Golden Rose Sp. z o.o.

Opinie o Golden Rose Sp. z o.o.

Firma, która stwarza wrażenie przyjaznej pracownikowi, a jest wręcz przeciwnie.

Czy można liczyć w Golden Rose Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Dzień dobry, Tak, po okresie próbnym pracownik może dołączyć do prywatnej opieki medycznej. Pozdrawiamy, Golden Rose Polska

Aktualność
Marka Golden Rose po raz kolejny wsparła najnowszą edycję cyklicznej kampanii społecznej „Diagnostyka Jajnika” organizowanej przez fundację Kwiat Kobiecości. Akcja ma na celu jak najszersze zainteresowanie kobiet badaniami diagnostycznymi w kierunku raka jajnika. Sesja zdjęciowa promująca kampanię odbyła się już jakiś czas temu. Nasza marka była odpowiedzialna za przygotowanie makijaży, a ambasadorką kampanii ponownie została aktorka Anna Dereszowska.

Tajemniczy ktoś

Dzień dobry, Czy może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie co trzeba zrobić ,żeby umowa zlecenie dostała minimum 3/4 etatu? Trzeba być alfą i omega? Czy może pracować za cała firmę, żeby udowodnić swoje zdolności na tym stanowisku?

@Tajemniczy ktoś

Dzień dobry, Na etapie rozmowy rekrutacyjnej informujemy, na jaki wymiar godzin poszukujemy pracownika. Jest to zależne od zapotrzebowania na danym stoisku. Pozdrawiamy, Golden Rose Polska

Doradca Klienta

Pani wypytała o moje doświadczenie (dokładnie o poprzednią pracę na podobnym stanowisku), umiejętności dotyczące makijażu oraz dyspozycyjność. Potem pokazała kilka pomadek i miałyśmy odegrać scenkę - ona jako klientka, a ja jako sprzedawca. Wykazałam się umiejętnościami i była zadowolona z tego w jaki sposób chciałam sprzedać jedną z pomadek. Później przeszłyśmy do zarobków, przedstawiła różne w zależności od statusu studenta (lub nie) oraz umowy (najpierw jest zlecenie, następnie o pracę). Dla mnie wszystkie pytania były łatwe, ale dla kogoś bez doświadczenia i znajomości firmy byłyby na pewno kłopotliwe, bo rozmowa trwała długo i była szczegółowa.

Co wiesz o naszej firmie? Jakie kosmetyki znasz i jakich sama używasz? Dlaczego chcesz u nas pracować? Gdyby nie nasza firma to gdzie chciałabyś pracować? W jaki sposób sprzedałabyś pomadkę? Jaka jest Twoja dyspozycyjność?

Goldenka

Przepracowalam w firmie kilka lat, odeszlam za lepszymi pieniędzmi i godzinami pracy. Ale czy to wina firmy? Niekoniecznie. Jesli decydujesz sie na prace w galerii, to jestes swiadomy,ze pracujesz do 21-22. Kiedy zaczynalam prace wystarczala mi podstawa+kilkaset zl premii. Po powiekszeniu rodziny mam wieksze aspiracje. Przeszlam tu przez wszystkie mozliwe szkolenia, awansowalam na wyzsze stanowisko i poprostu czas w tej firmie sie dla mnie skonczyl. Jak slysze "trzeba odrabiac godziny" to mi sie noz w kieszeni otwiera. Bo chyba co niektorzy zapomnieli,ze jak siedzieli w domu przez miesiac czy dwa to wyplata dalej wplywala na nasze konta. Za nic! Jak w kazdej firmie są milsze i mniej sympatyczne osoby w kadrach. Z jednymi bez problemu sie dogadasz, inni burkną na Ciebie bez powodu. Tak samo my same mamy rozne dni i humory. Jak w kazdej firmie-robisz plan, dostajesz premie. Mozesz byc najmilszym sprzedawcą, stawac na rzesach, ale jak nie sprzedajesz to firma nie ma z Ciebie pozytku. Zatrudniają nas dla kasy a nie tylko dla robienia prestiżu firmie. Osobiscie polecam. Byle trafić na fajny, zgrany zespol,ktory nie tylko siedzi, marudzi i zastanawia sie jak odgryzc sie firmie. Psuje to nastroj, nastawia negatywnie, a tą pracą naprawdę mozna sie cieszyc i nawiazac super relacje z klientami, którzy chca przychodzic pozniej juz tylko do Was. Zadnymi pieniędzmi nie dowartsciujesz sie tak, jak pochlebnymi komentarzami od klientek,ze super im doradziłas.

