Opinie o Bionorica Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bionorica Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bionorica Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bionorica Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Hej, czy w firmie Bionorica Polska Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Przedstawiciel

W Bionorica nie ma nadgodzin, nie zapłacą jeżeli przekroczysz 8h/dzień. Wspominanie o tym jest niemile widziane.

Reo

Zdecydowanie odradzam..chaos, brak kompetencji,

fistaszek

co to znowu nowy dyrektor????

Gabriela
@fistaszek

Nie wiem, czy Bionorica ma nowego Dyrektora, ale wiem, że właśnie szukają tam kogoś na stanowisko Przedstawiciela Farmaceutycznego. Ponoć wymagają doświadczenia handlowego. Orientujesz się może,jak duże ma to być doświadczenie? Będę wdzięczna za informację.

Byłam w zeszłym tygodniu na rekrutacji na pierwszym etapie na przedstawiciela medycznego w małopolsce. Rozmowa z dwoma panami, normalna atmosfera bez stresu. Typowe pytania jak na rekrutacjach plus krótka scenka z lekarzem. To co było miłe, to mimo, że się nie dostałam dalej to jeden z panów zadzwonił dzisiaj podziękował za rekrutację i życzył powodzenia, miłe a nieczęsto sie zdarza, czasami czeka sie tygodniami i zero odzewu.

Dawid
@Monika

To prawda, odpowiedź firmy związana z wynikami rekrutacji to coś, na co czeka każdy kandydat, jednak nie w każdej firmie odpowiadanie jest standardem, a szkoda. Możesz mi powiedzieć co było przyczyną odrzucenia Twojej kandydatury? Czy konkurencja była aż tak silna? Jestem ciekaw czy tak ciężko się tam dostać.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bionorica Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Przedstawiciel Medyczno - Apteczny?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
ola

fajnie

Danuta
@ola

Twój komentarz bez dwóch zdań ma pozytywny wydźwięk. Ale jest jednak bardzo lakoniczny, przez co niewiele nam mówi na temat pracy w Bionorica Polska. Czy mogłabyś zatem nieco go rozwinąć. Wyczytałam, że firma ta w tamtym roku obchodziła 10-lecie powstania. Czy z tej okazji pracownicy dostali jakieś dodatkowe premie? Proszę, napisz coś więcej na ten temat.

Leszek

Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie są warunki pracy na Przedstawiciela Farmaceytycznego. Jaka flota, jakie warunki użytkowania samochodu, benefity, na jaką kasę można liczyć ?

Bogdan
@Leszek

Zdecydowałeś się na aplikację na stanowisko przedstawiciel farmaceutyczny? Jeżeli zostałeś przyjęty i podjąłeś zatrudnienie, napisz proszę, jak oceniasz firmę i czy wynagrodzenia jest według Ciebie satysfakcjonujące? Pracodawca nadal szuka osób na to stanowisko w trzech lokalizacjach, a także kierownika do spraw kluczowych klientów. Podzielcie się swoim doświadczeniem z rozmów kwalifikacyjnych.

PMF
@Leszek

Pojawiło się ogloszenie na woj.pomorskie. Podłączam siè pod pytanie?

Alicjja

Witam, Jakie teraz warunki są w firmie? Jaka podstawa?

Alicja

@aniu, wnioskuję z Twojej wypowiedzi, że piszesz ją z przekąsem. Jeśli nie zgadzasz się z @ambrozja, czy możesz wytłumaczyć o co dokładnie chodzi i jak jest Twoim zdaniem w Bionorica Polska pod względem warunków pracy, o które pytałam?

Quba
@Alicja

Alicja weź już przestań pisać tym głupkowatym tonem

Daniel

Czyżby obawa przed nowymi kandydatami powstrzymuje niektórych przed napisanie jak tu się pracuje?

