Opinie o Tchibo w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tchibo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tchibo o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tchibo w Warszawa

Albo WSZYSCY albo NIKT

Spotkania integracyjne dla wybranych działów....Gorszy sort za rok???? Takie rzeczy tylko w Tchibo Marki

Kolega
@Albo WSZYSCY albo NIKT

Ciekawe ile człowiek jest jeszcze w stanie znieść? Niedługo posypie się masa L4, albo sami ludzie zaczną odchodzić. Ciekawe kto wtedy będzie pracował. Szanowne kierownictwo zapraszamy na dół by poznać jak się pracuje na produkcji. Niestety ale o tym nie macie zielonego pojęcia. O zarządzaniu owszem. Niestety Wasze pomysły nas wykończą....

Janek
@Albo WSZYSCY albo NIKT

Kazdy tylko krytykuje. Moze posypie sie na mnie hejt ale widac ze sa robione porzadki. Duzy plus za te dzialania. Nochal juz nie pracuje a to duzy plus w innych dzialach tez powoli sie sprzata wirtualne stanowiska. W labo tez na dniach ktos odda fartucha... nie mozna narzekac ze jest zle. Jak cos nie pasuje to mozna porozmawiac z Panem Dyrektorem. Jest to bardzo dobry czlowiek i napewno wyslucha. Jako jedyny czlowiek w firmie zawsze sie przywita i porozmawia. To jest duzy plus dla zwyklych szeregowych pracownikow

Byle do emerytury
@Albo WSZYSCY albo NIKT

Chyba tylko labo nie dostało propozycji wyjscia za pieniądze z funduszu socjalnego. Ktoś tu o was nie dba...

Niedocenieni
@Byle do emerytury

Magazyn tez nie dostal propozycji ale my do pomijania juz jestesmy przyzwyczajeni.....

Wyga
@Niedocenieni

Oj tak. Latami to zostalo wypracowane. Mialy byc miesieczne spotkania typu co nas boli itp. Juz ten prodzekt zniknął?

Dokąd zmierza sz tchibo
@Wyga

Były skrzynki z pomysłami zmian...byly...po co? Na co? Większość świetnych pomysłów ,,olana"

Morfaty
@Dokąd zmierza sz tchibo

Na rogu okolnej ma powstac zaklad produkcyjny. Aby jeszcze troche tu wytrzymac zanim tam sie pobuduja i dluga!

Z zaprzyjaźnionego działu
@Byle do emerytury

To może zapytajcie kierowniczki albo wyżej dlaczego tak się stało że wszyscy idą a wy nie. Może nie czyta opini na go worku. Najlepiej takie sprawy załatwiać wprost. Ciekawe co wam powie? Tak ciężko pracujecie i wam się nalezy tak samo jak reszcie.

Lepszy Wróbel w garści
@Z zaprzyjaźnionego działu

niźli na dachu Dziękujemy kolego za rady i za troskę. Tydzień temu pieniędzy nie było, ale się znalazly i dla nas. Niczym cudowne rozmnażanie chleba, cud w Kanie Galilejskiej. Nie doświadczasz w życiu cudu, my w labie owszem :)

Orła cień
@Byle do emerytury

Labo jedzie. Nie gadajcie glupot ze nie jadą

iynfyb

Pracowałam w sklepie i nie polecam - wszystko zapowiadało się super, ale później - zero szkolenia, każdy z pracowników uczył po swojemu. Kartę przebiegu szkolenia widziałam chwilę przed złożeniem wypowiedzenia po zgłoszeniu kierownikowi sklepu, że go nie odbyłam i nie czuję się w pracy pewnie, jednak i tak nikt mnie nie ,,doszkolił". Nikt nie zweryfikował mojej wiedzy. Po zrobieniu czegoś źle usłyszałam od kierownika ,,dobra, idź już do domu". A wszystkie moje pytania kończyły się tekstami w stylu: ,,już dosyć pytań", ,,przecież wszyscy cię szkolili", ,,teraz nie ma na to czasu", ,,niech ci X pokaże, bo ja nie umiem", ,,po co to zapisujesz, przecież to jest proste". Komentarz pozostawiam państwu.

