APCOA Polska Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o APCOA Polska Sp. z o.o.

Kamila

Banda złodzieji żerujących na nieuwadze innych, żeby i wam ktoś prędzej czy później dobrał się do(usunięte przez administratora)

bobik

(usunięte przez administratora) jakich mało, dziwne że nikt nie wziął się za ich 'złodziejskie' praktyki

Szczupak

Oglądacie rencistów z chleba .

@Szczupak

A na którym kanale to leci?

Mądry
@Apcoa

Na dziadowskim nie rób z siebie badziewia bo nim jesteś jak można ludzi krzywdzić za nic. Ale jak się ma mózg wielkości kurczaka mózgu to tak jest

@Mądry

,,,,, proszę niech Pan sobie pożyczy te przecinki, bo o swoich Pan zapomniał xd.

gregxy

Witam, a może ktoś z mądrych i wypowiadających się tutaj pracowników/kontrolerów APCOA odpowie na jakiej podstawie jest wystawiana "opłata dodatkowa" w kwocie X za parkowanie np. w miejscu niedozwolonym na parkingu skoro w żadnym cenniku i na żadnym parkometrze nie ma podanej kwoty jaka może zostać nałożona na kierowcę (jest podana tylko kwota za brak biletu parkingowego i stawki za poszczególne godziny parkowania)? Zapytana pracownica parkingu przyłapana na wystawianiu świstków z "opłatą dodatkową" z uporem maniaka odpowiada że kwota jest podana w cenniku i nie chce podejść do parkometru i cennika aby takową wskazać, a Pani z Działu Reklamacji informuje że na tym parkingu Opłata Dodatkowa wynosi X i tyle a kiedy poprosiłem żeby wskazała gdzie to jest zapisane (bo ma zdjęcia cennika, parkometru i regulaminu z tego parkingu) to kontakt się urwał już na miesiąc. Może kwota Opłaty Dodatkowej wynosi Y lub Z a nie X a zgodnie z regulaminem parkingu powinna być podana w cenniku lub na parkometrze.

HelpForUkraine

Witam, przybicie piony totalnej głupocie i brakowi profesjonalizmu miało miejsce podczas wieczornej imprezy poświęconej pomocy Ukrainie w Jasionce koło Rzeszowa. Obok parkingu centrum kongresowego, gdzie odbywał się koncert, znajduje się... a jakże parking, kontrolowany przez ŁAP-KOLA Stalking. Parking pozbawiony czytelnej komunikacji, jakichkolwiek szlabanów, "cieciów", gdyż byli ukryci w samochodach, czyhając aż ludzie przez nieuwagę opuszczą pojazdy, bez biletów. Wielu znajomych po powrocie do samochodów otrzymało świstki wstydu. A teraz hit, moi drodzy. Całą sytucję zaaranżowałem i udokumentowałem. Jestem w stanie zaprezentować dowody w sądzie. W sprawie reklamacji... Polacy, którzy utrzymywali, że parking jest źle oznakowany, pozbawiony ochrony i elementarnej komunikacji - otrzymali odmowę. Natomiast osoby z Ukrainy, które napisały, że nie rozumieją trudno dostrzegalnych napisów na parkingu (sic!) otrzymały zwolnienie od opłaty! Gratulacje! Czyżby strach przed medialnym linczem? Apogeum hipokryzji, niekonsekwencji i absurdu do granic możliwości. Jest zwykłym [...] człowiek, który odpowiada za model biznesowy tej znienawidzonej przez tylu ludzi maszynki do wyciągania ludziom pieniędzy z kieszeni. Wieszczę rychły zgon na polskim rynku tej ślepej na etykę biznesową firemce. Współczuję ludziom, którzy muszą pracować tam, odgrywając rolę pożytecznych idiotów. Czym różnią się od kieszonkowca w metrze, niech każdy z obecnych tu sam sobie odpowie. Pozdrowienia dla uczciwych!

Pracownik #2
@HelpForUkraine

Nawet nie chce myśleć co by było jakby sytuacja była na odwrót xD. Koncert dla Ukrainy i opłata dodatkowa odpuszczona... Ukraińcom... No naprawdę tragedia xD. Jestem w stanie dostrzec przyczynę, Ukraińcy jak sama ich nazwa wskazuje posługują się Językiem Ukraińskim. Może być trudne dla nich zrozumienie przekazu napisanego w języku Polskim. Oczywiście to żadne usprawiedliwienie! Ale jestem w stanie je zaakceptować bo to że ktoś był pierwszy raz na parkingu, nie widział, nie umie czytać, zapomniał, nie wiedział, nie umiał skorzystać z parkomatu, myślał że trzeba mieć ze sobą bilet, myślał że może być w schowku itp itd... To słyszę codziennie, a i czasem się zdarza że od tych samych osób... także ten no... Nie dogodzi się wszystkim jak widać.

