Opinie o Michna Sp. z o.o. Sp. K. w Pelplin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Michna Sp. z o.o. Sp. K.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Michna Sp. z o.o. Sp. K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michna Sp. z o.o. Sp. K. w Pelplin

tomek

co wy to praca dla tych co lubja byc oszukani nadgodziny sa platne po 7 euro (usunięte przez administratora),warunki mieszkalne sa straszne wiec ja niewiem co tam robia polacy

xxx

do ani;okresl dokladnie gdzie masz jechac ,to jest wazne,podaj miejscowosc lub firme

ania

mam jechac do belgi na filetowanie czy ktos powi mi czy warto ijak tam jest

tomek

Wjecie jakie oni wały kręcą warunki masakra chyba ktoś wszalaszie mieszkales

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

cf

uwierz że można poradzić.Gdyby ci ludzie z tej firmy co wysyłają do pracy, udzielali by rzetelnej informacji na temat pracy oferowanej tam to wielu by pewnie nie wyjechało tam pracować.

QWERTY

TEN TEKER TO NIE TAKI ZLY JAK OPISUJECIE.WARUNKI MIESZKALNE NIE SA ZLE...WIADOMO-LUKSUSOW NIE MA ALE MIESZKANIE NAWET OK. PRACOWALAM KILKA DNI NA TAMTEJ FIRMIE I GDYBY NIE MOJA SYTUACJA RODZINNA TO DALEJ BYM TAM ZOSTALA. PRACY JEST DUZO, ALE NARZEKAJA CI, KTORZY PRZYJECHALI SIE OBIJAC. JA NIE NARZEKALAM. WIADOMO, JAK JEST DUZE ZAMOWIENIE TO TRZEBA ZOSTAC DLUZEJ, ALE KTO JEDZIE DO BELGII ZAROBIC TEN SIE Z TEGO CIESZY, ZE MOZE ZAROBIC WIECEJ. MICHNA Z TEGO CO WIEM ZAWSZE WYPLACA NA CZAS A I W RAZIE POTRZEBY JEST KONTAKT Z KOORDYNATOREM I BIUREM W POLSCE. KTO NIE PIJE I JEST PRACOWITY TO MA TAM DOBRZE. MAM ZNAJOMYCH PRACUJACYCH NA INNYCH FIRMACH PRZEZ MICHNE I TEZ NIE NARZEKAJA. ZA JAKIS CZAS CHETNIE WROCE TAM DO PRACY JESLI BEDA MIELI ZAPOTRZEBOWANIE. jak macie pytania to piszcie : alkalina1975@gmail.com

alicjaxx

do midas calibra zajmuje się obróbką filetów z kurczaka ale ta firma przechodzi kryzys coraz mniej ludzi godzin tej drugiej firmy szczerze nie polecam u tekera też filety dużo godzin ale tylko dla wytrzymałych

midas

Czy pracował ktoś lub pracuje dla Michny na rusztowaniach? jeśli tak to gdzie i jaka to jest praca? Do alicjixx pytanie : firma calibra z jakiej jest branży i skad i ta druga interserw co to za jedna?Pozdrawiam.

poll

ZWRACAM SIĘ DO OSÓB KTÓRE SĄ POKRZYWDZONE PRZEZ TĘ FIRMĘ ABY ZGŁASZAŁY SIĘ DO GAZET W TCZEWIE I STAROGARDZIE ORAZ DO STOWARZYSZENIA BEZPRAWIU I KORUPCJI STOP W STAROGARDZIE GDAŃSKIM

alicjaxx

do wojti calibra jeszcze istnieje tylko nie ma naboru od michn.. tylko interser.... ale pracownicy tej drugiej firmy coś nie bardzo zadowoleni coś z umowami nie tak od michn... zawsze masz umowe i kasa na czas nie ma tak zeby nie mogło być lepiej ale jest dobrze.

