Opinie o Market Budowlany OBI w Wrocław Kazimierza Michalczyka 3

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Market Budowlany OBI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Market Budowlany OBI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Market Budowlany OBI w Wrocław Kazimierza Michalczyka 3

leni

Jak się zatrudniłaś to się dowiedz na miejscu w każdym markecie może być inaczej.

myszal1

Witam własnie zatrudniłem się w OBI Bronowice, czy może ktos napisac odnosnie zarobków doradcy,czy sa jakies premie, kasa na świeta itp. ogólnie jak wygląda socjal.

gość 13

Nie ma zatrudnienia są tylko obecnie zwol;nienia

małaADHD

Pracowałam w OBI 040 ponad rok na kasie.Atmosfera jest super, choć zdarzają się i gorsze dni, wypłata zawsze na czas. Z godzinami też kwestia dogadania się. Tam też pracują ludzie- nie każdy musi codzień być uśmiechnięty. A klienci, którzy narzekają..... niech nauczą się zadawać pytania, a na niedzielny spacer to do parku, a nie po sklepie z dziećmi spacerować. POZDRO!. ;))

Sprzedawca

pierw telefon, później rozmowa. Generalnie rozmowa OK, miło, przyjemnie, kilka pytań podstawowych na rozmowach kwalifikacyjnych. i się zaczęło... wypełnij test w internecie "o sobie samym" odpowiadaj szczerze. (powiedział mi że nie wyobraża sobie że nie zaliczę go) Generalnie test ŻAŁOSNY - sprawdza twój charakter... odpowiadałem szczerze i .... pracy nie dostałem :D Pani grzecznie zadzwoniła i powiedziała co i jak. Generalnie test jakbym się kwalifikował na Kierownika Sklepu :D a miałem zarabiać podstawę ;)

standardowe

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
zakupocholik

Wyrażając negatywne opinie ludzie powinni zastanowic sie co piszą!!!! to ze trafił na niedoświadczonego sprzedawce nie powinien mowic o całym markecie poniewaz to przez takie opinie ludzie maja sprzedawcow za [usunięte przez moderatora] skoro nie podoba sie obsługa poszukajcie innego!!!!! Ja osobiście jestem z obsługi bardzo zadowolony.... Ps walczcie o swoje prawa

Niezadowolony

W sklepach OBI nikt nic nie rOBI!!! Nie kupujcie tam, personel na Długiej czy on w ogóle tam jest?? Jak już jest to nic nie potrafi zrobić... Odradzam zakupy w OBI.

hetman

pracowalem niestety w obi na długiej we wrocławiu i całkowicie sie zgadzam z wczesniejszymi opiniemi o panu W. jeszcze nigdy nie spotkałem osobnika tak ograniczonego nie liczy sie z ludźmin wszystkich traktuje jak[usunięte przez moderatora] uwaza ze zawsze ma racje nawet wcina sie w w to czy masz isc ta alejka czy tamtą czy masz trzymać wozek tak czy tak naprawde takich [usunięte przez moderatora] jak on powinno sie izolowac

kjsdkjd

Ja pracuję już kilka lat w Obi na Bielanach wrocławskich. Są plusy i minusy, jak w każdej pracy. Pensja nie jest taka zła (tak, zawsze mogło by być lepiej). Są rzeczy, które denerwują, ale wynagradzają ludzie z jakimi się pracuje. To oni tworzą atmosferę tego miejsca. Bywają też gbury, ale gdzie nie bywają.... Ogólnie, jeśli już praca w Obi to na Bielanach a nie na Długiej. Choć może teraz i tam będzie lepiej....

gosc

Praca w obi?? Nikomu tego nie życzę. Żałosna pensja, praca ponad siły i kodeks pracy, brak możliwości rozwoju, ciągłe narzekanie,a na koniec rozwiązanie [usunięte przez moderatora]. No ale w obi przecież nie ma redukcji etatów czy zwolnień. I inspekcja pracy też się tym nie zainteresuje.

