Opinie o Tchibo w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tchibo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tchibo o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tchibo w Warszawa

Jad kiełbasiany

Ja po wejściu na teren fabryki i po słuchaniu naszych przełożonych co nie mają o niczym pojęcia tracę apetyt. Więc jak chcesz zmian to zglaszaj gdzie trzeba i nie zasmiecaj forum gdzie są poruszane inne problemy fabryki. Może o podwyżkach porozmawiamy?

Chcę coś powiedzieć

Dlaczego są usuwane lub nie publikowane posty, które dotyczą zarządzania firmą przez Pana Dyrektora ? Czyżby firma bała się szczerego głosu od pracowników z dołu ?

Poinformowany
@Chcę coś powiedzieć

Może pan dyrektor wykupił abonament na odpowiednie filtrowanie i usuwanie treści, np które jego dotyczą, bo panicznie boi się ujawnienia czegoś...?

Magister

W fabryce nie płacą za pracę w szkodliwych warunkach. Tlenek węgla jest każdego dnia ponad normy. Trzeba się starać by fabryka była eko a nie truć ludzi na potęgę a gdy się pracownik zużyje to po cichutko za bramą.

Zapytanie

Czy ktoś z tu obecnych mógłby napisać jak wygląda praca w sklepie. Jak wygląda praca store managera?, jaka stawka na tym stanowisku? Z góry dziękuję za informację.

Główny specjalista

Rozmowa kwalifikacyjna. Rozmowa o dotychczasowym doświadczeniu i wykształceniu, oczekiwaniach. Twierdzą, że poinformują o wyniku w przeciągu tygodnia, niestety nikt nie informuje czy tak czy nie i dlaczego. Nie odpowiada również na maile i zadawane pytania.

Oczekiwania finansowe

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Dziadekk

Niedługo święta, jakaś wilgiliia i ponownie milion uśmiechów

Nie polecam, szczególnie działu QA płaca co do posiadanego wykształcenia i obowiązków śmieszna. Już lepiej być operatorem

Dziadek

Zgadza się strasznie tam zalatuje" jakimś plastikiem" do tego tlenek węgla i ten nochal to prawdziwy koszmar...

templariusz
@Dziadek

O co chodzi z nochalem kto to taki???

Dziadek

Czy firma prowadzi jakieś rekrutacje na mechanika lub technika ? Jak wygląda atmosfera i ogólna sytuacja w utrzymaniu ruchu i produkcji ? Pytam bo jestem doświadczonym mechanikiem UR i rozglądam się właśnie za pracą a do Tchibo mam blisko

Karola

Szanujcie pracowników sklepów !!!!!

Fabryka
@Karola

W fabryce nie szanują a w sklepach będą szanować. Co ty wymagasz

Evencik

Ale za co?

Agata
@Evencik

Szczególnie z Głębockiej !

@Karola

Możesz doprecyzować o co dokładnie chodzi i jaka jest sytuacja w Tchibo. A czy poza tym wynagrodzenie i umowa na plus?

Kadrowa

Totalny brak profesjonalizmu. Paniom z HR ciężko jest poinformować o procesie rekrutacji i odpisać na maila. Chociaż podczas rozmowy były zachwycone... Tak się właśnie psuje opinie o marce.

@Kadrowa

Dziękujemy za wyrażenie opinii. Będziemy wdzięczni za informację, jakiego stanowiska dotyczył proces rekrutacji, w którym brała Pani udział. Możemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, by wracać do każdego z kandydatów z informacją zwrotną. Jeżeli w Pani przypadku coś nam umknęło, to przepraszamy za zaistniałą sytuację i na pewno po jej zweryfikowaniu wrócimy do Pani z odpowiedzią. Pozdrawiamy Dział Personalny Tchibo

Operator wózka widlowego

Podajcie zarobki na magazynie oczywiście ile na początek mogę dostać. Mieszkam po sąsiedzku i jestem zainteresowany pracą. Dobrze jakbyście napisali czy w ogóle warto się starać o przyjęcie, jaka atmosfera, jaki socjal itp. z góry dziękuję za odpowiedzi.

