Opinie o Michna Sp. z o.o. Sp. K. w Pelplin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Michna Sp. z o.o. Sp. K.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Michna Sp. z o.o. Sp. K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michna Sp. z o.o. Sp. K. w Pelplin

Czy pracodawca Michna Sp. z o.o. Sp. K. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Żebrak

Motywuje do zapierdalania coaz mniej ludzi bo się zwalniają . A ci co zostają muszą (usunięte przez administratora) za 3 osoby za te grosze co płaci ŻENADA TEN SZAJS BO TO NIE ZAKŁAD JEST.

Renata
@Żebrak

No ale nie obraź się ale czy nie jest tak ze do pracy chodzi się właśnie po to żeby.. pracować?? :))

Kacperski

Witam i przestrzegam !!! praca Belgia - pracownik kierowca kat c - pracownik zieleni do firmy a.b.o.k . Ściągnęli 2 pracowników z polski , już w 1 dzień mi powiedzieli na jakich warunkach mieli podjąć pracę ,, praca marzenie" kierowca dostał najgorszą ciężarówkę-wywrotkę ( stała jako złom), brak hamulców , oświetlenia , instalacja elektryczna prowizorka bo w firmie a.b.o.k usuwa się awarie tylko przed przeglądem i to tak prowizorycznie bo to firma żydowska , sam już jeżdżę z pękniętą szybą 5 miesiąc nawet będąc na umowie bezpośrednio z tą firmą , już mi się znudziło o tym informować szefostwo , w naszym towarzystwie wielokrotnie informowali michałka co się dzieje i prosili o interwencję w tej sprawie ale firmie michna chodzi tylko o załatwienie beduina który będzie robił dla nich kasę i nic więcej i tu się pomylili , panowie zawinęli się do polski po 2 dniach . Reguła tej firmy jest taka jak już przyjedziesz to zostaniesz i na wszystko się zgodzisz . Pozdrawiam wszystkich i omijajcie ich szerokim łukiem

Szukam

Witam planuję wyjechać z tą agencje do Belgii na pakowaniu wędlin itp potrzebuje opinie na temat tej pracy wynagrodzenia zakwaterowania itp

Cześć, czy ktoś opowie mi więcej o tej firmie? Planuje pracę w tym zakładzie, czy warto tam pracować? Jak wygląda to zarobkowo i jakie są tam relacje do Polaków??? Dziękuję:)

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

xxx

Z jego charakterem pewnie sobie lipy narobił i musieli go przenieść ale gdzie, tego nie wiem

xxx

wcale nie zaginął. człowieczek z małym ego powrócił do wyżej opisanego zakładu.szyderstwo to jego drugie imię

Irek

Maszyna za 400000 do łopatki no derektor zabłsnoł i wyjebana Heehee ciekawe kto to kupił i według mnie Ta osoba sama by zapierniczała na to by odrobić Ten koszt ...puści was w kapciach ale niema czym sie przejmować hehehe

Żuk

Jak umiesz (usunięte przez administratora) za Groszę to jesteś przyjęty

Bardzo proszę o pilny kontakt. Pozdrawiam.

Kogucik23

Widzę, że ktoś odważył się poruszyć kwestie tego ''człowieka'', po prostu brak mi słów na tak psychiczną osobe :)

Karma

To prawda... Bardzo ciężki typ człowieka. Ja się boję tego mężczyzny, dlatego piszę anonimowo... Modlę się aby nadszedł dzień, gdy przyjdę do pracy a go już tam nie będzie. Ciagle tylko cwaniackie teksty i rozmowy o narkotykach... ile można

Karma

To prawda... Boje się osobiście tego człowieka. Marze ze nadjedzie dzień, gdy wejdę do pracy a go nie będzie... Ciagle tylko cwaniackie teksty albo gadanie o narkotykach. Pisze anonimowo bo się go obawiam...

