Opinie o Market Budowlany OBI w Wrocław Kazimierza Michalczyka 3

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Market Budowlany OBI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Market Budowlany OBI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Market Budowlany OBI w Wrocław Kazimierza Michalczyka 3

Maestro

Ja dla odmiany mam dobre doświadczenia. Zacząłem pracę w Obi jako jedną z moich pierwszych jeszcze w Zabrzu. Pracowałem tam na niecały etat, bardzo wiele się nauczyłem a i atmosfera była w porządku. Gdy przeprowadzałEm się do Wrocławia szefostwo pomogło mi zorganizować przeniesienie się do tamtejszego marketu. Tam zacząłem za standardową na tamte czasy kwotę około 1900 zł jednak co roku otrzymywałem podwyżkę plus benefity więc naprawdę dobrze to wspominam. Dział stolarnia panele drzwi. Naprawdę wystarczy chcieć. Dziś nadal pracuję w branży sprzedaży stolarki oraz podłóg i tamte doświadczenia bardzo dziś procentują. Śmieszą mnie opinie ludzi którzy przychodzą nic nie potrafiąc oczekują wypłaty jak dla doświadczonego pracownika z podejściem i wiedzą. Radzę zacząć od oceny samych siebie. Takich leserów przewija się tam tysiące i na szczęście bardzo szybko znikają

..............................

(usunięte przez administratora) na początku ściemniają że umowa o prace na rok stabilność kursy BLE BLEBLE aprawda jest inna na początek PROPONUJĄ UMOWĘ ZLECENIE niby że ryzykują śmiać mi się chciało nawet badania i ciuchy chcą żebyś opłacał sam bo przecierz oni ci dają prace żenada przecierz to obowiązek pracodawcy kursy robią po paru mieś ale bo nie mają wyjścia który doświadczony wózkowy tam pódzie

Tomasz

NIE Polecam zatrudniać się w Obi na Długiej . jest tu żenująca atmosfera , jesli chodzi o pracownikow to jest ok ale derekcia to jakieś kpiny widac ze bardzo lubią poniżać ludzi i pracowników calu czas nadąsani i chodzą jak cwaniaczki . tak nie powinno byc

lorenzo von matterhorn
@Tomasz

True Story

Paulina
@lorenzo von matterhorn

A jak ogólnie kwestia warunków, jakie oferują? Ma ktoś jak przebiega cały proces rekrutacyjny tam?

Magdalena

Od 2 miesięcy robię remont mieszkania i bardzo często przez ten czas bywałam w OBI we WROCŁAWIU na ul. Długiej i tutaj muszę wszystkich pozytywnie zaskoczyć. Otóż, spotkałam się tam z ogromną życzliwością i kompetencją pracowników (1 pracownik) dosłownie cały czas mi doradzał, oczywiście oprócz podawania towaru. Dziś 1 Pan przeszukał wszystkie palety, by odnaleźć drzwi, które chciałam kupić. Pan MICHAŁ jest niezawodny, kompetentny i przy tym bardzo serdeczny i uśmiechnięty. Bardzo dobrze wspominam pracowników z OBI na Długiej we Wrocławiu. Polecam!

Sprzedawca

pierw telefon, później rozmowa. Generalnie rozmowa OK, miło, przyjemnie, kilka pytań podstawowych na rozmowach kwalifikacyjnych. i się zaczęło... wypełnij test w internecie "o sobie samym" odpowiadaj szczerze. (powiedział mi że nie wyobraża sobie że nie zaliczę go) Generalnie test ŻAŁOSNY - sprawdza twój charakter... odpowiadałem szczerze i .... pracy nie dostałem :D Pani grzecznie zadzwoniła i powiedziała co i jak. Generalnie test jakbym się kwalifikował na Kierownika Sklepu :D a miałem zarabiać podstawę ;)

standardowe

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.

