Wavestone Poland Sp. z o.o

Opinie o Wavestone Poland Sp. z o.o

Jestem stosunkowo nowym pracownikiem firmy po stażu. Generalnie jestem zadowolony. Cudowna atmosfera zwłaszcza z osobami które poznałem na stażu. Praca satysfakcjonuje, nowy ciekawy projekt, szef z którym da się normalnie porozmawiać. Firma otwarta na innowacje nie boi się wyjść z pudełka. Jest też spora możliwość rozwoju, dobrze płacą, wyjazdy integracyjne też bardzo fajne. Płatki i kawa z rana i od razu motywacja do pracy większa. Jeśli szukasz miejsca w którym poczujesz się jak w domu a nie jak w korpo to jest naprawdę nieźle.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w FIS-SST Sp. z o.o.?

Nasi pracownicy bardzo cenią sobie atmosferę panującą u nas w firmie. Jest określana jako przyjazna i koleżeńska. Oczywiście przekłada się ona także na efektywność: kto czuje się swobodnie w pracy, chętnie do niej przychodzi i bardziej angażuje się w swoje zadania.

Piter

Miałem dzisiaj rozmowę rekrutacyjną w firmie Fis-sst. Przesympatyczna Pani z HR i bardzo konkretny Project manager. Informacje przekazane w sposób jasny i konkretny a do tego w miłej atmosferze. Człowiek nie czuje się jak na egzaminie :) Nie wiem jak się u nich pracuje ale jeśli praca wygląda tak jak proces rekrutacyjny to polecam :)

Damian
@Piter

I co, dostałeś już odpowiedź zwrotną? Przyjęli cię? Jestem ciekaw ile się tu czeka na decyzję. :)

Waldek
@Damian

Chciałbym też uzyskać takie informacje ile się czeka.

Pracuje w FISie już kilka lat, jestem bardzo zadowolona z pracy, dlatego że mam duże szanse rozwoju. W pracy w fisie najważniejsze są wartości takie jak otwartość, kreatywność, komunikacja z pracodawcą i to bardzo widać. Każdy pracownik jest traktowany z szacunkiem, zwraca się uwagę na jego predyspozycje i wyciąga się z nich jak najwięcej. Więc jeśli szukacie firmy, w której wasze umiejętności zostaną docenione i będziecie mieli szanse na duży rozwój to myślę że tutaj się odnajdziecie.

Łucja
@pracownik

Jakie dokładnie możliwości stwarza pracodawca? Dla mnie ważne są różne kursy i dofinansowania, dlatego się zastanawiam, czy coś takiego jest w firmie.

@pracownik
@Łucja

Mamy dostęp do szerokiej gamy szkoleń, jak i dofinansowujemy kursy i szkolenia, którymi są zainteresowani nasi pracownicy. W przypadku zainteresowania danym szkoleniem bądź kursem należy taki fakt zgłosić swojemu przełożonemu, wtedy następuje decyzja o uczestnictwie i kosztach.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Q-PERIOR sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Java Fullstack Developer.

Pracuję w FISie od jakiegoś czasu. Trafiłem na fajny projekt i dobrego PMa. Odpowieda mi atomosfera, bo jest miło i przyjaźnie. Sam PM jak i inni pracownicy chętnie służą pomocą gdy zaistnieje potrzeba. Polecam :)

Tom

Rekrutacja przeprowadzona bardzo profesjonalnie i jednocześnie w przyjaznej atmosferze. Po kontakcie telefonicznym zostałem zaproszony na pierwszy etap rekrutacji z osobą z działu HR oraz z menadżerem działu Microsoft. Było konkretnie i profesjonalnie. Polecam spróbować.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w FIS-SST Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Student

Tak, zatrudniają, firma nie ma z tym problemu, wszystko oczywiście zależy od Twoich umiejętności na dane stanowisko.

Dorota
@Student

Ooo to super! :) A jak wygląda w takim przypadku kwestia grafiku pracy? Czy studenci mogą pogodzić pracę w firmie ze swoimi obowiązkami na uczelni - jakie są wymagania co do dyspozycyjności?

