Opinie o Bionorica Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bionorica Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bionorica Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bionorica Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Danuta

Ile zarabia przedstawiciel medyczno-apteczny? Jakie jest rozliczanie paliwa w aucie służbowym? Jest teraz nabór na Zakopane, Nowy Targ i Nowy Sącz. Padła tu kwota 7-8 tys. brutto, niestety nie wiem, czy na ten region. No i minął rok...

Rep

No proszę!:-) Kto pod kimś dołki kopie, sam w nie wpada...

Halina
@Rep

Jedni na forum chwalą pracę w tej firmie a inni wręcz przeciwnie. Taki wpis jak Twój nie pomaga w podjęciu decyzji czy do nich aplikować. Możesz rozwinąć? Do czego to się odnosi. Dzięki.

Czy w Bionorica Polska Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Aleksandra

A za co te potrącenia najczęściej dają i w jakiej wysokości?

Malwina

Są dwa wakaty, na Warszawę i Siedlce, czy warto startować?

@Malwina

Nie warto. Byłam zatrudniona zawiodłam się ogromnie

pracownik z terenu
@Anna

chyba Twój teren zawiódł się na Tobie. Serio, nie wstyd Ci...trochę pokory. Dobrych pracowników się nie zwalnia tylko zatrzymuje i to akurat widać. Wielu pracowników ma ponad 3 letnie staże a kilku jest z nami nawet 10 lat - o czymś to jednak świadczy.

Szczęśliwie już poza Bionoricą
@pracownik z terenu

To, że ktoś pracuje w tej firmie 10 lat, nie znaczy że jest z niej zadowolony...po prostu każda zmiana niesie ze sobą niepewność, więc "lepsze znane zło niż nieznane". Natomiast mogę was wszystkich zapewnić...jest życie poza Bionoricą, jest inna i godna praca poza Bionoricą.

Doświadczony
@pracownik z terenu

Co za bzdura! Doświadczonych, długoletnich pracowników się szanuje? Docenia? Nie! Już nie. Im ktoś dłużej pracuje, tym ma gorzej. Wysokie plany, większe ciśnienie. Pokazałeś, ze możesz? Wyciśniemy z Ciebie wszystko, co możliwe. A na forum będziemy bić brawo tym, co zrobili polowe z tego, co najlepsi. (usunięte przez administratora) nie szanuje tych, co mu przynoszą najwiecej. Bo niestety trzeba dać im podwyżkę lub premię.(usunięte przez administratora). Połowa biura sie zwolniła i dalej zwalnia przez atmosferę,(usunięte przez administratora) Kierownicy regionalni siedzą cicho, ludziom każą siedzieć cicho, (usunięte przez administratora)

Zorientowany
@Doświadczony

Prezes uczyl sie od bylego prezesa, zatem czego oczekujesz? Ludzkiego podejscia? Dojrzej i zmien firme na cokolwiek innego, a rozwiniesz skrzydla:-)

Respero Myrtol
@Zorientowany

W braku szacunku do ludzi i teoriach spiskowych, uczeń prześcignął mistrza ;-)

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bionorica Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Przedstawiciel Medyczno - Apteczny?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Czy warto?

Ostatnio pojawiło się ogłoszenie na stanowisko: Asystent/ka Zarządu ds. Finansowych i Administracyjnych. Czy ktoś może się wypowiedzieć czy warto aplikować? Jaka panuje atmosfera w biurze? Jaką osobą jest dyrektor ds Finansowych? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Kornelia

Co tam u was słychać? Jakaś mała roszada jest na Mazowszu?

Jaa
@Kornelia

Wszedzie sa roszady, wymieniaja praktycznie wszystkich. Nie widzisz ile ogloszen na pracuj.pl? Taka forma motywacji:-)

@Kornelia

Żadnych roszad, po prostu uzupełnianie wakatów.

Kornel
@Jaa

Kornelia dzięki za Twoją opinie. Nie ma nic prawdziwego w niej ale trzeba docenić chęci zaistnienia. W temacie roszad, jeden przedstawiciel awansował i na jego miejsce szukają oraz jest 6 nowych rekrutacje na nowe terytoria. To chyba rozwój ale trzeba mieć trochę dobrej woli aby to zauważyć. Nikogo nie wymieniają. Tyle w temacie.

@Kornel

Na nowe terytoria??? Chyba na stare terytoria po przedstawicielach, których zwolniliście a teraz odblokowaliście wakaty ????????????????