@Goldenka

Dzień dobry, Dziękujemy za pozostawienie komentarza i podzielenie się opinią. Bardzo się cieszymy, że miło wspomina Pani pracę w Golden Rose. Życzymy wielu sukcesów i dalszego rozwoju kariery zawodowej! Pozdrawiamy, Golden Rose Polska

Bardzo nie polecam pracy w tej firmie. Pracowałam tu prawie rok i gdyby nie pandemia, już dawno bym się zwolniła. W tych gorszych czasach wolałam już pracę za śmieszne pieniądze, bo niestety kokosów tutaj nie zarobisz . Bardzo słabe traktowanie pracownika, możesz dawać z siebie wszystko a i tak o premii możesz pomarzyć. Do tego dochodzi odrabianie godzin podczas lockdownu . Mogą nas zamykać, a i tak czeka Cię odrabianie i potrafią tak w firmie zmienić grafik , że będziesz pracować po 200h w miesiącu za dalej najniższą krajową. O więcej niż jednym wolnym weekendzie w miesiącu możesz pomarzyć ,bo nie dość, że każą chodzić w każdy piątek to w dodatku w 3 soboty w miesiącu a dlaczego ? Bo w firmie tak sobie wymyślili. Chcesz mieć więcej niż 2 dni wolne musisz sobie wypisać urlop nawet jeśli dogadasz się z drugim pracownikiem,że on w tym dniu przyjdzie do pracy. Nie mam tutaj na myśli odrazu tygodnia wolnego tylko np 3 dni , ale się nie da bo zabiorą Ci dzień z urlopu . Dłuższy staż pracy? Nie ma mowy, umowa na czas nieokreślony? Można zapomnieć, bo takiej umowy poprostu nie dają . Głupi wymóg chodzenia ubranym na czarno , a prawdą jest to, że na niektórych punktach dziewczyny chodzą ubrane jak im się podoba we wszystkie kolory tęczy, bo z firmy nikt tego nie kontroluje bo jak to zrobić będąc w Łodzi? Cały czas nacisk na sprzedaż, tabelki z wynikami , maile co trzeba poprawić, masz się produkować, ale premii i tak nie będzie. Można by tak wymieniać i wymieniać.. Nic się w tej firmie nie zmienia , a Cały czas idzie w gorszym kierunku .

Dzień dobry, Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat pracy w Golden Rose. W chwili obecnej pracujemy w trybie równoważnym – rozliczenie godzin następuje w ciągu 12 miesięcy, a grafiki dopasowywane są do bieżącego zapotrzebowania. Nie możemy zatem mówić o „odrabianiu”. Każdy pracownik jest zobowiązany do wypracowania liczby godzin przewidzianej dla swojego wymiaru pracy w okresie rozliczeniowym. Praca w galerii handlowej wiąże się z pracą od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe. Jest to specyfika pracy w takim punkcie sprzedaży i zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdemu może to odpowiadać. Zasady są wyjaśnione dokładnie każdemu pracownikowi od pierwszego dnia pracy, a nawet na etapie rozmowy rekrutacyjnej. Przy akceptacji grafiku, kierujemy się przede wszystkim zgodnością z Kodeksem Pracy i to jest dla nas priorytetem. Nie jest prawdą, że nie przedłużamy umów na czas nieokreślony. Nie zmieniło się to w czasie pandemii. Faktem jest, że w naszych standardach pracy jest zapis, że należy mieć czarny ubiór, co jest przez nas egzekwowane. Pragniemy także zauważyć, że decydując się na pracę w handlu, należy być świadomym, że wyniki sprzedażowe są bardzo ważne i będą weryfikowane, także rzeczywiście to sprawdzamy. Przykro nam, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań jako pracodawca, ale życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej. Pozdrawiamy, Golden Rose Polska

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Golden Rose Sp. z o.o.?

P.

Podają, że ukończony kurs wizażu nie jest wymagany . Jeśli go nie masz to nawet nie próbuj aplikować. To nie jest praca, w której malujesz klientki więc nie bardzo rozumiem czemu przyjmują odrazu osoby z ukończonym kursem . O kosmetykach wszystkiego można się wyuczyć. Pracowałam z dziewczynami, które z wizażem nie miały nic wspólnego a były bardzo dobrymi sprzedawcami tutaj tylko dlatego, że miały doświadczenie w sprzedaży i chyba to powinno być brane pod uwagę, a nie jakiś kurs , który tutaj do niczego nie jest potrzebny .

@P.

Dzień dobry, Dziękujemy za pozostawienie komentarza. Przy zatrudnieniu na stanowisko sprzedawcy, nie jest wymogiem posiadanie kursu wizażowego, natomiast jest to dodatkowy atut. Jak sama Pani zauważyła, na naszych stoiskach pracują osoby bez takich kursów i są świetnymi sprzedawcami. Podczas rozmów kwalifikacyjnych analizujemy różne aspekty, a doświadczenie w handlu jest jednym z nich. Pozdrawiamy, Golden Rose Polska

