Opinie o Michna Sp. z o.o. Sp. K. w Pelplin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Michna Sp. z o.o. Sp. K.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Michna Sp. z o.o. Sp. K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michna Sp. z o.o. Sp. K. w Pelplin

gw

A ja jestem zadowolony wiec nie siej fermentu myu

fh

a jak tam w Osterzele na mięsie dalej jebiecie po dwadzieścia godzin dziennie,ku chwale michnom fast fodom.

PracownikBe

Skąd Ty sie urwałeś? jednym słowem nie znasz jednak przepisów panujących w Belgii ani chyba ogólnych. U Michny odprowadzają za nas składki w Polsce dlatego Nam sie nie należy. To jest tylko dla tych co płaca tam zus czyli raczej tylko belgijskie firmy.

PracaBe

Ale zakład michna to nie jest agencja wiec czemu piszesz o wakacyjnym i urlopowym?

myu2111
@PracaBe

Nie wiem co to za twór ta cała Michna, ale pracując w Belgii, należą się wakacyjne i urloppwe...

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
myu2111

Witam. Przyjechalem, zobaczylem warunki mieszkaniowe i ucieklem.(totalna rudera) Praca miala byc w Moen w zakladzie miesnym. Stos dokumentow otrzymalem w ostatnich dniach przed wyjazdem, wiekszosc dzien przed wyjazdem ;/ Oferta dotyczyla obslugi wozka widlowego, na miejscu okazalo sie, ze tak, ale tylko w zastepstwie na czas urlopu glownego wozkowego,pozniej wypad na produkcje. Kilkakrotnie informowalem w Polsce, ze nie interesuje mnie praca na produkcji, widocznie dla pani Agaty, byl to malo istotny szczegol. O wakacyjnym i urlopowym mozna zapomniec, wszystko kasuje agencja. Do tego 1000E za miesiac pracy? Kpina w bialy dzien. Sprawa zostanie zgloszona do odpowiednich instytucji. Mam nadzieje, ze wpis ten uchroni chociaz jedna osobe przed wyjazdem przez ta " firme".

Tom

Witam. Otrzymałem ofertę pracy w Belgii od firmy PIA Michna na stanowisku mechanika maszyn. Czytając komentarze na tej stronie jestem zażenowany. Jeśli jest jakaś osoba aktualnie pracująca w Belgii i zatrudniona przez w/w firmę t proszę o kontakt na maila lub komentarz e-mail: t-szaj@o2.pl Pozdrawiam.

Krzysztof Potrykys

W firmach, ktore nalezą do rodziny jest zatrudnionych w sumie ponad 200 osob. W tej grupie jest sporo ludzi, ktorzy pracuja po 5-7 lat. Dziwne, skoro firma ta tak bardzo według opini anonimowych pieniaczy oszukuje pracownikow. Denerwuja mnie opinie o zwolnieniach bez podstaw itd. Pracownicy sa kręgosłupem firmy, bez nich nie ma interesu, ale ten interes musi byc obustronny. Jesli dany pracownik nie pracuje należycie, oszukuje ze zwolnieniami lekarskimi, zapomina ze weekend kończy sie w niedziele, a nie w poniedziałek, aby trzeźwym stawiać sie w pracy, szanować sprzęt powierzony do pracy itd., to wybaczcie. Kazdy popełnia błędy, pracownicy w Belgii jak i "biurowi". Moze lepiej podpisać sie pod zarzutami i podjąć dyskusje zamiast szkalowac imie firmy bez konkretnych argumentów? Pozdrawiam, zacznijmy rozmawiac. Pracownik biura.

polac

Nie polecam. Polska firma najmująca jeleni. Belgą taniej jest zatrudnić polaczka niż kupić maszynę, zapierdziel ponad siły, donosiciele(czyt. polacy chcący na łatwiesze stanowisko), 1000 E za porzucenie pracy i kary za uszkodzenie czegokolwiek, oszustwa przy nadgodzinach. Pozytywne komentarze pisze tylko właściciel.

emigrant

Michna nie posiada zadnego zakladu, ludzie gdzie Wasz rozum ??? Przeciez to jest zwykla agencja pracy, ktora zarabia ok.7 Euro za kazda, Wasza, przepracowana godzine !!! Klamia i oszukuja aby zwerbowac jak najwiecej roboli. Ostatnio przyslali klienta z Polski, zapewniajac go, ze wszystko co mu bedzie potrzebne,znajdzie pod wskazanym adresem a do pracy ma zaledwie 2km...Prawda jest taka, ze teraz musi kupic wszystko od poscieli, widelca na rowerze konczac bo do pracy ma ponad 6km. Czy tak ciezko jest powidziec komus prawde ? Dlaczego celowo wprowadzacie niewinnych ludzi w blad i narazacie ich na niepotrzebne wydatki? Ktos wyzej napisal: banda idiotow, oszustow i klamcow. Ja sie tez pod tym tekstem podpisuje!!!