Ciekawy
@Aabb

Dokładnie tak. Ale chec zaistnienia pracodawcy na goworku jest silniejsza niz przyznanie wprost, ze zwalniamy by zatrudniac i komunikowac rozwoj. Kto wam sie na to nabierze????

szukam pracy
@Ciekawy

Pojawiło się ogłoszenie na moje miasto i tak właśnie czytam sobie opinie o tej firmie i czegoś nie rozumiem. Zwalniać, żeby zatrudniać? Żyję już trochę i też miałam okazję pracować w dwóch firmach. Ok, wszędzie są zwolnienia, tylko czy kogoś się zwalnia bo dobrze pracuje? Z resztą w tam gdzie pracowałam niestety restru przez (usunięte przez administratora) ale też były negatywne opinie, jak się okazało rozgoryczonych leni :( tyle w temacie...

@szukam pracy

W tej firmie jest na odwrót. Zatrudnia się leni, którzy nawet nie wyjeżdżają z domu i robią przekręty i są chwaleni a uczciwi pracownicy, są dojeżdżani, że wciąż robią za mało, bo ich wzrosty, nie są tak spektakularne jak oszustów. Teraz firma ma parcie na młode osoby bez doświadczenia, aby od samego początku ustawiać ich od siebie. Osoby z doświadczeniem raczej nie odnajdą się w aktualnym podejściu firmy.

Znowu jest ogłoszenie na Warszawę. Teraz szukają PFa. Czy warto?

Gabriela
@Karolina

Faktycznie - ja także widziałam to ogłoszenie. Trzeba przyznać, że firma Bionorica oferuje naprawdę fajne warunki pracy, takie jak na przykład niezbędne wsparcie, nowoczesne narzędzia pracy, możliwość podnoszenia kwalifikacji, czy motywujący system wynagrodzeń. @Karolina, pracowałaś już kiedyś w tej branży?

Prawda
@Gabriela

Serio??? To, że firma Bionorica daje narzędzia pracy to żaden przywilej, tylko obowiązek firmy....inaczej nie jesteś w stanie wykonywać swoich obowiązków służbowych. Samochód owszem i masz ale z miesiecznym limitem 3000 tyś. kilometrów zarówno służbowo jak i prywatnie, wiec jak masz mały teren to coś skorzystasz, jak duży, zapomnij. Jak odchodzisz z firmy to też potrafią ładny rachunek Ci wystawić za użytkowanie samochodu. Wsparcie....to chyba jakiś żart; możliwość rozwoju...a i owszem...raz na kilka lat pojawi się możliwość rozwoju np. z Rep'a na Kam'a i to tyle jeśli chodzi o rozwój; motywujący system wynagrodzeń???? Jeżeli rozliczanie ludzi za sprzedaż produktów, które nie są w bonusie można uznać za motywujące to tylko pogratulować.

Lustrzana prawda
@Prawda

Ojoj ale się panu ulało. Już zapomniałeś jak w 2020 roku firmy zwalniały na potęgę i trząsłeś portkami o swój stołeczek, a potem mimo mega słabego rynku i mizernej realizacji planu dzięki tej właśnie firmie, na którą teraz plujesz dostałeś premię. Bo jeśli nie dostałeś to nie dziwię się, że stoisz z drugiej strony i rzucasz błotem. Jakie to nasze, takie polskie :)

Lustrzana prawda
@Prawda

Prawda
@Lustrzana prawda

Bionorica też zwalniała ludzi, czy nie przedłużała umów, tylko robiła to co jakiś czas, a że jest małą firmą to nie było to takie chuczne jak w innych firmach. Premia była, ale przecież podczas pandemi wykonywaliśmy swoje obowiązki tylko zdalnie, a zgodnie z Kodeksem Pracy za wykonaną pracę należy Ci się wynagrodzenie, jak i premia jeśli taką wypracowałeś, więc nikt mi jej za darmo nie dał, nawet jesli realizacje zostały obniżone. Przestańcie traktować tą firmę jak jakąś mega wyjątkową, która daje coś więcej od innych firm, bo tak nie jest. Albo tu pracują jacyś fanatycy firmy Bionorica albo w biurze muszą się bardzo starać o dobre opinie na gowork'u.

