Opinie o Saleswise sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Saleswise sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Saleswise sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saleswise sp. z o.o. w Poznań

Zofia Nowy wpis

Cześć. czy ktoś mi wyjaśni czemu szukali wcześniej specjalisty ds. rekrutacji i czy możliwe, że jeszcze będą? Niedługo za pracą mam zamiar się oglądać a w tym przypadku lokalizacja jest dla mnie świetna i mam doświadczenie. warto aplikować?

Anonim Nowy wpis

Byłem na takim szkoleniu i szczerze powiedziawszy oczekiwałem troszkę więcej profesjonalizmu. Trener chwali się ze są najdroższą firma w Polsce nie rozumiem o co chodzi czy się chwali czy żali . Mieliśmy na kartce napisać swoje problemy i później w grupie znaleźć Rozwiązanie hmmm to trener raczej to jest taki wodzirej równie dobrze z pracownikami możemy zrobić kółko różańcowe i szukać rozwiązania . Może komuś to odpowiada …. szanuje lecz ja oczekiwałem bardziej konkretów od trenerów a nie bycie wodzirejem , choć nie twierdze ze firma jest Zła tylko może przed szkoleniem warto dowiedzieć się co firma robi i z jakimi klientami ma kontakt a nie w trakcje szkolenia zbierać takie oczywiste informacje

asdf Nowy wpis

hej, w ofercie dla Specjalisty ds. sprzedaży telefonicznej jest wpisane wprost, że wymaga się doświadczenia z pracy z klientem. Czy warunek ten jest może jakoś do przeskoczenia? nie mam go a widziałam, że zatrudnić się można na 1 / 2 etatu co by mi na dzień dzisiejszy odpowiadało. Nie przeszkolą ze wszystkiego?

Partenogeneza

Moje pytanie nie do końca dotyczy rekrutacji a bardziej szkoleń jakie firma prowadzi w zakresie sprzedaży B2B. Opinie firm korzystających z usług są tylko pozytywne. A jak to wygląda z perspektywy pracowników którzy są szkoleni? Jakie są wasze wrażenia? Czy wszystko jest takie fajne jak na to wskazuje "opakowanie" i fame w necie?

Wiola
@Partenogeneza

Szkolenia jak szkolenia, jednym pasują innym nie, ok są te dotyczące sprzedaży. Saleswise zatrudnili trenerów którzy pracowali w Sandler Training Polska i to oni wykorzystują swoją wiedzę i tą konkretną metodykę na szkoleniach do której Saleswise nie ma pozwoleń. Jeśli ktokolwiek był na szkoleniach Sandlera wczesniej to polecam pojsc na szkolenie do saleswise, dzieki temu bardzo szybko zweryfikuje czego tam uczą;). Smutne jest to że wszystko się dzieje za przyzwoleniem Prezesa tej spółki.

@Wiola

To chyba jakiś żart. Po pierwsze szkolenia są po to aby wykorzystywać tę wiedzę w praktyce. Po drugie techniki sprzedaży są wiedzą ogólnie dostępną i Sandler jest świetny ale jest jedną z metod. Po trzecie Saleswise ma własną metodologię którą opiera na DISC i dostosowaniu technik sprzedaży do typu osobowości, a nie na Sandlerze , zresztą zapraszam na szkolenie zeby przekonać się co tak naprawdę mamy a nie puszczać plotki, które nie są poparte faktem. zapraszam też do ujawnienia swojej tożsamości. Pisanie anonimowe tym bardziej tak mało przyjemnych rzeczy w biznesie nie jest ok. Katarzyna Chwastek , kiedyś trener Sandlera, co nie jest żadną tajemnicą, a teraz współwłaściciel Saleswise.

B Nowy wpis
@Partenogeneza

Zależy jaki trener/ coach Ci się od nich trafi. Zrób research osoby w sieci, z którą będziesz współpracować.

