Opinie o Tchibo w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tchibo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tchibo o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tchibo w Warszawa

Stanowisko kierownika, z jakim trzeba się liczyć wynagrodzeniem? Warto?

Hj

Ok

Pracownik fabryki

Najwyższy czas na zmianę odzieży pracownikom. Tym razem można zakupić bawełniana żeby przepuszczała powietrze

Obdarciuch

Jak nic nie robisz a tylko wylizujesz to nie niszczysz odzieży. Zacznij pracować fizycznie to też będziesz narzekać.

JAA

Była ostatnio wiadomość z Hamburga jak to nam (pracownikom) zarząd dziękuje za poświęcenie i pracę w tych ciężkich czasach i niestety o tym że musimy "zaciskać pasa" bo rynek się lekko załamał ale po produkcje oczywiście za bardzo tego nie widać. I że to oczywiście wy pracownicy musimy" zaciskać pasa " że podwyżek i żadnych awansów i nowych miejsc prace chwilowo nie będzie aż tu nagle panie z biura jedna awans na starszy specjalista druga to samo a jak przychodzi co do czego to tak planują że brakuje kartonów albo czegoś innego i oczywiście żadnych konsekwencji SZOK. To w końcu jak jest z tymi podwyżkami dla jednych są dla innych nie ma czy to w zależności jak blisko koryta się siedzi. A no i jeszcze jakieś dwie nowe paniusie które tak naprawdę nie wiadomo co robią i po co są ale kasa idzie i to nie mała bo za 3000 nie pracują.

Śmiechu warte
@JAA

Jak one pracują? Wszystko podane na tacy. W odpowiedzi na pytanie operatora ile przygotować kawy odnośnie dostępności materiałów Panie mówią "rób pan jak uważasz" nikt niczego nie kontroluje a to wiąże się z późniejszymi przestojami na braki materiałowe!

Sprawa wygląda tak
@JAA

Panie dostały awans bo firma bała się fali odejść z pracy tak jak np rok temu w dziale technicznym. Najwyższe kierownictwo nie może sobie na to pozwolić bo bardzo źle wygląda na zewnątrz, że jest tak duża rotacja na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych

nie nie nie
@Sprawa wygląda tak

Nie mieszaj działu technicznego bo wszyscy wiemy dlaczego odeszli. Nie chodziło o pieniądze tylko o coś innego. Rozumiem ze podwyżki się nalezą jak ktoś dobrze pracuje i daje coś od siebie. W tym przypadku to jedno wielkie nieporozumienie albo pomyłka w nazwiskach!

Główny specjalista

Rozmowa kwalifikacyjna. Rozmowa o dotychczasowym doświadczeniu i wykształceniu, oczekiwaniach. Twierdzą, że poinformują o wyniku w przeciągu tygodnia, niestety nikt nie informuje czy tak czy nie i dlaczego. Nie odpowiada również na maile i zadawane pytania.

Oczekiwania finansowe

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Edek

Mam pytanie ile zarabia konsulat handlowy? Jakim samochodem jeździ?

Czym Tchibo zachęcają? Jakie mają dodatki?

OK

*multisport za śmieszne pieniądze *luxmed *spoko atmosfera (nie wiem jak w biurze) *deputat kawowy *i jeszcze kilka innych... Reasumując ja bym polecił i dobrze mi się tu pracuję. Robisz swoje bez jakiejś ściemy to jest ok.

Guziec

Deputat kawowy 200g kawy raz w miesiacu

Wąsacz

Najlepszym dodatkiem jest jedno jabłko raz w tygodniu.

Pepa

Kolego, nie musisz jeść jak ci nie smakuje. Będzie więcej dla innych. Niektórzy chętnie zjedliby 2 porcje. Dodatkowo oskarżasz kucharki a jesteś pewnie super pracownikiem któremu nic coś można zarzucić. Masz w firmie na tyle pewna pozycję że zniechęcasz innych aby cię nie zastąpili. Zaproponuj co życzyłbyś sobie do jedzenia i po kalkulacji kosztów zdecydujesz czy chcesz dokładać z pensji do paszy czy pozostaniesz na obecnej racji żywieniowej.

dla świń
@Pepa

Od dawna przynoszę swoje jedzenie. Problemem jest to że Tchibo płaci grube pieniądze dla eurestu a oni karmią was makaronem z sosem albo stara wędliną.

