APCOA Polska Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o APCOA Polska Sp. z o.o.

Doka

zaparkowałam przy pasażu handlowym przy ul. Mieszka I w Szczecinie -- 09.06.2022 informacje o tym ,że parking jest płatny są tak umieszczone tak , żeby nie " rzucały się " w oczy małym drukiem na tabliczkach -- działanie na zasadzie -- " mamy cię" Pan wkładał mandaciki w prawie każde auto-- (co znaczy ,ze nie tylko ja nie zauważyłam tych informacji ,) inaczej kierowcy pobrali by bilet- zwłaszcza ,że pierwsza godzina jest za darmo , Czy firma APCOA uważa ,że wszyscy przyjechali aby oszukać i zrobić zakupy w dłuższym terminie nie płacąc paru zł za parking???? czy może jest inaczej?? odwrotnie kwota mandatu 95 PLN ( dla mnie to DUZY WYDATEK) - pojechałam , tam - żeby zrobić tańsze zakupy-- wyszłam na tym jak Zabłocki na mydle -- zakupy zajęły mi ok 15-20 minut-- opłata 95 PLN firma Apcoa nie przyjmuje ,żadnych wyjasnień-- reklamacje są odrzucane- zakupów w sklepach przy tym parkingu robić nie będę -- dla zasady -- bo wiem ,że w tak dużym mieście to znaczenia wielkiego dla nich nie ma sprawę zgłoszę do Rzecznika Praw Konsumenta -- może cos pomoże-- albo chociaż wymusi postawienie szlabanów lub wyraźnych oznaczeń o płatnym parkingu , tak aby następni klienci nie dali się " złapać" --

@Doka

"Dzień dobry Panie rzeczniku proszę kazać innym ludziom stawiać fizyczne przeszkody uniemożliwiające mi jeżdżenie jak chce bez patrzenia na znaki! Dziękuję i pozdrawiam! "

hihihihihi
@LOL

@LOL "dzień dobry szefie no niestety nie udalo sie za dużo osób naciągnąć bo ludzie mają w (usunięte przez administratora) i nic nie mozemy z tym zrobić oprócz marnowania czasu na pisanie w internecie ;-]"

@LOL

no tak - kpina z klientów to Wasza specjalność -- a takie szlabany sprawdzają sie i w Marketach na parkingach podziemnych - na Turzynie-- itp - jest jasny przekaz -- parking płatny --(czas bez opłat dokładnie podany na bilecie drukowanym przy szlabanie)--

Apcoa
@Doka

No to wstaw taki szlaban i będzie po sprawie. Wszędzie szlabany wszędzie barierki wszędzie przeszkody żebyś nie musiał się wysilać za długo z myśleniem.

@Apcoa

ten Twój wpis jeszcze bardzie potwierdza , to co wcześniej napisałam- zero poszanowania dla klienta -- w/g Ciebie ten co nie zauwazył informacji- która jest de facto mało wyrazista-- to osoba która ma " 0 myślenia" -- tak jak pisałam - drwić z klienta i go obrażać to chyba Wasza specjalność ??

Apoca
@Doka

Nawiązuje do tego że ludzie w dzisiejszych czasach są jak (usunięte przez administratora) i nie mam zamiaru tu nikogo obrażać tylko stwierdzam fakt. Ludzie jak (usunięte przez administratora) idą tam gdzie nie ma fizycznej przeszkody by przejść. I to im na rękę. Trawnik? Dobry parking. Gdzie wjedzie tam stanie a potem oburzony ze go nikt nie zatrzymał i nie upomniał! Że powinien myśleć co robi. Przecież on na chwilę, przecież on nie patrzy na znaki, znaki za małe, niewidoczne, a kto to będzie czytał. Ma być fizyczne przeszkoda! Aaa wtedy wie co robić no przez szlaban nie przejedzie także trzeba włączyć myślenie! Trzeba coś zrobić by znów się dało jechać na ślepo przed siebie aż do kolejnej przeszkody. Czym się różni ten co nie zauważył od tego co zignorował? No niczym obaj zrobili to samo xd łacińska sentencja mówi że nieznajomość prawa szkodzi. Żeby wybrzmiało to nawet przytoczę ją po łacinie z googla: "ignoratia iuris nocet". Do usług.