Specjalista ds. Marketingu

1. Krótka rozmowa przez telefon 2. Rozmowa przez Google Meet 3. Rozmowa w siedzibie firmy + przygotowanie prezentacji. 4. Informacja zwrotna. 5 Rozpoczęcie pracy :)

Obyło się bez pytań w stylu: Co chce Pani robić za 10 lat lub proszę powiedzieć coś o sobie :)

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

To w sumie szkolenia ze dwa dni mogą na przykład potrwać? Zależy na co akurat na trafisz? Ciekawi mnie jak przy tym ma się praca jako specjalista ds. rozliczeń. Chodzi o to, że parę miesięcy temu szukano kogoś właśnie na to stanowisko. tutaj chyba nie widzę bezpośredniego odniesienia, a z tego co czytam w ofercie raczej spełniam wymogi. Ilu zatem osób do tej funkcji potrzeba na dziale? i czy warto się interesować?

To co tak właściwie składa się na te szkolenia o których padały wstępne opinie w poprzednim wątku? Nie wiem o co chodziło z tymi pozwoleniami ale ostatnie jaki jest ich konkretny program? I ile czasu zajmują w praktyce?

Greg

Saleswise robi szkolenia dla sprzedawców/ handlowców, managerów i rekruterów. Są to szkolenie w oparciu o branżę, którą reprezentuje Klient - pracuję z nimi kilka lat.Jestem teraz trzy tygodnie po szkoleniu z negocjacji zaawansowanych dla managerów- trwało dwa dni, bardzo dobrze przygotowany był trener, dużo wiedzy i bardzo dobrze ogarnięte przykłady i ćwiczenia - myślę,że warto ,ale najlepiej byłoby do nich po prostu wysłać maila i zapytać co mają dla Ciebie.

Wiecie, czy Saleswise sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Angelka

Cześć, nigdy nie miałam styczności z procesem rekrutacyjnym, jaki tu obowiązuje. Czy oprócz testu osobowości i dopasowaniu zadań do umiejętności, coś jeszcze warto wiedzieć? Chyba że rekrutacja na stanowisko w dziale rekrutacji wygląda całkowicie inaczej? Bo właśnie praca w HR w firmie mnie interesuje :) Na jakie widełki można tu liczyć? Czy są jakieś profity dodatkowe, ile się godzin pracuje, firma dba o work life balance? Jak to faktycznie wygląda?

Józia

Trwa proces rekrutacyjny na posadę Główna księgowa. Interesuje mnie kwestia znajomości tego Excela/ Chcą tam zaawansowanego poziomu. Czyli co konkretnie trzeba umiec w tym programie, aby mieć taki poziom? Jakie funkcje znać czy jakie procesy wykonać? Co oni tu do tego kwalifikują?

Fiflak

Przede wszystkim skrupulatnie dopytujcie o wszystko , gdy prowadza z Wami rozmowy rekrutacyjne przez telefon a najlepiej notujcie jakie to wspaniałości obiecują bo można się zdziwić jakie warunki daje pracodawca na prawdę !!!

Teresa
@Fiflak

Chcesz powiedzieć, że rekrutacja odbywa się tylko i wyłącznie przez telefon? Z Twojego wpisu rozumiem też, że warunki różniły się na niekorzyść w stosunku do tego, co usłyszałeś od Saleswise. Co Ci obiecano, a co zastałeś na miejscu? Pytam, bo widzę na ich stronie ciekawe oferty pracy i chciałabym wiedzieć, czy warto na nie aplikować: http://saleswise.pl/oferty-pracy/

@Teresa

nie , rekrutacja odbywa się głównie osobiście albo przez komunikator video

megiemka
@Teresa

z opisu zupelnie nie wynika czy to byly wrunki gorsze czy lepsze, tez jestem ciekawa na czym polegala roznica

Kierownictwo bardzo dba o dobrą atmosferę w firmie :) Zwraca uwagę na to jakim typem osobowości jesteś oraz dokładnie sprawdza jakie są Twoje kompetencje, aby je dobrze wykorzystać :) W dodatku nie brakuje wyjść integracyjnych, które pozwalają na zgranie zespołu ;)

megiemka

hej, jak jest sprawdzany typ osobowości?