Wreszcie mnie już tam nie ma

Zastanawiałam się, czy napisać tutaj jakąkolwiek opinię. Jednak po kilku miesiącach, kiedy już nie pracuję w tej firmie postanowiłam się odezwać. Moja "kariera" w GR zakończyła się w 2020 roku, było to najlepsze posunięcie, jakie firma zrobiła, wybawili mnie z tego syfu. Nie polecam nikomu pracy w tym środowisku, dlaczego? Poniżej argumenty: -Odrabianie godzin przez zamknięcie galerii, w miesiącu nie zrobisz ustawowej ilości godzin na UOP, musisz odrabiać wcześniejszy miesiąc, więc zamiast robić 160h w miesiącu, robisz 190 :) -Przez to, że my na UOP musiałyśmy odrabiać godziny, nasze dziewczyny na UZ zarabiały psie pieniądze, bo zamiast mieć 70h miały tylko 40/50 -Robisz wszystko, aby firma była zadowolona? Może dostaniesz słowa gratulacji, a może nie, zależy kto odpisuje na maila. Ale nie licz na dodatkowe pieniądze, tam możesz pracować na 200%, ale tylko charytatywnie, zapłacą Ci jedynie za Twoje podstawowe obowiązki, w końcu masz żyć pracą, robić nierealne utargi. Dodatkowa kasa za cokolwiek? Jak śmiesz w ogóle pytać się o premię, nakarmisz się gratulacjami od działu sprzedaży ;) -Nawiązując do wyższego, apel do firmy: jeśli chcecie większe utargi, lepsze wyniki. ZMOTYWUJCIE JAKOŚ TYCH PRACOWNIKÓW. To logiczne, że skoro nic dodatkowego nie dostają, to nie mają motywacji do robienia więcej, to jest podstawa. Premia=większe starania pracownika=większe utargi w firmie -Ale spokojnie, skoro w jeden dzień zrobić ogromny utarg, ale kolejny dzień będzie beznadziejny, dostaniesz zrąbkę z góry na dół, dlaczego masz tak zły utarg, co się wydarzyło i masz się usprawiedliwiać -Porównania utargów z 2019 do 2020. PRETENSJE, że w 2020 są gorsze utargi. Ponownie apel do firmy: W 2020 roku mieliśmy pandemie, zamknięte galerie, ludzie tracili prace, co równa się z tym, że nie mieli pieniędzy, aby kupić KOSMETYKI. Porównywanie utargów do roku, w którym dzieją się takie rzeczy i mieć jeszcze do tego pretensje, jest po prostu śmieszne. Jak w 2020 utargi miałyby być lepsze? Że niby każdy robi zapasy kosmetyków? No nie, tacy ludzie wolą zrobić zapasy jedzenia, nie bądźcie śmieszni robiąc takie porównania. -Masz mieć umowę na czas nieokreślony? Nie licz na to, nie tylko mi nie przedłużyli umowy z tego powodu, a jestem jedną z kilku osób, którym to robią. Przed przedłużeniem umowy na czas nieokreślony wymyślą argumenty z 4 liter, tylko by mieć powód, że tego nie zrobią ;) -Ah kontakt z działem sprzedaży.... O tym mogę napisać osoby komentarz. Panie uważają się za niewiadomo kogo, ich racja jest najlepsza i tylko one mają racje, a jak okaże się, że jej nie mają, to naskakują na pracownika i zachowują się bardzo niemiło do niego. Zastanowiłabym się nad słusznością współpracy z Panią (usunięte przez administratora) (ponowny apel do firmy). Ludzie kradną lakiery i zauważysz to w trakcie remanentu? TŁUMACZ SIĘ, TO TWOJA WINA. Panie nie potrafią rozmawiać ze współpracownikami, niestety uważają, ze ich pozycja siedzenia w biurze upoważnia ich do braku kultury, pro ludzkiego podejścia i pretensji o wszystko. Nie raz, nie dwa zdarzało się, że nie przekazały jakiejś ważnej informacji, a potem miały pretensje, że tej informacji ktoś nie wykorzystał. -Będziesz polerować wyspę dzień w dzień, sprzątać każdy tester, każdy zakamarek wyspy, a co dostaniesz? Przyjdzie taka z biura, odkręci pomadkę i co powie? ŻE TEN GWINT JEST BRUDNY. Gwint od pomadki....od testera...który jest używany codziennie...gwint brudny. No i przez ten jeden gwint już na karcie kontroli masz minus ;) -Masz wolne od pracy? Jesteś na urlopie? Aj spokojnie, ten spokój zakłócą Ci Panie z biura, bo NAGLE zmienił się grafik i MUSISZ rzucić wszystko i przybiec do pracy. Nie zgodzisz się? Będzie Ci to wytykane na każdym kroku, a jeśli odezwiesz się o premię to będzie argument, by jej nie dostać. Niestety nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, że w trakcie wolnego/urlopu masz inne plany, nie musisz od nich odbierać, ale tylko spróbuj nie odebrać :) Kiedy dajesz im argument, że masz wolne i robisz coś innego, dostajesz informację, że przecież mas UOP i Twoim obowiązkiem jest być na zawołanie biura. -Wieczne zmienianie grafików, nie możesz nic zaplanować, bo nagle ktoś postanowi coś zmienić. -Szkolenia? W trakcie około 4 lat pracy miałam jedno szkolenie, JEDNO i to z osobą, która nie nadaje się do tego, bo szkolenie nic nie wniosło do mojego życia, szkolenie było o produktach i o rzeczach, które mamy w skrypcie sprzedaży. Pani (usunięte przez administratora)czytała skrypt (który jest na każdej wyspie), więc niczego nowego się nie dowiesz, zmarnowane kilka godzin, a jedyny plus szkolenia, to przerwa na jedzenie, bo można zasnąć ;) Podsumowując, bo zaraz skończą mi się znaki. Nie polecam, wynagrodzenie najniższe, brak premii, brak zachęty dla pracownika, dział sprzedaży do wymiany, brak szkoleń (np. z techniki sprzedaży), wieczne pretensje o wszystko, wiecznie pracownik jest winny, a "góra" nieskazitelna i oni nie mogą się mylić. Życzę GR, aby poszli po rozum do głowy, bo przez takie podejście nikt nie będzie chciał u nich pracować ;)