@Apoca

Macie prawie same negatywne opinie --- a Wy i tak nadal nie szanujecie klienta- , - klienci i byli pracownicy doklanie opisują co robicie-- więc wszelkie wypociny i udowadnianie - ze przez nieznajomosc prawa -- ,ze przez lenistwo, ,ze przez to , że przez tamto ... to jest wina klienta --- nie poprawia Wam wizerunku ... teraz i owszem, uwazniej patrzę na parking na który wjezdżam-- i jak zauważe ,że to Apcoa-- to wyjeżdżam -- i zakupów w sklepach przy tym parkingu nie robię ... tyle zyskali kolejni Wasi klienci( czyli własciciele sklepów przy których swiadczycie swoje usługi parkingowe-- nie do usłyszenia Doka

@Doka

Jakie oceny niby ma mieć system który zakłada że na parking wjeżdża dorosły i odpowiedzialny kierowca? No który się przyzna że nie patrzy na znaki albo że olał xD? Nie Polak na pewno. Przecież o ile łatwiej powiedzieć że to nie takie, że znaki nie takie, to śmo i owo. Tutaj nikt nie musi nas pochwalać bo normalny klient nigdy z nami nie musi wchodzić w konwersację. Bo pobrał bilet i wyjechał i zapomniał. Przecież nie będzie specjalnie szukał i pochwalał tego że bez problemu skorzystał z naszego parkingu xD więc argument kompletnie wyssany. Tylko 95 zł za to by Pani uważnie patrzyła na znaki. Ja bym powiedział niska cena.

@Doka

Od pewnego czasu (odkąd sama padłam ofiarą przed Lidlem na parkingu też bardzo słabo oznaczonym, bez szlabanów i z wjazdem z kilku stron, gdzie niemożliwością było dostrzec jakąkolwiek informację) obserwuję dyskusje na portalu i niestety, ale pracownicy tej oszukańczej firmy jedynie potrafią obrażać i kpić na portalu z klientów. Przoduje w tym zwłaszcza LOL. Ja także omijam już szerokim łukiem sklepy, gdzie ta firma się rozpanoszyła, i nawet reklamy Lidla w telewizji nie skłonią mnie do tego, żeby zawitać na ich parking. Jest to okradanie Bogu ducha winnych ludzi, robienie z nich idiotów, a tak naprawdę, to jest naruszanie interesów klienta, bezprawie, (usunięte przez administratora) i chamstwo. I proszę nie usuwać słów uznawanych przez LOL-a za obelżywych, bo obelżywe jsą odpowiedzi pracowników firmy Apoca.

Alfa
@LOL

Systemy wadliwe. Raz odznaczone auto a wezwanie dostałam. Jest informacja ze bilecika nie trzeba umieszczać. Reklamacja złożoną i czy czas powoluja się na bilecik. Innym razem. Bilecik włożony z nr rej omyłkowo dopisane jedno zero. Fakt... ale bilecik jest za szyba i widać że pobyt odklikany. Tez wezwanie za szyba. Myślę że tu tylko UKIK może pomóc.

bbb

Na takich jak ty aaa powinno się pluć milion razy dziennie i pukać w pusty łeb tyle , że twój .Choć śmiem wątpić czy dodałoby ci to chociaż promil rozumu .

Mysz

Kto zatrudnil tego idiote Macina Stępni.... (usunięte przez administratora) szkodnik dla firmy

Ludzie!!! Przestańcie placić z te wezwania i niczego nie reklamujcie!!! Ta firma nie jest w stanie niczego dochodzić!!! To jest pewne!!! Osobiście jak i moich kilku znajomych przekonało sie o tym na wlasnej skórze!!! Takich mandatów dostalem chyba z kilkanaście już nie jestem w stanie zliczyć nic nigdy nie przyszło nie ściągali ze skarbówki ani nic!!!

