Q-PERIOR sp. z o.o.

Opinie o Q-PERIOR sp. z o.o.

Dawid Nowy wpis

W mojej opinii praca w firmie przebiega bardzo pozytywnie. Nie mozna narzekac na brak projektow(zarowno niemiecko(jest ich wiecej) jak i angielskojezycznych), czy brak na wsparcia przelożonego(zawsze znajdzie czas i stara sie rozwiazać problem, jesli taki sie pojawi). Wspolpraca uklada sie bardzo dobrze i do tej pory nie spotkalem sie z problemami np organizacyjnymi, a wrecz przeciwnie, w razie potrzeby wszyscy sa bardzo pomocni. Ze swojej strony polecam i zachecam!

Czy Q-PERIOR sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Nowy wpis

Cześć Rozpoczynamy pracę w sposób elastyczny, pomiędzy godziną 7:00 a 9:00 rano. Warto zaznaczyć, że konkretne godziny mogą być również uzależnione od uczestnictwa w aktualnych projektach. Pozdrawiamy Zespół Q_PERIOR

@Q-PERIOR sp. z o.o.

A tak w ogóle to ile jest „otwartych” projektów ? Czy w którymś z projektów jest możliwość pracy hybrydowej czy zawsze praca odbywa się w siedzibie firmy? Będę wdzięczna za odpowiedz :)

Nowy wpis

Cześć Wszystkie nasze oferty pracy są wymienione na naszej stronie kariery. W większości przypadków możliwa jest praca zdalna, ale zależy to od projektu. https://poland-career.q-perior.com/ Pozdrawiamy Zespół Q_PERIOR

Cris

Witam chciałem się podzielić bardzo pozytywną opinią z procesu rekrutacyjnego… Już dawno nie byłem na tak przyjemnej, merytorycznej i profesjonalnej rozmowie jak w Q-Perior… Pozdrawiam zespół rekrutujacy

Roma
@Cris

Z nieba mi spadasz, bo zawsze się stresuję rozmowami więc dobrze wiedzieć. A długo trwał cały proces rekrutacji ogólnie? I o co mniej więcej pytali na rozmowach?

@Roma

Cześć ROMA Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Czas oczekiwania na feedback po rozmowie lub po wykonaniu zadania zależy od wielu czynników. Czasem jest to jeden dzień, a czasem więcej, ale Dziewczyny z Działu Rekrutacji dbają o to, aby po każdym etapie Kandydat nie czekał dłużej niż jeden tydzień na informację zwrotną. Zdarzają się sytuacje, które spowodują wydłużenie czasu oczekiwania. Wtedy kontaktujemy się z Kandydatem, informujemy go o tym i podajemy nowy termin, do którego otrzyma od nas feedback. Cały proces odbywa się w przyjemnej atmosferze i bez stresu :) Zapraszamy! Pozdrawiamy Zespół Q_PERIOR Poland

Czy rozmowa rekrutacyjna w Q-PERIOR sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

NickCarter

Oczywiście, rozmawiałem z nimi po angielsku na rozmowie kwalifikacyjnej. Sprawdzali, czy potrafię posługiwać się językiem, tak jak każda firma, która miała angielski w ogłoszeniu :)

Alicja
@NickCarter

Oo, a napiszesz coś więcej o rozmowie kwalifikacyjnej? To jakis dłuższy proces? Rozmowa jest z osobami z hr-u i kierownikiem działu/team leadrem? Zadawali ci jakieś konkretne pytania? Jest się czym stresować? Szybko odpowiedzili na twoje cv? :)