@Wreszcie mnie już tam nie ma

Dzień dobry, Dziękujemy za pozostawienie komentarza. W chwili obecnej pracujemy w trybie równoważnym – rozliczenie godzin następuje w ciągu 12 miesięcy, a grafiki dopasowywane są do bieżącego zapotrzebowania. Nie możemy zatem mówić o „odrabianiu”. Każdy pracownik jest zobowiązany do wypracowania liczby godzin przewidzianej dla swojego wymiaru pracy w okresie rozliczeniowym. Wydaje nam się, że musiało zaistnieć nieporozumienie komunikacyjne w kwestii obrotów. Biorąc pod uwagę obecną sytuację, nie porównujemy się do roku 2019. Oczywiście zwracamy uwagę na obroty, ale nie porównujemy ich do czasu sprzed pandemii. W kwestii kontaktu z Działem Sprzedaży – zweryfikujemy sposób komunikacji z pracownikami stoisk i sklepów. Dziękujemy za zwrócenie na to uwagi. Zależy nam, aby ten kontakt był jak najlepszy. Wszelkie sytuacje sporne chcemy wyjaśniać na bieżąco. Zgadza się to, że mamy wysokie standardy czystości na naszych stoiskach. Było tak przed pandemią i zwracamy na to szczególną uwagę w czasie pandemii, gdzie najwyższe standardy higieny są dla nas priorytetem. Podczas dnia wolnego od pracy staramy się nie niepokoić naszych pracowników. W sytuacjach awaryjnych może się jednak zdarzyć telefon lub zmiana w grafiku. Niestety nie unikniemy sytuacji losowych i musimy próbować im zaradzić. W każdej sytuacji staramy się wypracować możliwie dobre dla obu stron rozwiązanie. Pandemia odrobinę pokrzyżowała nasze plany szkoleniowe, natomiast staraliśmy się je realizować online, podczas videokonferencji. Pozdrawiamy serdecznie, Golden Rose Polska

XYZ
@Golden Rose Sp. z o.o.

Bardzo śmieszne tłumaczenie "w chwili obecnej pracujemy" ale w chwili pandemii pracownicy nie pracowali na takich zasadach, w dodatku firma skorzystała z tarczy antykryzysowej jak mniemam, więc "odrabianie" jakiejkolwiek godziny jest bezzasadne w tym przypadku. Wiele rzeczy które tutaj można znaleźć i przeczytać jest niepokojących, wręcz zastanawiam się czy są zgodne z prawem

@XYZ

Dzień dobry, Od kwietnia do grudnia 2020r. posiadaliśmy 9-miesięczny okres rozliczeniowy, zaś od stycznia 2021r. został wprowadzony 12-miesięczny okres rozliczeniowy, wobec czego przez cały okres trwania pandemii korzystaliśmy z możliwości przedłużonych okresów rozliczeniowych. O wszystkim nasi pracownicy byli informowani na bieżąco. Wielka szkoda, że wątpliwości nie były zgłaszane do przełożonego, na pewno byłoby to jeszcze raz wyjaśnione. Pozdrawiamy serdecznie, Golden Rose Polska

True
@Wreszcie mnie już tam nie ma

Niestety to prawda że nie przedłużają w obecnym czasie umów osobom które mają dostać czas nieokreślony. Nie oszczędzają nawet najlepszych pracowników co odbije się po unormowaniu sytuacji na świecie spadkiem standardów, które były znane wieloletnim i dobrym pracownikom no i na utargach. Pewne jest że jeśli ktoś stoi przed umowa na czas nieokreślony to może się już rozglądać za inna pracą. Przykre

@True

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za pozostawienie komentarza. Decyzje o przedłużeniu lub nieprzedłużeniu umowy są i zawsze były podejmowane indywidualnie, po analizie wielu istotnych czynników. Nie jest prawdą, że w obecnym czasie nie przedłużamy żadnych umów. Pozdrawiamy serdecznie, Golden Rose Polska

Pcjtp
@Wreszcie mnie już tam nie ma

W samo sedno. Jest wielu pracowników, którzy tak myślą i tych starszych i tych nowych. Z odrabianiem godzin to prawda, "musisz odrobić te godziny, przecież miałaś za nie zapłacone". Jest wiele machlojek, wiele. Ale szkoda się rozpisywać, nikt z tym i tak nic nie zrobi.

Zmartwiona
@Pcjtp

Niestety wszystko jest prawda co piszesz.... Odrabianie godz na porządku dziennym

@Zmartwiona

Dodatkowo firma zaczyna ocierać się o (usunięte przez administratora) - na szkoleniu zaczęły się straszenie, że jeśli nam się coś nie podoba to możemy sobie odejść, ale jak odejdziemy to możemy mieć problem, aby znaleźć pracę :) w końcu Golden wpisze piękna notatkę do świadectwa pracy... Brawo. Golden rose!