Marek_J

Potwierdzam też dostałem 13 tych pseudo mandatów od apcoa i nic nigdy nie przyszło. Teraz już nie parkuje na ich parkingach ale jak nie mam wyboru to biore ten bilet bo nie zawsze chce mi sie dyskutować o tym dlaczego dostałem mandat z parkingowym. .. ;P

LOL

Cholercia prawdziwi buntownicy, partyzanci! BOJOWNICY O WOLNOŚĆ po prostu. Aż bym wam dał order za odwagę czy cuś. To jest pewne!1!1!

srol

nie.

PracownikFirmy
@LOL

Czytałem wiele twoich komentarzy / opinii tutaj i każdy z nas ma po części rację. Czy to pracownicy, czy klienci. Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia. Ale co powiesz na to gdzie jeden z oddziałów każe wystawiać wezwanie od razu jak ktoś wejdzie do sklepu np. po ulotkę czy bułki. Zajmie mu to minutę, a musimy wystawić wezwanie. Na zapoznanie się z regulaminem i parkowaniem jest 10 minut, ale firma każe wystawiać jak leci (od razu), bo gdybyśmy zapisali samochód i wystawili dopiero wezwanie po 10 minutach to według firmy straty wyniosły by 30%. Nie wiem w jakim oddziale pracujesz, może u ciebie jest dobrze i warto bronić firmy, ale w niektórych oddziałach narodziła się jakaś (usunięte przez administratora) a długo o tym by pisać. Jest coraz gorzej.

marjon

OK, dzięki dobry człowieku, że się z tym dzielisz i ostrzegasz

marjon
@Marek_J

A gdyby zgłaszać na (usunięte przez administratora)? bo mam taki zamiar

V
@marjon

Jak chcesz zgłosić to, że dostałeś ten tzw. mandat od APCOA na Policję to za pierwszym razem przyjadą sprawdzić o co chodzi, nic z tym nie robiąc, bo nie mają czego. Za kolejnym razem nie przyjmą już zgłoszenia...

Janusz
@marjon

Cholibka Panie oczywiście że tak! dobrych sprawiedliwych Polaków szkalują! Trza się ich pozbyć co by miejsca parkingowe tak jak przystało na chrześcijański kraj były darmowe kurla! Kto to widział żeby płacić za miejsce parkingowe! To pewnie Tusk I jego banda się na to zgodzili!

Lukas

Nie polecam tutaj pracy nikomu. (usunięte przez administratora) na wypłatach zwalając wszystko na kadrową z którą nie ma kontaktu, bo jest z Warszawy i nie ma jak się z nią skontaktować. Bez przerwy gonią do wystawiania coraz wiecej ich śmiesznych mandatów, wystawiasz 20 to będa kazali 30, wystawisz 30 to wystawiaj 50. Kierownik Marcin to świr, służbista, fantasta i fanatyk, czółowiekowi odjebało po otrzymaniu stanowiska jako kierownika. Wielkie wymagania co do godzin pracy, naprawy parkometrów, wiecznie jakieś skargi, zażalenia od firmy i ludzi, a wszystko to za 2000 złotych i umowę zlecenie, dodatkowo narobisz sobie tylko wrogów przez te ich świstki na stówe za brak biletu. Za miesiąc sie zwalniam bo nie mogę wyrobić.

Parkujący w Chorzowie

Reklamacja nie uwzględniona, ponieważ powody zdrowotne nie mogą być przyczyną przeciągnięcia 30 min parkowania.

