Opinie o Intek w Lubawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Intek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Intek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intek w Lubawa

Byly

Hej. W końcu jestem wolny od tej pseudo firmy tyle obiecali takie plany a nie znają się na niczym nawet odpowiedniej stali nie umieją zamówić. A później zwroty. Moja wypowiedź będzie krótka jeśli szukasz pracy to intek jest jedynie przestaniem autobusowym aby znaleźć spokojna i przedewszystkim godna praca GDZIE SZANUJA CZŁOWIEKA. Nie polecam każdego odłamy dekpol co widać po ocenach i opiniach trzymajcie się ciepło.

OK
@Edyta

Okres wypowiedzenia trwa tyle co wszędzie a dopisek "w końcu" jest tam dlatego, że sama praca w tej firmie to nie jest nic cudownego. Nie ma co tłumaczyć, po prostu się nie znają.

Nick Nowy wpis

Witam. Pojawiło się trochę ogłoszeń do administracji firmy [planista,zakupowiec]. To jakaś wymiana kadr, nowe otwarcie, czy też tak sie rozwijają, albo przeciwnie może wszyscy pouciekali patrząc na te opinie i wpisy? Doradzicie? Żeby z deszczu pod rynnę nie trafić.

Nikt Nowy wpis

Warto się wstrzymać, poczekać może i będzie jakieś nowe otwarcie, bo biorąc pod uwagę fakt, że ludzi do pracy coraz mniej to chyba do czegoś to w końcu doprowadzi.

Chce się rozeznać w aktualnych warunkach pracy dla technologów. Teraz jest dostępna oferta ale oczywiście nie podają w niej stawek. Dodatkowo ktoś kiedyś tu napisał o odejściach z tego stanowiska. czy do teraz sytuacja względem tego się poprawiła?

Ala Nowy wpis

Jest może szansa na jakieś szersze uzasadnienie tego czemu sytuacja technologów się nie poprawiła? w bieżącej ofercie proponują opcje na prace hybrydową, która jest dla mnie istotna

Anonim Nowy wpis
@Ala

Praca hybrydowa oznacza że możesz pracować w biurze po 12h, a gdy masz urlop to pracujesz zdalnie. Wszystko oczywiście nieodpłatnie w ramach nielimitowanego czasu pracy

Ewka

Hej, jakie kursy lub też ogólnie szkolenia przypadają technologom? Gdy wcześniej patrzyliśmy z partnerem na jedna z ofert to były one w nią wpisane, podobnie jak mile widziana znajomość niemieckiego ale bez szczegółów. rozwinie się jak dołączy?

Zdegustator

Firma dziwna, trzeba mieć nieziemską cierpliwość i święty spokó ducha, aby wytrzymać ciągłe zmiany. Zmiany, które przypominają często dwa kroki w tył, po czym zwrot nawet nie o 180, a raczej w nieznanym kierunku. Każdy kolejny zarządzajacy ma swoje pomysły. Czasami sie zastanawiamy dokąd nas to doprowadzi. Najlepiej chyba robić swoje i spokojnie czekać na rozwój (kolejnej) nowej sytuacji. W razie czego rynek pracy w zawodzie oferuje jeszcze jakieś miejsca zatrudnienia, i jak następny zarządca kogoś wyrzuci, to któraś z okolicznych firm go przytuli. Można odnieść też wrażenie, że Dekpol lubi zatrudniać osoby niestabilne emocjonalnie na stanowiska kierownicze, ale to tylko niepoparte badaniami wrażenie.

Były
@Zdegustator

Czyli norma firma jak nie uczy się na błędach tak dalej je powiela ... Tam nie są zmiany w pracownikach potrzebne a w zarządzaniu myślałem że jak Z.T. zostanie zwolniony coś się poprawi ale widzę że na tym świecie są jeszcze większe ewenementy od niego ... Jak to brzmi nie ważne jak zaczynasz ważne jak kończysz ... Firma kiedyś a dzisiaj to jest przepaść niesamowita ...

Firma Intek poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Te normy o które ktoś pytał to sugeruje sam planista czy jeszcze jest tu więcej osób decyzyjnych? Chce się upewnić co do zakresu odpowiedzialności, ponieważ poszukiwany jest właśnie specjalista ds. planowania produkcji. piszą w ofercie o zarobkach od 6 do 8 tys, wiec z góry ciekawi mnie co ma na nie decydujący wpływ? na jakiej zasadzie działa ten system premiowy z opisu?

Konstruktor

Widzę że poszukują konstruktora a ja mam bardzo duże doświadczenie. Niestety przeraziły mnie wpisy o słabych warunkach pracy w Intek. Czy ktoś z pracowników może się wypowiedzieć jak tam jest?

Jak długo trwa proces awansu w Intek?