@Alicja

Witamy Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Proces rekrutacji w naszej firmie składa się z czterech głównych etapów. Naszym celem jest zapewnienie, że wybieramy najlepszych kandydatów, którzy doskonale wpiszą się w nasz zespół. Pozwól, że krótko opiszę Ci każdy etap: 1. Aplikacja i pierwszy kontakt: Na początku procesu rekrutacyjnego zachęcamy Cię do złożenia aplikacji rekrutacyjnej. Ten etap stanowi moment, w którym nawiązujemy pierwszy kontakt z Tobą. 2. Rozmowa rekrutacyjna: Ten etap to rozmowa rekrutacyjna, podczas której przedstawiamy naszą firmę, omawiamy nasze projekty i działalność. Chcemy również dowiedzieć się więcej o Twoim dotychczasowym doświadczeniu zawodowym. To doskonała okazja, abyś przedstawił swoje kwalifikacje i umiejętności. Warto się także przygotować na pytania dotyczące Twoich kompetencji. 3. Rozmowa techniczna/zadanie: Kolejny etap koncentruje się na ocenie Twoich umiejętności technicznych. Może on obejmować praktyczne zadania lub rozmowę techniczną, podczas której oceniamy Twoje specyficzne kompetencje związane z naszą branżą. To również moment, w którym masz możliwość zadawania dodatkowych pytań lub omawiania kwestii, które wcześniej nie zostały poruszone. (Czasami 2 i 3 punkt są w odwrotnej kolejności) 4. Decyzja: Ostatni etap to proces podejmowania decyzji. Na tym etapie analizujemy wszystkie zebrane informacje z poprzednich etapów i podejmujemy decyzję, czy chcemy Cię zaprosić do naszego zespołu w Q_PERIOR Poland. Czas oczekiwania na feedback po rozmowie lub po wykonaniu zadania zależy od wielu czynników. Czasem jest to 1 dzień, a czasem więcej, ale Dziewczyny z Działu Rekrutacji dbają o to, aby po każdym etapie Kandydat nie czekał dłużej niż 1 tydzień na informację zwrotną. Zdarzają się sytuacje, które spowodują wydłużenie czasu oczekiwania. Wtedy kontaktujemy się z Kandydatem, informujemy go o tym i podajemy nowy termin, do którego otrzyma od nas feedback. Cały proces odbywa się w przyjemnej atmosferze bez stresu :) Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: https://poland-career.q-perior.com/ Pozdrawiamy Zespół Q_PERIOR

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Q-PERIOR sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Java Fullstack Developer.

A propos IT Project Managera / Scrum Mastera rekrutowanego do Gliwic, jak dużo jest projektów na głowę? Jak duże są one pod względem liczby osób w zespole? Pracuje się spokojnie, czy raczej ciśnienie jest duże? Może zna ktoś stawki na UoP?

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Jeśli chodzi o projekty, to liczba projektów na głowę i wielkość zespołu może być zróżnicowana w zależności od aktualnych potrzeb. Staramy się tworzyć środowisko, w którym nasi pracownicy mogą pracować produktywnie i w dobrej atmosferze. Na wszelkie pytania dotyczących stawek oraz warunków zatrudnienia chętnie odpowiemy podczas procesu rekrutacji na konkretne stanowisko. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji. E-Mail: kariera@q-perior.com Pozdrawiamy Zespól Q_PERIOR

Jak długo czeka się na feedback po rozmowie ?

Czasami miesiąc, czasami trzy. Zależy :)

Trzy miesiące to już sporo. A od czego to zależy? Bo chyba niewiele osób ma czas tyle czekać na decyzję w sprawie pracy. Tyle czasu decyzje zajmują w firmie? Ciekawe jak to się przekłada potem na samą pracę... W codziennym życiu też wszystko jest tak rozłożone mocno w czasie czy łatwo jest załatwić różne sprawy?

Czas oczekiwania na feedback po rozmowie lub po wykonaniu zadania zależy od wielu czynników. Czasem jest to 1 dzień, a czasem więcej, ale Dziewczyny z Działu Rekrutacji dbają o to, aby po każdym etapie Kandydat nie czekał dłużej niż 1 tydzień na informację zwrotną. Zdarzają się sytuacje, które spowodują wydłużenie czasu oczekiwania. Wtedy kontaktujemy się z Kandydatem, informujemy go o tym i podajemy nowy termin, do którego otrzyma od nas feedback. Pozdrawiamy Zespół Q_PERIOR

@Q-PERIOR sp. z o.o.

Dobrze to zostało sprostowane i nie trzeba czekać trzy miesiące tylko maks tydzień. Mógłbym jeszcze wiedzieć ile zwykle jest etapów? Na każdym tylko rozmowa czy tez testy albo zadanie do wykonania?