@Karma

Bardzo proszę o kontakt , anonimowe zażalenia niestety nie pozwalają na skuteczne działanie .

WróbelTasmański
@Michał

Jak tu nie zgłaszać anonimowo skoro ten człowiek jest wiecznie naćpany,wynosi mięso i grozi po pracy...

KUKU

Zgadzam się w 100%, chce również zauważyć, że ci którzy z nim razem przyjechali do pracy już nie pracują, jedna osoba rozumiem, może przypadek, ale mowa tu o 3 osobach

Dawid27
@KUKU

Czy mowa tu o tym chłopaku z łysiną i brodą bo coś kojarzę nazwisko, ostatnio do mojej dziewczyny wypisywał niemoralne propozycje na facebooku.

Dawid27
@Dawid27

Oczywiście mielismy z goscia pompe, ale widać, ze z nim cos nie tak :D

Paulinka19
@Dawid27

Do Mnie też pisał i składał Mi takie propozycje, że głowa mała :) Gdy poszłam wyjaśnić to z Nim w cztery oczy to wykręcał się, że to nie On, a dobrze, wiem, że On bo Mi jego kolega mówił. Zresztą czego można się spodziewać od goscia który tylko o narkotykach i imprezach gada...

Moszaja

Dobra cicho bo chłopa wsypiecie, niech wynosi jego przypal a przynajmniej mamy obiad za free :) haha

Tolka

Tak znam go! Wysyłał mi (usunięte przez administratora) zdjecia nawet na telefon

Panie Andzreju proszę się przypatszyć pracy naszych kobiet i płacy ile pracują za to wynagrodzenie one jak słysze wtchodzą ostatnie prawie z zakładu pracy i co nas boli 10-12 godzinnny czas pracy czyli niewiem czy pan umie czytać pełen etat to 8 godzin jest czy 10 ???? Poruszymy to.... my nie będzięmy litośni . Wypłaty kantują jakieś 350 za premie kturej nie dostają i jeszcze i premie za to że uczęszczasz do zakładu pracy . Szok ten zakład niech weznie się tak jak chciał ukraińców . Mondawinów . Uchodzćców i (usunięte przez administratora) wie kogo i niech pokarzą jak się pracuję w grupie zobaczymy na odzew

kanar

witam czy ktos eos wie na temat pracy w belgii kierowca i pomocnik ?

@kanar

Proszę o kontakt Michal +32 474 16 06 95

Thomitomas

Witam ,interesuje mnie praca w belgi czy ma ktoś numer do koordynatora?

Michal
@Thomitomas

+32 474 16 06 95

Pracujaca

Praca jak praca , ludzie tam to najgorsze scie... ,lizanie (usunięte przez administratora) na potęgę, po prostu fałszywi Polacy co to mysla że są lepsi od innych . Michna śmiech na sali. Nigdy nie wróciłabym tam za żadne pieniądze. Ludzie szanujcie się , są o wiele lepsze oferty pracy .

Kuropatwa96
@Pracujaca

Dokładnie!

Pani Zuzanno, opinia którą Pani powiela jest tylko i wyłącznie indywidualną, osoby które pracują po stronie ( zone 48) o tym Pani wspomina są również nowe, wykształcone i naprawdę pomocne, zupełnie nie rozumiem negatywnego odczucia. Często opinie o podobnej energii trafiają po nieudanej próbie... Muszę przekazać informację o tym co Pani napisała i jestem pewien że będzie przykro fajnym ludziom że nazywa ich Pani zwierzętami. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Patrycja
@Michał

Panie Michale, takie nazewnictwo to typowe w pańskich ustach odnośnie pracowników firmy Michna. Grozenie, obrażanie, to jest pana sposób na traktowanie ludzi

Michal
@Patrycja

Pani Patrycjo , skoro dotknęły Panią moje słowa proszę o konkretną sytuację ? Często ludzie używają agresywnego języka i zachowań nie zwracając uwagi na konsekwencje, gdy dojdzie do zwolnienia przypominają sobie o tym że tracą pracę... Proszę pisać mniej anonimowo nie przypominam sobie żebyśmy w ostatnim roku współpracowali z Panią o imieniu Patrycja. Pozdrawiam .