V
@Parkujący w Chorzowie

Nie płać za to, jedynie co będą z czasem przysyłać listy z wezwaniem do zapłaty, bo podałeś swoje dane w reklamacji (o ile prawdziwe), ale tak na prawdę nic nie zrobią.

ifa64

W dniu dzisiejszym otrzymałam wezwanie do zapłaty 95 zł od kontrolera nr 1219. Wstępując do Lidla w Iławie, po odwiedzeniu grobów na cmentarzu, zaledwie w pięć minut otrzymałam wezwanie do zapłaty. Po powrocie do domu, wchodząc na stronę dowiaduję się, że sfotografowano mi auto. Jakim prawem? Wszystkich obowiązuje RODO! Dlaczego pouczenie o anulowaniu opłaty (pkt.3) znajduje się na samy końcu wezwania, a nie zaraz pod grzywną? Gdyby tam było na pewno wydrukowałabym bilet i zmieściłabym się w czasie 30 min., a nie dowiedziałabym się o takiej możliwości dopiero po przyjeździe do domu oddalonego 40 km od Iławy. Teraz już wiem, poczytałam wystawione opinie, po prostu firma ta nie uznaje reklamacji. SKANDAL, żeby godzina kosztowała aż tyle. O ile wiem, w Grudziądzu, opłata dokonana w ciągu dwóch dni jest zmniejszona do 45 zł. Jawni zdziercy!!!

@ifa64

No tak Rodo Rodo jak pasuje. W miejscu publicznym na prywatnym terenie ktoś mi zrobił zdjęcie auta które tam zostawiłam ola Boga! Co jeszcze będzie nie tak? Nie w tym miejscu to. Nie w tym miejscu tamto. Nikt za mnie nie myśli ale (usunięte przez administratora) bla bla bla.

Slayer
@LOL

Poczekaj aż ktoś za ciebie pomyśli. To kwestia czasu.

To już inna bajka. U mnie jest inaczej czasem zrobi się za jednym podejściem 6 lub więcej. A czasem 5 razy się pojedzie i 1 sztukę by zrobić to i cud. Zależy od dni zależy od tego czy lubię są po wypłacie. Bo wszystko wpływa na całokształt i ilość aut co przekłada się na liczbę wezwań

Powiedziałeś o tym kierownikowi? Jeśli tak to co Ci odpowiedział? :)

Prac

Nie bądź taki ciekawy co powiedział to powiedział. Co wszystkim do tego. Trzeba było chodzić do szkoły a nie na waino.

@Prac

Może chciał ci pomóc? Bo ja nie koniecznie. Ty chodziłeś do szkoły, że tutaj pracujesz? A co do kierowników to nie nadają się nawet do tarcia chrzanu jak większość tutaj. Dzieciaczki po 18-20 lat, które chcą się wykazać nic z tego nie mając. To smutne, ale mam nadzieję, że im też w końcu przyjdzie rozum do głowy. A jak przyjdzie to będą następni idioci po 18-20 lat, którzy będą przechodzić przez to samo, albo jeszcze gorsze (usunięte przez administratora) I tak ta firma się kręci.

byly kontrol APCOA

nie polecam tej pracy, wypłaty z opóźnieniem, presja aby robić zdjęcia nawet samochjodom stojącym nie na parkingu LIDLA tylko w pobliżu, najlepiej starym ludziom bo oni zaplacą i kobietą , przed podjęciem pracy odpowiednie szkolenoie jak sie chować po krzakach, wyskakiwać , szybki wydruk wezwania do zaplaty, jak ktoś sie spyta trzeba mówić że można złożyć reklamację tylko w ten sposób firma ma dane od parkującego auto, dlategoo mówimy że jak złożysz reklamacje to bedzie pozytywnie rozpatrzona, chodzi o to aby gościu podał swoje dane, ja już tam nie pracuję, bo nie chciałem robic ludzi w balona

Hert
@byly kontrol APCOA

Nie jest prawdą co piszesz pewnie cię wywalili bo nie chciało ci się kontrolować, wielu ludzi którzy nie wzięli biletu a odwołali się mówiło że im anulowali co to wypłat to są wypłacane w terminie a nawet przed i nie trzeba się chować po krzakach

Kris
@Hert

Potwierdzam.Dosyałem wyzwanie do zapłaty za brak biletu -moje gapiostwo niewiedza że jest parkomat przy danym sklepie Lidl wysłalem reklamację ze zdjęciem paragonu i ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu na drugi dzień otrzymałem i-maila o anulowaniu wezwania do zapłaty.

