Golden Rose Sp. z o.o.

Opinie o Golden Rose Sp. z o.o.

BYLY KIEROWNIK

To prawda ,że jest dofinansowanie ale ok 500/600zł zależy od długosci pracy. Ale prawda też jest ze kiedys wyrabialo sie premie teraz juz nie sa one realne. Ja pracowalam w punkcie firmowym ponad 6lat jako kierownik. Po 6 latach wystapilam o podwyzke i odpowiedz byla jedna . Nie ma podstaw . Przychodzilam po 5 dni z rzedu po 12h za dziewczyny ktore ciagle byly chore albo egzaminy mialy.Wiecznie w pracy . Zero wdziecznosci .Taka sytuacja zaczela sie za rzadow (usunięte przez administratora)Jak byla pani Ewa to byla kultura. Ludzkie podejscie do czlowieka .

Były kierownik
@BYLY KIEROWNIK

Popieram w 100% zero docenienia pracownika 100zł za kierownika to była norma a czasem było to jeszcze mniej a kierownik miał mnóstwo obowiązków potem degradacja na lidera zespołu przedstawiana prawię jak awans, po prostu żenada, teraz kierownicy/ koordynatorki i co one takiego robią oprócz tych wysyłanych @ i głupich tabelek zarabiają około 3000tys nie lepiej było dać pracownikom żeby ich zmotywować jeszcze te kierowniczki może jako tako ale te koordynatorki to jest jakiś żart.

@BYLY KIEROWNIK

Dzień dobry, Dziękujemy za podzielenie się opinią. Przykro nam, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań. Doceniamy zaangażowanie naszych pracowników i premie są niezmiennie przyznawane, jednak rzeczywiście zależą one od wyników pracy. Pozdrawiamy, Golden Rose Polska

@Były kierownik

Dzień dobry, Dziękujemy za podzielenie się opinią. Przykro nam, że współpraca z marką nie spełniła Pani oczekiwań. Premie, wysokość wynagrodzenia i przyznanie awansu są bardzo indywidualną sprawą i zależą od wielu czynników. Wypełnianie tabel z kluczowymi informacjami jest nam niezbędne do oceny sprzedaży w danym punkcie. Ich uzupełnianie to obowiązek każdego pracownika. Pozdrawiamy, Golden Rose Polska

Zadowolonaaa

Czytam te opinie i trudno mi w nie uwierzyć. Pracuje w firmie już kilkanaście miesięcy i nic, co przeczytałam w moim odczuciu nie jest rzetelną opinia. Dlaczego osoby, które dobrze pracują, są zaangażowane są doceniane? W pracy różnie bywa, ale można się dogadać. Jest Kierowniczka z którą można pogadać i nigdy nie ma problemu. Dlaczego nikt nie napisal i podwyżkach które były? I nikt nie napisal, że czasem zgarniamy 400-500zl premii??? Nikt już nie pamięta o dofinansowaniu do wakacji? (przed urlopem razem z premia dostałam 1100zl). Mam umowę o pracy i jakoś nie widzę rotacji na stoiskach w moim mieście, Kierowniczka też jak "Mamusia", Koordynatorka jak była chyba ok 3mies.tylko była nadgorliwa, ale też ok. Ogarnijcie się ludzie.

Łodzianka
@Zadowolonaaa

Super . że jesteś zadowolona, zobaczymy jak długo. w zeszłym roku cała Łódz im się zwolniła to myślisz ,że miały tak dobrze ,że się zwolniły?!!!!!!!

@Zadowolonaaa

Super że jesteś zadowolona tak powinno być że w pracy jest się docenianym i szanownym, jednak nie każdemu odpowiada styl zarządzania "mamusia" ja wole merytoryczny obiektywizm, a nie matkowanie i karcenie pracowników jak dzieci, nie uważam żeby takie podejście było profesjonalne nie zarzucaj kłamstw bo pracujesz w jednym miejscu w Polsce i nie wiesz jak wygląda sytuacja w innych punktach jakie są kierowniczki i koordynatorki i nie przyjmuj za pewnik że jak tobie jest dobrze to wszystkim jest tak samo, co do dofinansowania,premii itp: to w innych pracach też są, jest 13 pensja, są nagrody, jest karta multisportu są różne premię i pensje nie chwal czegoś co powinno być standardem w polskich firmach w wielu np Niemieckich firmach to są normy a nie coś co należy podkreślać a dofinansowania do urlopu są takie że za tą kasę można pojechać na urlop a za 500zł raczej nigdzie nie wyjedziesz.