Orientuje się ktoś czy OBI nie poszukuje aktualnie pracowników? Konkretnie chodzi mi o dział elektronarzędzi (bo na takim mam doświadczenie). Na jakie pieniądze można liczyć? Jak szefostwo i generalnie atmosfera?

Agata

@klient, dlaczego uważasz, że firma oszukuje? Zgłaszałeś gdzieś swoje podejrzenia i obawy? Napisz proszę nieco więcej o sytuacji w firmie. Co możesz powiedzieć na temat możliwości awansu, wynagrodzenia? Twoja opinia pomoże innym w znalezieniu idealnego pracodawcy.

klient
@Agata

do Agata ....czy nie pozwalniano tam dobrych pracowników ? Proszę nie udawać , że nie wie o co chodzi. Sytuację też jest znana wszem i wobec. Awans na ulice, wynagrodzenie od widzimisie kierowników. Jeżeli Agato tam pracujesz to dobrze wiesz co się tam dzieje i nie udawaj .

darek324214
@Agata

Powiem krótko...wasze zarobki sa smieszne a wiem ile zarabiacie...a ile dajcie za uczuciwa prace swoim pracownikom ...daleko wam do pracodawcy bardziej do poasozytow .......

observ

dziadostwo, sprzedają używane przepalone lampy jako nowe, na strefie wydania towaru - (tam gdzie przyjmuj też towar), towar wydaje ochroniarz!!! jakiś żart a cfaniaki z działu wydania grają w gry nasmarfonach; wydają inny kolor ościeżnicy niż drzwi; towar poobijany uszkodzony wydają jako pełnowartościowy; a w sklepie mobbing

@observ

@observ Rozumiem, że jesteś bardzo zawiedziony jakościami usług Tej firmy, ale pamiętaj, żeby jednak nie wyrażać się tu w tak obraźliwy sposób o innych. A próbowałeś wyjaśnić swój problem z Kierownikiem? Bardzo chętnie poznalibyśmy opinie pracowników Marketu Budowlanego OBI. Może warunki zatrudnienia powoli zmieniają się tam na lepsze i warto rozważyć aplikowanie?

Agata

Czy ktoś zna aktualną sytuację pracy w firmie Market Budowlany OBI? Widziałam na ich oficjalnej stronie, że poszukują obecnie nowych pracowników https://www.obi.pl/kariera/oferty/ Mają oferty na rozmaite stanowiska. Czy zatem Waszym zdaniem warto tam aplikować? Bardzo serdecznie zachęcam Was do dyskusji.

Klient

Byłem dziś w Obi na Długiej. Rozumiem, ze jest gorąco, ze praca moze byc ciezka.. ale Pani, ktora chodzila i rozmieniala Pieniądze( chyba kierownik zmiany, czy cos takoego) kasjerka okolo godz. 10 to porazka. Ubrana w zbyt ktorkie spodenki, koloru różowego. Wygladalo to smiesznie i dosc nie przyzwoicie jak na stanowisko. Reszta jakos dawala rade w długich spodniach.. jednak ta Pani musiala założyć tak krorkie spodenki co bylo komiczne.. Wyglada raczej jak klient, a nie pracownik. W takiej pracy kazdy ma jakis mundurek i powinien sie go trzymac, inaczej ja idac do pracy, moglbym zalozyc dresy, luzna koszulke i cześć.. a nie wypada mi będąc księgowym, bo pokazac sie tak klienta, to wstyd dla siebie i reprezentowanej firmy.