M

Nie polecam! Szczerze cieszę się że od ponad roku tam nie pracuje!!! Praca za śmieszne pieniądze, premie takie kosmiczne że nawet na jedne zakupy w sklepie typu biedronka nie starczy. Regionalna w Łodzi to stara karierowiczka. Praca w sklepie w Galerii Łódzkiej i Manufakturze to jakiś dramat! Telefony w wolny dzień to standard, grafik układany pod kierownika i zastępcę, o swoich próbach grafikowych można zapomnieć. Warunki koszmarne.. nie polecam. Social tylko w postaci Multisports - kpina! Produkty super, świetna niemiecka jakość ale pracownika traktuje się jak więźnia. Pracujesz jak wół po 12h od 6 rano za psie pieniądze.

Marki
@M

W sklepach macie klimatyzacje w upalne dni a na produkcji duszno powyzej 30 stopni a praca też po 12 godzin

@Marki

Praca na hali w ponad 30 stopniowym upale to przegięcie. Brak doadatkowych przerw na ochłodzenie. Ludzie poubierani w długie spodnie, laborantki w długie, grube fartuchy. Nie ma czym oddychać. Jedyne słowo porażka,ale co to obchodzi ludzi, którzy siedzą w biurze w klimatyzacji.

T
@M

Bardzo mnie interesuje w którym sklepie Tchibo w Łodzi pracuje się po 12 h? W którym sklepie Tchibo ty pracowałaś / eś?

Ornitolog z doswiadczeniem

kto śmiał usunąć wpisy o Orle???

Leśniczy
@Ornitolog z doswiadczeniem

Wszystko jest. Szukaj dobrze a nie zamieszanie robisz

Za oknem deszcz
@Ornitolog z doswiadczeniem

Podbijam post

Główny specjalista

Rozmowa kwalifikacyjna. Rozmowa o dotychczasowym doświadczeniu i wykształceniu, oczekiwaniach. Twierdzą, że poinformują o wyniku w przeciągu tygodnia, niestety nikt nie informuje czy tak czy nie i dlaczego. Nie odpowiada również na maile i zadawane pytania.

Oczekiwania finansowe

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Niegodna

Dziewczynki napijemy się wo'deczki za swoje! Panowie: ,,za nasze zdrowie!"

Dobry kolega

W Tchibo Marki znowu szukają pracowników do działu technicznego. Rotacja jak na lotnisku.

@Dobry kolega

Taka prawda, tym co mało zostało siedzą, bo muszą, młodzi szukają bardziej inspirujących zadań... :-)

Możecie opisać świeżą sytuację Tchibo? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Toksyczna atmosfera

Bez wiekszych zmian. Podwyżki dali a atmosfera zostala. Ludzie beda uciekac i juz to robia. Wpisy na go work nic noe pomagaja wiec po co pisac???

Dobry kolega

Podwyżki i premie dali tylko dla tego, że po ostatniej fali nagłych odejść wystraszyli się, że nie będzie miał kto pracować. Obecnie próbują łatać braki kadrowe na produkcji nawet personelem z UR.

@Dobry kolega

Podwyżki dali, baa nawet integracja działów, szkoda, że z pominięciem niektórych. Ludzie będą odchodzić. Kwestia tylko czasu...

Zawiedziony

Dział HR tej firmy to porażka. Nie odpisują na maile ws. statusu rekrutacji. Ciągle wznawiają te same oferty. Kogo Wy szukacie? Może tutaj odpiszecie?

@Zawiedziony

Dziękujemy za wyrażenie opinii. Będziemy wdzięczni za informację, w jakim procesie rekrutacji brał Pan/Pani udział. Zweryfikujemy status i udzielimy odpowiedzi. Możemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, by na bieżąco wracać z informacją zwrotną do kandydatów. Jeżeli coś nam umknęło, to przepraszamy. Dział Personalny Tchibo Warszawa

Zawiedziony
@Tchibo

Teraz chcecie udzielać mi odpowiedzi? Trzeba było na gowork napisać kilka słów, żebyście zareagowali? Teraz to ja mam Was nie powiem gdzie.