Proces rekrutacji w naszej firmie składa się z czterech głównych etapów. Naszym celem jest zapewnienie, że wybieramy najlepszych kandydatów, którzy doskonale wpiszą się w nasz zespół. Pozwól, że krótko opiszę Ci każdy etap: 1. Aplikacja i pierwszy kontakt: Na początku procesu rekrutacyjnego zachęcamy Cię do złożenia aplikacji rekrutacyjnej. Ten etap stanowi moment, w którym nawiązujemy pierwszy kontakt z Tobą. 2. Rozmowa rekrutacyjna: Ten etap to rozmowa rekrutacyjna, podczas której przedstawiamy naszą firmę, omawiamy nasze projekty i działalność. Chcemy również dowiedzieć się więcej o Twoim dotychczasowym doświadczeniu zawodowym. To doskonała okazja, abyś przedstawił swoje kwalifikacje i umiejętności. Warto się także przygotować na pytania dotyczące Twoich kompetencji. 3. Rozmowa techniczna/zadanie: Kolejny etap koncentruje się na ocenie Twoich umiejętności technicznych. Może on obejmować praktyczne zadania lub rozmowę techniczną, podczas której oceniamy Twoje specyficzne kompetencje związane z naszą branżą. To również moment, w którym masz możliwość zadawania dodatkowych pytań lub omawiania kwestii, które wcześniej nie zostały poruszone. (Czasami 2 i 3 punkt są w odwrotnej kolejności) 4. Decyzja: Ostatni etap to proces podejmowania decyzji. Na tym etapie analizujemy wszystkie zebrane informacje z poprzednich etapów i podejmujemy decyzję, czy chcemy Cię zaprosić do naszego zespołu w Q_PERIOR Poland. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: https://poland-career.q-perior.com/ Pozdrawiamy Zespół Q_PERIOR

Jak jest z pakietem medycznym w Q-PERIOR sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Dziękujemy za zainteresowanie :) Pracownicy w ramach jednego z benefitów, mają możliwość dołączenia do pakietu medycznego Medicover. Jednym z pakietów medycznych, które mamy do zaproponowania, jest pakiet który umożliwia objęcie opieką medyczną osób z rodziny. W przypadku zainteresowania tym benefitem, szczegóły zawsze są przedstawiane w pierwszych dniach rozpoczęcia u nas pracy. Pozdrawiamy Zespół Q_PERIOR

były

Angielski jest ważny ale też niemiecki. Projekty są zagraniczne, głównie rynek DACH. Fajna perspektywa dla mid.

@były

Sprawdzają znajomość języków już na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy jest w całości po polsku? Firma rzuciła tu mailem odnośnie rekrutacji, ja jeszcze studiuje, ale myślisz ze byłaby możliwość pracy? Mieliście jakichś stażystów? Jak ci się pracowało, był jakiś konkretny powód, dlaczego jesteś byłym pracownikiem?:)

Spotkania rekrutacyjne są prowadzone w języku polskim (wyjątkiem jest sytuacja, kiedy kandydat posługuje się językiem angielskim). Nasi klienci głównie pochodzą z rynku DACH, dlatego podczas rozmów rekrutacyjnych sprawdzane są umiejętności języka angielskiego oraz niemieckiego (jeśli kandydat zna). Dotychczas co roku uruchamialiśmy program stażowy obejmujący .NET, Javę oraz technologie frontendowe (React/Angular). W związku z tym na naszej stronie internetowej publikowano ogłoszenia, a nasi przedstawiciele uczestniczyli w Targach Pracy na Politechnice Śląskiej oraz na Politechnice Opolskiej. Okres przyjmowania aplikacji przypadał zazwyczaj na miesiące od marca do maja. Zachęcamy do regularnego sprawdzania ofert na naszej stronie internetowej: https://poland-career.q-perior.com/ Jeśli obecnie nie ma aktywnych ogłoszeń dotyczących interesującej Cię pozycji, serdecznie zachęcamy do przesłania CV na adres: kariera@q-perior.com Pozdrawiamy Zespół Q_PERIOR

Aktualność
Płomyk

Czy w firmie Q_PERIOR możliwe jest pracowanie nad międzynarodowymi projektami w obszarze Java? Jak oceniacie atmosferę pracy w tej firmie? Jak wygląda współpraca z kierownikiem zespołu?

Joe
@Płomyk

Często są międzynarodowe projekty w javie. Jeśli chodzi o atmosferę i kontakt z leadami, managerami, czy innymi pracownikami to jest to rzadko spotykana hybryda pełnego profesjonalizmu i luzu.

Czarek
@Joe

O to super. Rozumiem, że przy takim międzynarodowym projekcie, wymagana jest znajomość języka angielskiego na wysokim poziomie? Ogólnie jeżeli chodzi o pracę, to jest 100% zdalna, czy do biura czasami trzeba zawitać?

@Czarek

Cześć Czarek, znajomość jeżyka angielskiego w międzynarodowych projektach w stopniu komunikatywnym jest wymagana. Forma pracy zależy od indywidualnych preferencji, natomiast zapraszamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji: kariera@q-perior.com Oni chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Pozdrawiamy Zespół Q_PERIOR

Moja współpraca z moim przełożonym jest bezpośrednia i oparta na fachowości. Oczywiście, od czasu do czasu pozwalamy sobie na żarty między sobą, ale można zauważyć, że firma przykłada dużą wagę do dobrej komunikacji i atmosfery wewnątrz zespołu.