Obi 040 Wroclaw Dluga

Mobing, wyzysk i oszustwo! Nie polecam tej firmy wogole. Musisz zasuwac gorzej niz w kopalni za psi pieniadz czyli 1800 netto, a dyrekcji i kierownictwu i tak malo i beda cie oskarzac ze nic nie robisz. Ich nie interesuje to co ci dolega czy jestes chory czy masz jakies problemy krotka pilka wtedy wciskaja ci biala kartke i potrafia tak zakrecic ze cie zostawia z niczym. Mnie praca w obi zniszczyla cale zycie. Obiecane mialem wiele nawet awans na kierownika lecz na obietnicach sie tylko skonczylo. Pracowalem tam 2 lata a jezeli chodzi o towarzystwo to tworza sie obozy i trzeba liczyc tylko na siebie a oni beda sie smiac z ciebie. A rozmowa z dyrektorem taka: ,,fajnie fajnie do pracy szybko szybko szybko" jakas masakra poprostu, praca w niedziele caly dzien a o wolne trzeba sie wyklucic. Szczerze to nie dziwie sie czasem tym klienta ze nie ma obsugi albo jest nie mila bo powodem tego jest to ze nikt nie chce pracowac w obi albo nie przyjmuja pracownikow i zwalniaja najlepszych pracownikow przez co jest po 2 osoby na zmianie ktore maja duzo pracy do wykonania nawet za innych i sie tym musza sie jak najszybciej wyrobic bo bardzo naciskaja iz kierownictwo samo nie wie czego chce a za robote sie nie wezma i potem pracownicy lataja szybko i musza robic 3 rzeczy na raz w tym klient przez co nerwowa sytuacja sie tworze. Naprawde przestrzegam przed ta firma w szczegulnosci jeden dyrektor. Z-ca jest tam ktory chetnie zyczy pracownika swoim najgorszego.

@Obi 040 Wroclaw Dluga

"Ich nie interesuje to co ci dolega czy jestes chory czy masz jakies problemy" - a co to kogo obchodzić? A czy ciebie interesuje skąd oni wezmą kasę na wypłatę? Patrząc na twoje błędy ortograficzne już wiadomo z kim ma się do czynienia i raczej nie licz na większe pieniądze gdziekolwiek indziej, ciesz się że za takie możesz pracować :)

Gosc
@Klient

Poprostu brak polskich znakow i tyle. Nie rozumiem co w tym dziwnego. Jak ktos pisze z nerwow to tak jest.

Gosc
@Klient

W dodatku widac ze wypowiada sie klient ktory nie wie jak wyglada praca w markecie. Ci to maja najwiecej do powiedzenia a (usunięte przez administratora) widzieli i sie znaja. Z kad wiesz jak on mial roznie sa traktowani pracownicy i wiadomo ze jak ktos jest lepszy to robia wszystko zeby go wygryzc bo sie boja. A tam kazdy jeden na drugiego najezdza. Kazdy ma swoja opinie i lepiej razdze sie nie wypowiadac o kims jezeli sie nie zna na rzeczy. A ciekawe ile bys ty nawalil bledow ortograficznych przy pisaniu tak dlugich wypowiedzi... bo madry to kazdy potrafi byc...

klient
@Obi 040 Wroclaw Dluga

kierownik dzialu kas na ul dlugiej to osoba, ktora zwalnia i przyjmuje kogo chce. Tak manipuluje dyrekcja jak moze, najprawdopodobniej wie na tyle duzo ze nie poleci. Ale to sie kiedys skonczy. Wiadomo przekrety , niedobory w kasie musza byc uzupelniane przez biedne niczego nie domyslajace sie kasjerki z ich wlasnych kasetek. No ale dopoki doputy dyrekcja bierze udzial w tym procederze to co jakis czas beda takie rzeczy sie dzialy, to wszystko dziala preznie i bezblednie zaplanowane oszustwo, na skale nieprawdopodobna przez kier kas. Podejrzewam ze nawet naczelny moze niewiedziec o tym co sie tak naprwde dzieje a jak sie dowie to musi isc razem z orkiestra tylko jeden zastepca wie i razem z kierownikiem ochrony plus dyr kas i kier kas to trio zabojcze dla zorientowanego kasjera zaraz wylatuje z roboty jak powie ze wie,,,,,,,,

@klient

O co dokladnie chodzi?

kri

Dla OBI jestes tylko maszyną, ja tylko wykładałem towar, z zewnętrznej firmy, płaca ok 8zł/h, a poczułem jak to jest byc pomiatanym, chodzi jakiś siwy ch,j, i tylko patrzy co robisz, najchętniej to by cie zajechali, pracowałem we wrocławiu na długiej. kierownictwo to k..rwy, brak szacunku. je,ać OBI szm@ty

@kri

ten siwy...to brat arniego---ten to dopiero....

