku. Mimo że dużo wolnych miejsc jest. Po drugie pragnę zauważyć, że epasek przychodził nie raz lecz kilka razy (o więcej nie mogę się wypowiedzieć bo nie pracuje tu lata) z opóźnieniem. Był raz na czas za mojej *kadecji*. Po 3 co do maszyn to nie mogę się za wiele wypowiedzieć ale widzę jak to wygląda. Po 4 Ocena atmosfery w pracy to jest rzecz subiektywna, Ty masz inne doświadczenia ja mam inne.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Inver Polska Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

HR to jest jakas pomylka. Takiego burdelu jeszcze nie spotkalem

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Inver Polska Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Uruchomieniowiec ds. elektrycznych
Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice
Twutwutwu

Prawda jest taka że pseudo dyrektor i pseudo kierownik produkcji rozwalą ten zakład w niedługim czasie już ten wóz ledwo jedzie.

Katarzyna
@Twutwutwu

W jaki sposób Twoim zdaniem rozwalają zakład? Masz na to jakieś dowody? Może warto zgłosić to do zarządu....

@Katarzyna

Choćby przez to, że przez niekompetencyjne zarządzanie nie potrafią zapewnić odpowiedniej atmosfery w pracy, pozwalając żeby ludzie robili sobie na złość i nie dbając o pracownika w żaden sposób. Przez to tyle osób się zwalnia, co wpływa na wydajność produkcji itp. To tylko jeden z przykładów. Docelowo chyba już wie Pani do czego to dąży.

Iwona

Jak niby mają ogarnąć zachowanie dorosłych ludzi? Myślisz że takie rzeczy da się zmienić jednym słowem?

@Iwona

Są odpowiednie narzędzia do tego, takie jak np premia. Nie mówię tutaj o dzieciach w przedszkolu, tylko dorosłych, niby odpowiedzialnych ludzi. Robienie specjalnie na złość poprzedniej zmianie, kosztem nieprawidłowości w produkcji, to już działanie na niekorzyść firmy. Nie mówiąc już o kopaniu dołków pod innymi pracownikami. Ale właśnie przełożeni wiedząc o tym nic sobie z tego nie robią. Więc albo firma celowo strzela sobie w kolano, albo niewłaściwe osoby są na nieodpowiednich miejscach.

@Iwona

Twoim pytaniem właśnie udowodniłaś, że nie masz pojęcia o zarządzaniu ludźmi. To jest to o czym była mowa wcześniej - niekompetentni ludzie na stanowiskach. Mam nadzieję, że nie jesteś tam osobą zarządzającą...

Helena

Pytanie tylko jak to wygląda obecnie, miesiące mijają i nic nowego się nie pojawiło już w tym omawianym zakresie. Jeśli o te wyższe stanowiska chodzi to kiedy była tam jakakolwiek rotacja? Przyjmują jedynie osoby z zewnątrz czy zdarzają się awanse?

Od: Cała prawda:)