Zadowolonaaa

Idąc Twoim tokiem myślenia -jesli Tobie jest źle,nie znaczy że każdemu musi być źle. Ja jestem zadowolona i tyle,niczego nie narzucam,jest to moja ocena. A że Kierowniczka jest Mamusią,to raczej chodzi mi o to,ze otacza opieką,mozna na nią liczyć. Mysle,ze wszystko działa w dwie strony,a nie każdy pracownik jest w porządku niestety...co widać po anonimowych negatywnych wpisach.jak macie żale napiszcie do firmy.

to idź do innej firmy.

@Zadowolonaaa

Pracuję od 2 lat. Też dostałam duże dofinansowanie do urlopu zależy to od dochodów na rodzinę. Podstawy nam wzrosły, mamy opiekę medyczną. Z moją kierowniczką można pogadać, co do grafików nie ma problemu. Pracowałam w innych firmach i nie było to standardem. A do tego sprzątanie dużego sklepu do 23 i przyjmowanie dużych dostaw kilka razy w tygodniu i też były plany, wskaźniki, delegacje do innych miast jak były zwolnienia, wymagające Kierowniczki i Koordynatorzy. Nie rozumiem opinii poniżej i obrażania tak wielu osób. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Pracownik.
@Zadowolonaaa

no naprawdę uśmiałem się z tych tekstów, lizusostwu mówimy głośne nie.....;)

nie zadowolona.
@Zadowolonaaa

Każdy ma prawo do swojej opinii szanuje i pozytywne i negatywne, nie byłam zadowolona z pracy w tej firmie ze względu na (usunięte przez administratora)a nie pracowałam długo kilka miesięcy, więc ją zmieniłam polecam wszystkim nie zadowolonym tak zrobić.

@nie zadowolona.

Oczywiście, że każdy ma prawo. Wszystko jednak z kulturą. Posypmy czasem głowę popiołem...

Były Pracownik.

Forum to jest stworzone do wystawiania swojej opinii, i jeśli " młody pracownik" jest zadowolony to gratuluję i życzę powodzenia, ale jeśli ktoś jest nie zadowolony to również ma prawo do opiniowania, ja również nie czułam się dobrze pracując w tej firmie ze względu na przełożonych, a teraz pracuję i jestem bardzo zadowolona niestety podzielam negatywne komentarze i wiele spraw poruszonych tutaj osobiście przerobiłam, nie polecam pracy nie warto szarpać nerwów i się stresować zdrowie jest tylko jedno.

@Były Pracownik.

Dzień dobry, Dziękujemy za podzielenie się opinią. Przykro nam, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań. W którym z naszych punktów Pani pracowała? Chcielibyśmy zweryfikować sposób zarządzania w tym miejscu. Pozdrawiamy, Golden Rose Polska

Młody pracownik

Wchodzę dziś na gowork bo cały dzien słyszę, ze tu podobno dzieje się. Dzieje sie to mało powiedziane. Pracuję niedługo ale: dogaduję się z Panią Kierowniczką - mówię do niej na ty, a ona jest uprzejma i kontaktowa, taka "mama" trochę. wynagrodzenie dostaję takie jakie było obiecane. Targety realne i nierealnme - jak to w sprzedazy. Jak bede niezadowolona powiem o tym glośno a nie obsmaruję firmy na forum. Przestańcie narzekać i robić problemy w miejscach gdzie ich nie ma i zmieńcie pracę na taką która was będzie zadowalać.

