Polbis Auto Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Polbis Auto Sp. z o.o.

Miły Pan Nowy wpis

Niestety salon i serwis na Rataja spotkał ten sam los co w Toruniu. Niechybnie pikuje w dół. Atmosfera fatalna. Pracownicy uciekają, góra nic z tym nie robi a wręcz przeciwnie, chyba oto im chodzi. Wolą zatrudnić ludzi zielonych za psie wynagrodzenie i obserwują co się wydarzy. Prowizyjny system wynagrodzeń(usunięte przez administratora)

Agnieszka Nowy wpis

Widziałam na stronie www firmy Polbis Auto zakładkę Pracuj z Nami, a w niej kilka ciekawych ogłoszeń o pracę. W firmie szukają między innymi mechanika, doradcy serwisowego czy doradcy sprzedaży samochodów nowych. Co sądzicie o tych ofertach? Czy ktoś pokusi się aplikować do pracy na któreś z wymienionych stanowisk?

Tiguan Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem ten serwis bardzo nie polecam po tym jak zrobili niby mi auto po szkodzie lepiej u zwykłego mechanika zrobią niż tam

Spokojny Nowy wpis

Niestety to prawda. Pan S robi wszystko by skłócić ludzi, atmosfera fatalna. Bardzo dużo pracowników odeszło. Tych którzy mòwią prawdę uważa za trzecią kolumnę. Ogólnie wszędzie coraz większy bałagan. Popatrzcie jak wygląda recepcja przy wejściu, zawalona papierami,operatorami itp, a dalej jeszcze gorzej. Liczą się wyniki, słupki itp. Klient to dawca. Indywidualnych już prawie nie ma. Brak miejsca by zaparkować przed salonem lub serwisem. Na zewnątrz ciągły bałagan. Z miesiąca na miesiąc coraz gorzej. Praca w dni wolne za soboty to prawda. Jak ktoś się podpisze w dniu niby wolnym , to lista do przepis Ania. Mobbing to ciekawe określenie, nazywam to raczej wywieraniem presji lub sugestią. Dużo obietnic dodatkowych dochodów lub gratyfikacji za dodatkowe przeroby, które idą w niepamięć. Np. Samochód z pełnym zbiornikiem na weekend. Dobrze już bylo. Jeśli szukasz pracy to obserwuj tę firmę. Przy takiej rotacji to miejsce szybko się znajdzie. Kierownictwo zaskoczone, że metody stosowane w Olsztynie nie zdają egzaminu stosowane na klientach Toruńskich i na pracownikach. Dzięki takim działaniom konkurencja się cieszy, przybywa jej klientów i wyszkolonych pracowników.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Polbis Auto Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Optymista

Jeśli stać Cię na pracę w nadgodzinach za które nie płacą, za przychodzenie do pracy w dni wolne za przepracowane soboty i comiesięcznego poświęcenia swojej premii to tak , można tam pracować. Pamiętajcie, zawsze znajdzie się powód by premii nie uznać liczonej od najniższej krajowej. Popytajcie dlaczego jest tak duża rotacja w każdym dziale.

Zostaw merytoryczną opinię o Polbis Auto Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Polbis Auto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polbis Auto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Polbis Auto Sp. z o.o.