Opinie o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. sp.k. w Strzelce Opolskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. sp.k. w Strzelce Opolskie

observer

Była brygadzistka ze zm.b kiedyś mówiła,że "każdy ma stanąć na każdej maszynie i zobaczyć jak się na niej pracuje" a ostatnio jak jej majstrowa kazała iść na maszynę (chyba z Dylak przywieziona) to wykręcała się i mówiła,ze ona się na niej nie zna. Ależ w niej jest obłudy. Ludzie nie zapominają!

@observer

Ludziska dajcie już spokój wszystkim patrzcie swojego ogródka

@observer

Taka jest prawda. To są święte słowa. Ludzie pamiętają te zbędne tematy. Ciągłe zamieszanie na przygotowaniu. Ciągle brak ludzi. Co drugi nie odpowiadał.

@observer

Co zmieni twój wpis? Nic :)

@123

Kto by się przejmował tym co ludzie pamiętają :)

@Jaaa

mam świadomość tego iż mój wpis nic nie zmieni ale chcę zwrócić uwagę na to,że jednym każą pracować na kilku stanowiskach a są i tacy co stanowiska wybierają pod siebie i cuda wymyślają lub się obrażają aby tylko ich nie ruszać. A PRZECIEŻ WSZYSCY ZARABIAMY TAKIE SAME PIENIĄDZE, PRAWDA.

TACY CO NIE MAJĄ HONORU

@Jaaa

opisana sytuacja pokazuje też jakie poważanie do majstrowej mają niektórzy pracownicy.

Do której majstrowej.

You
@observer

Ta Pani jest znowu na chorobowym. Jeszcze kilka lat temu miała pretensje do innych pracowników, że chodzą na chorobowe. No i proszę teraz sama chodzi na chorobowe. Nie ładnie. Przyszła kryska na matyska.

Heja

Ciekawe czy zakład będzie masowo przyjmował uchodźców do pracy.

Zamykają Dylaki czy nie ?

Ana

Nie ,przenosza maszyny z Ukrainy.

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Mobing,mobing i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Praca lekka nie jest,a norme trzeba wyrabiać mimo,iż jest się rzucanym na każde możliwe stanowisko. Nie jeden pracujący mężczyzna na produkcji ma lżejsza pracę niż kobieta. Atmosfera fatalna. Przerwa 15 minut,po przerwie brygadzistka stoi z zegarkiem i patrzy kto przyszedł na czas. Nie wolno nawet 3 minuty pogadać z kimś,bo od razu afera jakby było gadane przez dwie godziny... można wymieniać na prawde sporą ilosc minusów tej firmy. Jedynym plusem jest,że nie wymagają nadgodzin oraz sobót (póki co). Z całym szacunkiem,ale nie polecam pracy w tej firmie. Jest mnóstwo firm w okolicy,które są o niebo lepsze od tego zakładu.

asik
@Ania

ale te nadgodziny w soboty dobrze płatne, wiec plus a nie minus ;) hehe

@Ania

To musisz odpyskować jak Ci ktoś zwróci uwagę, że wracasz parę minut później z przerwy. Co Ci żółte zrobią. Zwolnią Cię. Żółte same siedzą dłużej na przerwie. Wszystko na ten temat.

smutna
@Ania

Niestety to prawda z tym mobbingiem,ale nikt na to nie reaguje.Kiedy zgłasza się takie rzeczy kierownikowi to nie chce słuchac i odsyła do majstrowej.To tak jakby zgłosić przestępstwo jakiego pisowca pisowskiej prokuraturze.Za trzy godziny umorzą , a jeszcze wczsniej wezmą się za ciebie ze zdwojoną energią.Widać że szefostwu odpowiada taka sytuacja.Szczególnie taki (usunięte przez administratora) zdarza się na mercedesie.Tam chyba wybierają najwredniejsze z wrednych na majstrowe i brygadzistki.

@smutna

A ja uważam,że najgorsze są brygadzistki na Porsche,tam za byle co przenoszą za karę,jak nie jesteś pupilkiem.

Wiki
@Pok

Na jakiej zmianie bo unas jest ok

@Wiki

Na zm.A oczywiście. Brygadzistka mogłaby być bardziej uprzejma, a nie szczekać na ludzi.

Ona
@Pok

Za mało wchodzisz w (usunięte przez administratora) Większość siedzi i ciężko pracuje a przyszła taka jedna z przodu po wchodziła w (usunięte przez administratora) I co ma testerek albo coś lekkiego. Uczcie się....

Lolo
@Pok

Zmiana A to od zawsze była jedna wielka katastrofa xD

@Lolo

A miało być tak pięknie.

@Ona

Chyba skocze po wazelinę.xD

Jeee
@Lolo

I sztos majstrowa XD

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. sp.k.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
observer

dostaliśmy aneksy ale gdzie sprawiedliwość skoro jedni potrafią pracować na kilku stanowiskach a inni potrafią się obrazić, że zostali przerzuceni gdzie indziej.Zapłata ta sama a gdzie doświadczenie? Potrafią udawać, że im nie idzie robota po to tylko by wrócić na -stare- stanowisko- bo nic innego nawet nie chcą się nauczyć.Udają głupka by tylko ich nie przenieść, bo tego się boją i udają fachowców na swoim stanowisku. Nie napiszę o kogo chodzi ale oni sami o tym wiedzą.

@observer

Dlaczego uzywasz mojego nika???

@Observer

Ja go używam już od dawna

@Observer

Ten co go używa chce być na twoim niskim poziomie jak ty :) czuj się zaszczycona :)

Observer3
@observer

Ludziska, przecież pretensje możecie mieć tylko do Rządu. WeWire nic nie ma do tego. Pomyśl masz firmę i co dasz wszystkim tyle ile zarzadają? Nie ! Dasz raz to będą ciągnąć jak krowę! Podpisując umowę po 3miesiacach zgadzacie się na te warunki więc dlaczego jest taki atak? Tak, życie coraz droższe, większe potrzeby mamy a pieniążków brak. Każdy patrzy na kasę rozumiem bo też w jakiś sposób chcę żyć na jakimś poziomie. Ale również trzeba się wykazać w pracy. A wszyscy wiemy co się dzieje na produkcji. Życzę wszystkim i sobie żebym dostał podwyżkę i wy również.

@:)

właśnie pokazałaś swój poziom.

:>

W jaki niby sposòb?

@:>

piszesz by pisać a najlepiej to aby dowalić (pewnie zabolał cię jakiś mój wpis). Czujesz się wtedy lepiej?