Żenada

Widzę, że Golden rose skutecznie usunęło moje zastrzeżenie, bo wiedzą, że robią źle, także napisze definicje tego usuniętego słowa, która można odszukać w googlu :) oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników.

Dzień dobry, Na wstępie pragniemy wyjaśnić, że moderacja niektórych słów jest wykonywana bezpośrednio przez sam serwis, nie przez firmy. Podczas szkoleń grupowych, o których Pani wspomina została przedstawiona ogólna ocena pracy punktów ze standardami i procedurami obowiązującymi w firmie. Spotkanie służyło ponownemu przedstawieniu naszych standardów, nie wywołaniu strachu. Uwagi związane z niespełnieniem standardów nie były kierowane do indywidualnej jednostki, lecz były ogólnym omówieniem sytuacji zastanej na naszych stoiskach podczas przeprowadzanych w ostatnim czasie kontroli. Bardzo nam przykro, że odebrała Pani to spotkanie w negatywny sposób. Bardzo prosimy o kontakt z Centralą, aby wyjaśnić tę sytuację. Pani zgłoszenie jest dla nas bardzo ważne. Zweryfikujemy sposób, w jaki powyższe informacje były przekazywane podczas spotkania. Pozdrawiamy serdecznie, Golden Rose Polska

@True

Ale w zasadzie czego się spodziewałaś? Wolała bys mieć obniżoną pensję do 80% przez 3 miesiące jak np. w Vistuli? To chyba logiczne że za czas zamknięcia trzeba to odpracować. Co Cię tutaj dziwi?

Paulina
@Kama

Tyle, że firma płaciła właśnie 80% więc chyba nie wyszło Ci bronienie tej kwestii. Obniżenie etatu i tym samym niższa pensja. Na tarczy mogli wybrać kilka sposobów. Ci co mieli tylko urwane pensje w innych firmach nie musieli odrabiać godzin więc można by gdybać i gdybać. Brzmisz jakbyś lubiła siedzieć 200h za mniej niż najniższa krajowa więc jesteś wymarzonym pracownikiem dla firm które tak robią

Paula-kk

Pracuje na jednym ze stanowisk Golden Rose i chciała bym się dowiedzieć czy rzeczywiście firma przez cały okres pandemii nie otrzymała świadczenia postojowego dla pracowników, tak jak to mówi pracodawca franczyzowy? najbardziej interesuje mnie okres ostatnich dwóch zamknięć tj. Grudzień/styczeń, oraz marzec/kwiecień. Dziwi mnie ten fakt dlatego pytam, liczę na odpowiedz Golden Rose, ale tez na odpowiedzi dziewczyn z innych stoisk jak u was wyglądała sytuacja?

@Paula-kk

Dzień dobry, Jeśli pracuje Pani na stoisku franczyzowym, to pragniemy zaznaczyć, że jest to odrębny podmiot gospodarczy od Golden Rose Sp. z o.o. Oznacza to, że o wszelkiego typu wsparcia finansowe występuje indywidualnie. Pozdrawiamy serdecznie, Golden Rose Polska

@Paula-kk

To nie jest kwestia Franczyzy. Tylko w I tarczy umowa zlecenie miała postojowe - potem rząd pozostawił i pracowników z UZ i przedsiębiorców samym sobie. Dziwi Cię ten fakt? Mój pracodawca przez dwa okresy pandemii, z racji tego że nie miał "wiodącego PKD" nie dostał nawet złotówki, ani nie został zwolniony z płatności ZUS. Można to sprawdzić.

Czy zdarzają się nadgodziny w Golden Rose Sp. z o.o.?

Pracująca

Nie... Tylko odpracowywanie godz... Czyli pracujesz np 200h w msc a dostajesz jak za etat

@Pracująca

Dzień dobry, Od kwietnia do grudnia 2020r. posiadaliśmy 9-miesięczny okres rozliczeniowy, zaś od stycznia 2021r. został wprowadzony 12-miesięczny okres rozliczeniowy, wobec czego przez cały okres trwania pandemii korzystaliśmy z możliwości przedłużonych okresów rozliczeniowych. O wszystkim nasi pracownicy byli informowani na bieżąco. Pracujemy w trybie równoważnym – rozliczenie godzin następuje w ciągu 12 miesięcy. Nie możemy zatem mówić o „odpracowywaniu”. Każdy pracownik jest zobowiązany do wypracowania liczby godzin przewidzianej dla swojego wymiaru pracy w okresie rozliczeniowym. Pozdrawiamy serdecznie, Golden Rose Polska

KK

Ja pracuję w firmie (na stoisku franczyzowym) ponad rok czasu. Miałam przygodę z inną firmą, ale na szczęście zostałam przyjęta z powrotem :) Jestem bardzo zadowolona, mimo że mam świadomość że tutaj nie awansuję. Bo na jakie stanowisko? Trzeba się z tym liczyć i nie oczekiwać cudów. Są różne miesiące, ale jak się staramy to targety są do zrealizowania. Praca jest przede wszystkim "lekka" i warta docenienia pod tym kątem. Wymagania są jak w każdej innej firmie. Gdyby nie było to była by taka samowolka o jakiej pisza te pracownice z negatywnymi opiniami. Popracujcie sobie chociaż miesiąc w Sep. lub Dougl. to przekonacie się o tych chamskich klientkach :) Co do grafiku to jest to praca zespołowa, trzeba się liczyć z tym że nie możemy ustalać całego miesiąca pod siebie. Ogólnie widzę że opinie negatywne są mocno naciągnięte, więc przestroga dla przyszłych pracowników: APLIKUJCIE i przekonajcie się same że warto :)