@Dorota

W firmie posiadamy elastyczne godziny pracy, dzięki czemu można studiować nawet w trybie dziennym :)

Dorota
@Wavestone Poland Sp. z o.o

To jeszcze dopytam - czym studenci mogą się zajmować w FIS-SST i jakie stanowisko zajmować? Jaki mają zakres obowiązków? I na jakie zasady zatrudnienia mogą liczyć? Jaka umowa, stawka? :)

Jak jest z pakietem medycznym w FIS-SST Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Witam, oczywiście firma oferuje pakiet medyczny, w którym rodzina również może być dołączona.

Wojtek

Jak duże są wynagrodzenia po roku pracy?

Martyna

@kp a ile było etapow ?

Zza_progu

Cześć Niedawno uczestniczyłam w rekrutacji do FIS-SST. Chyba najlepsza rekrutacja w jakiej brałam udział do tej pory, chociaż pracy nie dostałam. Startowałam na analityka biznesowego. Od początku prowadzona profesjonalnie, zarówno ze strony rekrutera jak i managera. 3 etapy - wstepna rozmowa z HR, rozmowa z managerem, zadanie do wykonania dot. Obszaru na który aplikowałam. Do zadania trzeba było przysiąść w jeden wieczór, ale nie było przesadnie skomplikowane czy niejasne. Rozmowa ogólnie o doświadczeniu, o tym czym się kierujemy w pracy. Na koniec pierwszy raz dostalam szczery feedback od rekrutera i konkret dlaczego wzieli inną osobę. Pozostaje mi życzyć sobie, żeby kolejne rekrutacje tez tak wyglądały :)

ruelovtnediserp

W FIS-SST odbywałem staż, po czym zostałem na jakiś czas jako Junior Java. Na firmę nie mogę narzekać pod żadnym względem - bardzo duszo wyniesionej wiedzy, miła i luźna atmosfera, starsi koledzy zawsze pomocni, kawy, herbat i owoców pod dostatkiem, regularnie odbywające się kursy językowe oraz projekty wewnętrzne skrojone pod nowych pracowników. Wyjątkowo przyjemna dla studentów jest też możliwość dostosowania godzin pracy do swoich potrzeb, jeśli sytuacja tego wymaga nikt też nie robi problemów o Home Office. Stanowiska wyposażone w nowiutki sprzęt z dobrą specyfikacją - mocny laptop oraz spory regulowany monitor. Na pewno plusem jest także dział HR - ewidentnie widać, jak Panie wkładają serce, aby atmosfera była jak najlepsza - wulkany pomysłów! Ze swojej perspektywy mogę serdecznie polecić :)

KP

Aplikowałem na stanowisko Junior Project Manager w listopadzie tego roku. Proces rekrutacyjny trwał stosunkowo długo (prawie miesiąc), ale prowadzony był rzetelnie i w bardzo miłej atmosferze. Pytania rekrutacyjne były rzeczowe i dało się poznać, że firma dokładnie wie jakich cech oczekuje od idealnego kandydata. Z powodów niezależnych ode mnie nie dostałem możliwości podjęcia współpracy, ale z chęcią znowu spróbuję. Zainteresowanym również polecam :)

HansKloss

Firma amatorów, chca zeby pracowac za miske ryzu.(usunięte przez administratora) Uważajcie bo to niemiecki (usunięte przez administratora) pelen zlych ludzi.

@HansKloss

Rozumiem, że nie odpowiada Ci pensja w FIS-SST. A oprócz pensji podstawowej dostajecie jakieś premie? Jeśli tak, to powiedz jeszcze, na jakiej zasadzie są przyznawane. Dzięki.

Eichamnn
@Wiktoria

Tak, jestescie firma, ktora wykorzystuje ludzi. (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Bojkowska.