@Zawiedziony

Wystawiają kilka razy to samo ogłoszenie, żeby zebrać jak najwięcej CV. Czasami rekrutacja na jedno stanowisko trwała pół roku. A na końcu się dowiadujesz, że proponują niską pensje.

zmenczona

Panie dyrektorze. Prosimy o pomoc. Jedynie w panu nadzieja. Cała sytuacja ma jedno źródło. Jest schowane pod przykrywką ładnych słówek, uśmiechów i wyszukanych ubranek. Dopóki wszyscy tańczą tak jak dyrygent zagra to jest wporządku. Gorzej jak ktoś przestaje kiwać głową... Wtedy sprawna manipulacja zaczyna działać i winny jest szybko wytypowany. Aż do czasu kiedy bańka pękła mleko się rozlało i pora wypić nawarzone piwo. Tylko kto ma to zrobić. Najpewniej będą to kierownicy i koordynatorzy skutecznie wmanipuowani w odpowiedzialność za brak zadowolenia nas załogi z tego, że wymaga się od nas nowych rzeczy bez dania prawa głosu! Spotkania prowadzone według scenariusza nie sprawią że będziemy otwarcie mówić o tym co nas boli i złości. Tylko pan może uzdrowić te chorą sytuację. Chyba, że panu pasuje to jak jest i co się dzieje w zakładzie?

Czarny
@zmenczona

Tak to prawda,uśmiechy i jeszcze raz uśmiechy,tak naprawdē nie znacie skali problemu, te rozmowy nie są w tym temacie co powinny być. To nie tylko pracownicy fizyczni mają dość...

XXL
@zmenczona

maltretują was tam czy jak? Opisy są takie że mam wrażenie że w kołchozie pracujecie.

Zainteresowana

Witam możecie państwo napisać coś o pracy przedstawiciela. Z góry dziękuję

Murzyn Bambo

Szkoda ze socjal okrojony. Jakies wczasy pod gruszą by sie przydaly

Dobry kolega

Atmosfera w Tchibo w Markach z dnia na dzień robi się coraz gorsza. Dużo osób odeszło, wiele jest w trakcie wypowiedzenia, a niektórzy rozważają odejście z pracy. Wielka szkoda, gdy wartościowi ludzie muszą odchodzić, bo czują się stłamszeni przez całą biurokracje. Bo trudno nie czuć bezsilności, gdy kierownik udaje, że Cię nie widzi i jest głuchy na to co się do niego mówi. A mówi się dużo o aktualnych problemach i o swoich pomysłach. Najlepiej nic nie mówić, nie wychylać się z tłumu, wypełniać rubryki w raportach, odznaczać zadania w ApiPro. Wtedy przyjdzie kierownik, poklepie Cię po ramieniu, spojrzy w oczy i powie "Good Job Bob" po czym odejdzie do siebie. Ot takie docenienie pracownika. Smutne. Praca nie musi polegać na biernej wegetacji i konformizmie. To tak nie działa i do niczego nie doprowadzi.

Chojnie Obdarzony
@Dobry kolega

Jak beda podwyzki rzedu 200zl brutto to ludzie odejda. Okolo 70% pracownikow szuka nowej pracy.

Bob budowniczy
@Chojnie Obdarzony

Przecież nikogo z kierownictwa to nie obchodzi. Przyjdą kolejni, najlepiej studenci zaoczni, da im się najniższą krajową i będzie git...

@Bob budowniczy

Obudza sie jak bedzie juz za późno. Pan Dyrektor powinien wymienic wiekszosc zarzadzajacych. Wtedy przyjda nowi i beda mowic mu prawde a nie jak teraz wszystko zamiataja pod dywan. Pan Dyrektor to dobry czlowiek tylko jak przed nim ukrywaja i go omamiaja to skad ma znac prawde? Nawet polowy tego nie wie co dzieje sie na dole. Ostatnio byly pytania w kazdym dziale co mozna zmienic. Nikt wam nie powie bo sie boi. Jedynie jak Pan dyrektor osobiscie zapyta to mozna powiedziec.

OBDAŻONY
@Doinformowany

tzn w maju? po podwyzkach?? :-D

Kolega
@Dobry kolega

Rozumiem, że kolega z działu technicznego. Czy we wszystkich częściach działu technicznego atmosfera jest podobna, zła?

Ospały
@Kolega

Myślę że szczegolnie niegodna zazdroszczenia jest dla 3 osob będących w tej samej sytuacji jak technicy jeszcze kilka lat temu ...