Ciekawy

SAP Konsultant w Państwa firmie na jaką formę zatrudnienia może liczyć : B2B czy UoP ? Jak to u was wygląda w rzeczywistości ? Macie aktualnie zapotrzebowanie na projektach na SAPerów ?

@Ciekawy

Dziękujemy za zainteresowanie naszym działem SAP. Chociaż obecnie nie posiadamy ogłoszenia o wolnym miejscu pracy w tym dziale na naszej stronie internetowej, zawsze cieszymy się na otrzymywanie aplikacji od doświadczonych specjalistów. Jeśli Pan jest zainteresowany pracą w dziale SAP oraz ma pytania do formy umowy, zachęcamy do kontaktu i przesłania CV na adres kariera@q-perior.com Pozdrawiamy Zespół Q_PERIOR

Pawel

Firma o dużym potencjale, dbająca o rozwój pracownika i stawiająca przede wszystkim na jakość pracy. Dobra atmosfera w dziale SAP, z dużym wsparciem ze strony przełożonego, a także zespołu. Zapewniają liczne wyjazdy, integracje zespołów i starają się rozwijać skrzydła swoich pracowników.

Gaweł
@Pawel

Nie słyszałem i nie widziałem by w tym dziale ktoś komuś zaoferował szkolenie. A o atmosferze to by można książki pisać :(

Justyna
@Pawel

A czy poszukują teraz do działu SAP, na ich stronie widzę możliwość aplikacji, ale nie ma takowej oferty pracy, co trzeba wypełnić formularz. Mógłbyś mi powiedzieć jakie wymagania mają, co do pracy w tym dziale? Czy trzeba mieć jakieś doświadczenie? A jest szansa na pracę zdalną lub przynajmniej hybrydową? Te wyjazdy integracyjne, to jak często organizują?

Janusz
@Pawel

Nie znam coś takiego jak brak pomoc z strony przełożonego, tutaj faktycznie wsparcie jest duże. To ułatwiało mi pracę i kontakt z przełożonym.

@Justyna

Dziękujemy za zainteresowanie działem SAP w naszej firmie. Chociaż obecnie nie posiadamy ogłoszenia o wolnym miejscu pracy w tym dziale na naszej stronie internetowej, zawsze cieszymy się na otrzymywanie aplikacji od doświadczonych specjalistów. Jeśli Pani jest zainteresowana pracą w dziale SAP, zachęcamy do przesłania CV na adres kariera@q-perior.com. W odniesieniu do pracy zdalnej lub hybrydowej, nasza firma jest otwarta na elastyczne rozwiązania. W zależności od projektu i indywidualnych ustaleń, istnieje szansa na pracę zdalną lub przynajmniej częściowo zdalną (hybrydową). Chętnie dostosowujemy się do potrzeb naszych pracowników, tak aby stworzyć odpowiednie warunki pracy. Jeśli chodzi o wyjazdy integracyjne, organizujemy je regularnie, jednak częstotliwość może się różnić w zależności od projektu i harmonogramu. Mamy nadzieję, że powyższe informacje są dla Pani pomocne. Jeśli Pani ma dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu z nami. Pozdrawiamy Zespół Q_PERIOR

Buenos Dias

@Pracodawca: Czy można być zatrudnionym przez Polskę, a pracować na stanowisku dla którego oferta jest np w Niemczech?

@Buenos Dias

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Chętnie odpowiemy osobiście na wszystkie pytania dotyczące umowy, formy zatrudnienia, itd. Do tego celu można skorzystać z następującego adresu e-mail: kariera@q-perior.com Pozdrawiamy Zespół Q_PERIOR

Agnieszka

Szukają fullstack .NET deva do Gliwic. Nie podają widełek :3 Ktoś ujawni mi, na jakie można liczyć, cytuję: "wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności + atrakcyjne premie"?

Developer
@Agnieszka

Nigdy nie podają widełek. Niestety ale taka polityka... Przedstawisz swoje widełki to po rozmowie i tak zaproponują coś innego. Ogólnie to na rozmowie bardzo dużo obiecują...

Czy w Q-PERIOR sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Bez zmian. Nadal miejsce godne polecenia, z przyjemną atmosferą i dobrymi zarobkami.

Justyna

Jesli chodzi o kwestie zarobkowe to raczej każdy zarabia tu podobnie czy mimo tych samych stanowisk może być to zróżnicowane?

Developer

Ale ze słabymi projektami. Miały być a skończyło się na obietnicach.

