Opinie o DT Swiss-Polska Sp. z o.o. w Oborniki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DT Swiss-Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w DT Swiss-Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DT Swiss-Polska Sp. z o.o. w Oborniki

Czy Dt Swiss Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Zatrudniona

Tak wszystkim umowa o pracę. Na początek oczywiście okres próbny. Potem na jakiś okres A następnie na stałe......

@Zatrudniona

A na jakie stanowiska można teraz się dostać i ile płacą na początek ?

Karol
@Zatrudniona

Wiesz może, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również mogą dostać się na okres próbny do pracy w firmie Dt Swiss Polska? Chciałbym zweryfikować tę kwestię.

Ludwig von Mises

Siema Agata Ja jestem zainteresowany tym, żeby zarobić więcej peklu niż teraz dostaję. Z tego co napisałaś wnioskuję, że ty raczej nie możesz udzielić mi informacji, które próbuję uzyskać. Wszędzie panuje jakaś chora tajemnica. Czy to przestępstwo udzielić odpowiedzi na moje pytanie ?? Dla mnie to jest proste: jeżeli zarobie w tej firmie więcej niż 2 700 zł, oczywiście netto to będę ubiegał się tam o prace, w innym przypadku nie ma sensu zawracać sobie tą firmą głowy. Nie chcę żadnego socjalu bo socjal jest dla meneli, nieudaczników i nierobów. Pozdrawiam

Ludwig von Mises

No dobra, widzę że nikt nie ma jaj żeby powiedzieć wprost ile nowy pracownik może dostać w tej waszej firmie. Powiedzcie chociaż czy zarobie więcej niż 2 700 zł netto, bo tyle teraz mam, a szukam pracy gdzie zarobię więcej.

@Ludwig von Mises

Ja też po cichu liczę na to, że ktoś w końcu opowie tu o wysokości wynagrodzenia nowych pracowników w Dt Swiss. Na pewno zarobki są tam - tak jak w każdej firmie - uzależnione między innymi od obejmowanej posady. Jakim stanowiskiem jesteś zatem zainteresowany?

Tonik

Jaka atmosfera i jakie zarobki wyciągacie? Warto aktualnie aplikować?

@Tonik

Witam Zawsze można aplikować. Co do zarobków, na rozmowie wszystkiego się dowiesz. Pracodawca też nie wie jakie posiadasz kwalifikacje. Pozdrawiam :)

NIKODEM DYZMA
@Tonik

NIE WARTO A DO TEGO BEDZIESZ MIAL (usunięte przez administratora) OBGADANA

Firma DT Swiss-Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Team Leader Kontroli Jakości. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
NIKODEM DYZMA

ROZJEBALO MNIE OSTATNIE OGLOSZENIE O PRACY W DT SWISS OBORNIKI SZWAJCARSKA PRECYZJA NIEMIECKI PORZADEK POLSKA ZYCZLIWOSC ZWLASZCZ W TEJ FIRMIE HAHAHA ZAPOMNIELI TYLKO DODAC UKRAINSKIE ZARPBKI !!!!!!

Ludwig von Mises

Siema Powiedz wprost, bez pajacowania, jeżeli ktoś nigdy nie pracował w tej branży to ile tam dostanie po odliczeniu haraczu dla państwa ? Jakim systemem tam pracujecie....???........

Może podpowiecie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Warto aplikować?

XYZ
@Karolina

Tak prowadzi. czy warto? Pracuje ponad 300osob i sama widzisz ze jest kilka niezadowolonych którym zawsze bedzie cos niepasowac np. że trzeba pracowac ;)

Zadowolony
@Karolina

Witam Do nas można zawsze aplikować :) Pracowałem już w kilkunastu firmach. Zdecydowanie najlepsza w jakiej pracowałem. Oprócz pań na centrowaniu, które sobie niepotrzebnie skaczą do gardeł, atmosfera przyjazna, prawie rodzinna. Wypłaty na standardowym pułapie, ale jeśli ktoś chce pracować, robi to sumiennie i się samodoskonali to może zarobić nawet + 100% A jak komuś się nie chce pracować, to nigdzie mu nie będzie dobrze. Ogólnie warunki bardzo dobre (klima/ogrzewanie) przerwa 30 min, automaty z przekąskami, napojami i kanapkami. Ostatnio otworzono nam ogródki pod parasolami dla tych którzy chcą zjeść na świeżym powietrzu. Latem organizowane są wyjazdy nad morze, integracje. co 6 miesięcy premia absencyjna i premia roczna. PRACOWAĆ TRZEBA WSZĘDZIE, nikt za darmo nie płaci. Szczerze polecam, choć zawsze znajdzie się ktoś komu się coś nie podoba. Pozdawiam

H!VlT63
@Zadowolony

Ale gnój...jeżeli to o mnie i z mojego CV wzięliście "inspirację" ... Żygać się chce :PPPPPPPPPPPPPPP

Onboard DT

Nie rozumiem po co wypisujesz swoje żale, przejdź się do "góry" na rozmowę! No chyba że wolisz napisać kolejny ANONIM do Prezesa ? Jak Ci się nie podoba, to zmień pracę i zrób miejsce osobom które chcą pracować! Wypłaty nie maleją, są podwyżki! Premia obcinana bo...nikt za darmo nikomu kasy nie będzie dawał! Ale na pewno nikt nikomu nie obetnie premii za BYLE CO! ...musiałeś/musiałaś sobie zasłużyć!