Aleksander
@Pracownik #2

Nawet na forum widać, że nie brakuje inwektyw pod adresem zatrudnionych do kontrolowania osób. Co do samej sytuacji się nie wypowiadam. Nie było mnie tam. Trudna praca, czy więc pracodawca stara się ją jakoś osłodzić, wysokimi zarobkami, socjalem?

klient

wyłudzacze, powinno to być karane

@klient

No dlatego wystawiamy wezwania do zapłaty. W jakiś sposób dajemy karę.

Klientka
@Apcoa

Wstyd, że takiej "pracy" się podejmujecie!

Nelly
@Klientka

Nie znasz naszej sytuacji życiowej. Ja wolę taką pracę,ale mieć za co kupić jedzenie.

Sarmat

Sytuacja z dziś lidl Sanok bilet pobrany 15.20 nakaz zapłaty 15.22 zdjęcia 15.21 szukam parkingowego po znajomych ma przewalone złożona reklamacja Wytocze proces sądowy

@Sarmat

Ua... ale kara śmierci od razu czy jak? Co do wszystkich co to czytają i nie tylko to. Papier i Internet przyjmą wszystko. Równie dobrze mogę napisać że ten Pan tak naprawdę nie wziął biletu. Szczególnie tutaj prosiłbym o branie tego wszystkiego z garścią dziegciu, gdyż chyba wszyscy się domyślamy, że nikt nie przychodzi tutaj pisać specjalnie o tym, jak dobry był kontroler i jak profesjonalny. Przychodzą tutaj sfrustrowani i wkurzeni ludzie, którzy chcą się wyładować. Czy jest to usprawiedliwione zachowanie? Na pewno się zdarzają przypadki gdzie takie zachowanie jest usprawiedliwione. Na pewno. Na moich parkingach jest to znikomy procent. Chociaż stojąc z boku można mieć wrażenie że jestem wcieleniem pierwotnego zła i antychrystem w jednym. Z tego miejsca wszystkim życzę wesołych świąt i spokoju.

Grzegorz
@Sarmat

Bilet pobrany a czy był wyłożony w widocznym miejscu, a może kieszenie,tudzież spadł za siedzenie, a może bylina tylniej półce lub wycieraczce,albo też za boczną szybą lub pod kokpitem.....

zorro

Ta firma t (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) dziwię się że takie (usunięte przez administratora) zostali dopuszczeni do działalności w Polsce

Honorata

Hej, macie info o pracy jako Stróża do obsługi parkingu? W ogłoszeniu piszą o zmianach na 12 godzin. Wiecie czy to jest jakoś praca co drugi dzień czy jak te zmiany są ustalane?

Misiek

Szkoda ze mamy takich kochanych administratorów ze usowaja tekst o (usunięte przez administratora)na godzinach o czym to świadczy.

Misiek

Czekam tylko aż się mój problem skończy i znikam z tamtąd. (usunięte przez administratora) na godzinach, poza tym nie mają pojęcia o niczym. Co miesiąc czym więcej godzin tym mniejsza wypłata. Nie ma o czym rozmawiać bo kierowniczek wie wszystko ale trudno nie umie nic. W tamtym roku było ok ale teraz jest masakra. Wszystkie urządzenia i narzędzia najlepiej jak masz swoje. Albo jak nie masz to jak to nie masz. Dla mnie tragedia kończę to wszystko szkoda mi tych ludzi co ta firma ograbia.

Dyszka

Apcoa oddział Gdańsk. Marcin S. do wyj3bania karze stosować niemoralne wykonywanie obowiązkow w pracy wszyscy maja go dosyć, wielu się przez niego zwolniło nawet najstarsi pracownicy odchodzą a ci co zostali i tak na dniach mają zamiar odejść!!! Nie wspominają o nowych którzy pracują przez maks 2 miesiące bo Marcin obrzydzi im wszystko, dziwne że Warszawa tego nie widzi!!!

Ktosik
@Dyszka

U mnie każe drukować bilety kontrolne aby sprawdzać czy byłem w pracy. Zwalniam się nie będę tracił życia i zdrowia dla korporacji.

Wojtek

Co znaczy niemoralne?

