Golden Rose Sp. z o.o.

Opinie o Golden Rose Sp. z o.o.

Ciekawska

Rozumiem, aczkolwiek zastanawia mnie jeszcze jedno - czy jeśli pracownica na punkcie Golden Rose ma ubraną bluzke z dekoltem, ze widac 3/4 piersi oraz stanik i przeswitujace legginsy to jest według Was schludny ubiór, czy raczej ordynarny i niedostosowany do miejsca oraz okoliczności?

@Ciekawska

Dzień dobry, Jesteśmy przekonani, że gdyby któryś z naszych pracowników przyszedł do pracy w nieodpowiednim stroju, to koordynator odpowiedziany za dane stoisko zwróciłby na to uwagę. Zawsze jest również jest możliwość zgłoszenia takiej sytuacji w sklepie lub na stoisku GR. Mamy zaufanie do naszych pracowników i wierzymy, że swoim strojem godnie reprezentują naszą markę. Pozdrawiamy serdecznie Golden Rose Polska

@Golden Rose Sp. z o.o.

Skoro koordynator nie reaguje, lub widział to i zezwala na taki ubiór oraz zachowanie pracownicy to bardzo proszę napisać gdzie mogę wyżej zgłosić tą powtarzająca się sytuację.

@Ciekawska

Dzień dobry, Jeśli ubiór naszego pracownika wzbudza Pani wątpliwości, prosimy o wiadomość prywatną – namiary odnajdzie Pani w zakładce Kontakt zarówno na naszym profilu GoWork, jak i stronie www.goldenrose.pl. Można się z nami skontaktować także poprzez profil Facebook. Na portalu GoWork uprzejmie prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących Golden Rose jako pracodawcy, nie obsługi klienta lub wyglądu pracowników. Pozdrawiamy serdecznie, Golden Rose Polska

Ciekawska

Czy macie jakieś dress code, czy raczej pracownicy na punktach mogą być ubrani jak chcą?

@Ciekawska

Dzień dobry, Pracownicy naszych punktów firmowych ubrani są w czarne koszulki z logo GR (w zależności od pory roku - na krótki lub długi rękaw) oraz czarne spodnie lub spódnicę. Dodatkowym okryciem wierzchnim jest czarny polar z logo naszej marki lub własny sweterek. Obuwie dowolne, współgrające z całością stroju. Pracownicy posiadają również identyfikator z imieniem i nazwą stoiska, przypięty na wysokości klatki piersiowej. Strój powinien być zawsze schludny, czysty i wyprasowany, jednak chcielibyśmy podkreślić, że doceniamy indywidualność i niebanalne podejście do własnego wizerunku.

M.

Nie zgadzam się z większością negatywnych opinii o pracy w GR przedstawionych poniżej. Pracowałam jako doradca klienta przez rok i 4 miesiące i moje odczucia są bardzo pozytywne. Odeszłam tylko i wyłącznie ze względu na potrzebę zdobywania doświadczenia związanego z kierunkiem, który studiuję - na moją decyzję nie miało więc wpływu nic, co bezpośrednio związane jest z pracodawcą ???? Pracę tę postrzegam jako idealną dla młodych osób, również tych uczących się. Grafik jest bardzo elastyczny, można go dopasować pod zajęcia na uczelni, a w okresie sesji egzaminacyjnej nie ma problemu z tym, by ograniczyć liczbę godzin pracujących. W wakacje zaś, kiedy pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę wyjeżdżają na urlopy, możliwe jest z kolei podniesienie liczby godzin, a nawet zastępstwa na innych punktach, oczywiście jeżeli nie jest to dla nas problem. Jeżeli chodzi o zarobki, to pomimo niewysokiej podstawy, możliwe jest uzyskanie premii za wyrobienie targetu czy sprzedaż produktów dodatkowych. Również za wspomniane wyżej zastępstwa byłam doceniana i dodatkowo wynagradzana, co zawsze było miłym akcentem w postaci wyższej wypłaty. W efekcie, dodając do tego jeszcze nowe przepisy o braku podatku dochodowego od osób młodych, pensja była naprawdę zadowalająca. Zdaję sobie sprawę, że wiele zależy od naszych najbliższych pracowników i ja w tej kwestii trafiłam świetnie - na moim punkcie dziewczyny były naprawdę zaangażowane i świetnie zorganizowane - ważną rolę odgrywa tutaj też Liderka, która trzyma punkt w ryzach, dzięki czemu pozostali pracownicy mają przydzielone zadania i wiedzą, za co są odpowiedzialni, co wpływa znacząco na komfort pracy. Na koniec chciałabym dodać, że sama praca jako doradca klienta w GR jest niezwykle przyjemna i satysfakcjonująca - przeważająca większość klientek jest sympatyczna i pozytywna, a nieprzyjemne sytuacje z klientami jakie mnie spotkały mogłabym policzyć na palcach jednej ręki ???? Podsumowując, z perspektywy studentki serdecznie polecam tę pracę i na pewno będę ją miło wspominać.