Czysto Hitlerowska wypowiedź

@Jack

Jasne, wywalili Cie bo, albo się nie nadawałeś, albo nie potrafiłeś się podporządkować. Dobry pracownik pracuje tu nadal i jest doceniany.

yuri
@Onboard DT

Wywalili i myśli, że jego zaburzenia psychiczne kogoś obchodzą

Ktoś

Jeśli jesteś dobrym i uczciwym pracownikiem to przez firmę również jesteś doceniony. Coś za cos... Nikt nierobow trzymać nie będzie. Firma bardzo solidna.Polecam

@Ktoś

Zmień proktologa bo ten cię oszukuje, chyba chciałeś napisać solidny faszystowski (usunięte przez administratora)

Czyżbyś był nierobem?

Yuri
@Ktoś

@Jack chciałbyś przyjść do pracy, nic nie robić i co miesiąc odebrać 5000zł ? Postaw się z drugiej strony, zapłacisz komuś kto nie wnosi niczego do firmy taką kwotę?

Zatrudniona

Wysokosc pensji ustalana przy zatrudnieniu. Dodatki na swieta 100zł za kazdy MC czyli 1200zł - uzlalezniona od wskaznika belford-a Plus premia połroczna jesli nie zachorujesz w ciagu 6mc dłuzej niz 7dni okolo 800zł czyli 1600zl na rok

praktyk

Pracują tam moje 3 bliskie osoby od 1 do 3 lat i nie mają krytycznych uwag do warunków pracy. Dla kogoś kto chce dużo zarabiać, a nie za bardzo pracować, wszędzie będzie żle. Wiem coś na ten temat bo sam pracuje w jednej firmie 40 lat. I nie jestem "przydupasem" , tylko dobrze wykonuję swoją pracę.

@praktyk

ze strachu

@Jack

Jednak mało rozgarnięty, widać żel w tym co piszesz.

ona

bzdury firma trzyma lizusow a uczciwych ludzi pozwalniali dawno temu ta firma jeszcze nikogo nie docenila

@ona

Taka prawda, wiem coś o tym

@Jack

Firma trzyma porządnych pracowników, nie ściemniaczy

Onboard DT

Spróbuj koło maja. Oczywiście CV zawsze możesz zostawić. Może jakaś NIEZADOWOLONA OSOBA POSYPIE WYPOWIEDZENIE :)

@Onboard DT

Bzdury pan wypisuje panie z kucykiem i słuchawkami na uszach

@Jack

Super, nawet nie wiesz kto pisze... Pan z kucykiem??? hehehe... Odpuść sobie!

zainteresowany

Witam a ile tam zarabiają faceci?

@zainteresowany

Chińska pensja na godzinę a masz tak szybko pracować, jak by płacili ci akordowo

No szkoda słów

Aga

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Czy dlatego nie piszecie??

@Aga

Dobry pracodawca? ha ha ha...... kłopoty z proktologiem? ile ci płacą za wypisywanie bzdur?

@Jack

Co za kretyn, na serio Ci żal że już tu nie pracujesz!!

Agata

@XD, z Twojej opinii wynika, że nie masz dobrych relacji z przełożonym. Wykorzystywanie wyższego stanowiska i złe traktowanie podwładnych jest oczywiście niedopuszczalne. Czy właśnie z czymś takim się spotkałeś? Zgłosiłeś do przełożonego, że czujesz się niekomfortowo i próbowałeś rozwiązać ten problem? Czy tylko Ty masz taką opinię? A inni pracownicy firmy? Dodawajcie swoje obiektywne opinie pomogą innym osobom poszukującym pracy.

Pani Ola
@Agata

Znam cie pracowałam z toba. Te twoje komentarze służą tylko podlizaniu się przełożonym. Ludzie nie wirzcie tej osobie !!! Jesteś jedna z najwiekszych podpierdalaczek w firmie. Każdy kto z tobą pracował wie jaka jesteś dwulicowa i robisz ludziom za plecami. W ten oto sposób w tej firmie uzyskuje sie stanowiska. Cukrujesz bo liczysz na awans. W tej firmie jest wyzysk !!! 1700zł kobiety czasem pare groszy wiecej jak jest zpierdal. A ty nie pisz bzdur bo tobie płacą wiecej za (usunięte przez administratora) pracowników.

Silan

Jedna z lepszych firm w jakich mogłem pracować. Niestety sytuacja wymusiła przeprowadzke i zmianę pracy.

Filip

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

gfd

Czy jest jakaś rekrutacja do biura? czy tylko po znajomości ?

Agata

@Jack, wszystkie opinie o firmie są mile widziane o ile napisane są w sposób zgodny z zasadami kulturalnej wypowiedzi. Jeśli chcesz dodać więcej informacji o pracodawcy zrób to w sposób obiektywny i merytoryczny. Zachęcam wszystkich do pozostawiania swoich opinii, pomogą one innym użytkownikom w znalezieniu pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o DT Swiss-Polska Sp. z o.o. - Oborniki

• Jak się pracuje w DT Swiss-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DT Swiss-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DT Swiss-Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 5 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DT Swiss-Polska Sp. z o.o.