@KK

Dzień dobry, Dziękujemy za pozostawienie komentarza. Bardzo nas cieszy, że praca w Golden Rose spełnia Pani oczekiwania. Życzymy wielu sukcesów i dalszego rozwoju kariery zawodowej! Pozdrawiamy serdecznie, Golden Rose Polska

IE
@KK

Praca na stoisku franczyzowym jest zupełnie czymś innym niż praca na stoisku firmowym. Pracowałam na stoiskach w obu przypadkach i różnica jest znacząca.

Ak

Jeszcze trochę i odejdą wszyscy, bo faktycznie firma nie potrafi doceniać pracowników, a sytuację z koronawirusem tylko do tego wykorzystuje. Odrabianie godzin, brak premii, zmniejszanie etatu.. brak jakiejkolwiek motywacji do pracy. Nawet nie dają nadziei że będzie lepiej. Ja rozumiem..kryzys itd ale jak się rozmawia z innymi ludźmi pracującymi w innych firmach to tam takich cyrków nie ma. Dlatego nie polecam pracy w tym miejscu.

Nu
@Ak

Jak widać kolejna osoba dostrzegła to,że firma nie docenia pracowników.Odeszło już wielu bardzo dobrych doradców jak i liderów, a GR wciąż zachowuje się jakby było jedyną firmą z bardzo dobrymi warunkami pracy jak i płacy

M.
@Nu

I słusznie, niech pracownicy odchodzą, bo szkoda ich czasu na te prace. Bywaly momenty, ze była przyjemna, ale cała otoczka pozostawiła tylko duży niesmak. Przez kolejnego pracodawcę nawet w dobie pandemii jestem doceniana i sprawiedliwie traktowana, zarówno finansowo jak i psychicznie, wiec jest to możliwe nawet w tych czasach. Kolejny raz widzę ze firma pokazuje totalny brak szacunku...

@M.

Możesz rozwinąc skrót: "sprawiedliwie traktowana"? Pracuje w Firmie już 4 lata i z wiekszością komentarzy totalnie sie nie zgadzam ! Jesli się jest w porządku wobec pracodawcy to odwdzięczają się tym samym. Jesli potrzebujesz wsparcia psychicznego to chyba nie koniecznie szuka się go u prcodawcy? Pomyliłas terapie z pracą? Dzieczyny otrząśnijcie się ! Wymagacie kokosów a same nie jesteście w stanie dać często minimum. Wydaje Wam się, że jak przyjedziecie ładnie uczesane i umalowane to wypłata JUŻ Wam się należy! Nie potraficie zastosowac się do najprostszych zasad i standardów w Firmie a oczekujecie premii za brak sprzedazy i oglądanie filmów czy czytanie książen na stoisku! Dobrze że rezygnujecie, bo Firma ponosi wieksze straty zatrudniając takich pracowników!

@Kama

To jedna strona medalu,że pracownicy oczekują wiele nie dając od siebie nic powyżej minimum, ale dziwne ruchy że zostawia się słabego pracownika kosztem dobrego, tylko dlatego że ten drugi musiałby dostać umowę na czas nieokreślony- słabe.

Kama

A masz pewnośc że tak było? Jaka firma tak robi? Przeciez to strzał w kolano :| Może osoba która to pisała chciała się 'wybielić' ? Tak jak wspomniałam pracuje 4 lata i przeszłam przez kilka Konsultantek - kłamczuszek. Gdybyś miała firme zwolniła byś dobrego pracownika z UP na rzecz studentki z Uzlecenie? Która non stop kombinuje z godzinami i ciągle jest jakiś problem? Połowa opinie tutaj wygląda w ten sposób. Dziewczyny myślą że wystarczy że przyjdą do pracy. Ze dostają wynagordzenie za scrolowanie instagrama albo czytanie ksiazek - ponieważ i tak "są" w pracy :| a potem puszczają w świat takie opinie. DRAMAT !

M.
@Kama

Sprawiedliwie traktowana tzn. w taki sposób, ze pracodawca bądź koordynator potrafi dopasować oczekiwania względem stoiska / centrum handlowego :) zle zrozumiałaś to, co napisałam

lx92d
@Kama

W złotych tak przecież zrobili. Po co mieli mi i koleżance płacić wiecej skoro mogli mnie wywalić? Weź sie kama opamiętaj bo widze sekta golden za bardzo ci wjechała i gadasz głupoty.

Doradca
@Ak

Dzień dobry, Co Pani/Pan miała na myśli pisząc "odrabianie godzin"? Czy firma skorzystała w tym okresie z tarczy antykryzysowej?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Golden Rose Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Grażyna

Taa, i będą Cię śledzić na gps czy jedziesz w sobotę do Lidla czy do biedronki, i dlaczego tak daleko.