@M.

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że praca w pełni spełniła Pani oczekiwania. Życzymy samych sukcesów i dalszego rozwoju kariery zawodowej! Pozdrawiamy serdecznie, Golden Rose Polska

Negatyw
@M.

Taki komentarz to chyba pisze osoba z firmy aby trochę podbudować mienie firmy, ale niestety Drogie Golden Rose sami sobie zasłużyliście na tyle niepochlebnych komentarzy na wasz temat

Byly pracownik
@M.

Dyspozycja grafikowa polega TYLKO na podaniu kiedy chce sie miec wolne, trzeba w tygodniu miec i tak pelny etat. Praca w zaden sposob nie jest rozwojowa, brak szansy na awans. Progi do premii stawiane tak wysokie, ze praktycznie nie mozliwe do wyrobienia. W Warszawie srednia dlugosc pracy to dwa miesiace. Nie polecam, klientki czesto chamskie, aroganckie, pracodawca kaze wciskac podukty niezaleznie czy klient je chce.

@Byly pracownik

Dzień dobry, Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat pracy w Golden Rose. Przykro nam, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań. Każdy pracownik stoiska może podać swoją preferowaną dyspozycyjność, jednak układając grafik musimy wziąć pod uwagę wszystkie osoby pracujące w danym punkcie, aby było sprawiedliwie. Ilości przepracowanych godzin w danym dniu, tygodniu i miesiącu wynikają z kodeksu pracy oraz wymiaru godzin, na jaki dana osoba jest zatrudniona. Jeśli ma Pani wątpliwości odnośnie przyznawania premii – prosimy o kontakt z koordynatorem. Pozdrawiamy serdecznie, Golden Rose Polska

Em
@Byly pracownik

Dyspozycję grafikowe polegaja owszem na podaniu terminów kiedy potrzebuje się dni wolne, ewentualnie w jakim dniu potrzebuje np przyjść później lub skończyć wcześniej.. To jest logiczne. Przecież kazdy pracownik nie może rozpisać sobie jak chce pracować każdego dnia, ponieważ wtedy grafik byłby nierealny do stworzenia. ???? A praca jest zespołowa, czasami nie da sie każdemu dogodzić. To jest praca, czasami trzeba sie dostosowac. Jak ktos chce pracowac to pracuje a nie liczy, ze wszystko będzie ułożone tylko pod dana osobe. Ja tam uwielbiam prace w GR, jest naprawde świetnie! Polecam osobom, które maja jakieś ambicje i sa pracowite. Natomiast nie polecam osobom, które myślą ze za siedzenie na tyłku liczą, ze zarobia :-) Pozdrawiam!

@Em

Dzień dobry, Dziękujemy za pozostawienie komentarza na temat pracy w firmie Golden Rose. Bardzo nam miło, że jako pracodawca spełniamy Pani oczekiwania. Życzymy wielu sukcesów zawodowych! Pozdrawiamy serdecznie, Golden Rose Polska

Kama
@M.