Zamiast rozpisywać się o półprawdach i fałszywych oszczerstwach opisali byście prawdę a nie bujdy kilku śmiesznych ludzi co mimo spadku bezrobocia w całym regionie, dalej niema pracy. Są osoby w tej firmie które pracują ponad 20 lat i cieszą się z tego że tam pracują. A więc; Praca w firmie Inver w Dębicy, która jest w największej korporacji świata o nazwie SHERWIN WILLIAMS, jest pracą STABILNĄ I JEDNĄ Z LEPSZYCH SYSTEMÓW PRACY. 5 brygad czyli; 11 22 33 4-dni wolnego by móc zregenerować siły do dalszej prac. Lekka i nie skomplikowana na początku dla młodych, na początku każdy przechodzi szkolenie i indywidualnie dobiera mu się stanowisko od umiejętności, które nabył z czasem. Jedyne miejsce gdzie trzeba więcej wysiłku to naważanie, ale od razu cie tam nie dadzą, a jeśli tak jest to powód do dumy bo zostałeś doceniony i mistrz wierzy w to że nie zepsujesz farby. Ale Każdy nowy trafia od razu na młyn bo to najłatwiejsza praca, bo dobierasz tylko kartony, a dopiero jak zakminisz o co chodzi, to trafisz wraz z opiekunem na pierwsze czyszczenie pod okiem osoby która bierze za ciebie PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Proszę nie insynuować że ktoś bez przeszkolenia pracuje, bo osoba która cię szkoli bierze za to pieniądze i odpowiada za ciebie. Tak jest na każdym stanowisku pracy. Nikt nie zakazuje palenia, wyjścia do ubikacji, czy picia wody. Dzięki dyrektorowi i kierownikowi produkcji, firma na najwyższym poziomie bezpieczeństwa; BHP, pożarowych i pierwszej pomocy. Nigdzie w Dębicy niema takiego nacisku na twoje bezpieczeństwo jak w Inverze. Jednym słowem Praca jest; MIŁA, PRZYJEMNA, ODPOWIEDZIALNA, STAŁA, SPOKOJNA, DOBRZE PŁATNA I CO WAŻNE W RODZINNEJ ATMOSFERZE. Cała załoga trzyma się razem jak jedna Rodzina.

Kłamca
@Od: Cała prawda:)

Ciekawe któremu z pracowników tak bardzo zależy na opini że takie bzdury tu pisze

nnnnnnnnnnnnnnnnn
@Od: Cała prawda:)

ty to chyba z biura jestes takie polecenie dostałeś że takie farmazony wypisujesz kasa jest coraz gorsza a obowiązków tylko przybywa niektórzy myślą o zwolnieniu sie

@Kłamca

Motyce bo go wyrzucili i nie może przeżyć

@Od: Cała prawda:)

Na początek na młynie lekka i nieskomplikowana praca? To kpina jakaś? Trzeba 8 godzin 20kilowe pudełka układać na paletach. Dziewczyny też to muszą robić, i kłaść je ponad wysokość swojej głowy, więc lekko na pewno nie jest. Nie mówiąc już o czyszczeniu młyna. Ale to wie tylko ten kto to robi. No i nie wspominając o pracy w pyle, co się przekłada na uczulenia i trudności z oddychaniem. O tym już nikt nie wspomni, prawda?

@Od: Cała prawda:)

Się przedstaw jak taki mądry bo chyba firmy mylisz , że chyba sam kiero pisze xD

Helena

Czekaj... Twierdzisz, że firmy zostały pomylone, bo sam "kiero" pisze? Rozwiniesz myśl, bo to może zdawać się niejednoznaczne...? Czemu takie pomyłki mu przytaczasz?

Czy w Inver Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

XXX

Chyba sobie żartujesz tu się tylko tonaż liczy a nie problemy

Iwona
@XXX

Ale to w ogóle nie ma na kogo liczyć? Czy przez to atmosfera jest ciężka? Czy raczej między pracownikami nie jest tak źle?

Brak słów na to co się dzieje w tej firmie! Pracownicy są ciągle oszukiwani i wykorzystywani finansowo przez zarząd. Puste obietnice, obcinanie pensji itp. Kierownicy i brygadziści nie mają nic do gadania, a nawet gdyby mieli to się boją odezwać, żeby czasami ktoś ich nie przestał lubić. Dziecinada! Praca w pyle, w warunkach szkodliwych za najniższą krajową.