@Młody pracownik

Dzień dobry, Jest nam bardzo miło czytać ciepłe słowa na temat współpracy z naszą marką. Oczywiście zawsze można skontaktować się z centralą firmy, gdyby coś okazało się niejasne. Pozdrawiamy, Golden Rose Polska

Doradca Klienta

Pani wypytała o moje doświadczenie (dokładnie o poprzednią pracę na podobnym stanowisku), umiejętności dotyczące makijażu oraz dyspozycyjność. Potem pokazała kilka pomadek i miałyśmy odegrać scenkę - ona jako klientka, a ja jako sprzedawca. Wykazałam się umiejętnościami i była zadowolona z tego w jaki sposób chciałam sprzedać jedną z pomadek. Później przeszłyśmy do zarobków, przedstawiła różne w zależności od statusu studenta (lub nie) oraz umowy (najpierw jest zlecenie, następnie o pracę). Dla mnie wszystkie pytania były łatwe, ale dla kogoś bez doświadczenia i znajomości firmy byłyby na pewno kłopotliwe, bo rozmowa trwała długo i była szczegółowa.

Co wiesz o naszej firmie? Jakie kosmetyki znasz i jakich sama używasz? Dlaczego chcesz u nas pracować? Gdyby nie nasza firma to gdzie chciałabyś pracować? W jaki sposób sprzedałabyś pomadkę? Jaka jest Twoja dyspozycyjność?

P

Dziś Golden awansował osobę z którą kilka razy przy targach musiałyśmy współpracować , ta Pani jest złośliwa, uszczypliwa i arogancka w stosunku do pracowników, brawo!!!! teraz na pewno będzie lepiej.

@P

Dzień dobry, Dziękujemy za podzielenie się opinią. Przykro nam, że współpraca z osobą, którą ma Pani na myśli nie spełniła Pani oczekiwań. Nasi pracownicy są oceniani przede wszystkim pod kątem merytoryki, skuteczności w działaniu oraz wiedzy specjalistycznej. Zaręczamy, że nie awansujemy osób, które nie wyróżniają się swoją pracą na tle innych. Pozdrawiamy, Golden Rose Polska

Były Pracownik.

Goldn Rose stosuje tu Zjawisko employer brandingu, szkoda tylko że zewnętrznie a nie w stosunku do pracowników;) poczytałam opinie i odp GR i naprawdę jest to żałosne że odp są w tonie " staramy się, szanujemy pracowników, dajemy szansę, udoskonalamy się, ciągle rozwijamy się" itp; kto to wymyśla? dochodzę do wniosku że firma;) czyli ten " błyskotliwy" pracownik który wypisuje te wszystkie bzdury dostaje jakąś solidną premię za każdą linijkę tych intelektualnych wypocin, a jeśli nie dostaję to jest traktowany tak jak większości pracowników GR jak "szara masa" żeby nie użyć brzydkich określeń;) którym przez wiele miesięcy sztucznie zawyżano plany sprzedaży które integralnie są związane z wynagrodzeniem pracowników tej " wyjątkowo uczciwej" firmy a czemu? bo premię są za wysokie za dużo ich to kosztuje;) takich nadużyć wobec pracowników było i jest znacznie więcej, ale przecież Wy się " staracie" To postarajcie się być uczciwi, oceniajcie pracowników obiektywnie i rzetelnie i nie róbcie z ludzi " szarej masy" która nic nie wie i wynagrodzenia nie potrafi sobie policzyć czy wyłapać chamstwa i złośliwości od tak zwanej grupy zarządzającej, nie róbcie imprez firmowych które służą tylko waszym potrzebą, tylko dajcie porządną premie na święta pracownikom żeby w gronie życzliwych sobie ludzi miło i "bogato" spędzili święta, GR jeszcze trochę i będziecie nazywać się inaczej bo nikt dłużej takiej hipokryzji nie przetrzyma i trzeba będzie udawać że jesteście Polską firmą " Złota róża" a z tą Turecką nie macie nic wspólnego bo wszystkie modele zarządzania wam się posypią a może" Szantal" prawię jak" Chanel" przy tych aspiracjach może warto przemyśleć .............:) , powodzenia. ps. nie od pisujcie proszę;)

@Były Pracownik.