J.

Najbardziej nie rozumiem ludzi którzy dalej obgadują osoby które dawno już nie pracują w wewire. Kto gdzie pracuje. A czemu. A z kim jest. A jakie ma życie prywatne. No ludzie. Najpierw wam ktoś nie pasuje gdy pracuje(bo plotkujecie dosłownie na każdego i nawet na swoje koleżanki..) a potem gdy ktoś nie pracuje nie umiecie bez tej osoby żyć. Nie da się słuchać tych plotek. Tak naprawdę na nikogo nie da się słuchać plotek. Autobus aż huczy. Palarnia też i szatnia. Mam wrażenie że tam mało kto ma ciekawe życie skoro interesuje się innymi. Najpierw z kimś gadacie potem tyle obrabiacie za 5 minut. To powinno być tam ukrócone bo niejeden praca się nie zajmuje tylko szczuciem na innych.

@J.

No właśnie gdze pracuje Hendelowa?

@J.

I tu masz rację w 100% te co obrabija tyłki to chyba nie mają swojego życia, albo są poprostu wredna z charakteru ?

@Gość

To gdzie pracuje Hendelowa?

Wredna nimfa
@:)

Pracuje w Wyższej szkole robienia Hałasu ????

@:)

Nie wiem o kogo ci chodzi i z jakiej zmiany. Z takim nazwiskiem się nie spotkałam. Słyszałam o innych. Ale jeżeli chodzi o kogoś kto już tam nie pracuje to właśnie pokazujesz że opinia moja jest prawdziwa. Jesteście zakochane z życiu innych osób do cna. Nie omoge bo nie wiem o kogo chodzi. Ale ogólnie nie interesuja mnie plotki o innych dlatego napisałam ten komentarz. Wszędzie w pracy słuchać o innych. Może opowiedz o sobie? Bo jeśli mówisz o innych to oznacza że o sobie nie masz nic ciekawego do gadania. Nie sądzę że to dobrze o tobie świadczy..

@Gość

Noo. Muszą mieć bardzo nie ciekawe życie. Na naszej zmianie truli ciągle o kobiecie że taka i taka, a jak nie pracuje to te same osoby ciągle gadają co teraz robi. To jak. Tu przeszkadzała a tu się nią ciągle interesują. To trochę zakłamane. A z kobietą gadałam i ma ten zakład już dawno gdzieś. Szkoda że nie wie że "zakład "za nią dalej tęskni heh

@J.

Jeśli ktoś robił takie rzeczy jak Hendelowa, zadarł miał z tyloma osobami na pieńku co ona to ludzie się interesują. Jeśli ktoś robi swoje to robi i ma spokój. Sama sobie zapracowała na to

@:)

A to nie wiesz? To cie zasmucę bo ona żyje sobie bardzo dobrze... Gule przełknij bo wyjścia nie mosz

@Wewir

Ucieszyłem się, że żyje dobrze i daleko od Wewire. Będziemy bezpieczni przynajmniej :)

@:)

Ło jeje chopie ty nawet głośno się nie przyznawaj że tys się dziewczyny obawiał. Ona dobre gadanie miała i sama ja lubiłam. No żyje dobrze żyje. Napewno lepiej niż ty. Trzymej się tego wewire trzymej bo pewnie strachu pełne gacie mosz by żyć też lepiej

@Wewir

Tylko się cieszyć z tego że ma dobrze. Bez powodu to się jej nie pozbyli. Niech zostanie tam gdzie jest jej dobrze. Życzmy jej i temu jej chłopakowi wszystkiego dobrego, tylko daleko od Wewire!

Hh
@Wewir

Dobre gadane to może miała, ale skończyła jak skończyła. Strzelce małe, wszyscy wszystkich znają. Dobrze to o niej nikt nie gadał :) cudem było to, że pracowała aż 3 lata.

Fhh
@Wewir

Idż w jej ślady, płakać nikt za Tobą nie będzie Aniu!

@Hh

Jak skończyła? Że już rok dobrze sobie żyje a ty ciągle o niej gadasz jakbyś ty miał kiepskie życie. Im bardziej o niej gadasz tym bardziej to pokazujesz. Myślisz że ktoś co już tu nie robi przejmuje się opiniami ludzi z wewire? Ludzie..

@Fhh

Przecież to ty pytałeś gdzie robi nie ja. Od roku człowieka nie ma a ty dalej się czyimś życiem interesujesz

@Hh

Dobre gadanie miała. I skończyła tak że ma lepiej niż ty. No faktycznie człowieku masz temat do rozmowy

@Prawda

A o co te opinie? Skoro nikt nigdzie nie wraca i jakoś nie ma powodu. Gadka by gadać albo z zazdrości..

@:)

Dobrze chociaż że opinia niezgodna z regulaminem. Dzięki temu że podałeś czyjeś nazwisko to się dowiemy kto zakochany rok w byłych pracownicach XD

Fgg
@Gość

Ile razy były tu podawana nazwiska :) Kto by się tym przejmował :)

@Hh

No skończyła jak skończyła-100x lepiej. Dobrze gadała. Wiedziała co mówi i komu. Nie fałszywa jak 90% innych. Też się dziwię że tyle pracowała. Praca głównie dla starszych ludzi albo bez perspektyw,albo dla tych co ich nie chcą w innych pracach. Nie (usunięte przez administratora)się.

@Wewir

Twoja opinia jest komuś potrzebna? Nie wydaje mi się?

@Fgg

Wystarczy to zgłosić. Może nikt nie zgłaszał. A osobiście jestem ciekawa kto się kocha w byłej pracownicy :)

@Fgg

A nawet źle nazwisko odmienione. Co ta miłość robi z ludźmi :)

@Wewir

No to to zgłoś jak jesteś taka obeznana :)

Wewir

Moja opinia to odpowiedź na Twoje pytanie. Pytałeś się przecież o pracownice która nie pracuje tam już rok. To dostałeś odpowiedź. Jeszcze jekies pytania? :)

@Wewir

Bo to jest o innej osobie niż Ty myślisz :)

@Wewir

Ja pytałem o osobę która nie pracuje już 3 lata :)

@:)

Oj nie interesuje mnie już w kim jeszcze się zakochałeś. Ale chyba forum nie jest po to by pytać o byłych pracownikach i jeszcze kalecząc nazwiska. Zapytać nie zaszkodzi. Obeznana obeznana:)

@:)

