Polbis Auto Sp. z o.o.

Opinie o Polbis Auto Sp. z o.o.

BOKU67 Nowy wpis

Jestem po naprawie auta w serwisie lakierniczym Skody. Wszystko przebiegło sprawnie profesjonalnie. Dziękuję Panom KK i DM za ich pomocą postawę. Pozdrawiam

Piaskun Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Jak wygląda praca na myjni recznej w polbis Olsztyn?Proponują niezłe warunki czy tak jest??

Sławek Werra Nowy wpis

Witam \ jestem bardzo zadowolony z : obsługi/kontaktu/rzetelności/szybkości przy naprawie mojego samochodu : VW Tiguan AllSpace przez Pana : Piotr Piotrowicz !!!!!!! Dzieki

Cześć. Czytałem zeszłoroczną wypowiedź, że macie od firmy premie świąteczne, Wielkanoc i na Boże Narodzenie. A także tzw. wczasy pod gruszą. Wypisano to też zresztą w propozycji pracy, na którą chcę słać podanie. Chodzi o robotę dla blacharza. Co do wysokości premii, to podawano w październiku zakres od 200 do 400 zł. Możecie uściślić, czy nadal tyle on wynosi i jakie są kwoty dofinansowania do wypoczynku w tym roku?

Doradca Klienta

Bezpośrednio

Czy jestem poświęcić, życie i zdrowie firmie. Ogólnie (usunięte przez administratora)

Marketing

Cześć. Czy mógłby ktoś z Was opisać jak wygląda praca na stanowisku Pracownik w dziale marketingu i dlaczego tak często jest prowadzony nabór na to stanowisko? Jak wygląda atmosfera w tym dziale?

Ktoś wcześniej napisał, że pracownicy mają do podpisania "lojalki" na 3 lata. To by znaczyło, że firma zatrudnia na minimum taki okres. Czy to prawda? I czy dotyczy wszystkich stanowisk?

Klaudka

Mam pytanie o te premie świąteczne. Znaczy, jak wysokie sa te premie i czy one sa tylko na święta bożego narodzenia, czy na inne też? Szukają obecnie kogoś jako Specjalista/ka ds. Marketingu i tam w ogłoszeniu oferują te premie. Zainteresowało mnie to akurat.

PRACOWNIK
@Klaudka

Tak, dają. od 200 do 400 w zależności od zarobków, trzy razy do roku. Wielkanoc, wczasy pod gruszą i Święta Bożego narodzenia

Anowski

Czy ktoś może opisać jak wygląda praca na recepcji/ obsłudze klienta? Właśnie pojawiła się oferta pracy ba tym stanowisku, ale zastanawia mnie częstotliwość pojawiania się ogłoszeń na to stanowisko. Od kiedy śledzę olsztyński rynek pracy (początek 2019), widzę to ogłoszenie praktycznie na okrągło, kilka razy do roku. Czy ktoś wie dlaczego jest tam aż taka rotacja?

Recepcjonistka
@Anowski

Praca na recepcji jest dwuzmianowa. Jak to na recepcji : uśmiech przy powitaniu , telefony , excel itp. Fajnie się pracuje , bo ludzie są koleżeńscy i pomagają jak się czegoś nie rozumie. Mamy tak jak każdy inny pracownik szansę na awans i dlatego częste ogłoszenia . Recepcje są trzy . Są takie dziewczyny , które zaczęły na recepcji a teraz są kierowniczkami. Firma nie hamuje ludzi , pozwala na rozwój i awanse. Są szkolenia, multisport , socjal.

Izabela
@Recepcjonistka

A na jakie stanowisko można awansować z recepcji w pierwszej kolejności? Często tak bywa, że recepcjonistka awansuje i zwalnia miejsce dla nowych pracowników? Excel na jakim poziomie jest konieczny? Znajomość tego programu jest sprawdzana na rozmowie rekrutacyjnej ?

Luis
@Izabela

Miejsce się zwalnia gdyż ludzie zwykle odchodzą. 2/5 gwiazdek daje jakieś wyobrażenie.

Beata
@Luis

Możesz napisać dlaczego odchodzą? Większość komentarzy jest raczej pozytywną więc trochę mnie zaskoczyłeś tym wpisem.

Anowski
@Recepcjonistka

Kierowniczką jakiego działu może zostać recepcjonistka? Jak wygląda droga awansu?

Czy firma Polbis Auto Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Recepcjonistka

Jak są szkolenia to dają nam samochód , rezerwują hotel itp My nie płacimy za nic

Mati

Ale jest lojalka i to na 3 lata

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Polbis Auto Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Lolo

Nie ma odbioru nadgodzin ani zapłaty

Teresa
@Lolo

Czyli z tego wynika, że samych w sobie nadgodzin również?

Emilia

Możesz to troszkę rozwinąć? Co to są za godziny pracy nie zgodne z prawem? To w takim razie jaki macie system pracy? Jak to wygląda?

Teresa

Hejka, na stronie firmy wisi oferta na Specjalistę ds. sprzedaży usług finansowych. Rekrutacja nadal trwa? Bo nie wiem czy aplikowac. Poza tym na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Są jakieś premie oprócz podstawy pensji?

Czym w Polbis Auto Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Ewelina

Heja, a jakie te zarobki proponują, czy możesz napisać konkretnie?