Dlaczego pozytywny komentarz jest odbierany jako fejkowy niby od firmy? Negatywa może dać każdy, ale są też osoby zadwolone z pracy. Skoro piszą że pracują rok, to chyba o czymś świadczy. Wystarczy też przyjrzeć się twarzom na wyspach, ja np. od 1,5 roku zjezdzając do mojej miejscowości na podkarpciu widzę na szczęście ciągle te same twarze. Nie mam wrażenia że dziewczyny pracują tam za karę. Taka praca to kwestia podejścia. Jak ktoś wie co ma robić i ma jasno określone zasady to w czym tkwi problem? Wiadomo że to praca z kosmetykami więc suuuuper, ale wiadomo również że pieniądze nie spadają z nieba, i trzeba je po prostu zarobić. A handel to handel. W każdej firmie są standardy, którzych trzeba przestrzegać. Czy to w korpo przewalając cyferki, czy w ZUSIE w okienku. Przychodzicie ładnie umalowane, pachnące, nie przewalacie pudełek z butami na zapleczu i nie poprawiacie notorycznie porozrzucanych ciuchów po sklepie, a jedynie czym pracujecie to swoim podejściem, wiedzą i rozmową z Klientką. Wiadomo że różnie bywa, ale po co opisywać negatywne komentarze na pracodawce za chamskie klientki? A jeśli rzeczywiście jest Wam tak źle, to na pewno gdzies czeka na Was praca marzeń :)

Hehe
@Em

Ta, praca dla ludzi z ambicjami... Wszyscy ludzie z ambicjami już dawno z GR uciekli, zostały tylko te dziewczyny, które chwilowo nie mają innej alternatywy albo nie wierzą w siebie i swoją wartość. Co ci po ambicjach jak możesz zostać co najwyżej liderem na punkcie, zarabiającym 100-200 zł więcej niż reszta dziewczyn, a mającym 100 innych obowiązków?!

Em
@Hehe

Uwierz, ze jest naprawdę dużo osób pracujących po 3,5,7 lat w GR, jakby było im tak źle to by tyle nie pracowały :-) Każdy ma inny stosunek do pracy, każdy ma inne ambicje. Jeżeli chcesz awansowac wyżej, to staraj sie, może ktoś Cię w końcu zauważy i doceni. Awans to poważna sprawa i nie moze sie to stac tak poprostu, najpierw się wykaż, chociaż po takich komentarzach wątpię, żebyś chciała. Nic z nieba nie spada. Pozdrawiam- ta, która nie ma chwilowej alternatywy, bo poprostu jej nie potrzebuje! ????

Zdegustowana

Uważam,że podawanie miast w celu ustalenia gdzie jest dobrze a gdzie źle nie ma jakiegoś większego sensu, schemat polityki firmy wszędzie jest podobny,tylko koordynatorzy różni,jednak oni za bardzo nie mają nic do gadania, wykonują polecenia "z góry". Na próbę podjęcia dialogu z koordynatorem regionalnym o danym problemie odpowiedz zawsze jest taka sama "taka jest decyzja firmy " po czym dalsza rozmowa nie ma już sensu

Doradca Klienta

Pani wypytała o moje doświadczenie (dokładnie o poprzednią pracę na podobnym stanowisku), umiejętności dotyczące makijażu oraz dyspozycyjność. Potem pokazała kilka pomadek i miałyśmy odegrać scenkę - ona jako klientka, a ja jako sprzedawca. Wykazałam się umiejętnościami i była zadowolona z tego w jaki sposób chciałam sprzedać jedną z pomadek. Później przeszłyśmy do zarobków, przedstawiła różne w zależności od statusu studenta (lub nie) oraz umowy (najpierw jest zlecenie, następnie o pracę). Dla mnie wszystkie pytania były łatwe, ale dla kogoś bez doświadczenia i znajomości firmy byłyby na pewno kłopotliwe, bo rozmowa trwała długo i była szczegółowa.

Co wiesz o naszej firmie? Jakie kosmetyki znasz i jakich sama używasz? Dlaczego chcesz u nas pracować? Gdyby nie nasza firma to gdzie chciałabyś pracować? W jaki sposób sprzedałabyś pomadkę? Jaka jest Twoja dyspozycyjność?