Wystarczy czytać regulamin :) I to nie tylko słowa. Raz już było z tego skorzystanie i działa

@:)

Czy rok, czy 3 czy obojętnie ile. Sama nie chce by ktoś taki moim nazwiskiem kiedyś rzucał bez mojej wiedzy więc porządek musi byc:)

@Wewir

Gdybyś była obeznana to byłaś by księgową albo urzędniczką a nie od wciskania kabli na maszynie :) Wygadana to może jesteś ale do wciskania kabli to niekonieczne :)

@:)

Ty nikim innym skoro robisz też w tym zakładzie. Bo z biura to nie jesteś. Więc jesteś też zwykłym robotnikiem. A nie trzeba być księgowa by wiedzieć co to rodo i że w internecie w tych czasach nikt już anonimowy nie jest:)

@:)

I masz rację. Nie jestem dobra do wciskania kabli więc nie wciskam :)

@Wewir

Nazwisko jest celowo przekręcone :) masz pecha :)

@:)

Nie jest przekręcone. Tylko źle odmienione. Wiec pecha nie mam. Jest niezgodne z regulaminem. Tylko ktoś niemądry tak się sam wkomuje na minę. Przynajmniej będziemy mieli o kim teraz gadać jak już to pójdzie wyżej :)

@Wewir

Sama o sobie mówisz że dobrze gadałaś :)

@:)

Jeszcze cię jakieś życie byłych pracowników interesuje? Bo parę osób jeszcze znam i chętnie odpowiem jak żyją skoro tak cie to interesuje. Tylko nie rozumiem czemu chcesz się tak dołować?

D

Ale nudzisz

@D

A jednak odpisujesz xd

@D

Czyli już nikt cię nie interesuje z byłych pracowników? To dobrze. Jak coś to pisz. Chętnie cię załamie informacją że ktoś dobrze żyje xd

Prawdziwy
@Prawda

Cześć:) O tym że dziewczyna ma się dobrze wiesz raczej od dawna bo to nie jest temat tabu. Parę osób ma z nią kontakt i rozmawiało,nawet z twojego kręgu :) W pracy nie ma znajomych i koleżanek nikt, zdziwisz się ile ludzi na kogoś gada a potem z tą osobą dobrze trzyma. Każdy każdego obgaduje. Czy się nazywa K, B, J czy N. Trzeba być naiwnym człowiekiem by myśleć że w pracy ktoś cię szczerze lubi i na tym opierać swoje życie. Ktoś normalny żyje i ma gdzieś zdanie innych. Ktoś głupi jak ty, opiera na zakładzie i na opini ludzi z pracy całe swoje życie. Życzmy tobie mniej zawiści, wszystkiego dobrego i samodzielnego życia i jak najwięcej setek by móc godnie żyć :) miłości przede wszystkim, i jak NAJMNIEJ znajomych z pracy bo im więcej ich masz tym bardziej masz tylek obgadany :)

Ciekawska
@Prawdziwy

Zamiast pisać o rzeczach oczywistch, które występują dosłownie wszędzie, to pochwal się gdzie zatrudniają takie Super dziewczyny jak Ty?

Prawdziwy
@Ciekawska

To są tak oczywiste rzeczy że ty aż ich nie umiesz pojąć jak tego że jestem przecież z tej samej firmy co ty. Nie dziwie się że tak po tobie jadą jak tys tak nierozumna dziołcha

@Prawdziwy

A to racja. Sama nie mam koleżanek w tym zakładzie i nawet bym nie chciała mieć. Tylko cześć i tyle. Wiek nie pozwala mi zmienić pracy bo niepewnie, ale tęsknić bym za żadna osoba nie tęskniła

Eryk
@Tak no

Kogo interesuje twoje zdanie.....? Idź do kościoła i pożal się Bogu. Pewnie zrozumie i pomoże!

Eryk
@Tak no

Wyraziłaś swoje zdanie i co teraz? Wszyscy się zmienią?

@Eryk

A kogo interesuje twoje zdanie.........? Tobie już nikt nie pomoże

@Eryk

A widziałeś tam pytanie w mojej opini, tym bardziej pytanie do ciebie? Opinia jest po to by ją wyrazić nie potrzebuje poparcia. Tym bardziej twojego. Jak dorośniesz to zrozumiesz.

@Eryk

I jak na coś odpowiadasz to może 3 razy przeczytaj najpierw. Bo nie kojarzę by ktoś miał się zmienić. Co mnie obchodzisz ty i "wszyscy"? Nic. Tak jak ty się nie musisz interesować mną i tym co ja pisze.

@Tak no

Chyba ktoś zapomniał połknąć psychotropów!

To je weź i po sprawie?

Potrzebne one są tobie!

Obserwator

Ja nie potrzebuję, pożycz od chłopaka swojego. :) Pewnie bierze :)

@Obserwator

Udajesz lekarza na forum pracowniczym, wydaje ci się że jesteś jasnowidzem i chwalisz się wiedzą na temat tego ak się zachowuje człowiek po odstawieniu leków. Musisz bardziej panować nad swoje choroba i nie odstawiaj leków sama. Myślę że ich dalej potrzebujesz :)

@Obserwator

Tylko ci się wydaje że już nie musisz brać leków:) ale jednak gdy żyjesz życiem innych wymyślonych przez siebie osób które ciągle gdzieś widzisz a ich nie ma nigdzie wokół nas, masz rozdwojenie jaźni i wcielasz się w różne osoby to jest męczące dla nas wszystkich w pracy :(

Hej
@J.

Nie oceniaj mnie na swoim przykładzie. To że ty tak masz to nie znaczy że ja też.

@Hej

Mówisz o lekach, o ludziach którzy nie pracują w zakładzie, leczyć ludzi próbujesz na forum nie związanym z medycyną. O tym że nie potrzebujesz już leków tutaj piszesz i o wymyślonych ludziach których widzisz tylko ty. Nie potrafimy cię ogarnąć w pracy przez to jak żyjesz życiem innych:( Nie odstawiaj leków...

@J.