@Hert

(usunięte przez administratora) prawda, następny (usunięte przez administratora) który kłamie. Nie uznano reklamacji bo nie ma podstaw. Więc po co tak kłamać za 17 zł brutto

@byly kontrol APCOA

Dlatego po otrzymaniu wezwania, najlepiej od razu wyrzucić to do kosza, nie podawać żadnych danych, nic nie robić...

@Hert

Nic, tylko trzymaj się tej roboty, na prawdę. Bo mnie wyszła bokiem już dawno, a kolejnym dopiero wychodzi. Przyjdzie czas i na Ciebie. :)

@Kris

Pozytywne czy nie to nie ma znaczenia, i tak nic nie przyjdzie, żaden list, windykacja czy sąd.

@Karolina

Uznano czy nie to nie ma znaczenia. Nie płać i tyle. Zrobisz inaczej to wywalisz stówę w błoto, nic po za tym. Dopóki nie podasz im swoich danych w reklamacji, nic ci nie zrobią.

Artur

Zwykle chamstwo kontroler nie czeka nawet żeby kierowca podszedł do parkometru. Chwile po wyjściu robi zdjęcie samochodu i wystawia wezwanie do zapłaty. (usunięte przez administratora) i naciągacze i to w niedziele, posiedź w domu z rodzina a nie zerujesz i czaisz się żeby tylko wyciągnąć od ludzi pieniądze. Żeby cię inflacja dopadła jak nikogo w tym kraju (usunięte przez administratora)

Ja tam uważam że jak jest mały parking i cienko ludzi. Bo drożyzna robi swoje zresztą ludzie się nauczyli brać bilety. To czasem jest ze się zrobi 3 albo 4 a czasem i 2 tak to wygląda. Ja z postego wiadra nie naleje niestety. Można siedzieć i 8 godzin i klapa

YYY

Jest tak, że ktoś ma 10 parkingów i wystawi 5 wezwań, bo nie ma komu. Weź wytłumacz się w takiej sytuacji...

INFORMACJA DLA WSZYSTKICH KTÓRZY OTRZYMALI WEZWANIE DO ZAPŁATY: Firma APCOA Parking nie prowadzi, ani nie dochodzi niczego w przypadku nie opłacenia jakiegokolwiek wezwania które wystawia, ale pod jednym warunkiem(!). Jeżeli nie udostępnisz im swoich danych, np. składając reklamację. Jeszcze najlepiej takie wezwanie od razu wyrzucić do kosza. Nie ma się czego bać, nikt nie będzie pozyskiwał danych z CEPIK'u (koszt 30-40 zł), ani nie będzie się sądzić o 95/150 złotych. Jeżeli nawet byłoby to prawdą to sprawę z góry APCOA ma przegraną. W rzeczywistości osoby, które cokolwiek otrzymały (listy o treści zapłaty, sądu, windykacji) to ci, którzy podali swoje dane w reklamacji, która została rozpatrzona negatywnie, a nadal nie opłacili tego wezwania.

Damian79

Potwierdzam info . Dzisiaj dostałem chyba już coś około 20 wezwania od tej firmy i tak od 8 lat, nic nigdy nie przyszlo ...

Jankes

Dostałem takich karteczek kilkanaście od razu je wyrzucalem albo same wyleciały za wycieraczki i do tej pory nic

Dawid

Nic z tym nie robią. Co jak wiatr zdmuchnie mi ten świstek za wycieraczki albo dzieciaki wyciągną dla zabawy? Skąd mam wiedzieć że coś dostałem? Od razu przyjdzie list do zapłaty z odsetkami? Nie. Nawet zwykły list nie przyjdzie, pozyskanie danych kosztuje teraz prawie 40 zł, nikomu nic się nie opłaca w tym kierunku robić wogóle.

Tylko nie wiem co bym miał tłumaczyć. Bo jak się nie da to choćby stało coś na czymś to nie da się i już. Jak się ma więcej niż jeden obiekt to się da zrobić więcej taka prawda.