Dzień dobry, Jednak pozwolimy sobie odpisać, nie chcemy takich zarzutów pozostawiać bez komentarza. Rozumiemy Pani rozżalenie i jest nam przykro, że praca w Golden Rose nie spełniła Pani oczekiwań. Tak jak pisaliśmy w poprzednich komentarzach – każda uwaga jest dla nas bardzo ważna. System premiowy jest przejrzysty i powinien być przedstawiany pracownikowi przed rozpoczęciem pracy. Zweryfikujemy, czy rzeczywiście tak się dzieje i dołożymy wszelkich starań, aby było to jak najbardziej jasne. W ocenianiu naszych pracowników również zachowujemy obiektywność – standardy są jasno przedstawiane i dostępne na każdym stoisku do wglądu przez każdego pracownika. Natomiast w przypadku kontroli – jej wynik (Karta Kontroli) jest od razu omawiany z pracownikiem. Obiecujemy, że dokładnie przyjrzymy się wszystkim zgłaszanym kwestiom, aby nasi pracownicy byli jak najbardziej zadowoleni. Pozdrawiamy,

Stary pracownik

Zgadzam się w 100 % smieszą mnie te odpisy GR jak to oni się starają

kierowniczka (usunięte przez administratora) nie jest lepsza zna sie na tabelkach ale nie na sprzedaży i zarządzaniu, bywa że odzywa sie do pracowników w sposób uwłaczający jak do dziecka które się karci, obgaduje centrale a jest jeszcze gorsza.

@pracownik

Dzień dobry, Dziękujemy za podzielenie się opinią. Czy możemy prosić o informację, w jakiej lokalizacji taka sytuacja miała miejsce? Chcielibyśmy dokładniej zbadać tę sprawę i odpowiednio zareagować. Na pewno nie jest to sposób współpracy z zespołem, który jest przez nas akceptowalny. Pozdrawiamy, Golden Rose Polska

były pracownik.

Pracowałam pól roku, po 3 miesiącach mojej pracy w firmie zwolnili super kierowniczkę i przydzielili Panią która lubiła mobbing (nazywajmy rzeczy po imieniu), nie miała pojęcia o zarządzaniu, mimo, że ma pod sobą chyba 5 punktów.Dramat. Potrafiła tylko demotywować, wydzierać się, wyzywać, była cyniczna, ironiczna i chamska dla pracowników. Nie wiem jak znalazła się w miejscu w którym jest. Ciągle tylko maile czerwoną czcionką i tłustym drukiem " takie wyniki ? niemożliwe" , jak wyniki były wysokie to dzwoniła i wyzywała nas od oszustek, jak były niskie to też źle. Potrafiła też cały dzień nas obserwować, więc nigdy nie wiesz kiedy kiedy patrzą Ci na ręce, później przychodziła do nas i rzucała "obserwowałam was" i nic, że źle, że dobrze, w jakim celu takie teksty ? Zwalniali też ludzi bez ŻADNEGO ostrzeżenia, po prostu w czwartek wpadali z towarem o 12 zamiast o 8, z kimś z centrali i parę osób leciało. Doszło do tego, ze wszystkie siedziały jak na szpilkach kiedy kierowcy zdarzyło się spóźnić. Premie są owszem od utargu (chociaż targety są dość wysokie), były premie uznaniowe za sprzedaż PM, ale wszystko ucięli. Z Rozmowy wynikało, że praca jest super, ale chyba byłam rekrutowana do innej firmy. Plusem są pieniądze, nie płacą źle za taką pracę. Miałam wspaniałe dziewczyny na wyspie. A sama praca była przyjemna. Niestety kiedy firma traktuje ludzi w taki sposób, nie może oczekiwać w zamian zaangażowania, co skutkuje tym, ze fajni ludzie, dobrzy pracownicy, którzy wiedzą doskonale co robią, po prostu uciekają. A szkoda. To mogła być fajna praca.

@były pracownik.

Dzień dobry, Dziękujemy za podzielenie się opinią. Rozumiemy Pani rozczarowanie i jest nam przykro, że praca w Golden Rose nie spełniła Pani oczekiwań. Bardzo zaniepokoiło nas Pani zgłoszenie – czy możemy prosić o podanie lokalizacji, gdzie taka sytuacja miała miejsce? Dokładnie sprawdzimy tę sprawę. Na pewno nie jest to sposób „zarządzania”, który jest przez nas akceptowalny. Takie zgłoszenia należy kierować bezpośrednio do centrali firmy – na pewno nie pozostawilibyśmy tego bez naszej reakcji i wyciągnęlibyśmy konsekwencje. W dalszym ciągu występują u nas premie, ale to fakt – są uzależnione od wyników. Pozdrawiamy!