Jeśli ktoś jest NORMALNY to nikt go nie obgaduje i nie interesuje się nim gdy się już zwolni. INTERESUJĄ się KONFLIKTOWYMI osobami, które robią Problem z niczego, chodziły kablować do Majstrowe lub brygadzistk, dopisywały sobie kabel itd. UCZCIWIE pracujące osoby nigdy nie były obgadywanie. Najbardziej obgadują te osoby, które pracowały lub wszędzie. Wchodzisz do jednego sklepu pracuje ktoś z Coro. Za miesiąc idziesz do innego sklepu znowu ta osoba. Za chwilę znowu jej tam nie ma bo już tam nie pracuje. DOBRZE, że osoby konfliktowe lub często zmieniające pracę są obgadywanie bo na to ZASŁUGUJĄ. Jeśli byłaś normalna to dawno zapomnieli i nikt Cię o Ciebie nie mówił!

@Prawda

Człowieku ty piszesz na forum do ludiz którzy tutaj pracują. Czy ty jesteś normalnym człowiekiem? Co ciebie interesuje gdzie ktoś robi. Pytasz o to na forum TEGO ZAKŁADU. Jeżeli interesuje cię gdzie pracuje ten co pracował gdzieś w sklepie a teraz nie pracuje to idź do TEGO sklepu i się tam pytaj a nie tutaj. Kiedy w końcu to zrozumiesz ze o to tutaj chodzi? Mnie szczerze (usunięte przez administratora)obchodzi w ilu sklepach ktoś teraz pracuje i nie obchodzi mnie ze ty się tym interesujesz. Chcę słuchać opini na temat zakładu w którym PRACUJE. Na temat pracy albo niech o sobie ludzie gadają. A nie o innych. Jeden kij czy jaki ktoś jest i był. Najpierw spójrz na siebie zanim (usunięte przez administratora) obrobisz komuś bp swoje masz 100razy obrobiona przez swoje KOLEŻANKI. Skoro je tak nisko oceniasz to twoja sprawa, ale tak. Też obrabiasz d.. i też masz obrabiana. Więc skończ gadać o innych i spójrz na siebie. A nie kto gdzie robi i co robi. Masz coś nierówno pod sufitem że ktoś odszedł a ty uważasz że ktoś ZASŁUGUJE na obgadywanie. Ale ta osoba tego nie słyszy. To my słyszymy i rzygam tym już bo ileż można. Zazdrościsz komuś?

Qqq
@Gość

Tak zazdroszczę tego że ktoś zaliczył wszystkich pracodawców w okolicy :)

Qqq
@Gość

Byłaś P.... A jesteś teraz obagadywana :) Dobrze Ci tak!

@Prawda

Ludzie co mają swoje życie nie mówią o nikim innym. Tym bardziej o kimś kto nie robi 3 lata. Robisz tym osobom na złość? Czym. Uwierz mi na 100% ludzie co odeszli nawet mając 50prace mają w (usunięte przez administratora) co myśli o nich jakaś pracownica/pracownic wewire. Niejednokrotnie mają większą kasę od nas ale też nie muszą (usunięte przez administratora)nocek. Mówisz o jakiejś konkretnej osobie. Ja o ogółu. Masz ten zakład za taki super? Że wszyscy tylko płaczą i wyrywają włosy z głowy bo już za nami nie pracują? Wez zejdź na ziemię.. Każdy wie że ten zakład przyjmuje każdego. Dosłownie każdego. Nie oczekują nawet świadectw pracy. Nawet w sklepie trzeba więcej mieć rozumu niż do pracy w tym zakładzie. W wewire nawet liczyć nie trzeba umieć. Robili też tacy co czytać nie umieli. To już skupisko Ukrainy.l która ma lepiej niż my. Spotkałam niejedna osobę która nie pracuje już w wewire i jakoś nikt nie narzeka. Ja też mijam w różnych miejscach byle osoby i wiesz co widzę? Uśmiech. Obojętnie czy to 5 praca czy która. W wewire uśmiechu nie doświadczysz. Prędzej szyderczy i fałszywy. Obgaduj dalej innych. Ale siebie kompromitujesz. Ktoś ci przytakuje. Ale za tyłkiem się śmieją że zazdrościsz:) Nie będę rzucać konkretami. Może kiedyś sama to dostrzeszesz :)

@Prawda

I bierz te tabletki dalej o których mówiłaś. Konkretnie ci sa potrzebne i zgadzam się z innymi:)

@Prawda

Ps. Chyba jesteś nieuczciwa osoba bo też jesteś obgadywana ;)

@Prawda

I obgaduj dalej ludzi. Musisz mieć bardzo nudne życie i dlatego o sobie nie mówisz bo by nikt nie słuchał :)

Ooo. Wreszcie zaczęłaś gadać o sobie XD

@Qqq

Ty dalej bez leków i widzisz ludzi których nikt nie widzi? XD Kazexy ci radzi byś ich nie odstawiała.. Alo dobrze chociaż że się otworzyłaś przed nami xD

@Qqq

Pewnie ta osoba o której mówisz to czyta i się bardzo przejmuje twoja opinia XD Jak ja się zwolnię i taka zapierdziala, baba będzie mnie obgadywać to pewnie będzie posikana i będę płakać za rogiem XD

@Qqq

Powiedz mi jedno kochanie. Tylko jedna ważna rzecz. Obrabiasz d.. komuś kto już tam nie pracuje. Powiedz mi.. W jaki sposób robisz jej na złość niby? To jest poprostu bedzo ciekawe XD

@Qqq

Pewnie tym osobom robisz bardzo na złość że je obgadujesz XD To straszne przykre że obgaduje ja osoba która robi na zadupiu sop w jednej pracy przez lata bo tylko ten zakład bierze ludzi bez wykształcenia:) Jak ja się zwolnię to pozwalam Ci mnie obgadywać. Specjalnie będę zmieniać co chwilę pracę byś miała coś ciekawego w życiu do robienia :) Bo chyba nikt cię nie kocha..

@Gość

Jeśli ludzie mają w (usunięte przez administratora) czy są obgadywanie czy nie są to poco napisałaś te bzdety po nocach. Czy to napisałaś czy nie, tak było, jest i będzie. Ja tylko się śmieję z twojej podniety czymś na co nie masz wpływu. Skup się na pracy a nie na rzeczach które dzieją się koło Cb. Te osoby dalej będą obgadywać, szczuć a ty będziesz tu robiła gówno.burzę. O nic. Mów>ę Ci poraz któryś. Nie obgadują OSÓB NORMAALNYCH. Pracuję tu kupę lat to wiem. Chcesz to dalej mi odpisuj, lepiej udaj się do tego Psychiatry po leki. Ulży Ci.