Wspaniałe hahaha
@OK

Atmosfera jest wspaniała pod każdym względem hahaha. Kierownictwo posiada brak zielonego pojęcia o tym co się dzieje w fabryce. Wszystko robią liderzy tzw. opiniotwórcy, którzy jedynie donoszą na swoich współpracowników. Kierownictwo bezgranicznie w to wierzy mimo że większość donosów i opinii jest wyssane z palca. Jest to bardzo dziwne zjawisko opłacać tyle liderskich etatów za opinię wyssane z palca. Dodatkowo liderzy wykonują pracę kierownictwa które zwala ciężar swojej pracy na nich. Reasumując to wszystko nasówa się myśl że albo lider albo kierownik jest niepotrzebny. Krótko mówiąc pieniądze wyrzucone w błoto bo i tak każdy wie co ma robić! Przeliczając to na cały rok robi się dostać duża suma którą można zainwestować w bardziej pożyteczne cele.

Mr.K
@Wspaniałe hahaha

Ile to już slyszałem opinii, ze kierownik jest niepotrzebny... tylko, że jak trzeba podjąć jakąś decyzje lub zaproponować jakieś rozwiązanie, to jakoś nikt sie do tego nie garnie i wszyscy szukaja kierownika :)))

JAA
@Mr.K

Bo to wy bierzecie za to grubą kasę a nie za chlanie wiadra kawy na sterówce.

Majka

Szukają Teraz jako specjalista ds obsługi klienta czy rzeczywiście komunikatywny angielski to konieczność?w praktyce komunikuje się z klientami zagranicznymi?

Nagrodzeni za strzelanie z uch

Ktoś nierówno traktuje pracowników Nie jest to pierwszy raz Padsy nagrodzone a reszta inny żołądek ma? Może zbyt krótki język bo nie donoszą? Szanujcie ludzi bo dobre wieści się szybko rozchodzą.

Ciekawy
@Nagrodzeni za strzelanie z uch

Może więcej szczegółów tych dobrych wieści?

Labo

Dzwonili do mnie i proponowali stanowisko Laborantki, czy opłaca się? Jaka atmosfera, zarobki?

Mądry
@Labo

Weź dziewczyno idź lepiej taxi. Tutaj trują od środka. Będziesz malować trawę na zielono bo starym laborantkom się już nie chcę

Szczera prawda
@Labo

Jesli szanujesz siebie i swoje zdrowie zarowno psychiczne i fizyczne to lepiej sobie odpusc. Praca ponizej godnosci. Laborantki sa od wszystkiego - przynies wynies pozamiataj. Jak brakuje operatorow kto ma pracowac? Laborantka. Jak brudna podloga to kto posprzata - laborantka. Tyrasz na zmiany w warunkach w ktorych powinno byc placone szkodliwe. Ciagle wietrzenie hal bo przekroczony CO . Albo zatrujesz sie tleniem wegla albo Cie zamroza. Moze Cie przekonają wspaniala wizja rozwoju i awansujesz z mycia podlog na mycie blatow.

Labo
@Labo

No co wy gadacie, serio tam tak jest? W renomowanej firmie?

Dziadzius
@Labo

Nie, wkręcają żeby więcej roboty dla siebie mieć

Do Mądrego
@Mądry

Kogoś chyba poniosła zazdrość. Może twój brak ambicji i niechęć do rozwoju o czymś świadczy? Lenistwo? Niedojrzałość do pewnych decyzji? A może jesteś borowikiem i potrafisz tylko zazdrościć?