Dyszka
@Ktosik

Każdemu każe to robić jeżeli przez 30 minut nie wystawi wezwania do zapłaty. Przyjeli tego osła po znajomości i rozwala wszystko od środka. Ile osób już się zwolniło przez niego, a teraz nie ma komu pracować, ściągają ludzi z całego województwa na Gdańsk np. na stadion, albo ktoś specjalnie musi jechać 200 km zmienić papier w parkometrze. A ci co najdłużej pracują i tak mają zamiar stąd odejść jeszcze w tym roku, Znam takie 3 osoby ale to jeszcze nie koniec, szkoda że Grzechu ma klapki na oczach....

Ktosik
@Dyszka

Ja nie wystawiam wezwań bo nie mam komu, przez 8 godzin może wystawie jedno i to nie zawsze, ludzie się już nauczyli brać bilety, przychodzić na czas. Szczerze mówiąc 1/2 wypłaty to idzie na paliwo. Interes w tym żaden.

Iwona
@Ktosik

samemu sie placi za paliwo by wykonywac obowiazki firmowe ? nie rozumiem ? czemu nikt za to nie zwraca ?

@Iwona

Też pracuję w tej firmie i powiem tak: Kiedyś nie zwracali w ogóle za dojazd do pracy, samochodem, autobusem czy pociągiem. Z czasem pracownicy dostali kilka dodatkowych obiektów do obsługi, często oddalonych o kilkanaście kilometrów. Firmie chodziło i chodzi o to, aby jeden pracowników obsługiwał jak największą ilość parkingów, po części na swój koszt, o czym zaraz napiszę. Firmie nie opłaca się zatrudnić dodatkowej osoby, która jest na miejscu, tam gdzie znajduje się parking, woli wysługiwać się jednym pracownikiem, który zrobi jak najwięcej, chodzi oczywiście o koszty. Po pewnym czasie pracownicy zmówili się i upomnieli się o zwroty z kosztów dojazdów oraz przejazdów po parkingach. Początkowo wprowadzono, aby osoby dojeżdżające brały paliwo na fakturę za 400-500 zł / miesiąc, a osoby dojeżdżające komunikacją miejską miały całkowity zwrot za bilety. Minęły dwa miesiące i zaczęli zwracać za paliwo 200-300 zł, pomimo tego, że faktury były wysłane na 400-500 zł. Jeszcze później było to 100-200 zł, a za bilety komunikacji miejskiej w ogóle nie zwracali. Za chwilę zrobiło się o tym głośno i za jakiś tam miesiąc zwrócili tak jak być powinno. Niestety od blisko pół roku, pomimo tego, że faktury są wysyłane nie zwracają ani grosza. Często tłumaczą, że faktury nie doszły, zostaną doliczone do wypłaty albo "ktoś" zapomniał zrobić przelew. Nie mówiąc tutaj o samym paliwie, ale eksploatacja samochodu też kosztuje, a żadnej podwyżki nie ma, ani złotówki. Jedynie co to potrafią oszukać na wypłacie 100-200 zł miesięcznie, dokładać obowiązków, parkingów i mieć pretensje, że jest mało wezwań do zapłaty. W tej firmie jest taki bałagan (oddział Gdańsk), że to się w głowie nie mieści. Większość ludzi nie ma pojęcia co się tam wyprawia.

@Ktosik

Czym się przejmować? Jak się nie podoba to niech Marcin przyjdzie i sam stoi na parkingu, bo z tego co wiem nigdy nie postawił nogi na żadnym z nich. :)

@Ktosik

Zapytaj o faktury na paliwo, pewnie i tak będą się wykręcać, bo nie (wystawiasz odpowiedniej ilości wezwań). Ta firma jest chora i ten cały ich system parkingowy.

RR
@Dyszka

Jeszcze troche to w oddziale w Gdańsku nie będzie miał kto pracować.... Już teraz ściągaja ludzi z całego województwa

Sam
@Dyszka

Ten oddział to (usunięte przez administratora)kamieniami, szkoda rąk. Sami robią sobie pod górę, a później zrzucają winę na pracowników. Siedzą w biurach, nie mają nic do roboty i wymyślają głupoty, potem dlaczego pracownicy się zwalniają i nie ma kto pracować... Firma powinna wrócić do tego co było, czyli nie przeszkadzać pracownikowi, jeżeli wie co ma robić i tyle. Kiedyś to działało i nie było takich idiotyzmów jak teraz. Kiedyś był zadowolony pracownik i klient. :)

JakisPracownik
@Dyszka

Weź mi wcale nie pisz o tym człowieku bo to znowu dojdzie do buntu w firmie ale tym razem 10 razy gorszego niż był tam rok czy dwa lata temu

Czarna^^
@JakisPracownik

Moze trzeba naprawde zrobić bunt w firmie jak wtedy ?