Paul

Słabi HR rowcy którzy nie zadają konstruktywnych pytań i oceniają (zero jedynkowo) podczas zaledwie 3 min rozmowy według szablonu. W taki sposób mógłbym dziennie ‚przesłuchać’ 100 osób w dalszym ciągu nie znajdując odpowiedniego kandydata. Jeśli otrzymują wynagrodzenia za każdą odbytą rozmowę jest to całkowicie zrozumiałe i uzasadnione jednak nie mam pewności czy to aby dobra metoda zadowalająca klienta szukającego właściwego pracownika :)

Iza
@Paul

Serio za każdą coś dostają? To za dawanie feedbakców też by mogli coś mieć. ;p W sumie to orientuje się ktoś ile z takiej jednej rozmowy można wyciągnąć?

Inga

Polecam współpracę z Saleswise :) Miła atmosfera, wszystko toczy się zgodnie z początkowymi ustaleniami, możliwość rozwoju, szkolenia :)

@Inga

To super! A rozwiniesz kwestię szkoleń? Tylko na początek są szkolenia czy jak już jesteś wdrożona to też jakieś są? Dotyczą stricte pracy czy są też jakieś dotyczące kompetencji miękkich?

@Anna

Szkolenia są przeprowadzane w zależności od potrzeb pracowników :) Oczywiście rozwijane są również umiejętności miękkie ;)

Iza

Ale tylko wewnętrzne czy zewnętrzne także?

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko Koordynator Biura w firmie Saleswise sp. z o.o.? Jak oceniacie jego przebieg?

Rafka

Na proces rekrutacyjny składała się: rozmowa telefoniczna - wstępny wywiad; rozmowa online; rozmowa w biurze; zadanie od pracodawcy do wykonania :)

Jak wygląda ścieżka kariery w Saleswise sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Aga

Nie :) Wystarczy chcieć i być zaangażowanym pracownikiem ;)

Kamila D.

Dzięki Saleswise nalazłam nową pracę, a następnie pracowników do swojego działu w firmie. Polecam:)

Halina

Cieszę się, że agencja znalazła już pracę wielu osobom. Z tego co widze jesteście zadowoleni. Natomiast chciałabym zapytać, czy macie jakieś informacje jak wygląda praca u ich, czy poszukują rekruterów lub agentów? Nie ma żadnej informacji na stronie, ale może warto zanieść CV bezpośrednio do nich. Będę wdzięczna za informację :)

Magda
@Halina

CV zawsze można wysłać ... według mnie nic nie tracisz ...

Michal

Polecacie agencje ?

@Michal

Tak,znalazłem dzięki nim pracę:)

Beata
@Michal

Tak, jak dla mnie ok, rekrutacja była miłym doświadczeniem, pomimo,że nie dostałam tej pracy, komunikacja była bardzo przyjemna i profesjonalna. Nie ma sie za bardzo do czego przyczepić.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Saleswise sp. z o.o.?

Aga

Umowa o pracę :)

Kandydatka

Moje doświadczenia są bardzo pozytywne, zmieniłam dzięki tej firmie pracę. Mnie kontakt satysfakcjonował - dobra komunikacja, byli słowni , dla mnie było ok. Choć pewnie tyle opinii ile kandydatów... Dla mnie fajny kontakt i na pewno polecam, pewnie dla tych którym nie znaleźli pracy nie.

Mieczysław
@Kandydatka

Za co byłeś dokładnie odpowiedzialny pracując w firmie Saleswise? Nie napisałeś tego a nie ukrywam, że dla mnie osobiście to ważna informacja, ponieważ każda sprecyzowana wypowiedź jest o wiele bardziej merytoryczna. Zdradzisz mi to mój drogi?

Kandydatka
@Mieczysław

Nie byłam za nic odpowiedzialna, bo nie pracowałam w Saleswise, byłam przez nich rekrutowana. Zgłosiłam się do nich bo chciałam zmienić pracę. Wszystko odbyło się ok: rozmowa, kontakt, zadbali o warunki umowy i list intencyjny. Nie wiem czy o to pytasz ?.

Zostaw merytoryczną opinię o Saleswise sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Saleswise sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Saleswise sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Saleswise sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Saleswise sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Saleswise sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Naramowicka 217B lok. 17
    61-611 Poznań