Jak ze studentami w FIS-SST Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Witaj, mamy wielu studentów, którzy pracują razem z nami. Dzięki elastycznemu podejściu oni sami decydują w jakie dni i w jakich godzinach chcą pracować - dzięki temu godzą pracę razem z nauką. Oferujemy również 6-tygodniowy staż w technologii Java i Microsoft, który organizowany jest raz do roku (latem). Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu! Pozdrawiamy

Ivona

Chciałabym w kilku słowach wypowiedzieć się na temat rekrutacji. Ogłoszenie o pracę czytelne, zrozumiałe, jasno opisane obowiązki. Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną bardzo profesjonalne, podobało mi się podejście do mojej osoby. Natomiast sama rozmowa kwalifikacyjna przerosła moje oczekiwania.Zero stresu, bardzo przyjemna atmosfera, Panie Ola i Monika prowadziły rozmowę w sposób tak przyjazny, zrozumiały i przede wszystkim bardzo profesjonalny, że mogę śmiało powiedzieć "to była najlepsza rozmowa kwalifikacyjna" którą odbyłam. Nakręciły mnie do działania, za co jestem ogromnie wdzięczna - jako optymistka stwierdzam, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Bardzo duży pozytyw :)

Wiktoria

Na stronie firmy znalazłam informację o możliwości stażu, czy ktoś z pracujących podpowie jak taki staż wygląda i czy potem jest szansa na zatrudnienie?

devjunior
@Wiktoria

Staż jest bardzo ciekawy, można się bardzo dużo nauczyć, bardzo spora część osób które wykazują odpowiednie umiejętności zostaje zatrudniona na stałe :) Ogólnie polecam :)

@devjunior

@devjunior O, to super. A jakie warunki zatrudnienia po takim stażu można otrzymać od FIS-SST Sp. z o.o.? Zostaje się zatrudnionym na czas nieokreślony czy próbny? Będę Ci wdzięczna za odpowiedź.

devjunior
@Wiktoria

Z tego co wiem to w zależności od tego czy jesteś studentem, bo jeśli tak to dostajesz umowę zlecenie jeżeli nie to umowę o pracę na 3 miesiące, rok i potem bezterminowo.

@devjunior

Dzięki wielkie za odpowiedź. Muszę przyznać, że FIS-SST proponuje stażystom dogodne warunki współpracy. A czy już po przejściu na umowę o pracę, firma oferuje jakiś konkretny pakiet socjalny?

Maniek

Firma dobra na start dla studentów, projekty są prowadzone w różnych technologiach, zajęcia językowe odbywają się regularnie, atmosfera wśród pracowników na plus. Doświadczeni specjaliście IT nie mają tam czego szukać, zarobki bardzo przeciętne, ciężko o jakąś sensowną podwyżkę nawet po 2 latach pracy. Nacisk na język niemiecki to już fanaberia prezesa, w świecie IT angielski jest jak najbardziej wystarczający. Firma zaliczyła kilka projektów naprawdę nieudanych i zaoranych. Ludzie często są przestawiani tu jak mebel, bez pytania o zgodę czy opinie. Prezes wraz z naczelnym handlowcem obmyślają plan gdzie, jak i na kim najlepiej zarobić. Podsumowując lepiej rozejrzeć się za poważniejszą firmą IT, a takich w Gliwicach jest już kilka. Pozdrawiam!

gość
@Maniek

Każda firma ma +/-tak już jest. Zmień pracę człowieku! Mnie się tam podobało i polecam.

Mikołaj
@gość

Jak długo pracowałeś w firmie Fis-Sst? Mógłbyś napisać, dlaczego postanowiłeś zmienić miejsce pracy? Było to związane z Twoją chęcią dalszego rozwoju, czy może inne czynniki na to wpłynęły? Nie gniewaj się, że zadałem to pytanie, ale zastanawia mnie, jak to wygląda.

gość
@gość

Ponad 6 lat. Należę do ludzi co co określony okres czasu zmieniają prace by znaleźć nowe wyzwania :)

Zuza

Powiedzcie czy firma rekrutuje i czy trudno dostać się do pracy?

Pawi

Bardzo ciekawa firma. Ludzie którzy tutaj pracują, tworzą przyjemną atmosferę, przez co aż chce się przychodzić do pracy. Firma posiada wiele projektów, przez co można bardzo szybko rozwijać swoje kompetencje. Projekty są międzynarodowe co pozytywnie wpływa na umiejętności językowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Wavestone Poland Sp. z o.o - Gliwice

• Jak się pracuje w Wavestone Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Wavestone Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wavestone Poland Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wavestone Poland Sp. z o.o