Jack
@Dyszka

Co wy macie tam za i(usunięte przez administratora) w tym oddziale to głowa mała, wszyscy się z tego śmieją....

Jack
@Czarna^^

Powtórzcie 2k20 rok

Sadysta
@Wojtek

Pewnie chodzi o to, że każą wystawiać wezwania do zapłaty osobom które nie zdążyły dojść do parkometru... Jak wiadomo liczą się statystyki, nie zyski.

Pracownik96

Nie jest to prawda

Nicky

Jak przyjadą zrobić ci audyt to wystawisz z kierownikiem 30 wezwań

Brezer
@Dyszka

(usunięte przez administratora) go za zbity ryj. Łysy (usunięte przez administratora) o niczym nie ma pojęcia (usunięte przez administratora) szkodnik

dno i wodorosty

najwieksze (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) w tym kraju, wjezdzasz do sklepu na bezplatne zakupy, zapomnisz biletu i koles wyskakuje z krzakow jak predator zamaskowany i spierdziela w poplochu po wykonaniu zdjecia auta, malo tego robi to tak perfidnie ze trzeba byc totalnym burakiem, chamem, cebulakiem, januszem by robic tak innym ludziom, firma kszak, ktora nigdy nie bedzie miala mojego szacunku, jestescie typowymi zlodziejami ktorzy wykryli luke prawna i doicie niczemu winnych klientow supermarketow, mam tylko nadzieje, ze to wasze eldorado skonczy sie za kratami

boże jedyny
@dno i wodorosty

No to jak zapomniałeś biletu to do kogo masz pretensję? Odwołaj się i tyle, jezu...

d.j

To jest polowanie na ludzi.Helios w Szczecinie przy ul Struga, tam działa sprytny zwiadowca-obserwator.Zaparkowałem pojazd i poszedłem po bilet ok.50m.Jakie było moje zdziwienie jak ten spryciarz już wkładał mandat za wycieraczkę,.minęło dosłownie 3,4 minuty!!!.TO JEST BANDYCTWO ZŁODZIEJSTWO.ZAPRASZAM POMYSŁODAWCĘ UTWORZENIA TAKIEGO PARKINGU ABY PRZYJRZAŁ SIĘ PRACY TEJ FIRMY, Wysłać kontrolę i przeczepać A za nieprawidłowości nałożyć wysokie kary.TAK BYĆ NIE MOŻE, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ KOMENTAŻE.Tam już powinna być kontrola za kontrolą.

xD
@d.j

3/4 minuty na 50 metrów? No to kontroler ewidentnie musiał Pana nie zauważyć jak się Pan czołgał xD, ale weźmiemy sobie ten Komentaż do SerDZa xD

dr.halls

chcę się z wami porozumieć e-mailowo wasza strona nie jest zabezpieczona. proszę o udostępnienie publicznie adresu e-mail mimo że jesteście sp. z o. o. i nie odpowiadacie prywatnym majątkiem ,mamy 21wiek czas korespondencji cyfrowej

Ghoff

No i te wezwania, które są "wystawiane, bo wystawiane". Ważne żeby wystawiać jak najwięcej, a jak nikt nie zapłaci za to, to i tak będzie dobrze, ważne że statystyki się zgadzają w firmie. Z resztą te wezwania można od razu wyrzucać do śmietnika i tak nic nie przyjdzie do zapłaty o ile nie podasz swoich danych np. w reklamacji. W przeciwnym razie będą straszyć listami

Dorota

nie miałam pojęcia, że przy Lidlu trzeba pobrać jakiś bilet za parking, ani nie było szlabanu ani dobrze widocznej informacji. Człowiek się spieszy, żeby szybko zrobić zakupy, a tu nagle niespodzianka! Za wycieraczką mandat! Że niby trzeba płacić 95 zł!!! Za co? Na jakiej podstawie? Czy to jest policja czy straż miejska? Nie, to spółka z o.o. każe sobie płacić!!! Okazuje się, że podstawą jest regulamin, który sama sobie napisała!!! Możesz reklamację złożyć, no to powodzenia! Musisz mieć skaner, żeby zeskanować rachunek z Lidla ale,uwaga!, na rachunku musi być pół godziny przed albo pół godziny po otrzymaniu mandatu! Ciekawe, kto ze starszych roczników posiada skaner! A jak zrobisz zdjęcie komórką, to za duże, bo do 3 mb! Ciekawe, kto ze starszych ludzi będzie się bawił w zmniejszanie zdjęć! No to możesz jeszcze kupić kopertę, znaczek i wysłać pocztą. Ile stracisz czasu, żeby udowodnić, że nie jesteś (usunięte przez administratora) To jest granda w biały dzień! Dziwi mnie, że mogą tak działać na terenie Polski! Czy nikt nie zareaguje, nie ma już żadnej kontroli nad pseudospółkami z o.o.? Bo ich działalność rozprzestrzenia się jak macki ośmiornicy, a co mnie jeszcze dziwi mają tylko jeden numer telefonu!!! Taka wielka firma!!!