Polecam przemyśleć za i przeciw. Nikomu nie powiem, że ma się zwalniać, ale jeżeli macie jeszcze inne opcje, wiecie co chcecie w życiu robić to uciekajcie. Szczerze polecam - jak dla mnie najlepsza decyzja jaką podjęłam po kilku latach pracy w GR i dwóch stanowiskach, które przeszłam, a wcale nie było łatwo zrezygnować .. ;-)

A.

Nie pracowalam w sklepie w Szczecienie ale w sklepie na Śląsku. Sklep przynosi duze zyski szkoda ze pracownikow sie za to nie docenia. Premia dla umowy zlecenia to marne grosze dla umowy o prace nie lepsze. Pod telefonem musisz byc caly czas bo ktos moze sie rozchorowac ktos moze nie przyjsc i zaraz kierowniczma bedzie dzwonic zebys przyszla. Dni wolne na kolejny miesiąc juz do 5 dnia aktualnego miesiaca musisz podac. Po prostu ponad miesiac wczesniej musisz wiedziec co bedziesz za miesiąc robic. Jak cos Ci wypadnie w trakcie to kierowniczki to nie interesuje masz sie z zespołem dogadac. Co chwila nowe tabelki do wypelnienia i wysyłania pod koniec dnia w mailach zeby czasem czlowiek nie wyszedl za wcześnie z pracy. Za niepomalowane oczy czy usta zaraz jest upomnienie od kierowniczki lub koordynatorki. Jednym slowem wyzywajacy makijaz ma byc co dzien w pracy. Nie szanuja pracownika jego czasu wolnego jak i staran. Jak oni cos chca od Ciebie to jest super jak ty chcesz to juz nie masz prawa niczego oczekiwac od nich.

Co od czasu dodania ostatniej opinii uległo zmianie w Golden Rose?

niki

Nic jest jeszcze gorzej ,bez premii bo sprzedaz siadla.brak umow o prace ,tylko wymagania,gorzej niz w Douglas. Kpina ta cala firma,opinie kupowane u blogerek.

@niki

Szanowna Pani Chcielibyśmy sprostować pewne informacje pojawiające się na tym forum. Golden Rose Sp. z o.o. to firma zajmująca się sprzedażą kosmetyków i lakierów do paznokci. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy Erkul Cosmetics na terenie Polski. Posiadamy własne stoiska firmowe i stoiska franczyzowe. Nasze produkty są powszechnie znane i lubiane, poza wspomnianymi przez Panią opiniami w internecie czy tzw. blogosferze najważniejszym dowodem ich jakości jest to, że mamy tysiące zadowolonych, lojalnych klientów. Oczywiście niektóre produkty mogą być lepsze lub gorsze, ale z całą odpowiedzialnością odpowiadamy Pani – jest to bardzo dobra jakość za przystępną cenę. Rok rocznie otrzymujemy prestiżowe nagrody i setki bardzo dobrych opinii o naszych produktach. Na naszych stoiskach firmowych zawsze stosujemy umowy o pracę lub umowy zlecenia – nie ma takiej możliwości, by pracownik przystępował do pracy bez umowy. Na okresie szkolenia jest zawsze umowa zlecenia, ale jeśli pracownik się sprawdził, czyli pozytywnie przeszedł przeszkolenie, w większości przypadków otrzymuje automatycznie umowę o pracę. Wyjątkiem są osoby pracujące na zasadzie umowy zlecenia, ale są to zazwyczaj osoby uczące się, które nie wyrabiają całego etatu, a forma umowy zlecenia najbardziej tym osobom odpowiada. Niestety nie wiemy jak wyglądają sprawy kadrowe (w tym umowy) u naszych franczyzobiorców, gdyż to oni są odpowiedzialni prawnie za swój personel. Jeśli tu doszło do jakiś uchybień, prosimy o taką informację – zajmiemy się taką sytuacją i zwrócimy się do franczyzobiorcy pod kątem weryfikacji. Zupełnie nie rozumiemy zarzutu odnośnie premii. Premie handlowe są uzależnione od wyrobionego planu i stoiska, które ten plan wyrabiają (a nawet nie jest konieczne 100% planu) – oczywiście uzyskują premię. Wszystko jest ustalane podczas podpisywania umowy o pracę. Plany są realne i dostosowane do potencjału stoiska. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt. Golden Rose Polska