Witam czy moge ktoś wypowiedzieć sie na temat franczyzy , szukam jednej z kolejnych inwestycji i zastanawiam się, chetnie porozmawiam z kimś prowadzącym ta dzialalność ?

Mm

No ja niestety z przykrością musze napisać, że polityka firmy jest nie do przyjęcia tłumacza się tym ze w dobie korona wirusa nie przedłużają umów na stałe. Po 3 latach zostawiają pracownika bez niczego. To się nazywa porządna firma ? Żenujące, wola zatrudnić kogoś nowego do firmy i jeszcze masz go szkolić niż zostawić starego doświadczonego pracownika i powiedzieć ze jest imbardzo przykro. Przykro jest mi, ponieważ każdy człowiek stara się oto zeby mieć w firmie umowę na stałe by moc chociaż możliwość wziąć kredyt na mieszkanie. Niestety nie jest to praca dla osób które planują zostać tu na dłużej. Brak słów i jestem bardzo rozczarowana podejściem firmy do pracowników. Nie polecam nie ma się tutaj przyszłości jak i z umowa i zarobkami. Przykre!

@Mm

Dzień dobry, Dziękujemy za pozostawienie komentarza. Gdyby chciała Pani szerzej omówić swoją sytuację i podzielić się opinią z centralą, zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy serdecznie, Golden Rose Polska

Aktualność
Zdobyliśmy kolejne wyróżnienie w plebiscycie Perły Rynku Kosmetycznego!

10 września uczestniczyliśmy w uroczystej gali wręczenia nagród Perły Rynku Kosmetycznego 2020, podczas której odebraliśmy statuetkę Złotej Perły, dla serii naszych matowych pomadek do ust z wegańską formułą - My Matte Lip Ink Matte Liquid Lipstick.

To kolejny nagrodzony produkt naszej marki!

Mad3lajn

Witam, STANOWCZO ODRADZAM PRACE W TEJ FIRMIE, gorzej chyba nigdy nie zostałam potraktowana. Kierownictwo jest niekompetentne odniosłam wrażenie ,ze kierownictwo jest niekompetentne. Co gorsze, jest manipulowane przez pracowników stoisk. Pracownicy bardzo mili jednak Fałszywi. każdy na każdego donosi w pracy , niejednokrotnie są to informacje całkowicie wymyślone i wyssane z palca prawdopodobnie z zawiści. Przy szkoleniu pięciodniowym sprawiałam wrażenie ,ze bardzo się nadaje po czym dowiaduje się ,ze dziewczyny doniosły regionalnej ,ze nie radzę sobie. Chociaż mam spore doświadczenie w tej branży , jestem zaangażowana potraktowano mnie jak śmiecia. Przychodząc do pracy na wejsciu dostałam wypowiedzenie umowy Bez jakiegokolwiek wyjaśnienia :)! Wszystko okej, gdyby nie fakt ,ze na rzecz tej pracy rzuciłam prace dorywcza. Nie polecam i radzę omijać szerokim łukiem! Na każdym krokU dziewczyny robią pod górkę i to jest ponoć kolejna osoba tak potraktowana!

M

@Em Słuchawki ?! Słucham ?! Ale opuszczenie stanowiska i latanie po sklepach jak to macie w zwyczaju jest normalne rozumiem?! O słuchawkach nic nie mówiłam nigdy i nie pogrążaj się. O netflixie palnelam fakt ale tylko dlatego ,ze zdziwiłam się faktem ,ze chwalicie się już nowemu pracownikowi ze możecie sobie chodzic po całej galerii bo kamer nie ma???? a potem szok ,ze lakiery kradną ! Otrząśnij się bo starsza a głupsza.

Em
@M

Byłaś na wyspie dosłownie kilka dni! i już wiesz wszystko? Że niby takie zaufanie wzbudzasz i dziewczyny ci rzekomo takie rzeczy mówią i robią przy tobie... Mhm, no napewno. A tak btw twoje opuszczanie stanowiska w pierwszych dniach szkolenia i wychodzenie "do toalety" kilka razy w ciągu godziny to jest rozumiem norma w twojej "karierze" zawodowej, tak? Tak się zniżę do poziomu przedmówcy: LOL xd

Madi

Jak się pracuje z ludźmi z Golden Rose Sp. z o.o.?

Aaa

Ale masz na myśli przełożonych i centralę czy dziewczyny na stoisku?

