Polbis Auto Sp. z o.o.

Opinie o Polbis Auto Sp. z o.o.

Bezgranicznie zszokowana

Skrajnie słaba i impertynencka obsługa. Cytuję niektóre z wiodących haseł usłyszanych od sprzedawcy po zapytaniu o ofertę: "A co Państwo mają nam do zaoferowania?" "Ja nic nie muszę Państwu oferować bo ja już mam super auto" "Nie możecie Państwo oczekiwać rabatów na samochody, którymi zainteresowani są klienci nieindywidualni." Po wysłaniu maila z relacją przebiegu wizyty otrzymałam odpowiedź, której fragment jest następujący: "Pani Katarzyno dziękuję za cenne uwagi, które dostrzegła Pani wraz z Rodzicami podczas wizyty w naszym salonie. Są one dla nas zawsze niezwykle istotne, ponieważ stale podnosimy poziom naszych usług [dalsza korespondencja wykazała że to wierutne kłamstwo]. Jako dealer jesteśmy również nieustannie badani pod kątem jakości obsługi w naszym salonie, nie tylko przez importera, ale również przez niezależne, zewnętrzne, instytucje. Jeśli poczuli się Państwo w naszym salonie, nie tak jak oczekiwali, to bardzo przepraszamy. Jestem po rozmowie z Panem XYZ [sprzedawcą, który nie musi nic oferować klientowi] na temat spotkania z Państwem i nie wynika z niej jakakolwiek negatywna intencja wobec Państwa [nie wnikam w intencje ale przerost ego to bez wątpienia]." Po dalszej wymianie zdań i moim absolutnym odbiciu się od ściany nonsensu i własnych wyobrażeń obsługi, p. Dyrektor Handlowa, mnożąc błędy w pisowni, zwieńczyła maila odpowiedzią "Tak czy siak jestem do dyspozycji". Osobiście tak, czy siak to bardzo dziękuję za taką obsługę. Nigdy więcej.

Benek

Firma bardzo dobrze oceniana w internecie. Pewnie niektórzy się zmartwią, że ich proroctwo się nie spełnia.

Znów Polbus stał się beznadziejnym serwisem.Zniw naprzyjmowali totalnie nie kompetentnych ludzi.Znow nie moga się ogarnac.

Gonzo

Ale w Olsztynie też juz chyba monopolista nie jest .Firma Falco przejeła część rynku.

Mateusz z Jarot
@Gonzo

firma falco juz nie ma serwisu skody

Doradca Klienta

Bezpośrednio

Czy jestem poświęcić, życie i zdrowie firmie. Ogólnie (usunięte przez administratora)

Gonzo

To chyba polbis toruń sie skończył.Będzie znowu przejęcie.Nawet wiadomo kto!.Pozdrowienia dla Weroniki.

Gonzo

No niestety w Toruniu to juz nie jest jedyny serwis.

Weronika

POLBIS AUTO jest jedynym Autoryzowanym Dealerem i Serwisem samochodów marki ŠKODA w Olsztynie oraz Toruniu. I tak się składa, że właśnie w chwili obecnej planują powiększyć swój zespół o nowych pracowników. Na ich oficjalnej stronie znajdziecie wszystkie potrzebne informacje na temat rekrutacji: http://www.skoda.polbisauto.pl/firma/praca Poszukują chociażby mechanika samochodowego czy lakiernika. Może ktoś z obecnych na forum osób poczuł się zachęcony i będzie aplikował?

Maciej

Witam, Jesli chodzi o Skode polbis w toruniu to nie mam zastrzeżeń ale jeśli chodzi o handlowca Karola.M to jakis dramat zakupiliśmy przez niego dwa samochody ale jak chcemy cos przez niego zalatwić odnośnie serwisu to nie odbiera tel jakby wogole go nie posiadał!!!!! Sadze ze jakbym wysłał maila z informacja ze chcemy nowe samochody to by zaraz sie skontaktował z nami ale przez takie podejście to skoda polbis w toruniu straciła dobrego klienta.

Jss
@Maciej

Pan Krzysiu dokladnie robi tak samo.

Weronika

@Ojciec Dyrektor To, że Dyrektor POLBIS AUTO rozszerza swoją działalność powinno działać na jego korzyść. Dlaczego zatem uważasz, że nie jest to trafiony pomysł? Posiadasz na to jakieś konkretne, sprawdzone dowody? Jeśli tak, to bardzo serdecznie Cię zachęcam, abyś nieco rozszerzył wątek, który zacząłeś. Informacje, które nam przekażesz mogą okazać się przydatne dla osób chcących tam aplikować.

Weronika

@Pracownik 2, czy postanowiłeś zgłosić do kogoś aspekt ucinania wynagrodzenia w firmie POLBIS AUTO? Udziel nam informacji jak ma się sprawa atmosfery podczas pracy, co z kwestią dodatków socjalnych dla pracowników? Zapraszam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku, nowe komentarze będą tu bardzo przydane dla wielu osób.

Weronika

@Pracownik, możesz nam przedstawić ofertę benefitów i dodatków do pensji? Z twojego komentarza wynika, że firma dobrze się rozwija, czy przekłada się to na premie? Proszę dodaj dla nas kolejny rozbudowany komentarz, będzie on bardzo pomocny dla innych.

Agnieszka

Jakie zarobki jako Sprzedawca Samochodów? Jakie widełki jaka premia?

Pracuje juz prawie 2 lata. Wyplata o 1/3 wyzsza rok po roku. Jasny przekaz. Duze tempo. Dla zaanagazowanych. Wzrost zatrudnienia o 1/4 w ciagu roku. Ja jestem zadowolony ???? i polecam...

komu przyjdzie do głowy żeby iść tam do pracy to szczerze i serdecznie odradzam. Własciciel nastawiony na wyciskanie pracownika do ostatniej kropli, szef serwisu nieporadny a kierownictwo salonu zmienia zdanie jak im akurat pasuje. Plany nierealne, chora atmosfera i wieczne napięcie bo nie wiadomo co dziś wymyśli jaśnie pan własciciel. Pracownicy muszą parkować w błocie poza terenem firmy a jakiekolwiek oznaki własnego zdania są bardzo mocno krytykowane. Zdarzaja się równiez cięcia pensji "bo tak"

TakiJeden

Dla mnie to najlepsza firma w jakiej pracowałem :) A pracuję już 2 lata.

Radzio

Nie wiem jak w Toruniu ale w Olsztynie to kołchoz, gdzie wszystkiemu jest się winnym. A mieć swoje zdanie w tej firmie jest zakazane.

admin

Chcesz, by inni poznali prawdę o firmie POLBIS AUTO SP ZO.O., o warunkach zatrudnienia? Zostaw swój komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o Polbis Auto Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Polbis Auto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polbis Auto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polbis Auto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polbis Auto Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polbis Auto Sp. z o.o.