@Golden Rose Polska

Większość osób tu piszących nie pracuje u waszych franczyzobiorców tylko u was , w firmie nie dzieje się dobrze .To już nie jest ta sama firma co była lata temu , niestety wszystko ma się ku gorszemu , i nie chodzi tu o wypłaty (które i tak są średnie ) tylko o atmosferę .Pozatrudnialiście 15 kierowników od wszystkiego, dziewczyny nie znają się na sprzedaży bezpośredniej tylko na wypełnianiu tabelek których jest coraz więcej .Wszystkie osoby piszące tutaj negatywne komentarze mają racje zgadzam się z nimi w 100%

Zuzia pzn

Pracuje ponad pół roku w Golden w stolicy Wielkopolski. Wszystkie dziewczyny pracują na umowę zlecenie. Studentki 11zl netto a nie studjujace 9 z groszem. Nie ma premii i innych profitów sprzedażowych. Oczywiście nacisk na sprzedaż łączna tyle że nic z tego nie masz. Przerwa na toaletę i jedzenie między jednym klientem a drugim. Powracajac do premii są ciągle obiecywane ale każda z nas wie że to sciema. Klient upierdliwy traktujący sprzedawcę jak ......... mogę te prace polecić jedynie studentcce na max 4 miechy bo można tam zwariowac. A i brak szkoleń a oczekuje się od sprzedawcy aby potrafił doradzić i dobrać np podkład. Szkolenie jak sobie położysz cała własna wypłatę i zrobisz po godzinach. Kpina :)

@Zuzia pzn

Niestety klient bywa różny, ale to nie jest wina Golden Rose. Wybierając pracę w handlu, musisz się na to nastawić. Firma tu niczemu nie jest winna. Mając doświadczenie w różnych firmach wiem, że jednak szkolenia w tej firmie są dobre. Na to narzekać nie mogę, ale wszystko zależy oczywiście od tego kto szkoli, ponieważ w południowym rejonie szkolenia wyglądają o wiele lepiej niż w innych sklepach w tej branży.

@Zuzia pzn

Szanowna Pani, W imieniu firmy Golden Rose Polska chcielibyśmy móc się odnieść do Pani wypowiedzi. W Poznaniu posiadamy sklep firmowy w Posnani oraz stoisko w M1. W każdej z tych lokalizacji pracuje znaczna część ekipy na umowie o pracę. Szczególną wątpliwość wzbudziła u nas informacja o braku szkoleń, które w naszej firmie są podstawą do przystąpienia do pracy. W Golden Rose bardzo dużą uwagę przywiązujemy do satysfakcji naszych pracowników – głęboko wierzymy bowiem, że tylko zadowolony pracownik to wartościowy pracownik. W związku z tym wydaje nam się, że pracuje Pani u któregoś z naszych franczyzobiorców lub dystrybutorów. Uprzejmie prosimy o wskazanie tego miejsca. Postaramy się przekazać Pani uwagi do właściwej osoby i sprawie nadać bieg. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Centralą firmy. Golden Rose Polska

niki

tak to prawda

Blacky

Pracowałam w GR na wyspie ponad trzy lata na umowę o pracę.Nie było tragicznie,ale kokosów też nie było... Najniższa krajowa plus premia od utargu i zero możliwości rozwoju. Praca na "przeczekanie".

Małgosia
@Blacky

Praca na przeczekanie zazwyczaj ejst do pół roku. Pani spędziła w firmie ponad 3 lata. Więc samo to świadczy że nie było źle! ;)

Nie polecam pracy w Golden Rose, ta Firma to jeden wielki przegryw, oczekują od Ciebie bóg wie jakich super zdolności i żeby się zapierniczalo, a sami od siebie nic nie potrafią dać nic kompletnie !! Nie polecam strasznie, no chyba że chcecie być co chwile pod nadzorem tajemniczych klientów bo firma nawet nie potrafi zaufać swoim własnym pracowniką, jeszcze jakby to jakaś wypasiona firma była, a co do premii jakichkolwiek to też nigdy możecie się nie doczekać;) Nie polecam jeszcze raz !