Czesc wszystkim. Niedawno rozpoczalem tu prace i mam pytanie do pracownikow lub bylych pracownikow odnosnie wystawianych wezwan. Czy jest jakas dzienna norma ktora mam 'wyrobic'? Czy to sie mocno liczy? Jesli robie np 20 wezwan dziennie to jest ok?

Kristoferek

Wszystko zależy kogo masz za kierownika, każdy rozlicza indywidualnie, za godziny, za ilości, za ładne oczy...

Aaaaaa

Wystawiaj nawet 100 dziennie w tedy Cię jie zwolnią bo poniżej 20 to straszą zwolnieniem jak by to wina pracowników była,tragedia .

Działanie bezprawne

Dziś po powrocie do auta ,które nie stało w miejscu parkingowym ani postojowym został mi wsadzony za szybę liścik. Auto stało koło stacji benzynowej. Właścicielem terenu jest stacją. Tak się składa, że akurat doskonale wiem gdzie stawiam auto. Bezprawne działanie. Jutro wybieram się do prawnika z oficjalnym pismem do naciągaczy.

Benz
@Działanie bezprawne

Nie stresuj się. Nic nie robią z tymi wezwaniami jak nie zapłacisz i oczywiście nie udostępnisz danych.

Pracownik610

Mam nadzieje, ze jak najwiecej wielce rozgniewanych KLIENTÓW to przeczyta. Czy Wy do cholery w końcu zrozumiecie, ze niektorzy wcale nie chcą robic nikomu na złosc?! Że na tym polega praca tych ludzi?! A to ze parkingi są kontrolowane nie jest wymyslem kontrolera! Wiecie, że posyłając swoje pseudo mądrości (tj wyzwiska i gniew) w naszą stronę nie zyskujecie kompletnie NIC tylko tracicie swój czas i przy okazji sami sie błaźnicie bo ktokolwiek o chociaz minimalnej inteligencji odpuścilby wyzwiska w stronę obcej osoby, ktora zwyczajnie wykonuje swoją prace a może tez ma inne problemy poza pracą??! Zanim zamierzacie odreagować swoje humory na kontrolerze polecam wybrać sie do domu i na swojej rodzinie sie tak powyżywać i zobaczyc czy oni bedą zadowoleni. Moral jest prosty drogi kliencie, nie chcesz nie wjeżdzaj na parking a oboje nie bedziemy mieli problemu.

Blabla

Zwykłe złodziejtwo!!!! Każdy z nas jest człowiekiem, pomyliłam jedną cyferke rejestracji, wystawili wezwanie do zapłaty. Brak słów. JESTEM W SZOKU ŻE GALERIA POD KTÓRA ZOSTAWIŁAM SAMOCHÓD WSPÓŁPRACUJE Z TAKĄ FIRMA....

alicja

Skandaliczne działania kontrolera nr 1187. Po 5 minutach od pobrania przeze mnie biletu parkingowego włożył wezwanie do zapłaty i zwiał. Ludzi oburzonych w tym dniu (sobota) było kilkoro. Zadalam sobie trud aby go poszukać -bezskutecznie. Firma żerująca na ludziach, bez weryfikacji słuszności należności, bez elementarnych zasad kurtuazji. Na rympał "zarabiają" pieniądze. A bilet wewnątrz auta.

XXX
@alicja

Przykro mi. Chcesz o tym porozmawiać? A tak poważnie czytać potrafi? Polski zna? Na wezwaniu napisane ma co trzeba zrobić. Bilet ma, reklamacje niech składa. Tam chvj wie co było w twoim przypadku.