@Dorota

No ni mogę xD rozumiem że miejski parking na każdym miejscu postojowym zakłada 4 szlabany z każdej strony żeby było wiadomo że to miejsce jest płatne xD. Jesteś kierowcą na tobie spoczywa odpowiedzialność podczas jazdy i za auto które postawisz. To w twoim interesie jest, by się dowiedzieć czy przypadkiem nie jedziesz pod prąd. To jest wezwanie do zapłaty gdyż nikt prócz funkcjonariuszy Policji i Straży Miejskiej nie jest upoważniony do wystawiania mandatów. A nie wiem kto miał napisać xD? Pani miała napisać? Prezydent xDDD? Jedyne z czymś się zgodzę to z głupotą o wielkość pliku. Nie powinna być ona ograniczana do tak śmiesznych rozmiarów gdyż co nowsze telefony zdjęcia robią już powyżej 10 MB. No ale na tym nasza zgoda się kończy. Jak się prowadzi jak człowiek i patrzy na znaki to nic nikomu potem udowadniać nie trzeba. Mówisz jakbyś nie mieszkała w Polsce xD nawet rządowe instytucję działają w pełnym bezprawiu ale to nikomu nie przeszkadza ponieważ pieniążki są zabierane nie oficjalnie tylko po cichu a że szkoły wyglądają jak wyglądają to i potem każdy myśli że VAT to taki podatek którego się nie płaci itp. No tak jest że jest jeden numer tak zwany główny który rozprowadza połączenia po sieci telekomunikacyjnej ale co ja tu będę się pruł jak parkomat to zbyt trudne urządzenie dla niekórych.

@LOL

oj za trudne jest myślenie dla niektórych, za trudne! I po chamsku niektórzy potrafią się odzywać! I głupka z kogoś robić, choć sami rozumem nie grzeszą... I pouczać uwielbiają, choć nie skończyli podstawówki... I nic nie rozumieją, nawet tego, że rozpatrzenie reklamacji ustawowo ma trwać 14 dni a nie 30! Ani tego, że utrudniają innym życie i są z tego dumni! Powtarzam więc raz jeszcze, niedopuszczalne jest, żeby sobie wystawiać wezwania do zapłaty klientom sklepu, na podstawie wymyślonego przez siebie regulaminu. A jak już są tacy chciwi, to muszą choćby i 10 szlabanów postawić, żeby zaznaczyć, że miejsce jest płatne. A dla klientów sklepu, jeśli jest bezpłatne, to też powinna być informacja, a nie wysyłać inkasenta, który co tchu biega od samochodu do samochodu, żeby wlepiać mandaty i robić zdjęcia! Zresztą zaraz po wyjściu ze sklepu mówię do niego, że robiłam zakupy, widzi wózek załadowany, a on na to: już za późno! I kłamie, że kierowniczka sklepu anuluje mandat, żeby się nie denerwować! Po czym ucieka gdzie (usunięte przez administratora) rośnie. A kierowniczka sklepu mówi, że nic do tego nie ma, bo to inna firma wkłada mandaty za wycieraczki. Oczywiście, że przed sądem się spotkamy, bo nie daruję zmarnowanego czasu i nerwów. Nie może tak być, że prześladuje się klientów sklepu, w którym zostawiają (usunięte przez administratora) pieniędzy. Sprawa oczywiście wygrana, a mądrale, którzy tak łatwo chcą czerpać nienależne im zyski i żyć z czyjejś ciężkiej pracy - niech sobie nie myślą, że trafili na naiwnych i głupszych od siebie. Niech sobie spojrzą na decyzje UOKiK-u i nie obrażają cudzej inteligencji.

@Dorota

Nie pisz i nie przyjeżdżaj więcej, zapłać i tyle.