Zainteresowana pracą

Dziewczyny! Jeżeli wystawiacie opinię - pozytywną czy negatywną - to fajnie by było, gdybyście dopisywały docelowo miasto, w którym pracowałyście dla GR. Dla osób takich jak ja, czyli po prostu zainteresowanych pracą jest to utrudnienie, bo nigdy nie wiadomo, czy macie na myśli Katowice, Kraków czy może Warszawę. A wydaję mi się, że to bardzo ważna kwestia, aby sprecyzować, gdzie jest dobrze, a gdzie źle. Rozumiem, jak najbardziej, że nikt nie chce problemów ze strony przełożonych, ale jeżeli i tak się już zwolniłyście, to nie macie nic do stracenia. Dodając do tego jeszcze rotację pracowników, o której piszecie, to nierealne jest, aby ktoś po Waszym zwolnieniu ustalił, że tak, to np. Pani Ania z wyspy w Łodzi (zbieżność imion i miasta przypadkowa). Także proszę, piszcie choćby pod koniec opinii, jakie miasto (informacja, jaka galeria także byłaby przydatna). Wystawiając opinie chyba właśnie o to Wam chodzi - aby zachęcić lub ostrzec potencjalnych przyszłych pracowników oraz wykazać niezadowolenie/zadowolenie z własnej pracy w tej firmie. Z góry dziękuję razem ze wszystkimi innymi osobami, które rozważają tą pracę. Trzymajcie się, dziewczyny! :)

Lili

Praca w punkcie franczyzowym to koszmar. Porównując warunki zatrudnienia koleżanek w salonach firmowych było mi po prostu przykro, bo zarabiały 100% więcej na tym samym stanowisku i etacie, umowa o prace od razu - na franczyzie właścicielka umowę podpisuje przez urząd pracy. Wyręczanie się pracownikami, brak premii, ciągła obserwacja na kamerach. Praca sama sobie przyjemna, jednak bardzo odradzam pracę na franczyzie w Katowicach-zreszta ciagle pojawiające się ogłoszenia o prace o czymś świadczą

@Lili

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za pozostawienie komentarza. Przyjrzymy się sytuacji w tym punkcie i w razie potrzeby będziemy interweniować. Proszę pamiętać, że zawsze może Pani skontaktować się z centralą firmy w celu przekazania bardziej szczegółowych informacji. Pozdrawiamy serdecznie, Golden Rose Polska

DORADCAKLIENTAGR10

Witam. Czytając opinie oraz uwagi innych... Zaczęłam się zastanawiać, czy wy jako firma narzucacie jakieś progi swoim francyzoodbiorcą? U mnie na stoisku jest podobna sytuacja jak kilka opinii niżej. Np. próg sprzedażowy jaki mam wyrobić z koleżanką, żeby dostać premie, szefowa wpisała wczoraj. I tak jest prawie co miesiąc... Prawie nigdy nie miałyśmy podanego progu chociaż przed połową miesiąca. Gdy spytałam się szefowej dlaczego tak robi, stwierdziła, że patrzy jak kształtuje się miesiąc ... A drugie pytanie dotyczy produktów miesiąca. Czy pracownicy na innych stoiskach nagradzani są w jakiś sposób za naprawdę wysoką sprzedaż produktów miesiąca?

Doradca
@DORADCAKLIENTAGR10

Nie, nie są. Ja miałam najwyższą sprzedaż PM i nikt nawet się do mnie za to nie uśmiechnął

@DORADCAKLIENTAGR10

Dzień dobry, Dziękujemy za pozostawienie komentarza. Bardzo prosimy o kontakt z centralą firmy w celu doprecyzowania szczegółów. Bez ich poznania nie będziemy w stanie interweniować. Pozdrawiamy serdecznie, Golden Rose Polska

Magda
@Doradca

Bzdura, jesteśmy nagradzane dodatkową kasą za najwyższą sprzedaż PM. Cel indywidualny traktuje zawsze jako motywację i świadomość tego ile mam zrobić, a na codzień pracujemy zespołowo więc cały zespół dostaje nagrodę za najwyższe wyniki w Polsce (3 miejsca?).