>gdy chcesz pracować za najniższą krajową plus śmieszna premia to praca dla ciebie ;> im lepiej pracujesz tym bardziej jesteś wykorzystywany w zamian za NIC anie dobrego słowa nie usłyszysz... moda na zrobienie normy plus wiadomo trzeba jeszcze coś na tak zwane ciężkie czasy uzbierać Ogólnie POLECAM ;)

Ktosik

Dokładnie tak jest nic dodać nic ująć

Hhhh

Czy może ktoś nie rozumie udaje że nie widzi myśli że wie a nic nie widzi pytam gdzie kierownik, mistrz ? ciężka praca na młynach gdy reszta załogi śpi w kontroli jakości ( pany z wytłaczarek) nie można się doprosić o pomoc postawią jedna kadź na godzinę i siedzą na (usunięte przez administratora) i graj na tel...( na pupilka trzeba zasłużyć?) gdyby nie problemy finansowe już bym nie pracowała Dużo pracy za małe pieniądze oczywiście Praca nad pod firmę oczywiście Najniższa krajowa oczywiście Byle do końca miesiąca i baj baj

@Hhhh

zgadzam sie z toba w 100 % pociesze cie karma wraca do kazdego nie znaja dnia ani godziny kiedy PIP wpadnie lub co gorzej dojdzie za granice co sie dzieje na firmie a dojdzie juz nie długo poleca łby pokolei niech straja poi gaciach :D

Helena

Ja tam widywałam przypadki, gdzie PIP prócz protokołu nic konkretnego nie robił. Ale co to myślisz, że granica tutaj serio rozwiąże sprawę? xd

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Inver Polska Sp. z o.o.?

Jan

Tak, ale są inne lepsze firmy, gdzie pensja jest zdecydowanie wyższa i mniej pracy. Nie polecam żadnego działu w tej firmie. Szkoda zdrowia, zwykły folwark.

H
@Jan

Tak zgadzam się to folwark , do tego każdy patrzy aby tylko haczyk mieć na ciebie i z byle pierdułką lecą do przełożonych ale to w każdej firmie

Jak chcesz

Biorą każdego byle żeby się nie potykał o własne nogi ????

yyyy

bo pacan mi nie dał wózka na chwilę a trzeba było wannę zmienić na młynie i musiałem na chwilkę stanąć i dostałem za to opieprz pierw od kontrolera a później od mistrza. Nie życzę mu źle ale niech teraz zapyla na naważaniu za wszystkich. Dobrze mu, niech tam zostanie ile wejdzie , bardzo dobrze podjęta decyzja o przeniesieniu. oby więc ej takich

komandos gro
@yyyy

Szkoda chłopa zwolnił się , nie był złym kolegą , jak coś trzeba było pomóc to pomagał dać na zaś glupie rękawice bez zbędnych pytań , szkoda mi go oby rzyczę mu aby dobrze mu sie wiodło. a ty yyy to faktycznie powienienes sie przebadać już w wiekszości firm są badania pysotechniczne i psychologiczne

abdul mehmed

co wyście się go tak czepili nie kumam , non stop piszecie na jego temat a ty yyyyy faktycznie powinieneś się przebadać bo coś z tobą jest nie tak

yyyy

Zachęcają bonusem do karty sodexo, na karcie jest 500 zł oczywiście podatek jest naliczany cos okolo 230 zł z pensji ale jest ok . Socjal też jest w miarę . Co tu dużo pisać jak w kazdyj robocie są ludzie ok i nie ok ( donosiciele ) , trzeba sie pilnować bo by Cię w łyżce utopili , nie jeden się już o tym przekonał :-) ( hehe jest taki jeden co go (usunięte przez administratora) już chwilę gość nie zauważa tego ale (usunięte przez administratora) wyczaił bym to odrazu ale chyba sobie zasłużył na to a może nie ? Nie ważne czy zasłużył czy nie ale teraz będzie dymany 2 razy lepiej , szybciej i ciężej, przepraszam już zapyla od nie dawna jak struś pędzi wiatr wszędzie jest a ludzie się smieją z niego że osił i pacan że tak daje sie (usunięte przez administratora) i tak go traktują ja bym sie już dawno zwolnił ) każdy mistrz ciągnie w swoja stronę bo jest rozliczany z wypracowanej normy lecz dba o swoich podwładnych załatwia mi wszystko jak tylko coś potrzeba urlop na nocke czy zmianę na młynie, chodzi do dyrektora w sprawach podwyżki pensji, więc ja twierdze że inver jest naprawdę dobry i nikt mi nie przegada że (usunięte przez administratora) i wogole, powiedzcie gdzie tak dbaja o pracownika ? NIGDZIE , można smiało przyjsc do pracy :-)