@Gość

Te osoby co zmieniają pracę są po prostu śmieszne a nawet komiczne wręcz. Są to osoby którym nic nie pasuje, nawet nie chodzi o pieniądze tylko chory honor. Ktoś im coś powie nie po ich myśli to od razu musi zmienić pracę. Za chwilę pójdzie gdzieś indziej, dalej będzie pyskować gwiazdorzyć, albo ją (usunięte przez administratora) Albo sama się zwolni. Takie latanie to jest sensowne? Dla mnie żałosne!

@Gość

Jakoś ten zakład prosperuje z ludźmi bez wykształcenia to po co te wykształcenie? :)

Gosciu
@Heh

Chodzi o to że tacy ludzie jak ty oglądają się na innych i komentują że ktoś robi w sklepie i zmienia pracę 100 razy a ty byś nie mogla nawet zmienić ani razu. I szczypie (usunięte przez administratora) Bo bez wykształcenia albo z marnym, to możesz tylko siedzieć tam gdzie siedzisz a wmawiasz sobie ze inni są bee bo tam nie pracują i robią w X pracy... Nie oszukujmy się. Zazdrość jest widziana na km. Wmawiaj sobie ze ty komuś robisz na złość pisząc o kimś coś czego pewnie nawet nie czyta..(usunięte przez administratora)

Prawda

To że ktoś pracuje w jednej firmie to jest jego prywatna sprawa. Jakoś nie zauważyłem że te osoby, które zmieniły pracę są jakoś wielce bogatsze niż były. Jednym się udało polepszyć zmieniając pracę, drugim nie. Jeśli nikt nie czyta tego forum to po co tu się wypowiadasz. Takie są fakty! Jeśli masz problem z Faktami to tu nie wchodż i nie bądź wulgarnym.

Johny
@Gosciu

Skąd niby wiesz, że obgadują ludzi, którzy już tu nie pracują. Nie masz swojego życia. Zajmujesz się plotkami. Musisz mieć smutne życie! :) Obgadują, obgadywali i będą obgadywać :)

@Prawda

Jesteś tak (usunięte przez administratora) że jesteś w ich portfelu czubie? Czy ty widzisz co ty gadasz? Twoje sprawa że jesteś zapierdziala osoba w jednej pracy za grosze lata, ale o innych się wypowiada, (usunięte przez administratora) o nich wiedząc? Może jeszcze serio powiesz ze ty masz wgląd do ich pieniędzy? XD Ty masz poważnie coś z bania człowieku. Takie są fakty. W jaki sposób takie nic może ZAUWAŻAĆ status osób które nie pracują z tobą i nie żyją? Może korzystają z życia gdy ty zasuwasz na nocki a oni nie muszą. Może rozwalają kasę na życie wtedy gdy ty musisz robić setki by mieć jako tako wypłatę. Mniej niż ty na umowie nikt nie ma ale uśmiech od ucha do ucha każdy kto pracuje poza wewire. Tego można im zazdrościć bo nie widziałam ani jednej osoby bez uśmiechu z tych co ty nie robią już. Mają z czego się cieszyć. To im przyznam.

@Johny

Bo też tam robię? Masz takie ciężkie myślenie czy tylko tak udajesz? XD Dokładnie. Kazdu każdego obgaduje w tej firmie. Ja ciebie. Ty mnie. Itp. Jeden czort czy obecnych czy byłych. Poprostu to chore.

@Johny

Wystarczy iść na fajkę i się słucha tego gadania. Wystarczy siedzieć w autobusie. Na przerwie też. Co to za firma gdzie jeden drugiemu wrogiem. Nie ma tam wcale kolegów i koleżanek. Każdy każdemu tylek obrabia.

@Prawda

Mam prawo robić co mi się podoba. Rozkazywać możesz tylko na swoich smieciach :) Mówione było że nikt z byłych pracowników pewnie tego nie czyta i bezsensu się niektórzy produkują na forum wewire. Czemu nie napiszesz na forum tam gdzie oni pracują? Byłoby prościej. I mniej jadu tutaj

@Prawda

A skoro nie obgadują osób normalnych to dlaczego o tobie gadają? Bo np przecież każdy każdego obgaduje. Musisz być ograniczona osoba jeśli myślisz że masz w pracy kolegów i koleżanki które nic za plexami na ciebie nie mówią :) Albo leki za słabo działają które już od dawna masz przepisane :)

@Gość

To racja. Ciągle gada o tych lekach więc jest mega obeznana w temacie. Uważa się za lekarza i za jasnowidza. Nie mówmy jej że to tylko forum pracownicze haha. A co kogo jej opinia w ogóle interesuje przecież i tak pisze anonimowo albo o kimś kto tego tu pewnej nie czyta. Niech gada o innych i się nimi podnieca. O mnie też może :)

@J.

Co nie trzeba się znać. Ewidentnie podajesz się za faceta,za kobietę, za obecną pracownicę, za byłą pracownicę, za pracownicę 2 lata przed emeryturą. Tragedia. Psychotropy i to silne coś pomogą tylko!

Ojojoj
@J.

Prawda jest taka, że zdrowo dostałaś po tyłku od ludzi w Coro i teraz myślisz, że się zemścisz na tym forum robiąc (usunięte przez administratora). Pasz pecha, bo nikt tego już nie czyta! Pomyśl o jakieś terapi, tylko terapia coś da!

@Gość

Nie trzeba zaglądać do portfela. Głośno się mówi jakie są mniej więcej zarobki w innych firmach i nie ma jakoś cudów specjalnie. Jak już to może jest 300 zł więcej może 400. Setki też nie zawsze są! Do tego dojazdy jak mieszkasz dalej. A z tym uśmiechem to woogóle kabaret. W innych firmach jest dużo gożej. Mobinng w innych firmach też jest i to taki nie mały. Znajomi opowiadali jak jest. Więc daruj się z tymi twoimi podkoloryzowany i historyjkami. Takie historyjki to tylko gdy nie połknie się psychotropów. Do lekarza po receptę!!!

Rozkaz
@Johny

Co ty teraz robisz nie plotkujesz? :) Idź do lekarza!

@Johny

Gdybyś miała swoje życie to byś się nim zajęła a nie pierdo.... od rzeczy na tym forum!