@Dobry kolega

Powinni sobie zatrudnić ludzi którzy pracowali na stanowiskach kierowniczych w przemyśle spożywczym a nie teoretyków od marketingu. To ludzie budują firmę. Lepszy pracownik który pracował w mniejszej firmie nie koniecznie korporacji np. Z-CA kierownika produkcji niż dyrektor lub łepek który wszystkie rozumy podjadał.

realista

Witam, osobiście uważam, że grobowego nastroju w palarni na pewno nie poprawi 1 Turniej w piłkarzyki organizowany w sobotę. Nagroda ma być cenna ale nie wiadomo jaka. Znając firmę będzie to bon do sklepu albo do kina. Winszuję dobrze opłacanym kierownikom takiej wspaniałej inicjatywy. Pewnie przyznają mu za to wysoką premię. W tej firmie atmosfera popsuła się od momentu zatrudnienia głównego kierownika produkcji w eleganckim garniturku w celu wprowadzenia palarni na nowoczesny system zarządzania. Przez ten jego nowoczesny system zarządzania zdarzają się wśród kierownictwa niższego szczebla i wśród pracowników przypadki omdlenia ze względu na stres. Życzę powodzenia jeszcze tam pracującym i szybkiego dojazdu karetek.

Stefan
@realista

Pewnie Ferrari powinni dać? Pracodawca organizuje rozrywkę, pewnie za darmo i jeszcze źle! U mnie w firmie (meble) mieliśmy też imprezę w styczniu, też w sobotę i trzeba było zapłacić 60 zł za udział i ludzie przyszli, pobawili się i nikt nikomu łaski nie robił, że przyszedł. Za dobrze tam macie i tyle!

realista
@Stefan

Nikt tu kolego nie pisze o ferrari, chodzi o fakt , że gdy spadły gwiazdki oceny na goworku to dopiero firma zaczęła działać. A czy mamy za dobrze, zatrudnij się i sam sprawdź. Nie ma problemu z przyjęciem do pracy bo firma ciągle poszukuje ludzi na różne stanowiska. Zapraszam

Operator-były
@Stefan

Stefan bierz cv w rękę i dawaj do oddziału zamkniętego. Tam właśnie brakuje kierownikom takich jak ty. A teraz moja opinia o firmie. Główne kierownictwo to (usunięte przez administratora),którzy ludzi traktują jak przedmioty-zero szacunku. Koordynatorzy świetnie wytresowani przez (usunięte przez administratora),nie piskną nawet słówka mimo,że widzą co się dzieje. Liderzy są na każde zawołanie kierownictwa i głównie zajmują się pisaniem nowych procedur i chodzeniem ze spotkania na spotkanie. A operatorzy,magazynierzy,dział techniczny i laborantki tyrają na całe towarzystwo siedzące w biurach i wymyślające nowe pomysły utrudniające życie całej produkcji. Dobrze,że mnie już tam nie ma.

Jaa
@Stefan

Ty Stefan to dawaj zobaczysz jak mamy dobrze

Sztapler
@Stefan

Przychodz na magazyn. Zobaczysz jaki luxus. Daje ci max tydzien i wyjdziesz z placzem szybciej niz przyszedles. Z przyjeciem nie bedzie problemu bo jak ktos juz wspomnial caly czas szukaja.

No coment
@Sztapler

Nowy narybek wytrzymal ostatnio az dwa tygodnie. Zwykle pijak wytrzymuje do pierwszej pensji. ...

sztapler
@No coment

lub dłużej

On26

Witam, Jestem zainteresowany pracą na produkcji, jaki system zmianowy obowiązuje w Markach? Czy praca jest tylko od poniedziałku do piątku?

Jon
@On26

Praca non stop weekend również

Laborat
@Jon

Czego nie zrobisz i jak sie nie starasz to zawsze źle. Szukaj gdzie indziej bo kariery tu nie zrobisz a i kasy nie zarobisz

Co one maja powiedziec?
@Laborat

To niestety jest prawda. Ty laborancie wytrzymales tylko tydzien a wykonywales prace taką sama jak kobiety laborantki.

Pamiętajcie wszyscy

Na tchibo swiat sie nie konczy. Jesli firmy nie stac na godne płace dla pracownikow to niech zatrudni ukrainców albo bombajój jak w piekarni obok. Tylko wtedy niektórzy bedą musieli wziąsc sie do roboty. Ukrainiec czy bombaj nie bedzie biegal i myslal za kogos, powie ze nie rozumie i koniec tematu. Trzeba podjąc ryzyko i szukac pracy gdzies indziej. Jezeli nikt nie potrafi docenic trudu wsadzonego w nasza prace to o czym my mowimy? Moze gdzies indziej zostanie to docenione. Dzis na rynku pracy jest wybór i naprawde stawki nie są złe. Ja odszedlem w pore i nie żałuje. Najlepsza decyzja w moim źyciu.