@DORADCAKLIENTAGR10

U mnie na stoisku cele na każdy miesiąc są 1 dnia danego miesiąca. Zazwyczaj wchodzi w to utrag pm i dzień z produktem.

Lili
@DORADCAKLIENTAGR10

Na punkcie franczyzowym miałyśmy 10gr premii za każdy sprzedany PM ????

Negatyw

@Rozczarowana Golden Rose przyjmuje teraz takich pracowników, ponieważ Ci którzy byli pracowici lojalni wobec firmy już dawno się zwolnili sami, chociażby z tego względu,że GR nie potrafi docenić naprawdę świetnych doradców,którzy są a wręcz byli pracownikami tej firmy.Swoją drogą czy jeszcze zostali im pracownicy, którzy pracują więcej niż 2 lata ??? jeśli tak to serdecznie im współczuje...

Sosad

Praca jest bardzo fajna, mi sprawia duzo satysfajcji. Lubię ja. Ale te plany sprzedazowe...mało motywujace. Niestety sa za duze, tym bardziej ze konkurencja jest ogromna i ich promocje powalają nas na kolana. Brakuje mi tu świeżych pomysłów promocyjnych, ewidentnie macie leniwy marketing. Pracownikow w dzisiejszych czasach najbardziej motywuje premia, powaznie. ???? Ale obecnie jest ciężko ja dostać.

@Sosad

Dzień dobry, Bardzo się cieszymy, że praca daje Pani satysfakcję. Jeśli ma Pani zastrzeżenia odnośnie wyznaczonego celu sprzedażowego, prosimy zgłosić to koordynatorowi. Pozdrawiamy serdecznie, Golden Rose Polska

Zniechęcona

Kolejne wady to: - wyższość z jaką odnosza się osoby zatrudnione w centrali, - brak koleżeńskich relacji z centrala, z koordynatorem regionalnym, - coraz bardziej absurdalne rzeczy, przez które traci się punkty na karcie kontroli (niezgodność stanu obecnego z remanentem- bo przecież pomiędzy nimi klienci nie kradną...), - koordynator stojący nad głową podczas obsługi, słuchający każdego słowa, a sama jego wizyta to już wystarczający stres, nie trzeba nad kimś stać żeby slyszec jak obsługuje, - podczas jednej kk koordynator nie wspomina w ogóle dajmy na to o wystawkach, na następnej wizycie okazuje się, że są źle - a na poprzedniej wizycie i kolejnej wystawki wyglądają dokładnie tak samo... - kontrargumenty koordynatora w rozmowie o jakichś problemach wyglądają jak po prostu chciał postawić na swoim, nieważne czy gdzieś mam rację, czy nie, - grosze jako dodatek dla lidera, a pracy, stresu, rzeczy do spamietania baaardzo dużo. Cała odpowiedzialność punktu również leży na liderze. Co to jest 150 zł za robienie zamówień, pamiętanie o terminach, biurokracja, motywowanie zespołu, pomoc w razie potrzeby przez telefon osobie na zmianie nawet w dzień wolny (ok, to może nie należy do obowiązków, ale czy ktoś kiedyś docenił, że byłyśmy dostępne dla współpracowników mając wolne?) Zalety aktualnie to tylko: - fajny zespół, mały, same kobiety - praca nie męcząca fizycznie (niestety coraz bardziej psychicznie), - na codzień brak kogoś na kształt kierownika, więc pracę trzeba umieć rozplanować sobie samemu, ew wykonać polecenia lidera.

@Zniechęcona

Zgadzam się! Szczególnie kadry się wywyzszaja. I później wymadrzaja sie przez telefon a wcale nie mają racji.