Magazynier
@Operator wózka widlowego

Atmosfera na magazynie jest bardzo dobra. Każdy Ci pomoże i nawet nie musisz prosić. Jesteśmy jak wielką rodzina, która się wspiera i szanuję. Wsparcie mamy również w szefostwie z którym możemy rozmawiać o problemach i sukcesywnie je rozwiązujemy za każdym razem. Socjal jest też bardzo bogaty. Wspaniałe pakiety Multisport, bardzo profesjonalna opieka medyczna lux-med. O mały włos bym zapomniał dodać najważniejszego... DEPUTAT KAWOWY! Do wyboru wiele niepowtarzalnych smaków naturalnej kawy. Wspaniały smak i ta pianka ! Staraj się bo warto dołączyć do naszego zespołu

JAA
@Magazynier

Ciekawy który taki mądry to napisał BRAWO BRAWO nadstaw kark to cię kierownik za uchem podrapie.

Oj tak
@Magazynier

Ojej aplikuje i ja????????????????

T.Love
@JAA

Czepiasz się kolego. Jak to śpiewał kiedyś Muniek Staszczyk "Jest super, jest super więc o co Ci chodzi.....?" Proszę admina o dodanie działu magazyn.

Na kibelku
@Magazynier

W każdym dziale jest wspaniała atmosfera haha

Edek

Narzekacie na równoległy remont dachu i tocząca się produkcję. Alternatywą dla pracowników byłoby wolne ale potem trzeba te godziny odrobić i byłoby niezadowolenie. To samo tyczy się malowania. Sama kawa nie ma styczności z ewentualnym zapachem farby. Proces jest hermetyczny. Po co takie rzeczy pisać? W czym ma to pomóc komuś kto zamierza tu pracować? Chyba że informacje są kierowane do dyrektora to raczej nie to miejsce. Można bezpośrednio przekazać żale ale wtedy trzeba mieć odrobinę odwagi. Wracając do powodzi myślę że przy ostatniej ulewie nie jeden dach w Markach przeciekł a tu burza trafiła na wymianę izolacji. Zrządzenie losu i tyle. Sytuacja szybko została opanowana i nie ma śladu po zdarzeniu.

Plastikowy
@Edek

Długo nad tym myślałeś?

Powodzianin

Czy to jest normalne że na hali trwa remont dachu a produkcja wykwintnej kawy trwa jak by nigdy nic. To jest nie do pomyślenia gdzie jest sanepid. Deszcze padają maszyny mokną ludzie latają z wiaderkami (usunięte przez administratora)

Pomaluj mój swiat
@Powodzianin

Ile razy coś malowali farba olejna??? Setki razy a jak wiadomo kawa ciągnie zapach i gdzie są standardy zachowane przy produkcji kawy? Audyt to jest jeden wielki pić żeby je*AC ludzi. A bałagan i brak organizacji (taki chochlik się wkradł) prezentuje poziom zarządzania

Powodzianin

W tej fabryce potrafią produkować żywność w czasie gdy jest remont dachu. Skandal na całą Europę ale w markach to normalne że podczas deszczu jest powódź na całej hali. Czy nie powinno się zamknąć fabryki na czas tak poważnego remontu?

Chcemy wydajności!

Mechanicy z obrębu instant to istne nieporozumienie. Za co firma wam płaci? Co zmiana formatu to jeszcze większy problem niż poprzednio... Może ktoś was jakoś zmotywuje?

Zakres odpowiedzialności
@Chcemy wydajności!

Z tego co wiem to mechanicy są odpowiedzialni za utrzymanie maszyn i instalacji w ruchu, tzn. zapewnili, aby maszyny się nie psuły (błędne ustawienie to nie awaria). Za przezbrojenia i zmiany formatu są odpowiedzialni Ci którzy operują nimi - czyli operatorzy, bo to są czynności typowo obsługowe, tak jak tankowanie samochodu - robi to kierowca, a nie mechanik.

Wazuup
@Zakres odpowiedzialności

Mechanik nie tankuje auta ale wprowadza różne wartości przez komputer kasuje bledy i dostraja pracę silnika tak aby równo pracował (nie szarpał) użytkownik dolewa płynu i jest odpowiedzialny za jego kontrolę i jedzie dalej. Na ogół nie wraca się do mechanika który ma dwie lewe ręce

Obserwator
@Chcemy wydajności!

To zadbajcie o nią. A nie tylko roszczenia ze coś chcemy. Zrozum. Naucz się . Przeczytaj instrukcję. Chyba nie rozumiecie swojej roli i podziału odpowiedzialności. Patrząc z boku na to co się tu dzieje na forum to mogę stwierdzić tylko tyle ze że operator kompletnie nie współpracuje z technikiem i tylko ma roszczenia. Tak to nie zadziała. Jak nie zadbacie o relacje i nie zaczniecie szanować i doceniać fachowców to wam z tego gniazda wyfruną. I co wtedy zrobicie potrafiąc tylko rościć i krytykować ? Maszyny bez zaangazowania operatora same nie pojadą.