A ja tylko chciałam napisać że jak w każdej firmie zdarzają się lepsze i gorsze momenty jednak mnie osobiście część rzeczy o których piszecie w ogóle nie spotkała. Myślę że to wynika też poniekąd z zespołu w jakim się pracuje i ze swojej psychiki - dziewczyny przemyślcie sobie czy ta praca faktycznie jest dla was taka zła? Ja osobiście bardzo ją lubię, mam fajny punkt i fajne dziewczyny na punkcie ale też liczę się z tym że jest to wciąż takie stanowisko na którym nie zarobi się nie wiadomo jakich kokosów, nie oszukujemy się jak chce się zarabiać to nie pracuje się w galerii... A co do zarobków to jakoś żadna z was nigdzie nie wspomniała że mimo wszystko po 3 miesiącach nie jest to już najniższa krajowa podczas gdy w innych sklepach nie ma szans na dostanie czegokolwiek ponad to. Dodatkowo dla mnie dużym plusem jest fakt że w tak ciężkiej i stresującej sytuacji jaka trwa, mimo że sklepy są zamknięte nikt od nas z punktu nie dostał wypowiedzenia, firma jest zawsze pod telefonem, odczytują maile i w razie wątpliwości uspokajają i zapewniają że nie zamierzają czegoś takiego robić. To na prawdę dla was nic nie znaczy? Dla mnie osobiście dopiero w takiej sytuacji można poznać pracodawcę, sytuacja jest kryzysowa mimo to, dbają o nas! Nie wspomnę też o dodatkowych pieniążkach w okresie wakacji i premii świątecznych, jakoś nie zauważyłam żeby żadna z was o tym pisała a warto podkreślić to że nie są to małe pieniądze i myślę że nie jedna z was nie raz się zaskoczyła jaka kwota wpłynęła na konto. Przyznam że nie lubię wchodzić na ten profil bo w sytuacji gdy faktycznie ma się jakiś gorszy dzień łatwo jest się nakręcić negatywnie, bo niestety dziewczyny piszecie tylko negatywy. Zacznijmy się trochę bardziej solidaryzować, zróbcie sobie rachunek sumienia i przemyślcie czy faktycznie jest tak źle, czy nie widzicie żadnych plusów w tej pracy - jeśli do takich wniosków dojdziecie to myślę że najlepszym rozwiązaniem jest zmiana pracy a nie wylewanie tutaj swoich frustracji. Osobą które natomiast chcą pracować polecam nie czytać opinii tutaj, nie nakręcać się negatywnie a raczej myśleć o pozytywnych aspektach pracy w tej firmie, bo takie też są i trzeba to jasno powiedzieć! Są premie, są dodatki do wakacji, są premie z okazji świąt, premie uznaniowe i sprzedażowe a z firmą w każdej sytuacji można się dogadać jeśli tylko chce się gadać... W obecnej sytuacji ja tylko bym chciała podziękować za to że nie zostałam na tzw. Lodzie w tym kryzysie. Zdrowia dla każdego, byłego, przyszłego, obecnego pracownika i waszych rodzin. Musimy przetrwać ;)

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za pozostawienie komentarza i miłe słowa. Cieszymy się, że spełniamy Pani oczekiwania jako pracodawca. Pozdrawiamy serdecznie, Golden Rose Polska

omega

Jakie dodatkowe pieniądze w wakacje? O czym ty mówisz? Większość negatywów piszą tu osoby które już w tym pierdolniku nie pracują. Zespół i praca spoko ale góra do wymiany. Czytaj ze zrozumieniem bo to nie są tylko negatywy ale AŻ. Normalna firma sobie nie pozwala na takie traktowanie pracowników i nie dopuszcza do tego by po odejściu mówili o niej źle. Kasa kasą mi pasowała ale braku szacunku do mnie nie zniose. A przykro mi w takiej pracy góra powinna go mieć. Broń firmy póki w niej jesteś, każdy tak robił. Teraz nie mam zamiaru oszukiwać ani siebie ani potencjalnych pracowników. Omijać szerokim.

Abc
@omega

Dodatkowe pieniądze w wakacje- dofinansowanie do wakacji, całkiem pokaźne zresztą, w zależności od stażu pracy.

Def
@Abc

Najniższa krajowa to pokaźne pieniądze? Dodatki wcale nie są takie duże, a mówiąc jeszcze o targetach chociażby, zawsze są bardzo zawyżone i trudne do osiągnięcia. Nie mowiąc już o tym, że pracownik moim zdaniem jest w tej firmie olewany. Kadry gdy coś się wydarzy czy to na punkcie, czy w systemie z ICH WINY , to i tak Ci wmówią, że to Twoja wina. Jeszcze dopowiem, że jeśli ktoś liczy, że dostaje sie of firmy kosmetyki na start do przetestowania czy chociażby jakieś prezenty świąteczne, to radzę na to nie liczyć, dostaje się marną zniżkę pracowniczą. I tak uważam, że jest to minus, bo znam sporo innych marek w ktorych to jest standard. Nie mówię, że są same minusy, bo skład miałam świetny, ale plusy tylko na tym się kończą.

Ciekawe czy w każdym punkcie w Polsce nikt nie ucierpiał i może podzielić Twój entuzjazm ????

XD

A jednak zwolnienia były xD więc trochę średni ten argument. Pracownik po zwolnieniu, pozdrawiam

XXD
@XD

Jaki powód zwolnienia ?

xyz
@XXD

Ani powodu na wypo, ani odpowiedzi na pytanie od kr i p.m. z marketingu. Jak do ściany. W kółko że to ostateczna decyzja i one ze mną już rozmawiały wcześniej XD no ciekawe.

N.
@xyz

Norma. Który kr?(usunięte przez administratora)

xyz
@N.

Warszawa.

Zostaw merytoryczną opinię o Golden Rose Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Golden Rose Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Golden Rose Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Golden Rose Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Golden Rose Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Golden Rose Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Golden Rose Sp. z o.o.