M

Pomijam sam fakt istnienia płatnych parkingów (nie oddzielonych szlabanem wjazdowym) przed marketami i szykanowanie klientów przeganianiem do parkometrów i z powrotem po jakieś kwitki w dodatku za ich własne pieniądze bo przecież market musi Apcoa czymś zapłacić za usługę więc podnosi ceny towarów. Parkingowi nawet widząc paragon i wezwanie z tego samego czasu nie anulują wezwania. Składając reklamację na stronie Apcoa na ich formularzu nie mam możliwości jej wysłać gdyż notorycznie pojawia się komunikat o niemożności wysłania i ponawianiu próby. Komunikat oczywiście nie w języku urzędowym czyli polskim,niech sobie frajerzy przetłumaczą jeśli zdążą bo po kilku sekundach znika. Całkowite lekceważenie klienta jako takiego. Wszystko to żywcem z filmów Barei....tylko,że po ponad 30 latach tzw. przemian gospodarczych.

nie składajcie reklamacji
@M

wezwania do zaplacenia kontrolerzy wkladaja starym i kobietom, od nich najłatwiej wyłudziź pieniądze, na parkingu kazali nam mówić tak naklepiej złożyć reklamacje, toooooooooooooo jest jedyna metoda na wyłudzenie pieniedzy, nie podawajcie swoich danych firmie APC.... to jest perfekcyjnie opracowany system, brak oznakowania na parkiungach, automaty stoja przy wyjeżdzie a nie wjeździe, od samochodu daleko do automatu i nawet jak wiesz ze masz wziasc ten bilecik to w czasie jak idziesz po bilecik kontrol wystawia wezwanie i leci sie ukryć, omijajcie sklepy z parkingami APc.... tylko tak ich sie w Polsce pozbędziemy, nie kupujcie w sklapach z parkingiem APc...... u nich nikt uczciwy nie pracuje,

@nie składajcie reklamacji

Ogólnie to mamy skanery które nam mówi czy autem jeździ kobieta czy mężczyzna i ile ma lat kierujący. Oczywiście także ilość dzieci i poziom ich upośledzenia. Odgórnie narzuconym rozkazem jest by spisywać wszystkich analfabetów i ludzi powyżej 55 lat. Znaki I parkomat maskujemy w kamuflażu miejskim. Kontrolerzy są przyjmowani po teście sprawnościowym. Kontroler w 2 minuty musi przebiec tor przeszkód i spisać 5 aut by został on przyjęty na to stanowisko.

@LOL

taką bezczelnością, to LOL daleko nie zajedziesz! Myślisz, że masz świetne poczucie humoru, co, a to jest po prostu żałosne! Mam nadzieję, że tak jak traktujesz uczciwych ludzi, sam będziesz w ten sposób potraktowany. I to pewnie już wkrótce!

@Dorota

Odpisuje głupoty na głupie wpisy. To chyba fair c'nie? No ja mam nadzieję że będę traktowany uczciwie i tak jak ja innych traktuje. To by oznaczało że będę miał o wiele lepiej niż mam teraz xd

Dorota

Wiem, że o pracę jest trudno, ale wielki szacun za to, że już tam nie pracujesz. Praca tam jest zwykłym wyłudzaniem pieniędzy, nieuprawnionym żądaniem zapłaty, jest rozbojem w biały dzień. Wiele osób - byłych pracowników - podkreśla, że nie tylko chodzi o pieniądze, ale także o wyłudzanie danych w przypadku składania reklamacji. Trzeba w takim razie zawiadomić również Generalny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych, który nam odpowie na pytanie co firma robi z danymi osobowymi, jak się ich pozbywa czy też jak je przechowuje. Zobaczymy. Myślę, że nikt rozsądny, kto ma choć trochę poczucia przyzwoitości nie powinien dać się namówić na pracę w tej firmie. Tylko, że już się zdążyłam zorientować po odpowiedziach pracowników tej firmy na tym forum - to oni ani przyzwoitości ani szacunku dla ludzi nie mają.

xD
@Dorota

to proszę tego nie robić bo pani nie wychodzi xd w sensie myślenie. możecie się dalej poklepywać po plecach i sobie mówić nom źle jest tak tak no źli są xd tylko że to niewiele zmieni. Może i są takie parkingi gdzie ktoś sobie te parkomaty ustawił w złym miejscu. Na większości parkingów jednak jest to przeważnie wejście do sklepu. To nie parkomat ma być przypomnieniem że trzeba pobrać bilet tylko znaki na które jako kierowcy POWINNIŚCIE zwracać uwagę :))). Jeśli jest taki kierownik który każe się chować biegać jakie inne wyczyny wyprawiać na parkingu to proszę go zgłosić jak najbardziej. Gdyby reklamację miały być wyzyskiem danych to bardzo szybko firma APCOA zgotowała by sobie los podobny do TD System więc jest to wątpliwe stwierdzenie.