@Prawda

Ty masz 5 nicków w ciągu jednego dnia. Czemu odstawiłeś już leki? Terapia nie działa? Czemu my musimy słuchać o twoich zaburzeniach i o twojej wszechwiedzy o psychotropach? Bardzo wiele wieś, w tym temacie jak widać. Terapię. Odstwienie. Dawkowanie. Widać lata już się leczysz a efektów 0? Xd

@997

Gdybyś miała swoje życie to byś nie pisała jak poje.. w niedzielę XD Ja w przeciwieństwie do ciebie w niedzielę miałam ciekawsze rzeczy do robienia a ty pisanie na gowork i mówienie o swoich doświadczeniach z lekami XD Każdy już wie o twoich zaburzeniach. Podajesz się chyba już za 10 osobę XD A w niedziele masz tak smutne życie że tutaj musisz siedzieć na forum haha

@997

I spoko nick. Zadzwoń na niego. Może Ci pomogą w końcu i nie będziesz zatruwać ludziom życia swoja dwubiegunowością :)

@997

Jeżeli pisanie tutaj jest dla ciebie terapia to pisz. Chętnie ci pomogę bo chyba nikt cię nie kocha:)

@Prawda

Twoja wiedzą na temat leczenia psychiatrycznego jest imponująca. Musisz mieć z tym problemy od lat.. :( Za kogo teraz się podasz osobo z zaburzeniami świadomości?

@Ojojoj

Chce tylko zamknac gębę osobie z zaburzeniami która robi wstyd temu zakładowi. Potem się dziwić że gadają o nas jak gadają. Skoro uważasz że nikt tego nie czyta to po co 10 nick już wymyslasz i na siłę piszesz? Udajesz sztuczny tłum? Śmieszna osoba jesteś. Ze smutnym życiem.

Jaja
@J.

Raczej ty tak robisz tylko nie 10 już twój 50 nick. Nie umiesz pogodzić się z prawdą. Tylko to Ci zostało. Przykra jesteś no ale nikt tu Ci pisać nie karze. Zachowujesz się jak obrażona GÓWNIARA, której nie jest coś po myśli. Obrażasz wyzywasz, raz jako facet, za chwilę kobieta. ŻENADA. Przykro mi, że takie osoby pracują w tej firmie w której ja pracuję. Jak można wyzywać ludzi! Podaj imię i nazwisko. Ciekawe czy będziesz dalej ludzi wyzywać! WSTYD!

@J.

Fajnie by było gdybyś sobie sama pozytywnych opinii nie dawawała :)

Gość.
@Jaja

Ty podaj kobieto/mężczyzno z nocami które co chwilę zmieniasz i zd swoimi zaburzeniami. Ciągle mówisz o psychotropach jakbyś miała z tym na codzień styczność. Porażka. Sama podaj nazwisko poznamy osobę która interesuje się wszystkim tylko nie sobą. Ciekawe czy bedzieszctaka cwanie dalej się przechwalać wiedzą o psychotropach które chyba sama bierzesz. Masz zaburzenia swiedomosci i wyzywasz bo ktoś nie skacze jak zagrasz. Cała niedzielę zajmowałaś się tylko szczuciem na forum. Wstyd to mieć takich współpracowników.

@Jaja

Dopisz-w firmie w której niestety ty pracujesz. Nie masz swojego życia tylko trujesz na każdego na kogo idzie. Najpierw z kimś swiergoczesz a potem wyśmiewasz za plecami jak jakościowe która zrezygnowała ze stanowiska :) Jak można wyzywać ludzi - mówi COŚ co obraza innych od psychicznie chorych. Masz zaburzenia świadomości i tego co sama piszesz. A ciebie ktoś tu pytał o zdanie że sama się udzielasz? Nie zauważyłam. Udzielasz się nie pytana o nic XD Kultury mama nie nauczyła? Szkoda.

Gość.
@Jaja

I nie musisz o sobie tyle nagle pisać :) (usunięte przez administratora), to że nie jest po twojej myśli,nie umiesz pogodzić się z prawdą, że masz 50 nicków,nie wiesz jaka masz płeć. Już to wszystko wiemy. Nie chcę z tobą prowadzić konwersacji bo masz niski poziom. Więc czy możesz skończyć truć(usunięte przez administratora) pod tysiącami nicków? Nie obchodzi mnie twoje zdanie bo koleżanek w wewire nawet nie mam zamiaru mieć bo każdy fałszywy jak ty. Więc nie odpowiadaj mi bo tylko pokazujesz że masz problemy ze sobą. I nie odpowiadaj mi pod ŻADNYM nickiem. Jesteś jak rzep i wrzod na d.. Męcząca i upierdliwa z nudnym życiem jak widać. Żegnam ozięble i odkochaj się ode mnie w koncu bo nie jesteś w moim typie :)

Jaja
@Gość.

Tylko odpowiadam na perfidnie żałosne wpisy jak Twoje. Nie musisz mi wcale odpisywać! To jest forum więc każdy ma prawo pisać.

@Gość.

Nie baw się w tego Wróżbity Macieja. Za wysoki poziom na Ciebie!

@Prawda

Czy była zilona z zm.A nie wie o której jest przerwa dla szarakow.Popros dziewczyny to Ci powiedzą A nie z żółtymi na przerwę chodzić po godzinie.

@Gość

A w między czasie jeszcze kawuske zaliczy.co to za przywileje....czy nie jest rozliczana z normy?

Prawda

Musisz z tym żyć jakoś :)

@Gość

Muszą poplotkować bo zielona też uszy ma nastawione na wszystko co się wokół dzieje. Swoje drogą tak się wychwalała kiedyś że jak papierek już będzie miała to leci na strefę jako jakość. Oj

@Prawda

Została tutaj, żeby pracować z takimi Super życzliwymi ludźmi jak ty. Super, że jesteśmy tacy fajni do siebie. Super firma, życzliwi ludzie i fajna atmosfera!!! Niech inni nam zazdroszczą!!!

@Prawda

Ona wpisuje się w normy "życzliwości i umiejętności" więc w sumie racja. Super firma pod tym względem. A co w tej firmie wyliżesz to twoje. Także nie dziwcie się potem ze szarak a dalej czuje się co niektóry jakby był na lepszej posadce

@Prawda

Masz rację. Niech inni nam zazdroszczą. Tu każdy o każdym wszystko wie a jak nie wie to dopowie i za innych mówi

@Prawda

No ty przynajmniej nie za plecami dopowiesz tylko zaraz na forum piszesz! Niech inne żmije biorą z Ciebie przykład i też piszą na większą skalę jak ty! :) nie jesteś lepsza tylko jeszcze gorszą!

@Heh

Masz rację. Niech piszą. Tak jak ty i ja. W byciu żmijami każda na równi :) Tutaj i tak mało kto to czyta. Trzeba pobiegać z żółtymi na kawusie by szybciej poszły hity

Zocha
@J.