Korona

No ładnie, pracujemy pełną parą, piniądze $$$$ się zarabiają, a produkcyjni dostają dodatkową kawusię do domku. Brawo! Nie ma jak zmotywować pracownika do pracy w dobie Korony. Brawo, Brawo, Brawisimo!

Big head
@Korona

Dlaczego narzekasz? Źle że pracujesz? Lepsze postojowe?

@Big head

W tej firmie nikt przecież nie narzeka. Skończył się czas pracownika, teraz będzie można dokrecic śrubkę i dziękować że jest praca. Prawda bracie ?

Pająk je bie.dronke
@Korona

Rynek pracodawcy tak nie do końca. Biedronka daje spore podwyzki. U nas jest wszystko super według maila z Niemiec. Podwyżek brak za to deputat dwa razy dali???? za narażenie życia swojego i rodziny DWIEŚCIE GRAM kawy! inne firmy lepiej doceniają. W sumie nie powinniśmy narzekać bo najważniejsze że produkujemy i fabryka funkcjonuje.

Miły

Fajni ludzie, super atmosfera. Praca jak praca. Zarobki na plus. Firma trzyma poziom już wiele lat, nie ma co narzekać .

Bezsilny

Informuję że dłużej tego tolerował nie będę mam zdjęcia z odczytów na miernikach CO i zgłoszę cała sytuację do Państwowej inspekcji BHP. Powodzenia plastik

Platikowy
@Bezsilny

Zdajesz sobie sprawę że w razie kontroli wszystko wyjdzie dobrze? Oni potrafią się bronic. Zgłoś to do Dyrektora bo on wiekszosci rzeczy nie wie. Ukrywają wszystko przed nim. Dlaczego dyrektor jest taki zdziwiony jak schodzi na dół? Bo się dowiaduje wszystkiego. Zobacz jak oni się boją jak dyrektor schodzi do nas. Boją się że w końcu ktoś powie że albo nas mobinguja albo ktoś powie że oni są niepotrzebni bo i tak wiemy co mamy robić bez ich zbędnych mądrości. Wszystko za nich robimy a oni tylko w mailu zmieniają nazwisko i wysyłają wyżej!

Korona

Tylko czekać tu korony, może jakieś działania prewencyjne dla pracowników ? Pomiar temperatury przy wejściu do pracy tak jak to się dzieje w innych firmach, a nie beztroskie hasanie po firmie.

Koraplus
@Korona

Dokładnie, firma w ogóle nie przygotowana na obecną sytuację. Brak konkretnych procedur i zabezpieczenia pracowników, ludzie z biur nic nie wiedzą, region i wyżej chaos i nieodpowiedzialność. Pracownicy uz zostali bez niczego, reszta ma malować trawniki na zielono. Pozdro dla myślących.

Doktur
@Korona

Przecież jest przeprowadzany pomiar temperatury? To że jest bez sensu to już inna bajka. Powinno być przeprowadzane po wejściu pracownika na teren firmy a nie jak się przebierzesz w szatni i wypijesz że wszystkimi kawę zarażając po drodze 40 osob. W Tchibo nawet prosta czynność potrafi być wykonana na opak. Taka firma i ludzie ja tworzący.

On

Witam, jakie zarobki na stanowisko,, pracownik produkcji??? Pozdrawiam

Pracownik produkcji
@On

Przekładając zarobki na zakres obowiązków to zbyt mało.

@On

2600zł do ręki, kpina kpina

Prezio

Na jedzonko z Biedronki i rachunki powinno starczyć. Jak chcesz się ubrać albo iść do dentysty to zmień pracę i weź kredyt.

Tchibo

Mimo zaleceń zostawania w domach i zakazu handlu spowodowane sytuacja związana z koronawirusem gdzie sklep jest zamknięty , Tchibo każe przychodzić do pracy.

