Opinie o JKK Biuro Filia Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie JKK Biuro Filia Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w JKK Biuro Filia Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JKK Biuro Filia Sp. z o.o. w Bytom

Byla pracownica Nowy wpis

Ludzie, na milosc boska! Trzymajcie sie od tego biura z daleka. Blad za bledem w prowadzeniu ksiegowosci, totalny brak profesjonalizmu, zarzadca firmy bujajacy w oblokach tak, ze kazdy problem ktory ma miejsce w tym biurze celowany jest w strone pracownika, niezaleznie od tego gdzie tak naprawde jest problem. Stanowczo odradzam!

Była klientka Nowy wpis

Jestem byłą klientem tego biura. Ilość błędów, które moja aktualna księgowa musiała ogarniać po przejęciu dokumentów kadrowo-płacowych z firmy JKK doprowadziła ją i mnie do stanu przedzawałowego. Wybrałam to biuro rachunkowe z racji w miarę pozytywnych opinii krążących po internecie i ze względu na stosunkowo dobre ceny za usługi. Z perspektywy czasu stwierdzam, że moje faktury wolałabym powierzyć mojej wnuczce, która w szkole zaczyna liczenie do dziesięciu za pomocą liczydła, aniżeli jakiejkolwiek osobie współtworzącej to jakże poważne przedsiębiorstwo ;-)

Hahaha Nowy wpis
@Była klientka

W samo sedno !!!

Była księgowa

Ludzie, trzymajcie sie od tej firmy i szanownej osoby zarządzającej nią jak najdalej. Włascicielka twardo twierdząca, że jest "dymana" przez wszystkich aktualnych i byłych pracowników chcących wypłatę za WYKONANĄ przez siebie pracę, to tak żałosna błazenada, że szkoda słów. Jako była pracownica tego pseudo-biura, po tygodniach proszenia się o wypłatę spentuję sprawę w ten sposób... nic nie mam do mojej ex szefowej, nawet szacunku :))

@Była księgowa

Widzę na sam koniec ostre słowa poleciały. Odnośnie problemów z wypłatą zastanawiam się jaka umowa pomiędzy wami była zawarta?

ONA
@Anna

A co to za różnica jaka była umowa? Ktoś wypełnił swoje obowiązki i powinien mieć zapłacone za wykonaną pracę... Z tego co mi wiadomo, każdy został potraktowany w ten sam sposób :)

Anna Nowy wpis
@ONA

Tak, tak ale zastanawiam się nad możliwościami odnośnie form roszczenia się o swoje. Jak wiadomo przy każdej umowie to inaczej może wyglądać

Majki

Właścicielka ma ze sobą ewidentny problem. To co przeżywałem w czasie pracy tam to dosłownie trauma. Nie polecam.

@Majki

Brzmi to dość niefajnie. :( A dasz znać co konkretnie takiego się tu działo? Bo określenie czegoś traumą zdaje się być poważne