Babeczki z zm. A gadały że majstrowa wywaliła jedną z UK. W nocy do domu bo była pod wpływem a oczywiście brygadzistka z tablic tak ja głaskała i żałowała że musi iść do domu...

@Zocha

Mogła jej jeszcze taksówke zamówić.

Drw
@J.

Popieram cię. Masz rację.

@J.

Zgadzam się, bubli masa! Kiedyś tego nie było. Dozór nic nie pilnuje pracowników, siedzi brygadzista i robi pracę za operatora a później idzie do koleżanek i plotkuje to jak, jak się pytam ma być dobrze. Skoro mają gdzieś to. I tylko nas straszą, tych którzy dobrze robią inni mogą wszystko. Chore to jes.

@J.

Dziś na rannej zmianie przyszedł facet bez palców u ręki. Jak on ma pracować tu są palce potrzebne

observer

zm.B. ostatnio przechodzę koło tablic i widzę jak p.basia pracuje przy tablicy siedząc a przecież to jest stanowisko stojące. Niekiedy chce się posiedzieć (nocki) na skrzynce pracując przy maszynie i nie pozwalają. Czy ona jest kimś lepszym? Jeśli ma papierek od lekarza to niech jej dadzą stanowisko siedzące lub jak ją znam niech przestanie się wygłupiać, bo nieraz pokazywała jak to jej jest "ciężko".

@observer

Napewno zostanie zwolniona po Twoim prymitywnym wpisie:)

@1234

Skoro nadzór na to pozwala? Wielu to widziało a ona sama wiedziała co robi. A co do ciebie to sama jesteś prymitywna.

@observer

Bobrze że aby robi bo na zm. A to siedzą nóżka na nóżkę i nic nie robia a majstrowa chodzi i nic nie powie bo to pupilki. A na dodatek jeszcze bez maski a jest nakaz noszenia jaki przykład daje

@Observer

Patrz na siebie nie na innych. Widocznie tą pracę można robić na siedząco. Co to Cię obchodzi prymitywko.

@:)

Widzę że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. W moim wpisie jest napisane że to stanowisko stojące bo i takim ono jest I ty kogoś masz czelność nazwać "prymitywką"

@observer

Skoro tak bardzo Ciebie to boli to nie lepiej mieć odwage zwrócić jej uwage, zapytać czy zle sie czuje, że sobie siedzi ...a nie na forum wylewać swoje żale (??) Wlaśnie dlatego potem jest jak jest skoro NIKT nie potrafi rozmawiać miedzy sobą tylko za plecami i na forum internetowym. Takie sytuacje są nie tylko w tym zakladzie ale wszedzie . Prawda jest taka że to ludzie tworzą klimat w pracy.

@Neutralny

od tego jest ta strona by pokazać na co się pozwala w danej firmie. Na tej zmianie wiele osób wie jaka jest p.Basia i wiadomo co by gadała jakby jej się zapytać co jej jest. Byłoby narzekanie na wszystko. Mam nadzieję ,że mój przekaz dotarł teraz do ciebie.

@observer

@observer ... jaka jest dobrze wiem bo tak sie sklada sie byla okazja z nią współpracowac ;) Masz racje po to stronka jest aby dyskutować ale też trzeba mieć tę odwage zwrocic takiej uwage, bez wzgledu na jej "śpiewke" a jak widać tej odwagi nie masz i wolisz anonimowo opisywać co Cię boli podając "dane wrażliwe" osoby, która Ci nie odpowiada. Skoro potrafisz "..bo p. Basia.." to podpisz sie pod tym. Jeżeli nikt nie bedzie reagował tylko tutaj opisywał to ten problem bedzie zawsze. Niestety tak jest, bylo i bedzie że są "równi i równiejsi" i to w kazdym zakladzie.

@Neutralny

jednak podziałało gdyż krzesło zabrano a wpis jest po to by zauważono nieprawidłowości także na innych zmianach a nie tylko konkretna osoba

@observer

To sie ciesze że podziałało :) miejmy nadzieje że w wielu kwestiach uda się zdziałsć poprawe. Inaczej protest ;P

@observer

Powód do dumy. Gratulacje! Pochwal się swojej rodzinie jaka jesteś skuteczna. Takich ludzi Polska potrzebuje. Brawo! :)

@:)

nie po to to zostało opisane by przynosiło dumę ale by pokazać na co niektórzy sobie pozwalają a inni są za to negowani.

@Neutralny

Już widzę ten Wasz protest! Zwijam się ze śmiechu!

Yuy

Była brygadzistka z przygotowania jest na chorobowym. Kiedyś jak ktoś był na chorobowym to się bardzo czepiała. A ona może pójść na chorobowe. Wszystko wolno.

@Yuy

czy chodzi o l.g.? Jeśli tak to pamiętam jak powiedziała,że "chorobowe to wtedy gdy się złamie nogę lub rękę".

@observer

Tak chodzi właśnie o tą Panią. Jak ktoś wracał z chorobowego to musiał za karę 2 tygodnie stać na maszynach. Taka była kara. Nie można było chorować. Czyli jak ta Pani wróci z chorobowego to zapraszamy na 2 tygodnie na 5G0 903 S.

@observer

Ta Pani jest opisywana. Ale cóż jaka była do ludzi to teraz ją opisują. Ludzie pamiętają.

Nie wygląda na taką co by się takimi rzeczami przejmowała. Pisać to się możecie, wasz czas stracony :)

@Yuy

Bzdury. Nie bylo takich sytuacji aby ona kogos stawiala za kare na maszynach. Jesli w tym czasie kogos brakowalo i nie mial kto stanac na maszynie wtedy logiczne ze ktos musial taka osobe zastapic. Wiadomo ze nie da pierwszej z brzegu tylko kogos kto ma pojecie . Ile razy bylo ze jeden cymbałz drugim stali na maszynie to wiecej szkody niz pozytku. I mysle ze nie trzeba jej zapraszac na "eske" bo ona juz tyle lat pracuje wiec wie co i jak, a ze opisujacy w ten sposob pracownicy b zmiany skoro chcieliby tak bardzo rzadzic to sami moga zglosic swa kandydature na brygadziste lub majstra....a nawet samego kierownika i pokaza na co ich stac. Nie rusz- nie dotykaj. Takie wrazliwe dusze????

@Kasia

Nie rozpisuj się tak. My swoje wiemy. I zdania nie cofniemy.