Pip
@Tchibo

Zgłoś odpowiednim służba to dostaną karę i się naucza

Gucwiński

Na chwilę obecną możesz wydzierżawić jeden dowolny dział. Cyrk jest świetny więc i zwierząt dostatek

Dziadek

Te czepki na brodę to jakaś pomyłka tyle lat coś takiego nie nie było. To też trzeba czepki na WĄSY i ręce. Widać od razu że zmieniła się kierowniczka w laboratorium najlepsza decyzja na świecie.

Dobra zmiana
@Dziadek

Trzeba trzeba. Zakład poza technologia jest strasznie zacofany. Widać że młodzi chcą to odmienić. Mnie osobiście podobają się wspaniale tablice z wynikami i bieżącymi problemami. Te wspaniałe zebrania pod nimi ...

Wąsy to obciach

Czepki na brodę owszem ale pani laborantka nie wzięła pod uwagę wąsaczy. Dlaczego oni nie muszą nosić maski?

Zniesmaczony

Większość wpisów jest usuwana i z pewnosciom to samo poczynicie z tym wpisem. Chodzi o nieszczęśliwy wypadek w ostatnim czasie. Większość błędów które człowiek popełnia powodowane są pośpiechem. Zapewne i w tym przypadku tak było. Nie można obwiniać kolegi ponieważ sam był na zmianie i nikt umyslnie nie robi sobie krzywdy. Problemem jest odwieczny brak obsady w większości działów. Wielokrotnie zgłaszany i olewamy przez wszystkich przełożonych problem. Proszę o odpowiedź co byłoby jakby (nie życząc nikomu) doszło do nieszczęścia? Kto by za to odpowiedział? Kto by znalazł osobę poszkodowana? Bardzo przykre jest że na całym świecie chodzi tylko o pieniądze. Tu też tak bylo...! Dla firmy to żadna strata (a może jednak) dopisać do grafiku jednego więcej mechanika, magazyniera, operatora, pracownika produkcji. Praca w fabryce niesie duże ryzyko, wiem że mamy pracować i siedzieć cicho ale czy musi dojść do nieszczęścia żeby ktoś przejrzał na oczy? Bezpiecznej pracy Panowie i Panie!

O co chodzi ?

A co się stało ?

byly pracownik ale nie obojetn
@Zniesmaczony

czy byl wypadek przy pracy? dajcie znac

Toki chiko
@byly pracownik ale nie obojetn

Był wypadek. Na szczęście nic zagrażającego życiu. Wiesz jak jest. Jeden człowiek masa roboty. Takie skutki pracy pojedynczo w nocy lub w weekend

BeeHaaPee
@Zniesmaczony

Nie trzeba mieć uprawnień żeby wiedzieć o kategorycznym zakazie wkładania kończyn w okolice masztu wózka widlowego. Nade wszystko stanowisko zajmowane przez poszkodowanego w szczegolnosci zobowiązuje do przestrzegania wszystkich zasad panujących na terenie fabryki TMP. W tym przypadku powinno zostać zastosowane uwstecznienie stanowiska.

Szybki i nierozważny
@BeeHaaPee

Dokładnie tak. Wypadek na własne życzenie. Zobaczymy jak zostanie rozwiązana sprawa. Nagana może okazać sie zbyt mało dotkliwą karą za takie przewinienie. Dziś możemy się cieszyc że osoby postronne nie ucierpiały przez jego pośpiech.

Będzie dobrze
@BeeHaaPee

Nie bądź taki hop do przodu! Realia magazynu są takie że pracujesz często sam! Noce weekend to standard. (usunięte przez administratora) Może jak ktoś życie straci to pójdą po rozum do glowy. Koledze życzę dużo zdrowia i szybkiego powrotu do pracy.

Jak się pracuje z ludźmi z Tchibo?

Bamber

Większość to wioska i konfitury. Atmosfera spesyficzna i każdy się dyga że go zwolnią

Zostaw merytoryczną opinię o Tchibo - Warszawa

• Jak się pracuje w Tchibo?

Zobacz opinie na temat firmy Tchibo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tchibo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 5 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tchibo?

Kandydaci do pracy w Tchibo napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tchibo
1.8/5 Na podstawie 1078 ocen.