Może może

cześć, na północno-zachodnią cześć mazowieckiego pojawił się oferta do pracy do tej firmy. Firma jest szanowana, ale widzę ze w mazowieckim co roku pojawiają się wakaty. Może w innych terenach i pracują długo w tej firmie ale mam wrażenie, że na mazowieckim ludzie wymieniają co chwilę. Czy to znaczy, że Bionorika nie jest na Mazowsze, w co nie wierzę...? więc w czym jest problem? ktoś coś?

@Może może

Odpowiem krótko....problem jest w bezpośrednim przełożonym

Bąbel

Jak każda firma ma swoje minusy ale nie można narzekać. Bardzo fajna firma. Robić swoje i tyle. Miłe wspomnienia i kontakt z częścią ludzi z regionu (i nie tylko) pozostały po dzień dzisiejszy. Cyklówki fajne, chociaż terminarz napięty jakby to wizyta Papieża była. Firma zdecydowanie na plus.

Bla
@Bąbel

Bąbel sam siebie oszukujesz. Myślę że w tej chwili 90% osób by chętnie zmieniła pracę. I pracują tam bo mają kredyty, dzieci i sytuacja na rynku pracy jest jaka jest. Może kiedyś była to firma, w której mimo wszystko można było pracować. Teraz chaos, brak pomysłu na zarządzanie. W biurze zostali ludzie, którzy nic nie wnoszą ale potrafią siedzieć cicho do momentu aż Niemcy zorientują się co się dzieje. Ludzie w polu są niedoceniani tylko uważają, że gdzie indziej też tak jest i tam pracują. W Warszawie jest tragedia brak zespołu mimo covid mówi samo za siebie. A cyklówki to w każdej firmie mimo wszystko są fajna okazja do spotkania się ludzi. Siłą tej firmy są ludzie w terenie i ich ciężka praca. Tylko Ci ludzie są za wszystko obwiniani.

Bąbel
@Bla

Chętnie by zmieniła ale nic nie robi w tym kierunku. Oferty pracy są i są fajne. Po prostu Ci ludzie, o których piszesz nie chcą wyjść ze swojej strefy komfortu albo po prostu gadają aby gadać. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Myślę, że z pensji w innej firmie tak samo można płacić kredyty ;) prawdą jest, że sporo fajnych ludzi juz nie ma w tej firmie.

Ktos
@Bąbel

Bąbel w punkt. "Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" Ja pracowałam tu. Mam dalej kontakt z osobami. Wiem jak jest. Wymagania wzrosły, trzeba pracować. Kiedyś z tym było różnie, można było polenić się - :) Plusem są jasne cele i jak się je robi to jest ok. W zeszłym roku były podwyżki i w tym roku też co nie jest reguła teraz. Coś o tym wiem... Zawsze się coś znnajdzie słabego ale od kilku osób słyszałam że jest lepiej niż kiedyś...

@Bla

Coś szuję, że Ty już nie pracujesz. Ja już jestem 2 lata i fakt; plan roboty napięty ale jasny i wiem za co jestem rozliczany. Mimo pandemii i jasne, że ciężkiego okresu firma wypłaciła nam bonusy a dodatkowo były podwyżki + wyższe bonusy na kolejny rok. Jasne jest dla mnie, że jak firma płaci to chce mieć wykonaną robotę. Nadal w terenie jest bardzo dużo wieloletnich pracowników i sorry mogliby poszukać robo gdzieś indziej ale jasno mówią, że jest im dobrze. No może przegięcia na cyklówkach bo od rana do nocy ale to jest taka robota i tyle. Tak się składa, że nie mam kredytu ale spoko robotę gdzie robię swoje, jestem doceniamy i kaskę mam spoko a do tego możliwość sporego bonusa. Niektórzy by tylko narzekali, ech.

Szczęśliwie już poza Bionoricą

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że być może praca w firmie Bionorica jest Twoją pierwszą pracą w tej branży, a skoro nie pracowałeś w innej firmie to nie powinnaś się wypowiadać...bo nie masz porównania....na prawdę to żaden luksus robić swoje, dostawać za to dobrą kasę i bonusy za swoją ciężką pracę...inne firmy też tak robią...więc w czym tu Bionorica jest bardziej wyjątkowa???

Omijać szerokim łukiem

Dobra rada, lepiej poszukać dłużej niż zawracać sobie głowę i szarpać nerwy.

@Omijać szerokim łukiem

Pracuje już parę lat, mi pracuje się świetnie, najlepsza firma na którą trafilem do tej pory. Kierownik- Wszytsko uda się omówić, a kierownik na pomorzu? Pracować trzeba to i kierownik nie będzie się czepiać.