Oemdzi
@Majki

Popieram przedmówcę. W firmie JKK etapy relacji z pracodawcą zazwyczaj przedstawiają się następująco: 1. Po tygodniu pracy - właścicielka zapewnia, że praca jaką się podjęło to ta z gatunku wymarzonych. Pani prezes nie poprzestaje stosować gry psychologicznej, która wywołuje poczucie, że ma się do czynienia z przyjacielem, któremu ze wszystkiego się można zwierzyć, a nie z szefem. Tego typu gierka sprawia, że pracownik ma wrażenie, że wszystko złe co wcześniej czy później usłyszy o właścicielce, to bezpodstawne oszczerstwa i prowokacje. 2. Po miesiącu pracy - na światło dzienne zaczyna wychodzić coraz to więcej zgrzytów na takich płaszczyznach jak relacje właścicielki z klientami i pracownikami. Do nowego pracownika zwanego potocznie "świeżakiem" dochodzi coraz więcej sygnałów że coś ewidentnie nie gra w tej firmie, jednakże pani prezes na tyle wiarygodnie tuszuje wszelkie nieprawidłowości, zapewniając przy tym że "to tylko chwilowe problemy, nie z takimi tarapetami firma dawała sobie radę" że pracownik ma przed oczami wizję pracy w wielkim, supernowoczesnym biurowcu w centrum wielkiego miasta, z szyldem "JKK Ksiegowi - najlepsze biuro rachunkowe na świecie". 3. Po pół roku pracy - w świetle coraz to częstszych kłopotów związanych z funkcjonowaniem firmy, pracownik z wielką dozą zażenowania zaczyna stopniowo tracić nadzieje, że pracuje w najbardziej perspektywicznej firmie w swojej karierze zawodowej oraz w to, że jego szefowa to jednocześnie jego przyjaciółka która wspomoże go nie tylko w problemach zawodowych, ale również i prywatnych - co przynajmniej na początku współpracy było w genialny sposób kreowane przez panią prezes. Mało tego - od zdrobnień typu "Marzenko,Agatko,Brajanku" zwracanie się do pracownika już nie przypomina panowania sialankowej atmosfery niczym na imprezie urodzinowej cioci Grażynki. Zaczyna się to co najlepsze - coraz częstsze opóźnienia w otrzymywaniu pensji. Generalnie pracownik przestaje utożsamiać się z piosenką braci Golców "tu narazie jest ściernisko, ale będzie San Francisco". 4. Po roku pracy - Zaskakująco, totalnie niespodziewanie nadchodzi przełom. Funkcjonowanie firmy i relacja z właścicielem nadzwyczajnie się poprawia. Pracownik przychodzi do pracy z radością, mija z rana współpracowników z uśmiechem na twarzy i jedyne nad czym ma dylemat to to, czyj uśmiech jest największy i najszczerszy. Abstrahując od takich rozważań, nic nie zmienia faktu że pracownik zdaje sobie sprawę, że firma w której podjął się zatrudnieniu rozwinęła się słowo w słowo w taki sposób, w jaki właścicielka celowała. Po tych wszystkich niesłychanie wzniosłych przeżyciach, niestety... pracownikowi dzwoni budzik. Przeciera oczy, wstaje z łóżka i zastanawia się co by się stało, gdyby nie złożył wypowiedzenia pare miesięcy wcześniej, nie mając jednocześnie przy tym nieotrzymanego wynagrodzenia z 3 miesięcy i (usunięte przez administratora)pieniędzy na leki antydepresyjne i psychiatrę. Z pozdrowieniami dla (usunięte przez administratora)

@Oemdzi

Ale mnie to teraz zmieszało, nie spodziewałam się tej końcówki. To jak to w końcu jest, co jest później, znowu jakiś spadek i tak w kółko?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie JKK Biuro Filia Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Zyczliwa

Wybór tego biura zarówno z perspektywy klienta jak i pracownika to najgorsza krzywda jaka można sobie sprawić. Pseudo-szefowa zadłużona względem pracowników na grube tysiące, klienci zaś zmagający się z obsługą która nie daje im spac spokojnie, gdyż kompetencja właściciela i niektórych pracowników kwiczy jak nienaoliwione drzwi. Odradzam jak pracownica, która brała udział we współpracy z tym cyrkiem! O przepraszam, z tą firmą :)

@Zyczliwa

To biuro jest otwarte? Podobno są zamknięci na stałe, więc czemu piszesz w czasie teraźniejszym?

Zyczliwa
@Anna

Tak, jest otwarte. Ta firma jest tak nieudolna, że nawet nie jest w stanie aktualizować danych w internecie, więc odpowiedźcie sobie sami ile warta jest współpraca z nimi :)

XXX
@Zyczliwa

Brawo! W końcu ktoś w punkt podsumował funkcjonowanie tej firmy. Sama z persperpktywy czasu uważam, że decyzja o podjęciu pracy w firmie Jkk była jedną z najgorszych w moim życiu! Jestem z reguły opanowaną i spokojną osobą, ale to z czym zmagałam się w trakcie zatrudnienia w tym pożal się boże biurze przerastało mnie wzdłuż i wszerz. Szefowa, która nie ma nad niczym kontroli to jedno... ale sposób traktowania swoich pracowników i wojowanie z nimi - to drugie. Powiem jedno : Brygadzista w firmie produkcyjnej przy właścicielce tej firmy to Matka Teresa z Kalkuty. Nie da się inaczej postrzegać pani prezes, która twierdzi że jeśli pracownica ma zarabiającego męża nie musi otrzymywać pensji na czas. I było by to może i do przeżycia, gdyby tego typu komentarzy wychodziły w stronę świeżo zatrudnionych pracowników, nieraz z przerośniętym ego. Ale włosy się na głowie jeżyły, gdy słyszało się w przypadku nieobecności głównej księgowej pracującej w firmie przez kilkanaście lat, tu cytat "jaśnie pani księżniczka bierze sobie co chwile wolne i jeszcze chce wypłate na czas". Powiedzieć że ręce opadają to jak powiedzieć nic... tylko słowa współczucia, wobec najtrwalszych pracowników firmy JKK którzy myślą że są doceniani przez właścicielkę - w rzeczywistości to bujda na resorach.