malgorzta

ja bylam zatrudniona przez agencje tymczasowa food ta firma oszukuje ludzi i robi przekrenty zwalnia ludzi bez podstaw ludzie na grupch inwalidzkich ciężko pracują nadgodziny ktorych nie wolno pracować boja się isc do lekarza firma ma swojego donosiciela który jak donosi kalamie sam falsz

szokoloko

Nie aplikujcie na ofertę pracy w Belgii przy ściąganiu fileta drobiowego!!! Totalna porażka.Dwa razy wyrzucano z tego zakładu polaków którzy pracowali po 15-godz.Nadgodziny płatne po mniej jak zwykła godz.Totalny przymus do nadgodzin za które nie chcą płacić. Poza tym i tak nieliczni wytrzymują.

Afrodyta

1000 euraskow jest cos takiego - dla osob, ktore porzuca robote. To działa w obie strony, bo firma belgijska ma prawo nałożyć karę za brak pracownika na miejscu pracy na Michne. Rozne sytuacje przytrafiają sie ludziom i kazdy jest człowiekiem. Wystarczy porozmawiac i zawsze mozna znaleźć wspólne wyjście z takiej sytuacji, wiec z tego co wiem, taka "kara" stosowana jest baaaardzo rzadko.

zagraniczniak

nigdy mi nie podsuwali czystej kartki do podpisania;ludzie potrafia duzo dodac i wymyslac

zagraniczniak

sluchajcie ludziska,robilam przez michne za granica i uwierzcie -zadnych 1000eurasow nie bedziecie musieli placic za pozucenie pracy,to blef;a jesli chodzi o nadgodziny to juz osobny temat;;;;;

op
@zagraniczniak

Blef to po co to dają do podpisania co.tak sobie,żeby ludzi nastraszyć.Kiedyś jeszcze dawali pustą kartke do podpisania tak słyszałem podobno to była forma jakiegoś weksla.

fromparistoberlin

NIE WYJEZDAJCIE DO PRACY DO BELGII PRZEZ MICHNE-FOOD!! NIE DAJCIE SIE NABRAC NA OBIETNICE SWIETNEJ PRACY. Z KONCEM SIERPNIA ZREZYGNOWALAM Z INNEJ PRACY W BELGII (GDZIE PRACOWALAM PONAD ROK) I Z MIESZKANIA, BO DALAM SIE NABRAC NA OBIETNICE PRACY BIUROWEJ I MIESZKANIA W MUSCRON. ZOSTALAM BEZ PRACY I BEZ MIESZKANIA. BANDA IDIOTOW W TEJ MICHNIE.

kl
@fromparistoberlin

Też tam byłem i nie polecam .umowa 38,5 h tygodniowo,a musiałem zap...ać 18 godzin dziennie dla jakiejś belgijskiej zdziry która nie chciała płacić nadgodzin.Najgorsze jest to że te polaczki dobrze wiedzą w co ładują ludzi ale nic nie mówią bo potrzebują jeleni do roboty więc wpierdalają cie na mine.I jeszcze dają ci papiery do podpisania ze jak zrezygnujesz czy porzucisz prace to będziesz musiał płacić 1000 euro.Jak macie tam jakiś godnych zaufania znajomych którzy mogą wam polecić prace do której macie jechać to próbujcie ,a jak jedziecie tam i nie macie prawie żadnych informacji tylko tyle co wam w biurze powiedzieli to się dobrze zastanówcie.Bo możecie sie mocno rozczarować i ponieść więcej kosztów jak zarobić.

kl
@fromparistoberlin

xx

co tam nowego ludziska?