@Zniechęcona

Dzień dobry, Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat pracy w Golden Rose. Przykro nam, że praca nie spełniła Pani oczekiwań. Aby stoisko funkcjonowało w prawidłowy sposób muszą być wyznaczone konkretne cele sprzedażowe, prowadzona sprzedaż komplementarna, a także muszą być przeprowadzane remanenty. Jeśli w Pani opinii koordynator postępuje w sposób niewłaściwy – prosimy o kontakt z centralą firmy. Można do nas także zgłaszać potrzebę przeprowadzenia szkoleń, uzyskania materiałów dodatkowych z danego zagadnienia oraz można nas informować o wszelkich niepokojących sytuacjach, jakie Panią dotykają. Jesteśmy otwarci na sugestie i dialog. Pozdrawiamy serdecznie, Golden Rose Polska

Zniechęcona

Wad pracy na stoisku Golden Rose jest więcej niż zalet, mianowicie: - zawyżone cele, dolujace od początku miesiąca, że znowu premii nie będzie, znowu psy na nas będą wieszać, a przecież pm i dzp ustala się po to żeby sprzedać asortyment, który schodzi, ale mógłby lepiej. Skoro codziennie jakiś produkt z pm jest sprzedawany to chyba już cel został osiągnięty, nie trzeba sprzedawać 30 produktów pm dziennie... -proponowanie 3 produktów komplementarnych, produktów dodatkowych, pm, dzp, produktów z kosza z wyprzedaży, zaproponowanie ksk... Przecież większość klientek nawet połowy z tego nie chce słuchać... - brak szkoleń- szkolenie tylko jedno z wizażu, na którym i tak bardzo mało malujemy. Jak mamy się odważyć malowac klientkę, skoro brakuje nam doświadczenia, wiedzy w praktyce o różnych rodzajach cery, itd? - psie pieniądze, brak możliwości podwyżki dla pracowników dłużej zatrudnionych, a co za tym idzie brak docenienia lojalnych pracowników, -brak możliwość awansu, - tylko cyferki się liczą, nikogo nie obchodzi człowiek, a kiedy były jeszcze stanowiska kierownika stoisk można było pogadać jak człowiek z człowiekiem, nie stresowało się tak bardzo wizytami

Rozczarowana

Skąd wy wzieliscie ta grubsza blondynke która pracuje w Rybniku? Albo siedzi naburmuszona z miną "LEPIEJ NIE PODCHODZ" jakby za karę tam była posadzona albo robi dziubki i urządza sesję zdjęciową na wyspie. Ta dziewczyna chyba tam przychodzi po to żeby tylko posiedzieć na telefonie bo jest nim tak pochłonięta że nawet klientek nie zauważa. Żenada że GR przyjmuje takie osoby do pracy.

@Rozczarowana

Dzień dobry, Dziękujemy za pozostawienie komentarza. Prosimy o zamieszczanie na portalu Go Work opinii na temat danego pracodawcy, nie obsługi klienta. Wszelkie takie zgłoszenia prosimy kierować w wiadomości prywatnej na naszych mediach społecznościowych bądź na maila, którego odnajdzie Pani na naszej stronie internetowej www.goldenrose.pl w zakładce kontakt. Sytuacja na stoisku zostanie przez nas oczywiście zweryfikowana. Pozdrawiamy serdecznie, Golden Rose Polska

Ciężko jest w systemie 12/12 w Golden Rose Sp. z o.o.? Ktoś coś?