dragon
@xD

też pracowałem w małym mieście, ile się nasłuchałem wyzwisk, (usunięte przez administratora) wisk, nawet gróźb a kierownik miał to w (usunięte przez administratora) tak samo jak w sklepie ci, co niby mieli ze mną ten parking ogarniać to jak była zadyma to się odcięli od parkingu, zwalając na apcoa i wtedy złożyłem wypowiedzenie.

Klient

Ludzie omijajcie te niemieckie lidle szerokim łukiem. Byłem pierwszy raz pod sklepem lidla z takim parkomatem - wcześniej korzystałem z małego sklepu lidla gdzie nie było parkomatu. Na parkingu stałem z 20-30 minut łącznie i byłem tylko w lidlu. Dostałem mandat 5 min przed datą wystawienia paragonu. Złożyłem reklamację, na co odpowiedzieli mi, że nie ma podstaw aby anulować mandat. (usunięte przez administratora) mnie tym nieziemsko, ja rozumiem, że są ludzie którzy sobie tam parkują na noc, ale tak karać klienta który chwile temu podjechał? więcej tam moja noga nie postanie, chciałbym jednak zapytać czy da się jakoś prawnie nie zapłacić tego mandatu, i czy oni faktycznie mają możliwość pobrać moje dane z cepiku?

Sadysta
@Klient

Nie płać i tyle. Podałeś dane w reklamacji to mogą straszyć sądami i windykacją nic po za tym...

Apcoa

Tak ty I cała garstka dwóch osób między którymi się podzieliliście ortografią, najwyraźniej bo na te twoje wypociny jej zabrakło.

DANUTA69

W piątek 10.06.miałam też niestety przykrą niespodziankę w formie ,,mandaciku'' za wycieraczką do dziś jestem w szoku jak można wykorzystywać sytuację tak perfidnie .Wiem już , że niewiedza kosztuje ,ale żeby ją posiąść przydałaby się jakaś informacja przy wejściu do sklepu ,a nie pochowane parkomaty miedzy żywopłotami jak jest we Wrocławiu przy Marino, gdzie płatny parking według pana ochroniarza jest od niespełna miesiąca ,a przecież nie każdy codziennie robi tam zakupy. Myślę że kierownictwo tej placówki powinno zadbać o należytą informacje na temat parkowania bo to naprawdę wygląda na łapankę niezorientowanych kierowców ,miałam w tym dniu pogrzeb brata musiałam na szybko kupić buty i kosztowały mnie 95zł więcej ,a pan parkingowy zapadł się pod ziemię szukałam Go przez 20 min (pomimo że bardzo się spieszyłam)na próżno. Takich jak ja było więcej i nie wiem jak oni , ale ja już tam na zakupy nie pojadę. Danuta.

bojkotuje lidle i biedronki z
@DANUTA69

to jest celowe dzialanie, ukryte automatu, zazwyczaj przy wyjeździe z parkingu, na tablicach duże P ok czyli parking, 95 zl napisane małymi, aleeee zazwyczaj jak kupuje w danym sklepie to parkuje jako klient za darmo, aaaaaaaaaaa LLLLIIIIDDDDLLLL postanowil odstraszac klientów nieswiadomi wsiadaja do samochody po zakupach i sie wkurzają ze 95 zl do zaplaty, a świadomi idą po bilecik i w tym czasie dostają wezwanie aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja nieeeee kupuję w takich oszukańczych sklepach czyli w biedronce i lidlu DZIEKUJE nie bede tego wspierac

Zostaw merytoryczną opinię o APCOA Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w APCOA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy APCOA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APCOA Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 170, z czego 9 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 95 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APCOA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w APCOA Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APCOA Polska Sp. z o.o.