Obecny

Mamy 37 na hali i mamy pracować po 9h, bo nie ma komu. Ukraińcy byli , złożyli piec za wąski bagatela 20mm i zniknęli. Jest planista, który przepisuje tylko to co mu podadzą na kartce. Jest szef produkcji, który nie ogarnia produkcji. Wytresowany przez Rudego do łyżek, nie odnajduje się w nowej sytuacji. Jest zamęt i brak pomocy technicznej. Ostatni technolog się zwolnił a dyrektor przyjął to na miękko, wręcz z radością. Jest wiele do zmiany dla nowego prezesa i wiele do naprawy.

Prezes (ten najnowszy) mówił o ocieplaniu wizerunku zakładu. Teraz jest już tak ciepło że pot (usunięte przez administratora) od samego stania. Może kilka dni wytchnienia dla załogi , a nie zmiany po 9 godzin. Jak spawać przy 37 ⁰ na hali?

@Byly

okres wypowiedzenia ile może trwać, że padł dopisek " w końcu"? i jak na nim jesteś to warunki pracy jakkolwiek sie zmieniają czy różnicy nie odczułeś? co do tej stali to wyjaśnisz szerzej temat? czemu mieliby na niej sie nie znać?

OK
@Edyta

Jeszcze pracuje ale chcę już

A co tam słychać u byłego prezesa a był taki fajny amerykanki;) place podnieśli ale i co stego, że nadal brak kadry i pracowników każdego rodzaju od montażysty, spawacza czy tym bardziej elektryków i mechaników. Dziwi mnie to, że nie chcą, nie próbują ściągać tzw. starych wyklafikowanych pracowników co znają zakład od każdej strony. Zróbcie w końcu jakiś porządek

Ktoś

Jak tam się pracuje obecnie w inteku? Jak z pracą i z płacą? Czemu przez tyle miesięcy widnieją tu oferty pracy? Czyżby nikt nie chce tu pracować czy wymagania za duże mają? Zastanawiam się nie złożyć swojej oferty do pracy. Wszystko zależy ile płacą bo pracy na około jest masa

Czy w Intek możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku planista produkcji?

Ni xyua

Ej. To prawda, że jest zakaz składania whpowiedzeń?

Edyta

No i tutaj to na jaki okres czasu ostatecznie jest ta umowa? I tak pzt., czy niektórym udawało się mimo wszystko za porozumieniem stron czy faktycznie bywały czasami problemy?

Hahaha
@Ni xyua

A kto takie prawo ustanowił składasz i tyle 3 miesiące i idziesz do nowej pracy ... Ale desperacja już widzę w tym zakładzie się zrobiła Z.T i jego znajomość prawa i ogólnie zarządzanie na mistrzowskim poziomie ... Jak długo można jeszcze trzymać taką osobę na stanowisku kierowniczym ... Ja się pytam jak długo już nie będę pisał o innych z pionu kierowniczego ludzie bez pojęcia ani żadnej merytorycznej wiedzy ...

na szczęście były pracownik
@Hahaha

Nie rozumiem jak zarzad może być ślepy na poczynania kierownika prokurenta i darzyć bezgranicznym zaufaniem. Ten facet to powód wszystkich ostatnich wypowiedzeń. Podobno Dekpol kupił Intek ze względu na wykwalifikowana kadrę? Zaraz sladu po niej nie bedzie tylko przez bezgraniczne zaufanie…

@na szczęście były pracownik

To szczera prawda. Większość osób odchodzi bo Z. T. ma ludzi za nic ten człowiek nie nadaje sie do kierowania firma. Każdy z poczatku cos obiecał nawet prezes i 80% obietnic tylko w słowach. Rozmowy z nimi nie mają sensu. Przewiduje ze intek upadnie za jakiś czas a dzieku komu? Za starego prezesa było momentami źle ale jakoś szło do przodu. A teraz przez ponad rok rządów obecnych właścicieli widać braki w administracji braki na halach każdy dział umiera. Urlopy za nadgodziny podobno chłopaki z produkcji nawet jednego dnia nie mogą dostać bo musisz prosić o wolne. Nikt normalny tu nie przyjdzie do pracy. Życzę powodzenia

zainteresowany

A co teraz produkuje Intek ? chyba łyżki nie idą

Potencjalny

Szukam pracy w okolicy jako spawacz. Cc takiego robi ten „ZT” ? Kim jest? To prezes? Dlaczego cieszy się zła sława ? . Nie wiem czy aplikować

Cheburashka
@Potencjalny

Z.T jest ważniejszy niż prezes i ma władze absolutną. Jeżeli będziesz lojalny i robił robote do będziesz miała szacunek

Edyta

Z tym upadkiem to tak całkiem poważnie piszecie czy to gorszy okres po prostu? Bywały kiedyś podobne sytuacje i udawało się z tego wyjść czy to pierwszy raz na tak dużą skalę? Piszecie generalnie o produkcji, że Panowie nie maja co robić, a co w biurze sie dzieje tymczasem?