Na zimno
@Obserwator

Myślę że takie konflikty co do podziału odpowiedzialności powinny być jasno rozstrzygane przez najwyższe kierownictwo. Powinien się włączyć kierownik działu technicznego. Ma takie doświadczenie z wielu firm i zawsze "coś do powiedzenia"... na każdy temat to może chociaż raz by się przydał ?

Doświadczony
@Na zimno

Pan kierownik działu technicznego ma tak wielkie doświadczenie z wielu firm, gdzie spędzał max 2 lata, ze doskonale wie, ze nie warto sie wychylać, tylko robić to, co mu zwierzchnik każe. W końcu już swój sukces osiągnął i doprowadził do odejścia wszystkich kierowników unitow, w miejsce których przyszły wydmuszki.

Patologia
@Na zimno

Nie wierzę że ten człowiek może w czymś pomóc. Przecież do tej pory on nic pożytecznego nie zrobił dla firmy, nie wnosi żadnej wartości. W ogóle nie wiadomo co on robi, z tego co słyszałem to nawet jego pracownicy nie wiedzą co on codziennie robi i za co odpowiada, bo podobno jak jest problem to wszystko zrzuca. W takim wykonaniu to jego stanowisko jest absolutnie niepotrzebne i utrzymywanie takiego stanu jest marnotrawstwem. A z drugiej strony od przełożonych ciągle słyszymy o redukcji kosztów i oszczędnościach których musimy wszędzie szukać...

JkJ
@Patologia

chodzą słuchy ze zostal wynajety przez najwyzszego aby kierowniki unitow sie pozwalniali. jak widac misja zakonczona sukcesem. najwyzszy nie lubi osob o niezaleznym mysleniu i byc moze sie ich boi. takimi osobami trudno sie steruje. jak widac metody zarzadzania fabrycznego 'top"managementu to takie typowe januszowe cebularstwo .duzo kompleksow i knócia

Zdrowa psychicznie

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko Kierownika Sklepu. Poświeciłam pani godzinę na maglowanie mnie na wszystkie fronty... Miałam dostać odpowiedź do końca tygodnia - niestety nastała głucha cisza... Bardzo to nieprofesjonalne, mój stracony czas i wysiłek. Nie warto. Zresztą i tak bym nie przyjęła tej oferty bo obraz firmy i pracy na tym stanowisku przedstawiony przez panią RKS nie był interesujący... Jeśli ktoś chce np. przychodzić w każdy poniedziałek na 6:00 rano do pracy aby przyjąć towar i do 9:00 przebudować sklep według wytycznych to polecam - ja jeszcze na głowę nie upadłam.

@Zdrowa psychicznie

Dziękujemy za wyrażenie opinii. Będziemy wdzięczni za informację, której lokalizacji dotyczył proces rekrutacji, w którym brała Pani udział. Możemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, by dotrzymywać terminów powrotu z informacją zwrotną do kandydatów. Jeżeli w Pani przypadku coś nam umknęło to na pewno po zweryfikowaniu sytuacji wrócimy do Pani z informacją. Pozdrawiamy Dział Personalny Tchibo Warszawa

Zdrowa psychicznie
@Tchibo

woj.lubuskie

Marki

Jeżeli pracownik zmuszony jest do pracy w upale, ale pracodawca nie zamierza zapewniać mu odpowiednich warunków, ma on prawo do zaprzestania pracy. Musi jednak niezwłocznie powiadomić o tym fakcie pracodawcę. Za ewentualny przestój w związku z zaprzestaniem pracy przez pracownika obarczony jest pracodawca. Pracownik zachowuje prawo do wynagrodzenia za ten czas.

Zmotywowany

Dziękujemy Panie Dyrektorze za docenienie magazynu w związku z wynikami fabryki. Jak zawsze linia instantowa jest nagradzana a magazyn który zaczyna i kończy proces produkcji jest odepchnięty na bok. Może faktycznie te maszyny są samoobsługowe nie wymagające żadnej ingerencji magazyniera. Grunt to być dobrze zmotywowanym do pracy! Pozostało

zmotywowany ale inaczej
@Zmotywowany

wogole prezentacja slaba i na kolanie. czy ktos sie cieszy z aktualnego skladu na rovemy? tu sprzedane jako sukces. plan inwestycji ktory w dalszej wypowiedzi wyszlo ze to propozycja planu czyli cos moze bedzie ale...moze. no i film. dostalem oczoplasu. nic bie zrozumialem ... ale patent z kapslem i rowerem super :). moze trzeba sie lepiej przygotowywac? od nas sie tego wymaga... no to gora powinna swiecic przykladem