@Z

hahaha! To rzeczywiście "pracowniku" świetne rozwiązanie! Nie pisać i nie przyjeżdżać, a wy będziecie na kolejnych (usunięte przez administratora) czatować! I najlepiej zapłać jeszcze, hahahaha! Szybkie pieniądze, co cwaniaczku? Nie narobisz się, a zarobisz!!! (usunięte przez administratora)

@Dorota

Ano zdecydowanie dla niektórych za trudne xd. Jaka decyzję UOKiK? Dotyczącą TD system? Gdybyśmy działali na podobnej zasadnie jak TD system to nie było by problemu by na podstawie precedensu uwalić i naszą firmę ale jak widzimy nic takiego się nie stało I żadnej kary na firmie APCOA nie ma. Jedyne co tutaj jest naganne to jeśli naprawdę kontroler powiedział że kierowniczka może to anulować to takie zachowanie powinno się zgłosić. I jeśli rzuca pani takiego typu obelgami hehe bez podstafufki to radzę samemu się tam wrócić bo na takim poziomie są te obelgi. Za zmarnowany czas może pani podziękować tylko sobie. A jeśli chce pani parkingi które nie wymagają nawet odrobiny myślenia to proszę sobie takie stworzyć, nawet z 7 tysiącami szlabanów jeśli tylko takie będzie pani umiała obsłużyć. Nikt pani nie broni.

@LOL

Do czasu, do czasu nie macie nałożonej kary. Spodziewajcie się jej wkrótce. bo Wasze działania są bezprawne. A do obelg to powinniście być przyzwyczajeni, bo codziennie wkurzacie ludzi. Nie ma na Was ani jednego suchego miejsca!!! Dziwię się, że tzw. Pracownicy są aż tak opryskliwi i bezmyślni!! Cóż łatwy pieniądz...

@Dorota

Wkurzamy ludzi że pracujemy... No teraz to mi naprawdę przykro :C z tego powodu że ludzie raz że nie rozumieją tak prostej instrukcji jak wystawienie biletu za przednią szybę a dwa że są na tyle ignoranccy że widzą tylko jedną osobę którą mogą obwiniać za całe zło tego świata... Proszę państwa szatan we własnej osobie: KONTROLER!!! Nie sklep. Nie kierownik sklepu. Nie firma zajmująca się parkingiem. Nie nie nie nie! KONTROLER zło wcielone! Noooo teraz to mu trzeba naubliżać! Pracować się zachciało! Hurr Durr!!! A potem o jezu jak śmie w ogóle się odzywać tak jak ja do niego :o Hurr Durr jeszcze bardziej!

@Dorota

Pewnie, że szybkie. Trzeba było się uczyć, a nie narzekać.

@Dorota

Niech nałożą karę, nawet milion, co to dla nas... Zanim to zrobią wyciągniemy dwa miliony.

@LOL

Daj sobie z nią spokój, tam nic nie przegadasz. Niech se tam gada swoje mądrości. :)

Fan
@LOL

(usunięte przez administratora) a nie kontroler. Gdzie są te twoje instrukcje ,których nie potrafimy zrozumieć my zwykli szarży ludzie ? Powiem ci gdzie . Utykacie je w takich miejscach aby były jak najmniej widoczne zamiast umieszczać na dużych z daleka widocznych i dobrze oświetlonych przestrzeniach. Dlaczego to robicie ??? myślę ,że każdy kto skończył podstawówkę nie będzie miał najmnieszego kłopotu z odpowiedzią . A tak na marginesie to może pochwal się jakie to uczelnie musiałeś ukończyć aby zostać tym kim jesteś .

Niidouczony

Najmocniej przepraszam pani Doroto za ten wpis. Pomyliłem adresata , bardzo mi przykro. Proszę o wybaczenie.

@Fan

Uuuuu Jakie uczelnie ukończyłem? To jeśli żadnej uczelni nie ukończyłem to już jestem gorszy człowiek? Wtedy można po mnie jechać, bo to zawszony kontroler, nie człowiek tak? Nie kompromituj się. Może w jakichś miejscach są naprawdę UKRYTE te znaki ale na moich parkingach takich nie ma. No ale niestety nie są to neonowe bilbordy jakby niektórzy chcieli.

UK
@LOL

No tak . Wszyscy klienci marketów to (usunięte przez administratora)i nieudacznicy . Jedyne inteligentne osoby na parkingach APC"OA to niejaki,, LOL i,, Z "oraz cała reszta im podobnych łapiduchów . Szkoda na was słów bydlaki. Życzę dobrego samopoczucia gdy - ilekroć spojrzycie w lustro - zobaczycie tam potwora . .

Fan
@LOL

No tak , na ,,TWOICH" (gdzie one są?- pewnie na PLUTONIE) ,parkingach wszystko jest genialnie , szkoda tylko , że IQ właściciela powyższych jest co najwyżej na poziomie krowy mlecznej . Gdyby było chociaż na poziomie szczura zrozumiałbyś o co chodzi z tym wykształceniem . Czy to nie ty przypadkiem uważasz wszyskich klientów ,, TWOICH" parkingów za idiotów?

