Przedstawiciel Handlowy (Irlandia) do polskich sklepów

Warszawa
Oferta opublikowana26.05.2024
Rodzaj umowykontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Jedna z największych firm eksportowych z Polski poszukuje PH do obsługi polskich sklepów detalicznych.
Praca dla osób lubiących kontakty z innymi ludźmi, ciekawa, bez rutyny.

Opis stanowiska:
Pozyskiwanie nowych klientów;·
Aktywne podejmowanie działań handlowych;·
Bieżąca obsługa klientów·
Utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami firmy.·
Monitorowanie i kontrola realizacji zamówień·
Kontrola płatności.
Wymagania:
Wykształcenie min średnie;·
Aktualne miejsce zamieszania - Irlandia·
Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;·
Rzetelność i samodzielność w działaniu;·
Aktywna realizacja projektów handlowych;·
Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta oraz dobry wizerunek firmy·
Znajomość języka angielskiego komunikatywna·

Dyspozycyjność;·
Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu pojazdów;·
Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki zatrudnienia + system motywacyjny,
Pracę w przyjaznej atmosferze;·
Samochód po okresie próbnym,
Zarobki prowizyjne nawet do 5-6000Euro