Stosowany docisk
@Zmotywowany

Niema co rozgrzebywać tego na goworku trzeba zacząć od siebie i szukać lepszej pracy. Tu jest tylko dokręcana śruba z każdym tygodniem i nic dobrego nie będzie. Podziwiam was że jeszcze tam pracujecie. Jesteście młodzi wartościowi i powinniście z tej firmy uciekać. Nie żałuje tego że mnie tam już niema. PS. Dopuszczalne jest aby jeden pracownik pracował 12 godzin sam w weekend? jak ma się podmienić na przerwę? Przecież to fizycznie nie możliwe!

zdemotywowany
@zmotywowany ale inaczej

no fakt, prezentacja była mierna ale do mierności w tej firmie już się chyba przyzwyczailiśmy. ta nijakość spływa na dół i dlatego mamy takie problemy w zakladzie. firma będzie się zwijać a nie rozwijać, ciekawe kiedy redukcje zatrudnienia sie zaczną

czy płynie z nami kapitan?
@zdemotywowany

a teraz jeszcze przymusowy poczestunek tzw jajeczko. kilka okraglych slowek jsk to jest super. potem oklaski obowiazkowo. lepiej zamiast daliby wolny Wielki Piatek. w zeszlym roku to warszawa o nas zadbala i byla wolna wigilia. moze teraz tez tak będzie. bo chyba nikt nie mysli ze to byl pomysl naszej dyrekcji.

Babcia
@czy płynie z nami kapitan?

Niektórzy caly rok czekają na jajeczko i potrafią w dzień wolny przyjechać. Jajeczko jest za nasze pieniądze wiec przychodz i jedz. Im sie wydaje ze wyczekujemy tego jajeczka

Włochatego jajka!
@Babcia

W jajeczko to nas cały rok robią. w lidlu więcej zarabiają od nas i na tyłku siedzą. Szkoda ze góra myśli tylko o sobie. Znowu odejdą wartosciowi ludzie

-Incognito-
@czy płynie z nami kapitan?

Poczęstunek Świąteczny nie jest obowiązkowy możesz zostać na hali, w żadnej fimie nie dają wolnego w Wielki piątek, można być krytycznym wobec firmy i pisać o pewnych nieprawidlowościach ,ale proszę Was nie piszcie głupot bo tego się czytać nie da.

Dj
@Włochatego jajka!

Proponuję zatrudnić się w Lidlu

Nocna zmiana
@Babcia

Babcia to jest babcia wynoszenie kanapek to jego specjalnosc. Rzadko kiedy starczy dla wszystkich jak on jest na zmianie. Maszyna sama sobie a on piąty zestaw zjada

Pinokio
@Stosowany docisk

Czy ktoś się przejmuje że nie pójdziesz na przerwę??? Zauważ jak orzeł planuje dostawy. U niego dwa a z piątku na sobotę dla jednego człowieka 6 zaladunkow plus odbiór produkcji. Czy tego naprawdę nikt nie widzi?

Gepetto
@Pinokio

I po tym wpisie będziesz miał 8 aut a on zero. Wiesz że on jest msciwy???

Roki

Witam. Pracowałem w Tchibo w Markach nie polecam nikomu.

Nawąchany
@Roki

Napisz cos(usunięte przez administratora) Pozdrawiamy

nawąchany wąsacz
@Nawąchany

Dalej (usunięte przez administratora) ludzi i szuka nowych ofiar. Szkoda że nikt nie chce tego wiedzieć i mimo rozmowy z (usunięte przez administratora) dalej robi swoje i śmieje się wszystkim w twarz!!!

Kitket
@nawąchany wąsacz

Gość ma zaburzenia osobowości i lubi doj3zdzac innych

Jager
@Roki

Masz rację nie warto tam pracować dopóki nie zmieni się część osób zarządzających tą firmą.

może tescik?
@Kitket

jakie zaburzenia? jest wąchane i tyle

Kozioł
@Kitket

Nie dość że jest po spożyciu to jeszcze naciska smutne minki. Żeby nie było podejrzeń.

Zostaw merytoryczną opinię o Tchibo - Warszawa

• Jak się pracuje w Tchibo?

Zobacz opinie na temat firmy Tchibo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tchibo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 5 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tchibo?

Kandydaci do pracy w Tchibo napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tchibo
1.8/5 Na podstawie 1078 ocen.

Tchibo