@Fan

Po pierwsze, proszę nie wsadzać mi do ust słów których nie wypowiedziałem. Po drugie, może Pan pisać pod jednym nickiem nie musi się Pan ukrywać pod dwoma, bo takiej składni nie da się podrobić xD. Po trzecie, Pańskie analogie są żenujące i nie mają sensu. Po czwarte, to chyba Pan nie zrozumiał o co chodziło z pytaniem o wykształcenie, otóż chodziło w nim o tak zwany "gatekeeping" i porównywanie przyrodzenia. Gdybym miał niższe wykształcenie to "hoho guuupi kontroler" a gdybym miał wyższe wykształcenie to by było "świat schodzi na psy" itp itd, ale stanowczo mówię NIE takim klasistowskim operacją. Chociaż skoro taka karta została zagrana, to mógłbym wytknąć że kto jak kto, ale pańska składnia zdania i interpunkcja stoi na poziomie wczesnej podstawówki. Mógłbym, ale się powstrzymam. Miłego ;)

Florsko
@LOL

Witam, jako iż jesteś kontrolerem to zapytam wprost, gdzie zgłosic sprawę bezprawnie wystawionego mandatu za "brak biletu za szybą" mimo iz bilet był na miejscu, a sam mandat został wystawiony przed upływem czasu? Nie chodzi mi o wasze reklamacje tylko instytucje typu UOKiK czy policja? Nie chce mi się z wami walczyć i chce to załatwić jak najszybciej, bo temat jest po prostu śmieszny. Albo może jako porządny człowiek będziesz w stanie mi powiedzieć jak bardzo nielegalnie działa ta firma i czy faktycznie muszę to płacić? Reklamacja złożona ale Twoi pracodawcy/złodzieje ja odrzucili

Magnum
@Florsko

Po prostu to wyrzuć i nie podawaj żadnych danych, a nic nie przyjdzie do zapłaty.

Magnum
@Florsko

Nie doczytałem, że reklamacja jest złożona i na dodatek odrzucona. Może Pan otrzymywać teraz jakieś listy po jakimś czasie do zapłaty, ale to również można olać. Pozdrawiam.

Piszcie skargi na tą firmę do UKOiK !!!

PracownikFirmyŻerującyhNaLud..
@Paweł

Jestem za. Tylko zanim ktoś zareaguje to troche to potrwa

Iza
@PracownikFirmyŻerującyhNaLud..

No a co byś tak konkretnie w takiej skardze napisał? wiadomo ile ludzi po tym by się podpisało?

@Iza

Proszę napisać że parkomat był za daleko czy coś. A podpisze się każdy kto dostał wezwanie sprawiedliwie czy nie, tylko trzeba się spieszyć bo jak minie chwila, to może im się już nie chcieć nic podpisywać.

Marian

Dostałem wezwanie do zapłaty 95 zł. za niepobranie darmowego biletu przed marketem OBI w Radomiu. 10.11.2022. Pojechałem tam aby kupić okleinę do mebli (zakup za 40 zł). Mój pobyt tam nie trwał więcej jak 20 minut. Nie miałem bladego pojęcia o tym ,że muszę pobierać jakiś bilet. Wjeżdżając na wspomniany parking nikt nie zauważy informacji o obowiązku pobierania jakiegoś biletu bo jeśli taka istnieje to jest usytuowana tak aby była niezauważalna. Jestem człowiekiem starszym , przepracowałem uczciwie 48 lat na chwałę i dla dobra mojej ukochanej ojczyzny i uważam , że to skandal ,że dzisiaj oddaje się naszą polską ziemię pod zarząd obcokrajowców ( W przypadku APCOA - NIEMCÓW) i pozwala im się nas łupić. Dlatego będę unikał parkingów pod ich nadzorem i bojkotował wszystkie sklepy , które oddały swoje parkingi pod nadzór tym HIENOM (do czego namawiam wszystkich POLAKÓW).Niech łupią szwabów w DOICZLANDZIE.

@Marian

Panie prawdziwy polaku patrioto itp itd etc! Weź ty czasami pomyśl co piszesz. Naprawdę. Pomijam fakt że nikogo nie obchodzi co gdzie i kiedy pan robił to prosiłbym chociaż by tak bezczelne i głupie wywody zostawiać dla siebie :) APCOA - Airport Parking Corporation Of America Cholerni Niemcy pod Amerykę się podszyli. Dobrzy są!

@Marian

Nie płać za ten mandat i tyle, nic nie dojdzie, nic nie przyjdzie, Można to olać bez żadnych konsekwencji.

@LOL

Radzę doinformować się co do historii tej firmy i potem pisać swoje wypociny.

