Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.

Opinie o Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.

Jolanta Nowy wpis

Ile zarabia tam pielęgniarka ze specjalnością chirurgiczną w poradni onkologicznej? Czytałam, że atrakcyjnie i domyślam się, że lepiej niż w samorządowej placówce zdrowia, ale wolałabym wiedzieć :) Trochę dojeżdżania by mnie czekało, ale przynajmniej może tu człowieka finansowo docenią.

Pracownik ECZ Nowy wpis

Jestem zadowolonym pracownikiem z wieloletnim stażem w tej firmie. Atmosfera pracy jest dobra, wynagrodzenie wpływa zawsze w terminie a Zarząd Spółki oraz Dyrekcja sprawia miłe wrażenie.

Dzień dobry, na stronie centrum znalazłam ofertę (usunięte przez administratora) dla technika farmacji. Jestem bardzo zainteresowana ofertą, ale ponoć nie jest to praca na cały etat. Podpowiecie mi, czy można coś z tym zrobić i nawet po jakimś czasie (np. po okresie próbnym) przejść na pełen wymiar godzin. Piszą również o możliwości rozwoju zawodowego, to możliwe przy niepełnym wymiarze godzin?

Nowy wpis

Szanowna Pani, na ten moment to ogłoszenie jest już nieaktualne. Prosimy jednak o wysłanie CV na adres: sekretariat@ecz-otwock.pl, ponieważ cały czas prowadzimy rekrutację i sytuacja może zmienić się w ciągu 2 tygodni - miesiąca. Pozdrawiamy serdecznie. Europejskie Centrum Zdrowia Otwock

@Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.

I jak, zmieniło się coś? Bo ja też chciałam aplikować a wygląda na to, że się spóźniłam. Dopiero ten komentarz mi dał do myślenia, że może nie wszystko stracone. Ile trwa taka rekrutacja w firmie?

TypNiepokorny

Pracuję w tej firmie od kilku lat i muszę przyznać, że jest to jedno z najlepszych doświadczeń zawodowych w moim życiu. Atmosfera w pracy jest fantastyczna – zespół jest wspierający, a zarządzanie otwarte na sugestie i pomysły pracowników. Co do warunków pracy, są one uważam dobre. Biuro jest nowoczesne i dobrze wyposażone, co sprawia, że codzienne obowiązki można wykonywać w komfortowych warunkach w okolicy przepięknego lasu. (Czujnik jakości powietrza pokazuję 100% i świeci na zielono ;) ) Jednym z najważniejszych aspektów jest dla mnie terminowość wypłaty wynagrodzenia. Płaca zawsze przychodzi na czas, co daje poczucie stabilności finansowej. Ponadto, firma regularnie wypłaca premie, co jest świetnym motywatorem i pokazuje, że nasza ciężka praca jest doceniana. Nie można też zapomnieć o dodatkowych benefitach, takich jak prezenty świąteczne i inne bonusy, które sprawiają, że czuję się ceniony jako pracownik. Nasz pracodawca mocno stawia na rozwój kompetencji i kwalifikacji pracowników. Firma nie tylko zachęca, ale także aktywnie wspiera nas w dążeniu do rozwoju zawodowego poprzez różnorodne programy szkoleniowe co pozwala nam nie tylko rozwijać się w obecnych rolach, ale także przygotowywać do przyszłych wyzwań. Firma również wykazuje dużą elastyczność w kwestii urlopów i wyjść wcześniej, co jest niezwykle ważne dla równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Możliwość elastycznego dostosowania godzin pracy do osobistych potrzeb jest dla mnie nieoceniona. Podsumowując, ECZ to miejsce, gdzie naprawdę ceni się pracowników, ich dobrostan i rozwój zawodowy. Jestem bardzo zadowolony z pracy tutaj i z entuzjazmem patrzę w przyszłość, kontynuując moją karierę w tej firmie.