Nigdy wiecej nie zrobie zakupow w OBI na ul. Długiej! Zeby zrobic zwrot zwyklego kleju (cena na paragonie inna niz cena na polce), musialam udac sie po kolei do 6 pracownikow, z czego kazdy twierdzil ze nalezy udac sie do kolejnego. Po dlugich poszukiwaniach i dotarciu do odpowiedniej Pani, trzeba bylo czekac 25min na zatwierdzenie Pani kierownik. Kompletny brak szacunku do klienta.

@Karolina

to celowe działanie, żeby zniechęcić "oddaniu" towaru

Pracujacy

Jak tak źle jest w firmie to przecież można odejść. Może to konkurencja tak narzeka??

@Pracujacy

nie wiem ile tam pracujesz ale....każdy kolejny dyr. to...ups 1-heniutek-taksówkarz z faterlandu 2-grzesiu-oszczędzał na wszystkim-nawet z praktikera w opolu go wyp.... 3-włodziu-sierota wywalona z cato..pewnie wujek mu pomógł "politycznie" był jeden prawdziwy niemiec w tej sieci w PL...to wolf-herman. widział w ludziach ludzi

OBI_NIE DZIĘKUJE !!!!!!

Zaproszono mnie na rozmowę o prace obsługa klienta obi wrocław długa. ZERO KULTURY jeśli chodzi o pana z którym rozmawiałem dostałem ankietę do wypełnienia test psychologiczny czy sie nadaję trochę mnie to śmieszy ok jeśi ktoś staruję na kierownicze stanowiska to rozumiem ale zwykła obsługa klienta.W trakcie wypełniania pan z którym rozmawiałem wyszedł bo miał inne spotkanie usłyszałem tylko trzask zamykanych drzwi ani dzięń dobry ani do widzenia nawet nie wiem kiedy wyszedł.Inna osoba odebrała test powiedziała że musze czekac pare dni test zostanie wysłany do centrali.Nic sie nie dowiedziałem z tej rozmowy pan tylko zapytałeł ile oczekuję wynagrodzenia migał się od odpowiedzi ile moge dostać pensji.Kochane obi chwilowo miną czas że na jedno stanowisko przypada 10 osób z czego wszyscy są zainteresowani. Najśmieszniejsze było to że tego samego dnia dnia dzwoni do mnie obi pani zaprasza na rozmowe o prace tłumacze że 5 godzin wcześniej rozmawiałem nawet testy wypełniłem pani stwierdziła że ja tylko rozmawiałem z zastępcą kierownika i teraz musze rozmawiać kierownikiem :) Szanujmy się obi pensja przypuszczam wacha sie miedzy 1700 a 1800 netto na start nie jest do super wypłata ani miła praca bo trzeba dzwigać i zapierdzielać po sklepie.Na innych rozmowach dostaniemy informacje ile mozemy dostać jakie są warunki pracy w obi tego nie ma czeka nas tylko test i kilka rozmów o prace.