@Zyczliwa

Ale czyli faktycznie zamknięci byli przez pewien czas? Jak długo i co było największym powodem tego? :(

ddd

Jaką osobą jest szefowa?

Maja

Zamknięte na stałe według internetu

Marika

A jakieś imprezki integracyjne czy coś w tym stylu?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie JKK Biuro Filia Sp. z o.o.?

JKK Biuro Filia, JKK Biuro to jedna i ta sama firma. Sprawdzone w KRS

Nnn
@Maja

I JKK Office :) dużo tego :)

Życzliwy
@Maja

Jeśli wg Ciebie te dwa podmioty to jednakowa firma, to odczytywanie danych z KRS chyba jest czymś co Cię wysoce przerasta ;)

Hahaha
@Życzliwy

Tu chodzi o to, że ta sama osoba jest w zarządzie

Martyna

Gdzie się mieści siedziba główna biura?

Ksiegowa

Proszę o opinię związane z ta firma.

Halina

Może ktoś był ostatnio na rekrutacji w JKK? Zawsze dają odpowiedź zwrotną? Powiedzcie, jak to jest. Dzięki.

Patryk

Ale przecież firmy uprzedzają, że będą się kontaktować z wybranym kandydatem.

Hmmm

Jestem rozczarowana... rozmowa na poziomie oczywisice kwalifikacyjna . Mysle ze skoro nie potrafia odpowiedzieć na zapytanie o kontakt po wczesniejszym uzgidnieniu to od razu widac ze nie zależy na dobrej opinii w srod potencjalnycj pracownikow. Brak profesjinalizmu

Hahaha
@Hmmm

Brawo Ty

Antek

Jak obecnie sytuacja w firmie?

@Antek

Sytuacja bez zmian

Daria

Łatwo się oskarża na forum w dodatku anonimowo. Tylko czy takie są fakty?

@Daria

Takie są prawdziwe fakty. To Biuro jest beznadziejne znam z autopsji

Mia

Nie polwcam, właścicielka nic nie wie co się w biurze dzieje, same przeręty i wykorzystywanie pracowników. Odradzam

@Mia

Brawo!! cała prawda o JKK

Żenujące biuro. Brak kontaktu z księgową.

Halina
@Gość

Domyślam się, że jak większość tu komentujących i Ty jesteś klientem JKK z Bytomia - nie zaś osobą zatrudnioną w tej firmie. Opinie klientów są ważne, jednak nie w tak dużej mierze, jak opinie osób pracujących w JKK. Firma prowadzi swojego bloga, z którego można się wiele dowiedzieć na jej temat jednak interesują mnie też informacje z pierwszej ręki od pracowników. Czy warto jest do tej firmy aplikować? Może w ostatnim czasie zwolniły się jakieś stanowiska, bądź jest większe zapotrzebowanie na nowe osoby?

Mia
@Halina

Nie myśl nawet o pracy tam

były klient

Biuro oferuje kredyty w firmie, która ma zawieszoną działalność. Usługi księgowe są w śmiesznych cenach, czyli jakość usług jest adekwatna do ceny. Módl się kliencie, abyś nie miał kontroli. Jeżeli dalej korzystasz z usług tego biura, uciekaj jak najszybciej tam, gdzie pieprz rośnie

Również nie polecam, właściciel nie ma pojęcia o podatkach i prowadzeniu księgowości

Zostaw merytoryczną opinię o JKK Biuro Filia Sp. z o.o. - Bytom

• Jak się pracuje w JKK Biuro Filia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JKK Biuro Filia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JKK Biuro Filia Sp. z o.o.?

JKK Biuro Filia Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Ostatnia 3
    41-909 Bytom
  • NIP: 6263018696 REGON: 362024632 KRS: 0000567439

JKK Biuro Filia Sp. z o.o.