babi

Kwestia przyzwyczajenia :) nie jest ciezko

Witam serdecznie, bardzo współczuję wszystkim, którzy mieli nieprzyjemne sytuacje związane z tą pracą. Ja pracuje tu kilka miesięcy i na szczęście nie było jeszcze takich sytuacji przez które musiałabym się zwolnić i mam nadzieję że nie będzie. Moja kierowniczka jest bardzo pomocna, wypłaty są zawsze na czas i zgodne ze wszystkimi standardami, zawsze można się z nią dogadać w każdej sprawie - nie mam żadnych zażaleń jeśli chodzi o nią jako mojego pracodawcę. Natomiast faktem jest że te cele sprzedażowe i naciąganie klientek jest czasem męczące i nie tylko dla nas ale głównie dla klientek które patrzą na nas jak na dziewczyny które koniecznie chcą ich naciągnąć na kolejne kosmetyki. Myślę że nie powinno tutaj o to chodzić. Czasem w takich małych miastach w jakim ja akurat pracuje nie da się żeby na każdym paragonie były minimum 3 produkty. Mimo że proponujemy, panie nie chcą i tyle. Interesuje się wizażem, kosmetykami i tak dalej i dlatego się tu zatrudniłam ale nie lubię tych momentów kiedy muszę "wcisnąć" pani jakiś produkt bo jest komplementarny zamiast szczerze doradzić coś związanego z makijażem, jak używać danego kosmetyku i tak dalej, bo nie ma na to czasu - klientka jest zniechęcona samym "wciskaniem" produktu i nie chce już z nami rozmawiać - niestety takie sytuacje często się zdarzają. Może nie zawsze, ale niestety często. Co do kontroli przez koordynatora - niesprawiedliwa - BARDZO. Byłam tam "świeżym" pracownikiem kiedy miałam okazję być przez koordynatora zweryfikowana i być może nie miałam jeszcze wprawy przy wciskaniu produktów komplementarnych no ale byłam miła i pomocna jak przy każdym kliencie bo naprawdę lubię te kosmetyki i lubię je doradzać, mimo to byłam oceniona niestety niesprawiedliwie, ale się tym nie przejęłam bo wiem że moja kierowniczka mnie docenia i wie jak pracuję. No ale niestety te standardy czasem zniechęcają.

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią na temat pracy w Golden Rose. Bardzo nas cieszy, że współpraca z koordynatorem regionalnym dobrze się układa. Jeśli ma Pani uwagi odnośnie standardów obsługi lub wysokości celu sprzedażowego, prosimy o kontakt bezpośrednio z koordynatorem bądź z centralą. Na pewno będziemy wyjaśniać te kwestie. Pozdrawiamy serdecznie, Golden Rose Polska

Byly pracownik

Praca w Golden Rose sama w sobie nie byla wymagajaca, jedyne co to musialysmy z dziewczynami pytac kazda Pania o wszystko po 10 razy i wciskac produkty miesiaca. Natomiast inna kwestia mnie bardzo uderzyla. Nasza kierownik regionalna wszystkim dziewczynom mowila zeby mowily do niej na „Ty”. Jedyna osoba wykluczona bylam ja, przez caly okres pracy musialam mowic „prosze pani” i to nie bylo tak ze owa pani to przeoczyla, gdy przyjezdzala i dziewczyny mowily do niej na „ty” a ja jedna na „pani” to to az dawalo po uszach. Czulam sie gorzej traktowana od innych, momentami wrecz ponizona, bo sama pani S.S mowila do mnie na „ty” bez skrepowania, a 15-stu lat nie mam. Uwazam, ze takie zachowania sa karygodne, nie mozna jednego pracownika ewidentnie traktowac gorzej na tle reszty. Pracowalam tam wystarczajaco dlugo zeby zdazyla mi zaproponowac przejscie na „ty”. To chyba wystarczajaco duzo mowi o poziomie tej firmy.

Mała
@Byly pracownik

Zgadzam się że traktowanie pracowników przez przełożonych w tej firmie bywa wręcz mobingowe, dramat co do tej Pań przez duże P przerost formy nad treścią :( nie polecam tam pracy.

@Mała

Dzień dobry, Pani komentarz nas zaniepokoił – jest to bardzo poważny zarzut. Prosimy o kontakt z centralą firmy, abyśmy mogli doprecyzować szczegóły i interweniować. Bez ich poznania nie będzie to możliwe. Pozdrawiamy serdecznie, Golden Rose Polska

Leszek
@Mała

Zarzuty dotyczące występowania mobbingu brzmią bardzo poważnie. Czy jesteś pewna, że było to właśnie to zjawisko? Jeśli w miejscu pracy miało miejsce uporczywe nękanie i zastraszanie a także stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnych, o sytuacji tej powinna zostać powiadomiona Centrala firmy oraz Państwowa Inspekcja Pracy.

