Wavestone Poland Sp. z o.o

Opinie o Wavestone Poland Sp. z o.o

Jack.michal

Firma na plus. Fakt, może i krótko tu byłem ale moje odczucia są jak najbardziej pozytywne. Super atmosfera, pozytywni ludzie. Wiadomo w każdej firmie zdarzają się nieporozumienia ale zrobili na mnie dobre wrażenie.

Devek

Firma jak każda inna w branży IT. Projekty bywają i ciekawe i nudne, jak to w IT. Plusem jest międzynarodowe środowisko i wysokie zarobki, bo na to narzekać nie można. Minusem jest ogrom pracy ale też jest on wynagrodzony. Atmosfera jak w każdej firmie, są dni lepsze i gorsze. Ogólnie jest ok.. a jak nie, to zawsze można zmienić.. na rynku jest dużo pracy.

M

Największym plusem firmy FIS-SST są jej pracownicy i panującą w niej przyjazna, rodzinna atmosfera. Szefostwo idzie pracownikom na rękę i w miarę możliwości pozwala na pracę zdalną (nawet w pełnym wymiarze godzin) i elastyczne godziny pracy. Pracownicy mają możliwości uczestnictwa w kursach językowych (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański itd). Raz do roku cała firma jedzie na weekendową wycieczkę z licznymi atrakcjami, poza tym regularnie odbywają się różne wydarzenia, np. dzień pizzy, grill na tarasie itp. Firma zapewnia świeże owoce i ma nawet swoją sekcje biegaczy, którzy regularnie biorą udział w wielu zawodach. Jeśli chodzi o projekty, to tak jak w każdej firmie - można trafić lepiej albo gorzej, ale zdanie pracownika jest zawsze brane pod uwagę. Są to projekty prawie wyłącznie międzynarodowe, klientem są głównie niemieckie firmy, dlatego wymagana jest znajomość języka niemieckiego, a przynajmniej angielskiego.

Dev
@M

No to ciekawe kto z kierownictwa pisał tą opinię, bo że nie był to nikt z normalnych pracowników to pewne. Rodzinna atmosfera? Ja takiej rodziny zdecydowanie bym nie chciał:(usunięte przez administratora)..Projekty nudne , brak możliwości rozwoju, zdanie pracownika w ogóle się nie liczy, a ludzie z dnia na dzień mogą być przerzucani w projektach. Jedynym plusem są współpracownicy i względny spokój...Nie polecam ambitnym i tym którym zależy na dobrym wynagrodzeniu i szacunku

javadeveloper

Konkretna firma. Przebieg rekrutacji bez większych problemów - wszystko w jak najlepszym porządku. Lubię atmosferę w Fis-Sst Sp. z o.o. za: Porządek, punktualność

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Q-PERIOR sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Java Fullstack Developer.
wojtek

zakładanie spółki w Polsce, po czym wieszanie strony wyłącznie w języku niemieckim to jest szczyt arogancji i jak najgorzej świadczy o pracodawcy

FISSST
@wojtek

Panie Wojtku, na co dzień komunikujemy się w języku niemieckim z naszymi niemieckojęzycznymi klientami, stąd i strona w tym języku. Dziękujemy, że przedstawił nam Pan swój punkt widzenia. Rozważymy przetłumaczenie strony.

Sylwia

@wojtek, no tak, można to zinterpretować w ten sposób, ale również może być to zawoalowany sposób kierowania oferty tylko do osób z biegłą znajomością języka niemieckiego. Warto by przeczytać opinie zatrudnionych w Fis-Sst. Może taka wiadomość rzuciłaby nowe światło na takie rozwiązanie.

wojtek
@Sylwia

Sylwia, prawdopodobnie należy to zinterpretować na wiele sposobów jednocześnie

Ketonizator rozwiniesz mysl?

Sylwia

@Ketonizator, aplikujący na nowe stanowiska w firmie Fis-Sst chcieliby wiedzieć więcej na temat miejsca, w którym mają zamiar pracować. Dlatego też rozwiń swoją myśl dotyczącą Twojego wpisu. Co oznacza, że pracodawca sam nie wie czego chce? Więcej szczegółów na pewno się przyda. Dodatkowo napiszcie, co sądzicie na temat Fis-Sst. Jaka jest tam atmosfera? Przedstawcie też plusy i minusy jakie dostrzegacie w pracy w tej firmie. Czy polecilibyście startowanie w rekrutacji do Fis-Sst?

Ketonizator

Niepoważni. Sami nie wiedzą, czego chcą. Kontrakty za grosze. Omijać szerokim łukiem.

Miks

Wiesz ci @lulek ja Ci powiem, że najlepiej i najsensowniej jednak próbować robić samemu pewne rzeczy, np iść właśnie i zasięgnąc języka, a nie tak udawać, że wszystko wiesz, to trochę krótkowzroczne jest

azietek

Zapraszam serdecznie w takim razie do kontaktu (nick at fis-sst dot pl). Chętnie udzielę informacji o możliwościach rozwoju w naszej firmie.

admin

Macie wiedzę na temat firmy Fis-Sst Sp. z o.o. ? Jak wygląda praca, jak kształtuje się wynagrodzenie w firmie? Dodaj swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Wavestone Poland Sp. z o.o - Gliwice

• Jak się pracuje w Wavestone Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Wavestone Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wavestone Poland Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wavestone Poland Sp. z o.o