GREGOR

Bardzo miła obsługa. Wygodna poczekalnia. Uczynny pracownik z obsługi klientów (dzięki za kawę gdy ekspres nieczynny). Szkoła GREGOR z Iławy

kani

omijac

marek
@kani

niestety to prawda

Bronisław
@marek

Dobra, może lepiej powiedz dlaczego trzeba omijać tę firmę... Bo na razie to nic nie wiadomo, same wpisy żeby omijać a nikt nic nie wyjaśni.

kamil

omijac ta korporacje z daleka

Dzień dobry, W imieniu Zarządu Polbis Auto dziękujemy za opinię. Każda jest dla nas cenna i podlega wnikliwej analizie. Pragniemy zaznaczyć, iż jesteśmy właścicielem nowych salonów samochodowych od jesieni zeszłego roku i w związku z tym przygotowujemy się do intensywnego rozwoju marek Volkswagen i Audi na rynku lokalnym. Zdajemy sobie sprawę z oczekiwań przede wszystkim naszych Klientów, jak i oczekiwań naszego importera oraz naszych nowych pracowników. Systemy motywacyjne są w tej chwili w finalnym opracowaniu, gdyż przez pół roku obiecaliśmy naszym pracownikom brak zmian. Dlatego też, jesteśmy w fazie reorganizacji, która ma zmienić postrzeganie Klientów naszej firmy na rynku lokalnym, polskim, jak i postrzeganie pracodawcy. Cenimy sobie wysoką jakość świadczonych usług co potwierdzają liczne nagrody branży motoryzacyjnej i pochlebne opinie naszych Klientów. Taki przyświeca nam cel. W naszych zespołach cenimy sobie ludzi z pasją, zaangażowanych w realizację strategię naszej firmy i marek, które reprezentujemy. Jednocześnie stawiamy na transparentność, uczciwość i otwarta rozmowę. Zdajemy sobie sprawę z ogromu wyzwania, które przed nami dlatego też prowadzimy w chwili obecnej permanentną rekrutację do większości działów firmie. Cel jest jasny i możliwy do osiągnięcia dzięki zaangażowanym, kompetentnym i chętnym na rozwój osobom. Dlatego już teraz zapraszamy do składania aplikacji na adres rekrutacja@polbisauto.pl

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Polbis Auto Sp. z o.o.?

Ktoś

Wycisnąć pracownika jak cytrynę takie jest podejście, dając jak najmniej w zamian. Kompetentny, wykfalifkowany pracownik w dodatku z kierunkowym wykształceniem i pasja do motoryzacji niestety jest niedoceniany. Pracownicy są przepracowani przez nienormalne godziny pracy, szczególnie w dziale serwisu. Braki kadrowe uniemożliwiają wykorzystanie urlopu. Pracodawca chyba jest nieświadomy ile niedceniony i przemęczony pracownik może narobić biedy firmie.

@Ktoś

Feliks

@Opty To forum pracownicze, więc jeśli są jakieś uwagi do pracodawcy to lepiej kierować na właściwy adres.

Mirosław

Warto rozważyć pracę handlowca w tej firmie? Duże prowizje od sprzedaży są? ile mniej więcej wynosi podstawa wynagrodzenia? Jestem też ciekawy, czy są tam w miarę realne plany sprzedaży obecnie.

@Mirosław

Warto rozważyć, plany są całkowicie realne. Zapraszamy do aplikowania i udziału w bezpośredniej rozmowie :)

Bezgranicznie zszokowana

Skrajnie słaba i impertynencka obsługa. Cytuję niektóre z wiodących haseł usłyszanych od sprzedawcy po zapytaniu o ofertę: "A co Państwo mają nam do zaoferowania?" "Ja nic nie muszę Państwu oferować bo ja już mam super auto" "Nie możecie Państwo oczekiwać rabatów na samochody, którymi zainteresowani są klienci nieindywidualni." Po wysłaniu maila z relacją przebiegu wizyty otrzymałam odpowiedź, której fragment jest następujący: "Pani Katarzyno dziękuję za cenne uwagi, które dostrzegła Pani wraz z Rodzicami podczas wizyty w naszym salonie. Są one dla nas zawsze niezwykle istotne, ponieważ stale podnosimy poziom naszych usług [dalsza korespondencja wykazała że to wierutne kłamstwo]. Jako dealer jesteśmy również nieustannie badani pod kątem jakości obsługi w naszym salonie, nie tylko przez importera, ale również przez niezależne, zewnętrzne, instytucje. Jeśli poczuli się Państwo w naszym salonie, nie tak jak oczekiwali, to bardzo przepraszamy. Jestem po rozmowie z Panem XYZ [sprzedawcą, który nie musi nic oferować klientowi] na temat spotkania z Państwem i nie wynika z niej jakakolwiek negatywna intencja wobec Państwa [nie wnikam w intencje ale przerost ego to bez wątpienia]." Po dalszej wymianie zdań i moim absolutnym odbiciu się od ściany nonsensu i własnych wyobrażeń obsługi, p. Dyrektor Handlowa, mnożąc błędy w pisowni, zwieńczyła maila odpowiedzią "Tak czy siak jestem do dyspozycji". Osobiście tak, czy siak to bardzo dziękuję za taką obsługę. Nigdy więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Polbis Auto Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Polbis Auto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polbis Auto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polbis Auto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polbis Auto Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polbis Auto Sp. z o.o.