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Michna Sp. z o.o. Sp. K.?

Ktos

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Nie polecam. Bylam na okresie probnym za ktory jak sam dyrektor powiedzial ze mi zaplaci a nie dostalam ani grosza... porazka. Nie polecam. Traktuja ludzi jak smieci .same wyzwiska nic poza tym i do tego (usunięte przez administratora)

@Ktos

Witam, Nie zdarzyło się jeszcze, żeby ktoś w spółkach Michna nie miał zapłacone za przepracowany, bądź poświęcony czas. U kogo Pani była po zapłatę? Ile czasu Pani pracowała na okresie próbnym? Oczywiście zapraszam Panią po wynagrodzenie zgodnie z ustaleniami. Pozdrawiam

Pracownik 10 lat

Ciekawi mnie jeden punkt z regulaminu Tzn załącznik o dodatkach : 6. dodatek za pracę świadczoną w niedziele i święta (art.28 §3)........... 5,00 zł/h Nie widziałem w regulaminie ze tyczy to Tylko pracownikow umysłowych, tylko ogólnie a nigdy nie widziałem u siebie ani u nikogoTakiego dodatki

MICH

Pracuje w Belgi poznad rok w firmie Michna. Zarobki są w porządku lepsze niż w innych państwach UE. Nie ma co wieżyc w bajki że wystarczy przyjechać i leżeć a wypłata wpływa. Koordynator dba o ludzi, a mieszkania są na dobrym poziomie. Polecam pracę w tej firmie gdyż wszystkie świadczenia są uczciwie rozliczane.

Kuku

Pracuje za pośrednictwem tej firmy w Belgii już ponad rok. Jestem zadowolony, ponieważ informacje których udzielono mi przed wyjazdem były adekwatne do stanu rzeczy na miejscu. Jeżeli chodzi o samą prace to wiadomo, że za granicą nie jest wcale tak lekko, ale bez problemu można się dorobić. Sam start jest również bardzo dobry, ponieważ przyjeżdżając od razu mamy dach nad głową i zapewnione miejsce pracy.

Kandydatka

Witam, zastanawiam się nad wysłaniem CV na stanowisko administracyjno/biurowe do zakładu w Pelplinie. Po zapoznaniu się z tyloma nieprzychylnymi opiniami mam bardzo dużo wątpliwości, choc większość tych nie negatywnych dotyczy pracy w Belgii. Z drugiej strony , znam obecny rynek pracy i wiem jak młodzi ludzie są teraz roszczeniowi. Od razu po szkole , bez doświadczenia a chcieliby zarabiać co najmniej tyle co kierownik. Czy znajdzie się tutaj ktoś kto podzieli się obiektywną opinią o pracy w tym zakładzie? Jakie plusy i minusy , jaka atmosfera?

Jaki jest wkład kierownictwa Michna Sp. z o.o. Sp. K. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Takatam

Żaden. Sami stwarzają mocno negatywną atmosferę wśród pracowników.

Takatam

Praca za granicą w tej firmie to porażka. (usunięte przez administratora) Nadgodziny w ich mniemaniu to nie nadgodziny - wypłacają za nie jak sobie chcą. (usunięte przez administratora) Pensja? Śmiechu warta. Szczerze odradzam. 3/4 negatywnych komentarzy tutaj to prawda. Szukajcie innej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Michna Sp. z o.o. Sp. K. - Pelplin

• Jak się pracuje w Michna Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Michna Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michna Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Michna Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Michna Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Michna Sp. z o.o. Sp. K.

Michna Sp. z o.o. Sp. K.