Szczera odpowiedź

Firma bardzo fajna, dużo zmian, wszystkie pozytywne. Projekty różne, każdy znajdzie coś dla siebie. Działy zróżnicowane ale ludzie mega!! Wiadomo, każdy ma swoje zdanie ale to wolny kraj, nikt nikogo na siłe nie trzyma. Ja polecam!!

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w FIS-SST Sp. z o.o.?

Witam serdecznie, W FIS_SST oferujemy 3 typy umów: umowa o pracę, umowa zlecenie i kontrakt B2B. Pozdrawiam.

Rafał
@Q-PERIOR sp. z o.o.

Rodzaj umowy zależy od stanowiska czy pracownik sam wybiera sobie preferowaną umowę :p?

@Rafał

Dzień dobry, Rodzaj umowy nie zależy od stanowiska, pracownik może sam wybrać :) Pozdrawiam.

@Q-PERIOR sp. z o.o.

Czy w takim razie można się dowiedzieć, który rodzaj umowy najczęściej wybierają pracownicy?

@Marta

Witam serdecznie, W zależności od stanowiska, wykonywanej pracy i obowiązków nasi kandydaci/pracownicy mają swobodę wyboru co do rodzaju umowy. Pracownicy wybierają taki rodzaj umowy, jaki uważają za najbardziej korzystny dla siebie. Pozdrawiam

Co jaki czas w FIS-SST Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Witam, Udzielenie podwyżki pracownikowi uzależnione jest od indywidualnego rozwoju oraz zaangażowania pracownika dlatego trudno tutaj wskazać przedział czasowy (od -do) kiedy to pracownik może ubiegać się o zwiększenie kwoty wynagrodzenia. Pozdrawiam.

TK

W grudniu aplikowałam na stanowisko asystentki zarządu, bardzo szybko dostałam zaproszenie na rozmowę. Rozmowa była przeprowadzona w miłej i swobodnej atmosferze, bardzo mało merytorycznych pytań, nie było też weryfikacji j. angielskiego. Niestety mimo wielkich obietnic ze strony rekruterki nie dostałam jakiejkolwiek informacji zwrotnej. Najwidoczniej nie spełniłam oczekiwań, ok, ale trochę to słabe, bo rekruterka tak bardzo podkreślała, że zawsze dają feedback i uzasadniają decyzję. Szkoda, firma wydaje się być interesująca.

@TK

Witam serdecznie, Bardzo dziękujemy za opinię. Oczywiście zawsze przekazujemy feedback dotyczący procesu rekrutacji i dzwonimy do naszych kandydatów. Niestety nie mamy wpływu na sytuację, w której kandydat nie odbiera telefonu. Niemniej jednak raz jeszcze dziękujemy za zwrócenie uwagi na ten bardzo istotny szczegół w procesie rekrutacji. Pozdrawiamy serdecznie.

BP
@TK

Witam TK, Sama jestem niedawno po rozmowie, którą przeszłam pozytywnie. Wszystko przeprowadzone profesjonalnie i w bardzo przyjaznej atmosferze, człowiek nie czuje się jak na egzaminie. Konkretne pytania odnośnie doświadczenia, weryfikacja języka obcego. Stały kontakt ze strony rekrutacji od samego początku, telefoniczny jak i mailowy. Szczerze polecam!

Dorota
@TK

Brałam udział w procesie rekrutacyjnym i moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Rozmowa nietypowa w dobrym tego słowa znaczeniu - swobodna, sympatryczna, jednocześnie merytoryczna. Przeprowadzona w dwóch etapach, gdzie wszystko było bardzo klarownie przedstawione i omówione. Kontakt z działem HR mailowy oraz telefoniczny bardzo dobry, proces rekrutacyjny na wyjątkowo wysokim poziomie. Dziękuję za możliwość spotkania:)

Jestem stosunkowo nowym pracownikiem firmy po stażu. Generalnie jestem zadowolony. Cudowna atmosfera zwłaszcza z osobami które poznałem na stażu. Praca satysfakcjonuje, nowy ciekawy projekt, szef z którym da się normalnie porozmawiać. Firma otwarta na innowacje nie boi się wyjść z pudełka. Jest też spora możliwość rozwoju, dobrze płacą, wyjazdy integracyjne też bardzo fajne. Płatki i kawa z rana i od razu motywacja do pracy większa. Jeśli szukasz miejsca w którym poczujesz się jak w domu a nie jak w korpo to jest naprawdę nieźle.

Zostaw merytoryczną opinię o Q-PERIOR sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Q-PERIOR sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Q-PERIOR sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Q-PERIOR sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Q-PERIOR sp. z o.o.