ZŁOM

Jak mamy teraz tu pracować coraz więcej ludzi odeszło z tej firmy. Czy wy tego nie widzicie że są pustki w tej firmie ile osób zostało z administracji mniej niż 10 a osób z producji ? ten zakład upada nie widzicie tego. Ciekawe czyja to wina? Tyle dobrych ludzi wam odeszło. Dziś upadł tak zwany dział utrzymania ruchu w Intek. I jak szefostwo to widzi? Jak mamy pracować bez nich? Od kilku miesięcy widać ogłoszenia że są wolne stanowiska pracy ale żadnej nowej twarzy nie widać. Wiemy że macie nas za (usunięte przez administratora) nierobów pijaków co widać co się dzieje jak kończymy pracę kontrolę alkomatem na wejsciu i wyjściu ub w czasie pracy czy kontrola osobistych zeczy np. plecaków torb. Można tu dużo pisać co i jak ale to nic nie da.

bandi

ile osób pracuje Obecnie w Intek a ilu pracowalo po przejęciu przez dekpol?

Jaka jest kultura pracy w Intek?

Brak

Brak jakiejkolwiek kultury u kadry kierowniczej ... Zwłaszcza główny ich pion nie popisuje się elokwentny językiem co do pracowników ... Więc samemu można sobie odpowiedzieć.... NIE POLECAM ...

Alicja
@Brak

A oprócz kadry jak się tam pracuje? Jak zarobki na początek, da się zarobić coś więcej niż najniższa, może jakieś premie czy nagdodziny macie?

Ni człona

Kultura ? A po co to komu?! Ludzie ok, wyżej trochę brakuje.

Hmm...
@Alicja

Co to takiego premnia? bo nie znam czegoś takiego. Pracujesz robisz swoje coś nie pasuje zabierają godziny pracownikom

@Hmm...

Pytanie tylko, co konkretnie mogłoby nie pasować, że na godzinach miało się tracić? Przytoczysz taki dzień pracy i dasz znać z czym może być podczas niej jakiś problem? Na co w razie czego trzeba uważać?

Puk puk

(usunięte przez administratora) W kilku zdaniach. Jak najdalej, współczuję obecnym i nowym pracownikom co tu sie wyrabia to nie mieści się w głównie. Z dnia na dzień coraz gorzej. Nawet nie wiadomo czy kubka od kawy Pan (usunięte przez administratora). nie zniszczy jak ostatnio na stołówce i zwolni dyscyplinarnie. Długo by opowiadać. Ci co pracują I mają styczność wiedzą

Co za zakład nawet urlopu dostac nie można

Byly

A coz tam dzial utrzymania ruchu tez do wymiany łącznie z kierownikiem??? Co tam sie wyprawia.

Hmm...
@Byly

Nie nazwałbym tego wymiana tylko chłopaki sami odchodzą z działu ruchu taką podjęli decyzję. A czemu nie mi to oceniać, wypowiadać się za nich. Szkoda chłopaków bo znali się na swojej pracy. Czasami robili cuda aby coś zaczęło chodzić. Pamiętam takie sytuacje jak mi maszyna zaczęła szaleć a oni to naprawili w szybkim czasie nawet jak nocka była czy niedziela pracująca to chłopaki to naprawili lub coś podpowiedzieli przez telefon jak coś zrobić. Za Stefańskiego było czasami źle ale teraz to już naprawdę porażka jest. A teraz tego nie widzę. Dziwię się dyrekcjia nic z tym nie robi. Chyba sam złożę wypowiedzenie bo już nie ma z kim tu pracować. Co do kierownika utrzymania ruchu nie słyszałem nie wypowiadam się. Nikt normalny tu nie chce pracować. Życzę powodzenia z szykaniem pracowników. Czy to operatora spawacza montera czy nawet kogoś do utrzymania ruchu. Ogłoszenia widnieją od kilku miesięcy A nic bie dobija sie do bram

@Hmm...

Na (usunięte przez administratora) jest ogloszenie na kierownika utrzymania ruchu wiec chyba tez odchodzi.

Czy firma Intek rozliczyła się z pracownikami za nadgodziny jak się nie mylę z 2020r styczen-marzec?? Księgowa doskonale wie o jaki okres chodzi. Ja wam tego nie odpuszczę!

Zostaw merytoryczną opinię o Intek - Lubawa

• Jak się pracuje w Intek?

Zobacz opinie na temat firmy Intek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Intek
2.1/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Grunwaldzka 18
    14-260 Lubawa