@yyyy

Skąd się urwaleś chłopie yyyy ? W domu wszyscy zdrowi umysłowo ? Chyba nie . I ty pracujesz w inverze dobrze się maskowales przed lekarzem ze coś z Tobą nie tak a teraz wychodzi a tak po za tym ten "gość" co napisałeś o nim jest jak najbardziej w porządku pomaga ludziom jak umie i oczywiście w miarę możliwości czasowych . Założe się że nie zamienił byś się z nim miejscem pracy chodzby na 1 dzień ty przy nim wyglądasz blado gość co tam ogarnia to głowa mała zgodzę się z tobą tylko w tej kwestii z prawdziwy z niego struś pędzi wiatr to tu to tam później tam badania psychotechniczne powinny być obowiązkowe aby takie przypadki się nie zdarzały

arnold boczek

czy oplaca sie isc na miesiac do tej firmy? gdzie dają na poczatek? Pozdro

Czy rozmowa rekrutacyjna w Inver Polska Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

2sk

Zazwyczaj tak, zależy do jakiego działu się aplikuje

Warto się tam zatrudnić? Jaka atmosfera między współpracownikami na produkcji?

Jakiś konkretny powód?

Gregor

@kapitan Mam zupełnie inne zdanie o firmie. To bardzo dobry pracodawca ale trzeba dobrze robić swoje!

kapitan

witam moja opinia o pracy w inver Polska jest zła , praca nie jest skomplikowana i każdy sobie poradzi lecz zarobki są tam marne jak na firmę z tak dużym kapitałem , narzucają coraz więcej obowiązków do tego praca w warunkach szkodliwych i takim (usunięte przez administratora) że przez tydzień tego nie mogę domyć , dyrekcja kompletnie olewa załogę i nie umie zarządzać firmą, zgodzę się z bykiem co do kilku rzeczy, (usunięte przez administratora)oszczędza normalne lecz mógł bym raz pomyśleć i wziąć w lizing wózek widłowy bo dwa to za mało albo walczysz z magazynierem i wyzywasz go że ci nie da chodź powiem że ostatnio jakoś można się dogadać z nim , druga sprawa są normy trzeba je wypracowywać mistrzowie dostają niezła kasę za ich osiąganie, mają swoich pupilów normalne jak wszędzie , ale jak się widzi płynącą kasę wszędzie a nie na produkcję to człowiekowi źle się robi obiadki dowożą biurowce wszystko maja ostatnio stary expres dali pracownikom oni nówkę mają tak się nie robi, bo człowiek myśli sobie że jest gorszy od nich (usunięte przez administratora)hmm nie jest zła lecz ma też swoich pupilów bardziej o nich dba i idzie im na rękę załatwiając prawie wszystko to też nie jest w porządku co więcej jak ktoś szuka pracy na tym czasem to spoko 1600 zł na rączkę to spoko

@kapitan

Zgadzam sie w 100 %.

Jak ktoś szuka pracy tymczasowo to spoko może być ale cudów nie ma jak na firme z takim potencjałem można oczekiwać czegoś więcej. Wypłata średnia na poziomie 1700, 1800zł. Szczerze mówiąc to myślałem że będzie lepiej ale się rozczarowałem. Na tymczasowo ok ale na dłużej to nie bardzo szkoda nerwów.

Zostaw merytoryczną opinię o Inver Polska Sp. z o.o. - Dębica

• Jak się pracuje w Inver Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inver Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inver Polska Sp. z o.o.?

Inver Polska Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Metalowców 49
    39-200 Dębica