tomek

lepiej nie jedz Prawo pracy w Belgii ZATRUDNIENIE W BELGII 1 maja 2009 r. Belgia zniosła restrykcje na rynku pracy dla Polaków oraz obywateli pozostałych krajów, które wstąpiły do Unii Europejskiej w 2004 r. Oznacza to, że mogą oni podejmować pracę na terenie Belgii bez obowiązku ubiegania się o pozwolenie. Tym samym przestają obowiązywać listy zawodów deficytowych. Swobodny dostęp do rynku pracy i zniesienie zezwoleń na pracę nie zwalniają obywateli UE, w tym Polski, z obowiązku meldunkowego. RODZAJE UMÓW O PRACĘ Umowy zawierane w formie pisemnej są pewną regułą przyjętą w Belgii, jednak dopuszczalne są także umowy zwierane w formie ustnej. Niektóre umowy muszą być zawarte na piśmie, na przykład: umowy ze studentami, umowy na czas określony, umowy na część etatu, umowy na wykonanie określonego zadania, umowy na zastępstwo, wszelkie umowy tymczasowe – włącznie z umowami zatrudnienia czasowego oraz umowy o pracę w domu. Warunki dla okresu próbnego oraz klauzule antykonkurencyjne są ważne wyłącznie, jeżeli zawarte są w formie pisemnej. W interesie osoby podejmującej zatrudnienie jest to, aby umowa zawarta została w formie pisemnej. Można wyróżnić następujące rodzaje umów: umowa na czas nieokreślony, umowa na czas określony; umowy o pracę w niepełnym wymiarze godzin: umowy na pracę w mniejszym wymiarze niż 38 godzin tygodniowo, ilość przepracowanych godzin może mieć wpływ na prawo do świadczeń z tytułu bezrobocia umowa na czas wykonania określonego zadania , gdzie wykonywana praca jest precyzyjnie zdefiniowana (np. praca aktora filmowego), umowa na zastępstwo praca na zasadach „wolnego strzelca” przyjmuje zazwyczaj charakter umowy samozatrudnienia lub, jeżeli tak nie jest, umowy na czas określony lub umowy na wykonanie określonego zlecenia; umowa zatrudnienia tymczasowego (interim): pracodawcą jest agencja pracy czasowej; umowa o pracę tymczasową może być zawierana: na czas nieobecności zatrudnionego na stałe pracownika, w wyniku nagłego wzrostu ilości pracy lub powstania zaległości oraz realizacji zadań nie z zakresu prowadzonej działalności – prace zlecone wynikające z nieprzewidzianej potrzeby ( np. organizacja targów, wystaw, konferencji, przyjęć) agencja musi podpisać umowę na każdy okres zatrudnienia; umowa o pracę w domu jest normalną umową, musi mieć formę pisemną i być sporządzona na zasadach indywidualnych; umowa na praktyki zawodowe: dla osób młodych w wieku pomiędzy 16 a 18 rokiem życia, które przechodzą szkolenie w firmie i uczęszczają do szkoły przez jeden lub dwa dni w tygodniu, okres próbny trwa od 1 do 3 miesięcy. Przed rozpoczęciem pracy należy podpisać pisemną umowę; kursy „podwójne” („sandwich” courses), dla osób młodych w wieku pomiędzy 18 a 25 rokiem życia bez wyższego wykształcenia – jest to standardowa umowa o pracę, z obowiązkiem szkolenia; Indywidualne Szkolenie Zawodowe (ISZ) to szkolenie przy pracy dla osób bezrobotnych uprawnionych do świadczeń, które przechodzą szkolenie praktyczne. Połączenie zasiłku dla bezrobotnych z premią od służb zatrudnienia daje w sumie normalną pensję. Jest to środek polityki zatrudnienia. Pracownicy ISZ, którzy nie otrzymują zasiłku dla bezrobotnych, otrzymują dodatkowe świadczenie. Różne środki polityki zatrudnienia mają zazwyczaj postać umów o pracę z subsydiami dla pracodawcy. Informacje temat obowiązujących w tym zakresie przepisów dostępne są: w języku francuskim na stronie internetowej: www.emploi.belgique.be w języku flamandzkim na stronie: www.werk.belgie.be W Belgii rozróżnia się tzw. white collar workers, czyli pracowników wykonujących pracę umysłową oraz blue collar workers – pracowników wykonujących pracę fizyczną. Zgodnie z belgijskim ustawodawstwem umowy muszą być zawierane: w języku flamandzkim jeśli firma ma siedzibę w flamandzkojęzycznej części Belgii w języku francuskim jeśli firma ma siedzibę we francuskojęzycznej części Belgii w języku niemieckim jeśli firma ma siedzibę w niemieckojęzycznej części Belgii Firma usytuowana w Regionie Stołecznym Brukseli ma obowiązek przekazania francuskojęzycznym obywatelom umowy w języku francuskim, a flamandzkojęzycznym w języku flamandzkim. CZAS PRACY Belgijskie ustawodawstwo nakłada podwójne ograniczenie godzin pracy. Czas pracy nie może przekroczyć 8 godzin dziennie oraz 38 godzin tygodniowo. Różne poprawki do przepisów skutkują tym, że w rzeczywistości limity wynoszą 9 godzin dziennie i 40 godzin tygodniowo. Dzień wolny w niedzielę jest obowiązkowy. System i godziny pracy są określone w regulami

......
@tomek

do Ani,pojechałaś do tej pracy?napisz jak tam jest?bo słyszałem wiele złego na temat tej firmy ponoć zalegają z wypłacaniem pieniędzy a z ludzmi robią co chcą

ania

czy jedzie ktos w sobote z leszna do willebroek trans busem poznam osoby poniewarz nigdy tam niebylam

xxx

do ani;piatke na miesiac zarobisz,plus 7euro za kazda nadgodzine;praca dla wytrwalych psychicznie i fizycznie,aby utrzymac sie w tej pracy musisz przede wszystkim miec pojecie o doczyszczaniu filetow;

ania

mam jechac do WILLEBROEK 2830

Zostaw merytoryczną opinię o Michna Sp. z o.o. Sp. K. - Pelplin

• Jak się pracuje w Michna Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Michna Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michna Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Michna Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Michna Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Michna Sp. z o.o. Sp. K.

Michna Sp. z o.o. Sp. K.