agnes
@gosc

to jakaś niedojda jestes...

ala

Teraz przyjmują do OBI na Bielanach Wrocławskich "pracowników" poprzez agencję Start People na dział Ogród. Zostałam zaproszona do agencji, ale z tego, co tu napisano, waham się strasznie. Nie mogę od dłuższego czasu znaleźć pracy i jest mi niedobrze, że w tym kraju taki wyzysk. Gdyby nie pewne rzeczy, które mnie tu trzymają, już dawno bym wyjechała - jestem osobą inteligentną znającą trzy języki obce :(

latorośl

odradzam pracę we Wrocławiu na ul. Długiej. Wyzysk [usunięte przez moderatora] Ręka rękę myje

zadlugo

praca jak praca, moze byc.ponad 2 lata w tej firmie i dorobilem sie garba. Dyrekcja beznadziejna, centrala jeszcze gorsza.jezeli ktos chce isc tam do pracy to odradzam.

byłam tam - 2009-07-05 18:32:58 a ja dostałam od razu umowe o prace-POK, ale znalazłam się na kasie ha ha ha...i pa pa..p. [usunięte przez moderatora] to ..hmmmmmmmm Może jak byś skończył 3 klasę podstawówki to pracował bys tam dalej

ja tez z panem [usunięte przez moderatora] tak samo...umowa o POK - a kasa...

byłam tam

wykorzystany

dajcie spokuj...pracowałem 3 miesiące w markecie obi,na rozmowie wstępnej dyrekcja obi zazekała sie ze po okresie prubnym mozliwa jest umowa o prace.niestety to tylko bujdy...w momencie kiedy konczyła mi się umowa zlecenie,poszedłem z prosbą o zatrudnienie na stałe,dyrekcja popatrzyła na mnie i z zdziwieniem i niepełnym zrozumieniem oznajmiła mi ze podczas okresu prubnego nie sprawdziłem sie kiedy w momencie pracy dawałem z siebie wszystko.nawet kierownik często dostrzegał zaangazowanie z mojej strony do pracy.taka własnie jest polityka w obi 040

wrocek 040

o jakim rozwoju i szkoleniach piszecie ???? ZERO ROZWOJU-ZERO SZKOLEŃ---tylko PRACA w warunkach urągających godności.....oszukańcze zasady wynagradzania za PRZEPRACOWANE GODZINY....praca nawet 16 godzinna a w PRAWIE PRACY cos innego jest napisane.....dodatkowe listy obecności- /// patrz-dzień inwentaryzacji /// Brak wynagrodzeń - za prace //// zamiast NADGODZINY--proponowane dziwne UMOWY ZLECENIA nie na warunkach określonych w PRAWIE PRACY---- OBI--- ŻENADA-GENIALNIE. ciekawe czy w niemczech tez tak traktuja pracowników po wszelkich "donosach" do jakiejkolwiek OBI-dyrekcji nie warte pisania......CZAS NA OPISANIE TEGO CO SIE DZIEJE DO GAZET W NIEMCZECH.....

donka

Słowa kojarzące się z Market Budowlany OBI (np:. , rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..4. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..5. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1000,00 Najbardziej podobało mi się w Market Budowlany OBI : powierzone mi zadania Najbardziej nie podobało mi się w Market Budowlany OBI : pracodawca oraz wynagrodzenie

Robert

Beznadziejna robota, wolę pracę w Castoramie, sa jasne kryteria wynagrodzeń

Zostaw merytoryczną opinię o Market Budowlany OBI - Wrocław

• Jak się pracuje w Market Budowlany OBI?

Zobacz opinie na temat firmy Market Budowlany OBI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Market Budowlany OBI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Market Budowlany OBI?

Kandydaci do pracy w Market Budowlany OBI napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Market Budowlany OBI