klientka

Witam, Jeżeli chodzi o obsługę podczas zakupów to właściwie nie mam nic do zarzucenia. Natomiast gorzej przedstawia się sytuacja gdy zamówiło się transport i to w dodatku z wniesieniem. Zasadniczo piszę tą opinię nie ze względu na mnie lecz chodzi mi o osoby ,które pracują w OBI i które wg mnie są wykorzystywane. Zamówiłam transport kafli oraz regipsów( rozmiar 60x200 czyli nie te największe). Okazało się, że do ciężkich kafli mogę zamówić wniesienie natomiast regipsy sama muszę targać. W tej sytuacji zamówiłam dostawę na sobotę aby w domu była osoba, która je wniesie . Czas dostawy od 8 do 16 !!! Praktycznie cały dzień. Cena za dostawę nie jest wygórowana , natomiast wniesienie kosztuje majątek.Liczony jest ciężar kafli, ilość paczek oraz ilość pięter. Przy czym kilka schodków do bramy to jedno piętro a wniesienie do piwnicy to drugie. Daje nam to 2 piętra. W sumie zapłaciłam za te usługi ok 435 zł. Chyba dużo!! Dostawa zamawiana 1,5 tygodnia wcześniej a w dniu dostawy ok 12 otrzymałam telefon i usłyszałam , że niestety dzisiaj się nie wyrobią i musimy przełożyć termin. Oczywiście nie zgodziłam się na to. W sumie rzeczy zostały dowiezione ok 15. Kierowca zmieścił się w czasie. Liczyłam się z taką godziną. Brałam ją przecież pod uwagę zamawiając transport. Jednak największym problemem w tym wszystkim jest nie próba przeniesienia terminu ( chociaż to było istotne) ale fakt ,że cały ładunek musiał wnosić jeden człowiek- kierowca. Nie była to jego ani pierwsza, ani ostatnia dostawa tego dnia!!!!!. Wyrazy współczucia.

Pracownik nowy który przychodzi dostaje o wiele więcej niż pracownicy którzy pracują po 10 lat więc skoro pracujesz krótko, to nie dziw się takiej reakcji.

yty

Kierownicy w tej firmie nie znają się na swojej pracy,zarobki średnie ,a ludzie pracujący tam nic nie pomagają nowym pracownikom,wręcz jak by chcieli się ich pozbyć

Aventador

Obi to nie praca, to obóz pracy.... i dwóch inteligentów Ryszard W i bolek. Te osoby nie nadają się do pracy z ludźmi a tym bardziej do kierowanie nimi...... atmosfera jaka twarzą jest ciężka, nerwowa, sztuczna. Naprawdę szczerze Nie polecam szkoda życia i nerwów na ta firmę.jedyny rozwój to taki, ze będziesz dawał z siebie wiele , a w zamian nic nie dostaniesz. Ryszard lubi kraść pomysły pracowników i podpisywać jako swaje. Pracowałem w kilku firmach ale nigdy osoba z takim brakiem kompetencji mną nie kierowała. Ludzi jest wiele lepszych firm jak ta....... ocenił bym ale nie ma oceny -5

Lenik
@Aventador

Pracuję w tej firmie i zgadzam się z tą opinią o tych osobach. W markecie OB I jest jeszcze wielu podobnych do nich kierowników masakra jeden z nich nawet został dyrektorem na szczęście w innym markecie w Polsce.

Zeus

ObI 49 Tychy Polecam ekipa świetna. Dyrekcja bardzo wymagająca ,ale przy tym bardzo dobrze zarządzająca.

Budownictwo i usługi

Masakra,niewolnictwo jako częsty klient zauważyłem kompletny brak szacunku do pracowników na kasach przez przełożona kierownik ,nie wiem co ta osoba wie o dyrekcji i ich kombinacjach ,że juz tak dlugo kieruje tym działem.Ja tę panią widuje już 3 lub 4 rok i powiem , że ma duże plecy bo w normalnej firmie szanującej się i innych na pewno pożegnano by tę osóbkę .

Zostaw merytoryczną opinię o Market Budowlany OBI - Wrocław

• Jak się pracuje w Market Budowlany OBI?

Zobacz opinie na temat firmy Market Budowlany OBI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Market Budowlany OBI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Market Budowlany OBI?

Kandydaci do pracy w Market Budowlany OBI napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Market Budowlany OBI