Aabb

Chyba nie do końca...osobiście znam kilka osób, które tam pracowały i dobrze wykonywały swoją pracę....Ale nie pasowały do planu i wizji kierownika... Dziwnym trafem u kierownika na Wawa, warminsko-mazurskie, pomorze występuje taki sam schemat jak w poprzednich firmach gdzie była kierownikiem...systematyczna wymiana pracowników....przypadek? Nie sądzę....

Bla

Ciekawa co by powiedzieli ludzie z Warszawy? Patrząc jak często pojawiają się ogłoszenia o pracę w tym regionie.

pracownik z terenu
@Bla

Ja pracuję w Wawie ponad 2 lata i mam już umowę na czas nieokreślony. Kierownik ma swoją wizję ale jest konkretny i wiem z czego jestem rozliczany więc ja nie mam problemu. Nie kręcę i nie kombinuję a niestety trafiły nam się takie osoby w zespole...na szczęście ich już nie ma. Ja nie mogę narzekać: - robię swoje, - płacą spoko, - tylko czekać na premie, która zaraz przyjdzie :).

Micky
@pracownik z terenu

Ha ha ha ale ściema...kto wam każe takie głupoty pisać i ludzi wprowadzać w błąd.

Obserwator

Oj widać że Regionalny na pomorzu lubi roszady szukają i szukają... hehe może ktoś poszukuje lepszego od siebie?

Chyba głubszego
@Obserwator

Raczej szuka nie myślącego i dającego sobą manipulować w prymitywny sposób. Ludzie przychodzą i odchodzą. Chodzą słuchy że już niedługo bo centrala w Niemczech się tym zainteresowała. Z takimi ludźmi ta firma traci sporo na wizerunku

obecny pracownik
@Chyba głubszego

Pisze się głupszego; nic dziwnego, że już nie pracujesz. Firma prosperuje dużo lepiej niż kiedyś bo i dużo lepsze sprzedaże, za którymi poszły benefity, podwyżki a przede wszystkim duże rynkowe premie. Ciekawe, że Niemcy zgadzają się na podwyżki i benefity jeśli jest tak strasznie......Szef terenu fajny gość, który stoi za swoim zespołem a to ważne.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Bionorica Polska Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Studentka

Tak, chociaż nie wiem czy w terenie również ale kilka osób w biurze to studenci i zawsze bez problemu podczas sesji; nawet mogłam skorzystać z sali konferencyjnej podczas sesji zdalnej. To była moja 1 praca a dostałam normalną umowę o pracę, płacę wyższą niż minimalna i brak nadgodzin :). Pracowałam prawie dwa lata ale musiałam się przeprowadzić. Mogłabym tam wrócić bo fajny klimat z ludźmi

Szymon

Pracowałem odradzam całkowicie. Teraz szukają na Łódź. Szkoda waszego czasu i życia

Brat Szymona
@Szymon

Byłeś zatrudniony, a nie pracowałeś :)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Bionorica Polska Sp. z o.o.?

BLIC

To zależy od regionu. Warmińsko-mazurskie, pomorskie i część mazowieckiego nie polecam kierownictwa. Na pozostałych terenach kierownictwo ok.

Kierownictwo

Jeśli będziesz robić co do Ciebie należy to z 2 lata będziemy z Ciebie wyciskać ile się da. Pożniej w nagrodę będziesz mógł się dalej rozwijać w kolejnej organizacji. Zapewniamy Karmę dla naiwnych Stres trening w pracy i po niej zamiast karty Multisport Pakiet medyczny 12 wizyt dzienie u lekarzy różnych specjalizacji Lizniesz też trochę finansów - jak dawać się wykorzystywać Lizniesz trochę księgowości wypełniając sterty dokumentów Lizniesz trochę logistyki i planowania jak załatwiać 100 spraw jednego dnia w różnych miejscach Lizniesz trochę PR od przełożonego jak inni dają radę Dodatkowo oferujemy Niezbędne narzędzia pracy GPS, ulotka i telefon od bezpośredniego przełożonego Nieprofesjonalny coaching bezpośredniego przełożonego Dobrze to już było

Zorientowana

W Warszawie miernie, biernie ale wiernie. Jeśli jesteś ślepy, głuchy i odporny na intrygi to może kilka miesięcy wytrzymasz.