Aplikowałeś do Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o. na stanowisko Technik Elektroradiologii do Pracowni Diagnostyki Obrazowej? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Magda

Jestem wieloletnim pracownikiem @Pracodawca i myślę, że to jest najlepsza cenzurka. Przez wszystkim przez te lata wiele się nauczyłam, ale mogę również przypuszczać, że moje działania były przydatne dla firmy, ponieważ niejednokrotnie otrzymywałam taki sygnał od przełożonych. Mam szefową, która jest bardzo w porządku, potrafi pracownika zrozumieć i docenić. No i miejsce ... Las, zapach sosen, wiewiórki i ptaki za oknem bezcenne.

@Magda

Otrzymywałas sygnał od przełożonych, że twoje działania były przydatne? Ale jaki to był sygnał? Powiedziano ci o tym czy może wynagrodzono jakoś? Jak firma wynagradza właśnie zaangażowanie pracowników?

Pielegniarka

Pracodawca serwuje zawsze najnizsze stawki w okolicy. Nawet jeśli daje jakies śmieszne podwyżki to i tak ostatecznie stawka jest zawsze nizsza niż szpitali wokół. Od Pani naczelnej można usłyszeć ze jak sie nie podoba to przecież prace można zmienić.. Brak szacunku do pracownika w czasach gdzie tak nas brakuje

Czaro
@Pielegniarka

Serio takie teksty do pracownika? Powiesz jaka to stawka skoro aż tak niska. No chyba nie minimalna, co?

W komentarzach widzę, że ktoś skarżył się na niskie zarobki, do tego odradzano kandydatowi staranie się o stanowisko tutaj. Nie brzmi to zachęcająco dla potencjalnych, przyszłych pracowników... Czy przez te trzy lata zarobki choć trochę podskoczyły, albo dorzucili jakieś ciekawe dodatki? Ktoś próbował się tu może dostać w ostatnim czasie?

kyldon

Proszę uważać na ten szpital, kadra profesorska o niczym nie świadczy, (usunięte przez administratora)

Heniek

@tak ale to obecna nazwa czy ta poprzednia?

Zgłoszenie błędnych danych

Komentarze na tutejszej stronie są podane dla firmy Taxity, nie dla Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o. Widać to wyraźnie poniżej - wystarczy przeczytać :)

Jak się pracuje z ludźmi z Taxity?

Z tego co piszesz atmosfera w pracy i relacje miedzy pracownikami nie są najlepsze. Czy jest szansa, żeby to poprawić wspólnym wyjściem integracyjnym, tak żeby stosunki stały się bardziej koleżeńskie?

Kuba

chyba jedyna firma w Otwocku płacąca na czas i tyle co na umowie

@Kuba

Płacąc tak niską stawkę nic dziwnego że płacą na czas. Zarobki tam to jakaś parodia

Zenek

@Nick Dlaczego tak napisałeś? Możesz dodać więcej informacji?

Podpowiedzcie jaka atmosfera w pracy? Warto starać się?

@Zainteresowany

Nie warto

Janusz

Taxity są uszastami nikomu nie polecam wszystko jest dobrze kiedy kursy wynosza miedzy 10-50 zł za dłuższe kursy nie płacą tłumacząc się że nie ponoszą w 100% za wszystko odpowiedzialności zalegają 12343 zł bo mam kilka samochodów sprawa w sądzie nie polecam mało tego uzytkownicy Taxitf sa okradani nagminnie nie sa to duże koszty od 1-10 zł ale niby dlaczego nie każdy sprawdzi swoje konto czy czegoś nie brakuje.

Marcos
@Janusz

chyba pomyliłeś firmy mistrzu Taxity to nie Taxify - Taxity NIE MA ŻADNYCH kierowców

Joanna

Blondyna, czy zechcesz bardziej szczegółowo wyjaśnić, jak skonstruowana jest taka umowa firmy Taxify z jej pracownikami? Czy w grę wchodzi jedynie wspomniana przez Ciebie umowa zlecenie? Proszę innych kierowców firmy o zweryfikowanie informacji podanych przez użytkownika Blondyna w celu klarowności.

Zostaw merytoryczną opinię o Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.?

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.