Joanna

Witam, jako PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNO FARMACEUTYCZNY: 1. Ile można zarobić podstawy netto - na rękę? 2. Ile można zarobić premii i jak jest naliczana? 3. Jak duże tereny mają PF? 4. Jakimi samochodami jeżdżą PF, ile kosztuje użytkowanie prywatne, czy w ogóle można? Dzięki

Gutek

Jeśli atmosfera w firmie jest taka jak na forum to trzeba zastanowić się. Firma dobra ale pracownicy jak widać nie!

Jerzy

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Może są prowadzone aktualnie rekrutacje?

Dorota
@Jerzy

Pracuj pl

LuNaplet

A za dobrą sprzedaż ziółek biedni wyrobnicy z kraju nad Wisłą mają okazję poleciec na kilka dni na Majorkę do Dr Popp-ka i przelecieć się helikoptrem. :) Ale czad! A najbardziej zachwyceni są słoiki z zabitych dechami wsi.

Dorota
@LuNaplet

Biedny, zakompleksiony lu NAPLETKU...Przelewasz swoje frustracje wynikające z braku kompetencji i chęci żeby cokolwiek zmienić, poprawić...to nic nowego, wychodzi żal, zawiść...do tego anonimość dodaje wigoru...jakie to żałosne.

Alicja

@Benek a czy Ty jesteś pracownikiem Bionorica Polska? A może gdybasz, bo jesteś zainteresowany rekrutacją? Wszystkie aktualne informacje o ofertach pracy, jak i przebiegu samego procesu rekrutacyjnego, zawsze stanowią dużą pomoc dla osób, które przeszukują forum w poszukiwaniu pracy w Warszawie.

Benek

Myślę, że młody pracownik będzie miał niższe zarobki ale po stażu kto wie?

Alicja

@Ta a możesz napisać dokładniej, na jakim stanowisku w Bionorica Polska Sp. z o.o. jesteś zatrudniona? Czy podczas Twojego (bądź co bądź) długiego stażu pracy, Twoje warunki zatrudnienia w jakiś sposób uległy poprawie? Mam tu na myśli zarówno awans stanowiskowy, nowe narzędzia pracy, czy też podwyżkę.

Ambrozja

PMF 6 000 na rękę, Passat kombi bez gps i do użytku własnego, premia kwartalna, tablet, laptop, telefon, drukarka

Grażyna
@Ambrozja

6000zł podstawy netto?

@Ambrozja

A po dwóch latach pracy Audi S6 kombi, każdego roku 20% podwyżki pensji i 25% premii kwartalnej... Aaaa... i nic robić nie trzeba, wystarczy być.

Dede
@Grażyna

Tak , ale na dwóch przedstawicieli...ludzie, przecież 3/4 tych wpisów to głupoty...

Krzysztof
@Dede

Jakoś nie chce mi się wierzyć w te zarobki i taka flotę... śmieszne się to wydaje

Ta

Witajcie, pracuję w Bionorica Polska sp. z o.o. już ponad 7 lat. Bywało różnie - zmiana terytorium, rotacja w zespole, zarówno PM, jak i w managmencie. Jestem zadowolona i nie mam zamiaru zmieniać pracodawcy. Komfort pracy w tej firmie, dzięki jakościowym produktom i bezpośredniemu przełożonemu, może zrekompensować 200zł mniej w portfelu. Poza tym nie jest się słupkiem na wykresie. Pewnie wiecie, o czym piszę:) Pozdrawiam.

Farmaceuta

Dlaczego przedstawiciele Bionorica promują w aptekach substancje recepturowe hurtowni z Kutna ?

Farm2
@Farmaceuta

Napisz o co chodzi bo to jest niedorzeczne?

Alicja

@rzeka, szkoląc pracowników Bionorica Polska Sp. z o.o. oczekuje zapewne odpowiednich wyników. Ważne, jest to co napisałeś, czyli wykonywanie obowiązków w komfortowej atmosferze. Co możesz jeszcze powiedzieć o pozostałych aspektach pracy w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Bionorica Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bionorica Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bionorica Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bionorica Polska Sp. z o.o.?

Bionorica Polska Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Leszno 14
    01-192 Warszawa
  • NIP: 7010119203 KRS: 0000303634

Bionorica Polska Sp. z o.o.