zzz

pieniadze zawsze na czas

alicja

nie wolno uogólniać nie w każdym zakładzie jest tak samo wszystko zależy od podpisanego kontraktu u teker... płacą nadgodziny ale w pracy musisz dać z siebie wszystko kto sie nie wyrabia wylatuje trzeba szczerze ocenić swoje możliwości nie liczyć"może się uda".Do Midas strach jest zawsze przed czymś nowym ale napewno nie bój się współpracy z Michn...znam ludzi którzy są z nim od samego początku działalności w Belgii czasem trafi się jakiś PIENIACZ co narzeka ale gdzie ich nie ma

wojti
@alicja

Cześć byłem w Belgii za pośrednictwem Michny 7lat temu pracowałem na zakładzie chyba się nazywał Kalibra nie wiem jak to się pisze czy ten zakład jeszcze istnieje ?i czy praca jest po12 godzin? Jak coś wiesz to proszę o info dzięki

midas

Michna zaczyna nabory pracowników w nowej branży tj. monterów rusztowań do pracy w belgi. Czy ktoś już tam pracuje,gdzie jest praca,jaka płaca,jakie warunki itd. Czy warto zacząć pracę u Michny bo strach trochę po czytaniu poprzednich listów.

kl

tak są takie miejsca tam, że możesz pracować po 16 godz. dziennie a ci belgijscy wykorzystywacze będą cie okłamywać że zapłacą ci pieniądze a potem kombinują żeby tobie nie płacić tylko oddają ci dni wolne za nadgodziny i nic nie zarobisz,albo nadgodziny ci przepadną a oni na tym korzystają bo Polacy na wszystko się zgodzą żeby mieć pracę.

alicja

grześ pisałam o pracy u [usunięte przez moderatora] gdybyś nie zauważył .Nie każdy nadaje się do pracy przy taśmie to ona jednak nadaje tempo rozwinę"praca dla wytrzymałych"- zwłaszcza młodzi nastawiają się na prace 8 godz i fajrant troszkę starsi chcą więcej mają rodziny dzieci więc im więcej godz tym więcej euro" wytrzymałość" oznacza tempo i napewno nie 8 godz pracy

alicja

co do pracy u [usunięte przez moderatora] bardzo ciężko,to praca tylko dla wytrzymałych

gość

2014.04.14

Do zainteresowanych.Pani [usunięte przez moderatora] jest nadal pracownikiem zakladow miesnych michna do ktorych nie zamiesza wracac jesli byla widziana w zakladzie to tylko po to zeby doprowadzic swoje sprawy z pracodawca do konca.Ja nie zamieszam trzasc tylkiem jak ci madrale gderaja za plecami,a nie maja odwagi otworzyc gemby w swoich sprawach o moje finanse nie mosza sie martwic. jesli chodzi o artykoly to bede je pisac nikt mi nie zabroni tylko szkoda ze redakcja nie pisze ich w calosci tresc ich w kaszdej chwili moge skonfrontowac z pracodawca jest w nich tylko prawda

DO REDAKCJI czyli do GOSC,POLL.

Poll. Czy mamy Cie znalezc pod redakcja i zalatwic sprawe tak ze nie bedziesz juz 100 razy to samo pisac i rozsylac gdzie sie da te wiadomosci ? I 100 razy to samo pisac w gazetach ? Uwazaj co piszesz bo sie spotkamy. Przekaz to wszystkim w swojej redakcji. DAJECIE LUDZIOM DO CZYTANIA JAKIES SYTUACJE DWOCH LUDZI KTORZY SAMI SOBIE NASRALI W GNIAZDO. PANI EWKA SZWOCHA TAK NARZEKALA A DZIS WRACA DO FIRMY PRAWIE CO DZIEN JAKBY NIGDY NIC. ZATEM ???? Czyzby wraca koza do woza gdy zabraklo pracy u Michnow i pieniazkow na zycie ? REDAKCJO a szczegolnie kobiety siedzace za biurkiem. Pomyslcie nastepnym razem co piszecie. Swiat jest maly.

gosc

DO PADDY powyżej masz email. Prześlij tam swój email a ja prześle Ci artykuły.

Zostaw merytoryczną opinię o Michna Sp. z o.o. Sp. K. - Pelplin

• Jak się pracuje w Michna Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Michna Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michna Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Michna Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Michna Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Michna Sp. z o.o. Sp. K.

Michna Sp. z o.o. Sp. K.