@Yuy

Co wiedzą ludzie w wewire w szarych koszulkach? Jak obgadywać innych, jeszcze przy tym swoje dodać :) Niech każdy patrzy na siebie!

Też patrz na siebie
@Prawda

Tyle samo wiedzą ci w kolorowych koszulkach. Nie zapominaj że ci w kolorowych to zwykli szarzy którzy przeszli na inny kolor. Obgadują wszyscy tak samo.

@Też patrz na siebie

Chałabyś, żeby tak było

Jaaaaaanek
@Też patrz na siebie

No właśnie przeszli bo mieli jaja

Aneta

Witam. Chciałabym sie dowiedzieć czy przyjmując sie do zakladu (bedac wczesniej juz pracownikiem z stala umowa) otrzymalabym znow umowe probna, okresowke i potem bezterminowa czy mozna to obejsc?? Pozdrawiam

Deroid
@Aneta

No raczej nie obejdziesz tego

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Tak się zastanawiam, czy woogóle kobiety z coro mają inne zainteresowania oprócz obgadaywania innych i szczucia. Jestem z innej firmy i obserwuję Wasze forum. Woogóle to jest mi was żal, robicie sobie piekło na ziemi.

@❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Ciekawe czy któraś pisarka z tego forum zrozumiała ten wpis? Ja osobiście wątpię :)

@❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Ty ogólnie jak widać też nie masz jakichś szczególnych zainteresowań????

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
@Gość

Niby dlaczego tak uważasz. Szósty zmysł? :)

No
@❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Niestety tak jest w Coro. Te nowe co przychodzą są normalne, ale za chwilę są takie same jak pozostałe.

@No

Są układy układziki. Są ludzie którzy od dwóch miesięcy muszą się tłumaczyć dlaczego nie mają normy a są takie osoby co siedzą 8godzin coś tam przebieraj z niczego nie muszą się tłumaczyć bo mają 8godzin pracę różne a człowiek pracuje uczciwie 8godzin i jeszcze musi się tłumaczyć gdzie tu sprawiedliwość..

@On

Ciekawe czy to jest prawda czy zdanie zawistnej osoby. Każdy ma swoją kartę i w niej pisze co zrobił. Ktoś to sprawdza i wpisuje do komputera. Więc..... Jak to wytłumaczysz :) co oni tam piszą jak według zawistnej osoby jak Ty nic nie robią?

@❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Skoro pracując w innej firmie, czytasz o jeszcze innej i się udzielasz. Nie trzeba mieć szóstego zmysłu by widzieć że sama masz nudne życie ????

Obgadywanie :)

Nikt nie odpowiada :)

@1234

Dorotka TV wam nie potrzeba :) polecam się

Yyy

Nie róbcie norm. To Wam nic nie da. A jak przyjdzie żółta z kartką do podpisania, że za niskie normy to nie podpisujcie. I co Wam zrobią. He he

Yyy

I jeszcze taka sprawa. Firma Wewire będzie miała duży problem ze znalezieniem ludzi do pracy. Jeżeli za 3 lub 4 miesiące praca się rozkręci to Ukraińcy, którzy odeszli do innych firm nie wrócą już do Wewire. Po pierwsze: ciągły stres. Po drugie: rozrzutność pracownikami. Po trzecie: finansowość pozostawia bardzo wiele do życzenia.

@Yyy

Tak masz racje. Finansowosc... to zostawia wiele do życzenia

Edi
@Neutralny

Nie marudzić na święta dadzą :)

@Edi

Komu dadzą temu dadzą. Nam jakieś grosze a po drugiej stronie o wiele więcej i jeszcze dzieci dostały prezenty i pracownicy też. Czym my różnimy się od nich.

Karol
@Edi

Pewnie że tak , chociaż raz na rok wypada .... :)

On

Zaczyna się pracę na swoim stanowisku. Po kilkunastu lub kilkudziesięciu minutach zapada decyzja, żeby pójść na maszyne. Oczywiście za każdym razem inną maszynę. Przecież to standart w Wewire. Trzeba wszystko umieć. I tak logiczne myśląc jak tu wykonać tą normę albo chociaż większą część normy. Skoro dziennie coś innego. Czy w innych firmach na terenie powiatu Strzelce Op też się tak dzieje???? Jeżeli będą Państwo coś wiedzieć na ten temat to proszę to opisać.

Qwerty

Co to się porobiło na forum,już nie można lajka normalnie dać,zaraz pytanie wyskoczy,chyba za dużo dawali na Porsche tych lajków a tu atmosfera domowa jest prawie,nieprawdaż?:(((

Yyy

Brygadzistki lub majstrowe chodzą z pismem do podpisania do pracowników, którzy mają poniżej 80 procent normy. Ale jak te osoby mają zrobić normę skoro codziennie albo co drugi dzień pracują na innym stanowisku. Najbardziej są rozrzucani pracownicy na ZMIANIE B. Prawie dziennie inne stanowisko. Proszę to przemyśleć czy naprawdę warto wprowadzać taką rozrzutność pracownikami. Bo inaczej normy będą bardzo niskie i co miesiąc będą pasemka do podpisania.

Milka

Hej hej, czy już coś wiadomo kiedy dostaniemy i ile na święta? ????

Gertruda
@Milka

Milka, na tablicy ogłoszeń jest wywieszona informacja,ile dostaniemy karpiowego

Observer

Czy już wiadomo że złapano właściwą osobę odpowiedzialną za ostatnie kradzieże w szatni? Jeśli tak to mam nadzieję że dyscyplinarka już wystawiona.

?,?

Pan. L. B. odchodzi na emeryturę. Trzeba go pożegnać. Proponuję mocnego kopniaka w (usunięte przez administratora)

Sylwester.Zm.B
@?,?

Tobie też i to dwa.

Pb

Zastanawiam się czy nie złożyć podania o pracę w zakładzie. Ale podobno tam są zwolnienia. To prawda?

abc

witam! chciałbym zatrudnić się w Coroplast jako pracownik produkcyjny, ale raczej byłaby to dla mnie praca na przeczekanie. Na jaką stawkę godzinową brutto mogę liczyć na początek? Kiedyś pracowałem w firmie, która współpracowała w małym stopniu z Coroplastem i mam doświadczenie przy wiązkach i tablicy z rysunkiem technicznym.

Zostaw merytoryczną opinię o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. sp.k. - Strzelce Opolskie

• Jak się pracuje w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 182, z czego 30 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 97 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. sp.k.