Opinie o Michna Sp. z o.o. Sp. K. w Pelplin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Michna Sp. z o.o. Sp. K.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Michna Sp. z o.o. Sp. K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michna Sp. z o.o. Sp. K. w Pelplin

paddy

też mam ofertę od tej firmy, wygląda zachęcająco, tylko martwią mnie te artykuły, o co chodzi z nimi?

DO NOWA EMAIL DOTARŁ???

nowa

do poll wysłałam ci email

poll

DO NOWA TO EMAIL krzysztofszemraj@wp.pl STOWARZYSZENIE BEZPRAWIU I KORUPCJI STOP prześlij mi tam swój email a ja prześle CI artykuły z gazet kóry wyszły na temat tej firmy. czekam. pozdrawiam.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
nowa

do poll. mozesz napisac o co chodzi z tą gazetą bo ja chce jechac do pracy tam a naprawde nie wiem jak tam jest.

poll

ZWRACAM SIĘ DO OSÓB KTÓRE SĄ POKRZYWDZONE PRZEZ TĘ FIRMĘ ABY ZGŁASZAŁY SIĘ DO GAZET W TCZEWIE I STAROGARDZIE ORAZ DO STOWARZYSZENIA BEZPRAWIU I KORUPCJI STOP W STAROGARDZIE GDAŃSKIM

poll

ZWRACAM SIĘ DO OSÓB KTÓRE SĄ POKRZYWDZONE PRZEZ TĘ FIRMĘ ABY ZGŁASZAŁY SIĘ GO GAZET W TCZEWIE I STAROGARDZIE ORAZ DO STOWARZYSZENIA BEZPRAWIU I KORUPCJI STOP W STAROGARDZIE GDAŃSKIM

bl

hey mam jechać do tokera moze ktos napisac jak się tam pracuje

nowa

mam pytanie do osób które wiedzą jak pracuje się w tokerze. jak traktują polaków w pracy

nowa

może ktoś napisac jak pracuje się w tokerze? z góry dziękuje

nowa

mi dzwonili ze mam jechać za tydzień sama jestem ciekawa jak sie tam pracuje prosze coś napisać z góry dziękuje

cipolini

Cześć Artur to ty jedziesz Merolem w ten weekend do Tekera, Czy Jack?

nowy

ja jade do Tekera.a ty to kto?byłeś/aś już tam?

nowa

kto jedzie z wielkopolski teraz w wekkend do tokera. proszę o odp

pracuś

piszcie sobie co chcecie,ja wiem jedno-Michna zawsze wypłaca pensje na czas,umowe o prace dostajesz od ręki,za nadgodziny zawsze wypłaca,wszelkie dokumenty obrachunki jeśli żądasz to otrzymasz bez problemu.na wszelkie pytania zawsze otrzymasz wyczerpującą odpowiedz z biura w Pelplinie.pracowałam dla nich w Belgii i POLECAM.Wiem z doświadczenia i uwieżcie mi,że jest wielu oszustów na rynku pracy którzy werbują ludzi do pracy za granicę (są to Polskie firmy)i robią ludzi na miejscu pracy w balona,nie dostajesz umów,żadnego ubezpieczenia,od czasu do czasu żuci ci na odczepnego pare euraczów!Mówie to z własego doświadczenia!Więc nie narzekajcie na Michne!To,że płaci za te nadgodziny jak płaci,a wiemy jak płaci-to sami się na to godzimy,jak sie nie podoba to się nie gódz i nie pracuj!!

KRET

nic dziwnego że tylko dwie osoby walczą o swoje bo ludzie są śmieszni pyskują na pracodawce alejak mają się wypowiedzieć to trzęsą portkami mogłambym napisać liste tych cykorów ale po co niech sie płaszczą jeśli chodzi o gazetę doskonale jest zapoznana ze sprawą kontaktował się z pracodawcą ale to on osobiście nie potrafi się wypowiedziec w tej sprawie tylko wyrecza się adwokatem

poll

SKORO JEST TAK DOBRZE W TEJ FIRMIE TO DLACZEGO JEST WYROK ZA NADGODZINY W TEJ FIRMIE? DLACZEGO TE PIENIĄDZE SĄ OD FIRMY WYEGZEKWOWANE? NAPRAWDĘ GODNA POLECENIA...

poll

WIDZĘ ŻE ZA DUŻO PRAWDY NAPISAŁEM TO OD RAZU JEST MOJA WYPOWIEDZ USUNIĘTA???

poll

DO PRACOWNIK; CZYTAŁEŚ DOKŁADNIE TEN ARTYKUŁ O PROKURATURZE? JEŚLI NIE TO PRZECZYTAJ GO JESZCZE RAZ I JESCZE RAZ AŻ ZROZUMIESZ O CO CHODZI! (usunięte przez administratora)

ciekawe skoro jest tak źle, to czemu tylko dwie osoby są opisywane w tych gazetach ? W tej gazecie prokuratura pisze ze nie znalazla nic zlego, wiec moze wina lezy po stronie ludzi, którzy nie wiedzą co podpisują i nie mają pojęęcia o stronie prawnej, a potem latają po gazetach, prawnikach i nie wiadomo gdzie. ponad 200 ludzi pracuje w Belgi i jakos tylko dwie osoby są skrzywdzone? Skoro są jakie złe praktyki stosowane w tej firmie to by wszyscy lecieli nie tylko do gazety ale i TV. Ciekawe ile z tych osób wyszło dawno na prostą w życiu. Ciekawi mnie czy gazeta udała się do masarni michnów czy tylko czeka az byle kto zglosi sie do gazety w tczewie lub starogardzie. moze niech sami sprawdza albo niech najlepiej wysla jakiegos redaktora , ciecia który zarabia 1300 na reke, tu do belgi po informacje czy jest tak zle. Nikt na siłe tutaj do Belgi nie jedzie. ten kto podpadł, zachlał, słabo robił bo myslal ze jest mistrzu, chciał se chorobowe wziasc zamiast wolnego i pojechał do polski po to, zamiast tutaj w belgi isc do lekarza(jestesmy w Uni) i w mieszkaniu w belgi sie wyleczyc. czemu gazeta nie opisze sytuacji jak pracownik na chorobowym ma w domu w lozku siedziec.a on sobie lata po miescie? juz jest podstawa do zwolnienia. wiec o co chodzi??

Zostaw merytoryczną opinię o Michna Sp. z o.o. Sp. K. - Pelplin

• Jak się pracuje w Michna Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Michna Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michna Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Michna Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Michna Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Michna Sp. z o.o. Sp. K.

Michna Sp. z o.o. Sp. K.