Małe chińskie rączki

Kolejny dzien w tchibo i kolejny @ z info o odejsciach pracowników... Dziś 4 osoby... I znów nasze obozowe komando bedzie nam wmawiać, ze nie były to osoby warte tego, aby o nie zawalczyć... Brawo firmo, idziesz w dobrym kierunku. Przecież i tak znajdą się wyrobnicy gotowi pracować za miskę ryżu ad mortem defecatam, a jak sie mocno postarają, a firma raczy to zauważyć to może nawet dostaną ochłap sukcesu (za który nota bene trzeba najpierw zapłacić z własnej kieszeni). Jak mówi stare rzymskie przysłowie: „Konie z wozu, babie lżej”... czy jakoś tak... W tym roku podobnie jak w ciągu ostatnich 4-5 ponownie usłyszeliśmy „Bajkę o podwyżkach w przyszłym roku”... Także ten...ostatni gasi światło... ;)

Zeus

Tchibo - wielka marka ale dzisiaj z kiepska jakoscia. Jak to sie ma do zwyklych pracownikow? No wlasnie Tchibo to maszyna niemiecko - polskich menagerow, ktorzy przescigaja sie w filozofii oceniania pracownikow tak by czuli sie jak male polskie myszki. Perfekcyjny korpo system gnojenia i dewastowania ludzkiej psychiki przez ocene 360. To jest tak ze wysyla sie do osob wspolpracujacych incognito formularz do donoszenia na innych. Zaszli daleko w perfekcji dewastowania ludzkiej psychiki narzedziami tak zwanymi do poprawy! (usunięte przez administratora) czy Tchibo bo sie mozna zgubic, podobne tylko bez bata i bez oficjalnej nazwy obozy pracy....

krętek

Nowe centrum logistyczne na Okólnej zaczyna powoli rekrutować pracowników. A więc panowie magazynierzy szable w dłoń i bądżmy czujni...

W kwietniu sie roztrzygnie

My robotnicy jeszcze czekamy

@W kwietniu sie roztrzygnie

wszystko ma swoje granice , chcemy szacunku i pieniędzy To nie jest głos jednostki , to My robotnicy

Pracuje
@krętek

Ale dlaczego magazynierzy, oni mają spokojną pracę, dobrych przełożonych

Nicki 2
@Pracuje

Odpowiedź masz powyżej ale jak chcesz się przekonać to zaprazam na 8 lub 12 godzin do magazynu wyrobu gotowego przy pełnej produkcji i w obsadzie dwóch ludzi ,szybko przekonasz się dla czego -trzeba mieć stalowe nerwy i zdrowie

były mag.
@Pracuje

dowcipny jesteś

@Nicki 2

Tymbardziej ze ten co ładuje samochody nie poczowa sie do pomocy temu co odbiera wyrob gotowy. Klika 2 panow ładujacych z wyrobu gotowego robi co chce i niczego sie nie boi. Moze panowie zmiana stanowiska na inny magazyn? Wykazecie sie troche a jeden kolega nauczy sie wysokim skladem jezdzic (bezkolizyjnie)

Musi byc chlopiec do bicia
@Nicki 2

Klika w akwarium na wyroboe gotowym. Niszcza ludzi zeby przekonac szefostwo ze oni sa idealni. Niestety ich idealnosc to fikcja. Robiac to samo 20 lat kazdy bedzie idealny. Szkoda ze szefostwo tego nie widzi albo daje ciche pozwolenie. kazdy wie ilu lidzi zniszczyli tylko o tym sie glosno nie mowi.

@krętek

Wiemy. Troche ludzi zlozylo papiery tylko cichoszaaaa

nick
@Gburowaty orzeł

Kolego ..nie wiem czy zauważyłeś ale jest to forum o opinii o pracodawcach.Jeżeli masz prywatnie do kogoś problem to odważ się bohaterze zrobić to osobiście.Nie wiem poco to napisałeś ale uważam że po prostu jesteś za krótki w swojej wiedzy aby to z konfrontować osobiście z tymi o których piszesz.Najpierw amatorze naucz się odbierać ten wyrób gotowy ale tak żebym nie musiał się za ciebie tłumaczyć .Na koniec proponuję a może przede wszystkim - to rusz te wstrętne leniwe (usunięte przez administratora) z tego wózka bo niedługo ktoś pomyśli że jesteś dodatkowym i nie potrzebnym wyposażeniem tego wózka.