Ela

Chciałam aplikować do tej firmy, ale po komentarzach jednak Państwu podziękuje;) współczuje pracownikom tej firmy.

Miki

Nie polecam pracy w tej firmie, zgadzam się z niektórymi negatywnymi opiniami, dodam że nie jestem zadowolona ze współpracy z Panią koordynator uważam że nie umie zarządzać pracownikami, jej odp są zawszę takie same czyli nie wystarczające nie wnosi nic w pracę zespołu, ogólnie współprace oceniam słabo, myślę że lepiej się sprawdzała pisząc z firmy e maile do zespołów życzę jej tam powrotu, niech firma w końcu zainwestuje w porządne szkolenia dla tych koordynatorów lub wymień na nowych.

@Miki

Dzień dobry, Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat pracy w Golden Rose. Przykro nam, że współpraca z koordynatorem nie przebiegała po Pani myśli. Prosimy o kontakt z centralą, abyśmy mogli sprawdzić sytuację i interweniować. Bez poznania szczegółów nie będzie to możliwe. Pozdrawiamy serdecznie, Golden Rose Polska

Zniesmaczona

Bylam ostatnio w zlotych tarasach przy stoisku golden rose poniewaz chcialam kupic szminke. Jedna dziewczyna siedziala na pudle w telefonie a inna nawet sie nie przywitala i mnie olala. Dziewczyny widzialam pierwszy raz, wczesniej robiac zakupy najbardziej lubilam jak obslugiwala mnie pani ktora pracuje na wyspie obok. Nowa kadra na minus

@Zniesmaczona

Dzień dobry, Dziękujemy za pozostawienie komentarza. Na portalu Go Work zamieszcza się opinie na temat danego pracodawcy, nie obsługi klienta. Wszelkie takie zgłoszenia prosimy kierować w wiadomości prywatnej na naszych mediach społecznościowych bądź na maila, którego odnajdzie Pani na naszej stronie internetowej www.goldenrose.pl w zakładce kontakt. Sytuacja na stoisku zostanie przez nas oczywiście zweryfikowana. Pozdrawiamy serdecznie, Golden Rose Polska

Doooraaadcaa

Czy na każdym stoisku dziewczyny powinny zarabiać tak samo? Czy to zależy od właściciela?

Tia

Wystarczy teraz popatrzeć na oferty pracy GR na OLX. Praktycznie w każdym punkcie brakuje pracowników . To raczej nie jest dobra reklama dla firmy

Mia
@Tia

Ale dlaczego źle to wpływa na opinie firmy? Może to wina pracowników, a nie pracodawcy? Bp np.zle wykonują swoją pracę albo kradną?

Tia
@Mia

Nagle pracownicy zawodzą w tylu punktach na raz? Wystarczy spojrzeć na datę dodania tych wszystkich ogłoszeń.

Mia
@Tia

A nie pomyślałaś że może firma czekała aby dodać wszystkie ogłoszenia naraz? Poza tym większość albo nawet wszystkie ogłoszenia są z ofertą pracy dla umowy zlecenie a wiadomo jak czesto z tymi osobami na UZ jest przychodzą i myślą że za nic będą mieli płacone. Czesto stosunek do pracy niektórych osob na umowie zlecenie pozostawia wiele do życzenia

Ana
@Mia

Stosunek do pracy jest zależny od osoby która tą pracę wykonuje nie od rodzaju umowy, jeśli osobie zatrudnionej na umowie zlecenie zależy na pracy to się przykłada. Osoby zatrudnione na umowę o pracę również mogą się nie starać i może im nie zależeć. Ile ludzi tyle podejść do pracy niezależnie od rodzaju umowy, więc nie wiem skąd masz takie informacje. Prawdą jest natomiast że UZ łatwiej jest zwolnić z dnia na dzień wiec jest w tym trochę racji

Zostaw merytoryczną opinię o Golden Rose Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Golden Rose Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Golden Rose Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Golden Rose Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Golden Rose Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Golden Rose Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Golden Rose Sp. z o.o.