Jugo
@Marian

Olej człowieku te ich karteczki które nie mają żadnej mocy prawnej jedynie jak im podasz swoje dane to będa dręczyć cie listami

@AXEL

To proszę nie zapomnieć skorzystać z władnej rady ;).

Marian
@AXEL

AXEL domyślam się , że jesteś jednym z nich .A co do historii tej (usunięte przez administratora) firmy to sprawdź ją sobie sam . Najlepiej w Karlsruhe.

@Marian

Tak, jestem. Robię tutaj bo robię. Nigdy nikomu nie powiedziałem, że ma zapłacić za to wezwanie. Nikt nigdy niczego nie dostał, a pracuję 12 lat. :)

Klyent

Ale wie Pani czy po prostu bardzo szczerze Wierzy że nic zrobią? Wszystkich nie płacić? Nawet jeśli naliczone sprawiedliwie? Mówi Pani o poszkodowanych... Tak jakby firma specjalnie jeździła z miejsca na miejsce i ścigała "poszkodowanych", polowała na nich wręcz. No i ciekawi mnie Pani stanowisko w tej sprawie, czy ma Pani jakąś merytoryczną wiedzę poparta dowodami? Czy po prostu uznała Pani że przyjdzie i coś nabazgra w internecie bo internet przyjmie każda bzdurę jaką się wrzuci. Obrońca "uciśnionych".

AXEL

Pewnie, że nie płacić. Nie składać żadnych reklamacji (podając swoje dane), ani nic z tym nie robić. Najlepiej wyrzucić to do kosza. W przypadku, gdy podasz swoje dane w reklamacji, mając nawet podstawy do anulacji wezwania (paragon, wykupiony bilet wcześniej czy później), mogą rozpatrzeć reklamację negatywnie, a dane osobowe mają podane na tzw. tacy. Po czymś takim zaczną po pewnym czasie przysyłać listy z nakazem do zapłaty, wezwania przedsądowe, windykacyjne (które też można wyrzucić). Osoby, które otrzymały nawet takie listy i nadal nie zapłaciły, niczego im nie udowodniono i nie zapłaciły złamanego grosza. Przypadki, gdzie osoby, które otrzymały wezwanie poszły do sądu (ci którzy przestraszyli się wezwania), udowadniać swojej racji, wygrali sprawę od razu. Sąd umorzył postępowanie, ponieważ niczego nie można w takiej sprawie udowodnić. To prywatna firma, a nie parkingi miejskie, gdzie sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Także jeżeli ktoś otrzymał taki świstek najlepiej od razu go wyrzucić i NIC Z TYM NIE ROBIĆ.

Boża
@AXEL

Witam Jeśli jest jak już w/w informacji , skąd biorą adres do wysyłki zawiadomienia? Wezwania. To koszmar!

@Boża

Biorą adres z reklamacji, które ludzie składają. Tam trzeba podać wszystkie swoje dane: imię, nazwisko, adres, kontakt czy e-mail. Wtedy mają takiego człowieka na tacy, który nie zapłaci i będą straszyć listami sądowymi i windykacyjnymi, ale to można od razu wyrzucić do kosza. Jest tylko 5% przypadków, gdzie pobrali dane z CEPIKu, pod warunkiem, że zdjęcia były dobrze wykonane, że faktycznie stał taki i taki samochód, który nie miał biletu. ale niczego, nikomu nie udowodniono. To działa na zasadzie kto zapłaci to zapłaci, a jak nie zapłaci to złoży reklamacje i będzie można w inny sposób te pieniądze wyciągnąć, wysyłając listy, które większość przestraszy i w końcu zapłacą. A jeśli dalej nie będą płacić to nic się nie stanie, będą przysyłać tak przez jakiś czas i przestaną. Co jeżeli komuś wiatr zdmuchnie taki świstek? Od razu dostanie list z odsetkami? List upominający? Nic z tych rzeczy. Koszt pobrania danych to 40 zł z CEPIKu, nikomu się nic nie opłaca. Tam samo nie będą się sądzić, bo musieliby mieć 1000 prawników.

@Boża

Na początku, jak to było w miarę "nowe" te ich parkingi to 3/4 ludzi płaciło za to bo nie wiedzieli o co chodzi, a reklamacje można było złożyć anonimowo na maila i tyle. Ale z czasem płaciło coraz mniej to trzeba teraz podawać od razu swoje dane, żeby tylko (usunięte przez administratora) każdego, chociaż wszystko to fikcja.

Zostaw merytoryczną opinię o APCOA Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w APCOA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy APCOA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APCOA Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 170, z czego 9 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 95 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APCOA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w APCOA Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APCOA Polska Sp. z o.o.