@nick

Obserwuje forum i tylko wpisu na wasz temat brakowalo. Obecni pracownicy moga sie was bac bo jestescie msciwi. Mnie krzywdy nie zrobicie bo juz dawno jestem poza firmą. Zycze wam dalszego rozwoju na innych stanowiskach!

@Musi byc chlopiec do bicia

Po pierwsze jest to pomówienie, przewidziane w art. 212 Kk, zgodnie z którym kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności .Mam nadzieję że masz na te oskarżenia dowody inaczej będziesz miał kłopoty.Chyba źe przeprosisz odrazu na tym forum.

pracownicy
@nick

prawda , weź się do roboty

hejka

Jasne to dopiero sposób na opornych i zadrę w (usunięte przez administratora) jaką jest to forum.

Gburowaty orzeł

Nie zostaly uzyte imiona i nazwiska wiec wrzuć na luz. Wiem ze boisz sie o strate pracy ale przez kogos ja tą prace stracilem jak i wielu innych. Pamietaj ze karma powraca.

Farmer
@Musi byc chlopiec do bicia

????

Pudzian
@Gburowaty orzeł

A kto się boi stracić pracę w dzisiejszych czasach??Coś bredzisz !!Chyba tylko domosiciele i lajzery którzy budują karierę na czyimś garbie.Apropo pomówień to w tym przypadku pomawia się jednostke organizacyjną a to jeszczw gorzej niż w przypadku pojedynczej osoby.Sprawę o pomówienie może wytoczyć firma pomówionej organizacji(akwarium) a potem ludzie z akwarium indywidualnie.Więc radzę przestudiować ten paragraf a przedewszystkim go zrozumieć.Straciłeś pracę to się zastanów przez kogo?Od ponad roku ludzie z akwarium już raczej nie mają "wpływu" na kierownictwo ponieważ są nowi liderzy(jednego wykluczam z tego folwarku ponieważ jest naprawdę w porządku chłopak) i to oni są teraz doradcami.A..tur pewnie coś o tym może więcej powiedzieć.A przede wszystkim to nie mierz wszystkich jedną miarą bo to niesprawiedliwe i krzywdzące dla niektórych ludzi z (akwarium).Straciłeś pracę to wiń przede wszystkim siebie że nie zrobiłeś coś więcej żeby to się nie stało.Na koniec mam apel ...ludzie nie opluwajcie innych bo te forum do tego nie służy i w ten sposób nikt was poważnie nie będzie traktował.To jest miejsce dla tych którzy juź wyczerpali swoją cierpliwść dla firmy która zaczeła ich traktować jak niewolników a nie pracowników.W szelkie próby konstruktywnych rozmów nie mają już sensu więc ludzie wylewają swoje żale na tym forum.Panie Dyrektoże piłka jest po Pana stronie.

Akwarysta
@Pudzian

Uderz w stól a nożyce sie odezwą.

Jude
@Pudzian

Pudzian? Troche suchy ten twoj pudzian...

Doinformowany

Widac ze ktoś z biura klika na gwiazdki zeby podniesc ogolna ocene. Wypowiedz sponsorowana

McGyver
@Doinformowany

Pewnie ma to w celach rocznych... od 10 lat... ;)

5 stówek piechotą nie chodzi... dla tchibo każdy „zaoszczędzony” grosz się liczy, bo przecież trzeba czymś zapłacić firmie zewnętrznej, której tchibo zleciło przeprowadzenie badania zaangażowania ;) A tak serio to współczuję, że firma się na Ciebie wypięła po 6 latach pracy... To świetnie obrazuje stosunek firmy do pracowników we wszystkich placówkach- Marki, sklepy, biuro... Pozdrawiam i życzę powodzenia w normalnym życiu poza tchibo. P.S. Kapitalny nick ????

Zostaw merytoryczną opinię o Tchibo - Warszawa

• Jak się pracuje w Tchibo?

Zobacz opinie na temat firmy Tchibo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tchibo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 5 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tchibo?

Kandydaci do pracy w Tchibo napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tchibo
1.8/5 Na podstawie 1078 ocen.

Tchibo