DawnoTemu

Wypasioną firmą to ona była do zeszłego roku. Pracownicy byli doceniani, były premie itd. Wtedy naprawdę chciało się pracować, bo była motywacja. Nikt się nie czepiał grafików. Każdy był zadowolony. A teraz? Należy się, aż jeden weekend wolny. Nawet jeżeli się dogadasz z współpracownikami to i tak to nie przejdzie. Czyli to się nazywa elastyczny grafik! Nie Polecam.

Zadowolona

Ja się nie zgadzam z ta opinia. Pracuję od niedawna a przed Goldenem pracowałam w innych sieciówkach i wydaje mi się , że Ty pisząc to nie widziałaś jak wyglada praca w innych sklepach. Radzę pójść i spróbować, może wtedy docenisz. Nie zgodzę się również z tym , że firma nic nie daje- premie są , również kierownik przyznaje pracownikom premie dodatkowe (wiem, bo dostaję) , i opieka medyczna . Dziewczyny zrobicie z tą opinią co chcecie, ja tylko mówię, że w końcu nie przerzucam stosu ubrań dziennie, nie rozpakowuję dostaw i nie przyjmuję setek reklamacji .

Mm
@Zadowolona

Śmieszą mnie opinie "gdzieś indziej jest gorzej". To że jest gorzej nie znaczy że w Golden Rose jest dobrze. Pracowałam tam i zgadzam się w 100 % z negatywnymi opiniami.

Niezadowolona

Dno nie firma. Zleceniówkom obiecywane są premie a jak wykona się ponad 100% targetu rzucają nie więcej niż 100 zł i to jeszcze wykłócone z firmą. Śmieszne pieniądze za pracę sprzątaczki, informatyka, doradcy klienta i sprzedawcy. Za taką kwotę można znaleźć o wiele lepszą pracę. Ogólnie praca dla ludzi bez wiekszych ambicji.

Pracowałam w okresie studiów w tej firmie co prawda w innej miejscowości niż Szczecin. I szczerze mogę ją polecić ! Osobą które, interesują się kosmetykami wizażem modą. Elastyczny grafik, możliwość wyboru wolnych weekendów według upodobań no i oczywiści jak zmienniczka sie też zgodzi. Możliwa była nawet zmiana cało dniowa, przez co wychodziło sie 2 tys zł za 15 dni bycia w pracy wraz z 2 weekendami wolnymi w miesiącu .Premie były zawsze, oraz wypłaty na czas. Szefostwo wspaniałe często dorzucali zawsze coś do wypłaty typu to zajączek to na mikołaja. Bardzo miło wspominam ten czas jak i polecam :)

Zuzanna

@pracownik_z_wieloletnim_stażem piszesz o niedotrzymanych obietnicach. Możesz powiedzieć o tym coś więcej? Co takiego nie zgadzało się z tym, co usłyszałeś od pracodawcy? Jednak jak rozumiem, w firmie pracujesz już wiele lat. Co więc sprawia, że jednak warto w Golden Rose zostać na dłużej?

user
@Zuzanna

Od września nie warto. Wie o tym kilkadziesiąt osób, które odeszły lub są jeszcze na wypowiedzeniach. Polecam jedynie młodym dziewczynom, które są na uz. Z dużą liczbą godzin zarobią więcej niż na uop.

MałaMi
@user

Prawda!!! Od jakiegoś czasu to nie ta sama firma. Wszystko się zmieniło po zmianie "rządów". A tak wielka rotacja nie wpływa dobrze na wizerunek firmy. Ale cóż przecież na "moje" miejsce jest tyle osób....

Mentor

Jaki jest powód, że tak mało piszecie na tym wątku? Jest tak dobrze, że nikomu nie chce się pisać? Może boicie się konkurencji i nikt nie chce zachęcać nowych? Szkoda, ten portal jest między innymi po to utworzony. Najważniejsze, że firma jest spoko!

vivalaver

jaką macie zniżkę na kosmetyki jako pracowniczki ?

Zibi

Każdy musi pilnować swoich spraw. Umowa jest zawsze podstawą i to najważniejszą podstawą. Później nie ma problemów i stresów, takie jest dziś życie niestety.

Zostaw merytoryczną opinię o Golden Rose Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Golden Rose Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Golden Rose Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Golden Rose Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Golden Rose Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Golden Rose Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Golden Rose Sp. z o.o.