Rekrutacja na Warszawe

Dość często pojawia się ogłoszenie na przedstawiciela w Warszawie. Z doświadczenia wiem, że może to być sygnał żeby dać sobie spokój. Ktoś coś więcej w tym temacie bo planuje się przeprowadzić do Wawy w niedługiej przyszłości. Na portalach za dużo ogłoszeń nie ma ale to ogłoszenie wisi co najmniej od kilku miesięcy. Gdyby coś ktoś to z góry dzięki. Ps Nie chcę nieprzyjemnych niespodzianek

Niedoszła pracownica

Rozmowa kwalifikacyjna poniżej jakiegokolwiek poziomu. Brak kompetencji pani z HR z oddziału w Warszawie. Po kilku zdaniach usłyszałam "nie wiem czy pani tu się nadaje do pracy" po czym otrzymałam test do wypełnienia. Zdanie które usłyszałam, podcięło mi to skrzydła, więc zrezygnowana nie chciałam już tam pracować. Dzisiaj zgarniam nagrody za najlepszego handlowca w innej firmie. ☺️

@Niedoszła pracownica

@niedoszła pracownica, na terenie Wawy nie znajdziesz osoby kompetentnej nie tylko w dziale HR ale i niektórzy PF, odrzuty z innych firm, o których klienci mogą opowiadać godzinami jacy to słabi handlowcy, po spożywce pracują, bez szacunku dla klienta.

Leki fajne... i na tym koniec plusow Duże rotacje, (usunięte przez administratora) i liczne maile "motywujace"itd (usunięte przez administratora)

Jakub

Rotacja może mieć różne podłoże, więc nie należy generalizować, a rywalizacja o dobre wyniki powinna wiązać się z premią, a Ty piszesz, że jej nie ma. Czy targety są tak wysoko ustawione, że trudno ją dostać?

Fitoinzynier
@Jakub

Jak ktoś pisze, ze nie ma premii tzn, że albo nie wie o czym pisze, albo jest zaślepiony nienawiścią, albo był na tyle nieudolny, że nie załapał się na premię roczną i wracamy do punktu 2.

@Fitoinzynier

Albo, że ktoś pracował tam kilka lat i dobrze zna sytuację... Coraz większe rotacje nie są bez przyczyny.

koza
@Fitoinzynier

premię raz w roku dla kilku najlepszych osób, a tak naprawdę konkretną dla jednej nazywasz premią???

Premia w 2019 roku była roczna i dostało ją jakieś 90% ludzi. Więc trochę nierzetelna ta opinia.

Piotr A.

Ocho, szukają medicala. Od ponad roku był dr Marek, ale widać po roku się im znudził. I kolejne chk FF Podlasie, Północ, Mazowieckie. Co za rotacja? Szkoda tam życia.

Piotr A.

Ostatnio b duża rotacja co zastanawia. Lecą ludzie z pola, też z biura. Coś tam źle sie dzieje. Nowy manager przedstawicieli niby fajny, ale potrafi ostro zagrać, trzeba być nieufnym. Produkty fajne i łatwe ale panie z marketingu żenada i ciągle nie tak. Kiedyś było tam inaczej, dziś zwykle korpo.(usunięte przez administratora)

Szkoda czasu

Mazowieckie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie odpada kompletnie za sprawą niejakiej Dzolajtis Wystarczy popytać w kilku ostatnich jej miejscach pracy Biofarm Sandoz Loreal Długo nie trzeba szukać opinie jednoznaczne Ogłoszenie bardzo często to też o czymś świadczy

Rh+
@Szkoda czasu

Dzięki za podzielenie się rzetelna opinie. Najważniejsze że Ty byłeś bardzo dobry. Czasami faktycznie wybitni ludzie narzekają na forach ale chyba raczej rzadko. Celebruj swoją wyjątkowość. Powodzenia.

edgari
@Rh+

oj, chyba kogoś bardzo zabolało...czułe miejsce...

lucek
@Szkoda czasu

cóż, czasem na takich stanowiskach trafiają się ludzie, którzy kompletnie się do tego nie nadają

Zostaw merytoryczną opinię o Bionorica Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bionorica Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bionorica Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bionorica Polska Sp. z o.o.?

Bionorica Polska Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Leszno 14
    01-192 Warszawa
  • NIP: 7010119203 KRS: 0000303634

Bionorica Polska Sp. z o.o.