inwentury.pl

Opinie o inwentury.pl

Aktualność
Witajcie!
Dziękujemy za Waszą obecność na naszym profilu!
Jako zespół pragniemy zapewnić, że jest to miejsce otwarte na fajną wymianę myśli oraz rzetelne dyskusje. Czytamy wszystkie treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki, ulepszając naszą działalność.
Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji.
Prosimy o to, aby publikowane treści były merytoryczne, zgodne z prawdą i kulturalne. Wszelkie wpisy naruszające zasady społeczności, zawierające obraźliwe treści lub szerzące dezinformację, mogą zostać usunięte.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i konstruktywny udział w dyskusji, jesteśmy tu dla Was :)
We wszystkich niepokojących kwestiach możecie kontaktować się również z nami bezpośrednio pod adresem e-mail biuro@inwentury.pl

@Mała Mi

Dzień dobry, nasze numery faktycznie często bywają zajęte ze względu na często prowadzone rozmowy telefoniczne :) zachęcamy do pozostawiania w takiej sytuacji wiadomości sms z prośbą o kontakt, z pewnością to zrobimy. Na wiadomości email odpowiadamy najpóźniej do końca dnia w którym wpłynęła do nas wiadomość. Zapraszam do kontaktu z Szymonem pod nr 789214740, pozostaje do dyspozycji :)

Świetna obsługa, bardzo pomocni i mili konsultanci. Elastyczny grafik, wypłacalni!

Dziękujemy! Do zobaczenia na projektach :)

Po kilku przebytych inwentaryzacja mogę śmiało polecić firmę. Czas pracy liczony od pierwszego zeskanowanego produktu do ostatniego. Stawka godzinowa wysoka (plus dla studentów). Wiadomo nie jest to najlżejsza praca, ale jako tymczasowa jest okej, można sobie dużo dorobić. Warto zapisywać się na listy rezerwowe, bo często zwalniają się miejsca. Kierownictwo kontroluje czy prawidłowo skanowane są towary, ale to dobrze, bo dlaczego ktoś kto dobrze robi swoją robotę ma być traktowany tak samo, jak osoby, które liczą na odwalsię i nie przykładają się do powierzonej pracy. Ogólnie polecam.

Serdecznie dziękujemy za podzielenie się opinią :)

Audytor
@Mari

Zanim dostanie się wypłate, najpierw trzeba zatwierdzić "rachunek" który pojawia się w zakładce umowy. Potem po zatwierdzeniu jest wysyłany przelew. Ja chodzę na inwentaryzację od 7 miesięcy i nigdy nie miałam problemu z wynagrodzeniem.

Porażka. Odwołują zlecenia w dniu pracy a jeśli ktoś nie przyjdzie z powodu choroby to jest kara.Człowiek sobie ustawi cały dzień a tu nagle o 13 dostaje SMS że został odwołany. Kpina jakaś. Nikomu nie polecam.

pm Nowy wpis
@.

atmosfera jest ok pomimo pani martynki za 3 grosze za co ona bierze pieniadze

Patrycja Nowy wpis

Polecam firmę inwentury.pl nie odwołują na ostatnią chwilę czy w ten sam dzień jak niektóre firmy potrafią to robić. Dużo zleceń wyjazdowych,do koordynatorów czy ogólnej pracy również brak zastrzeżeń.

To co się dzieje na tych inwentaryzacjach to jest jakiś nieśmieszny żart. Na inwentaryzacje chodziłam od lutego 2023 (chciałam sobie dorobić jako studentka) I się zdążyłam sporo naoglądać przez ten czas. Zacznijmy od inwentaryzacji na magazynie. Ciężkie rzeczy dźwigają zazwyczaj kobiety, ponieważ mężczyzn jest bardzo mało. Brak jakichkolwiek drabin - pracuje się na skrzynkach po piwie. Wszystko pozamykane w kartony, owinięte folią, brak zapewnienia jakiego kolwiek nożyka, nożyczek bądź scyzoryka. Po wielugodzinnej pracy na magazynie palce są porozwalane, czasem nacięte (trzeba otwierać kartony). Informacja o zaopatrzeniu się w tego typu przyrządy nie jest nigdzie podana (co skutkuje tym, że jak ktoś idzie pierwszy raz to nie wie czego ma się spodziewać). Po drugie nadają kary finansowe, a sami odwołują inwentaryzacje, bądź przenoszą na listę rezerwową tego samego dnia lub dzień przed. Przytrafiło mi się to wielokrotnie. Każdy sobie organizuje czas pod inwentaryzację po to, aby przyjść i zarobić, bo wypisać się już nie można. Po trzecie wielokrotnie byłam światkiem wyrzucenia kogoś z inwentaryzacji z uwagi na zbyt powolne liczenie. Niejednokrotnie były to osoby, które przyszły pierwszy raz, dopiero się uczyły,a zostały wyrzucone, bo za wolno liczyli. Potrafią wyrzucić osobę, która przyjechała komunikacją miejską podczas naprawdę srogiej zimy (w nocy autobusy we Wrocławiu jeździły 1 na godzinę, a od godziny 4 juz cześciej). Potrafili wyrzucić samą dziewczynę w środku nocy (w dosyc niebezpiecznej okolicy). Także ludzie traktowani są jak śmiecie. Niejednokrotnie słyszałam komendy z jednej strony licz szybciej, a z drugiej licz dokładniej. Przerwy przez część kierowników nie są respektowane lub są po 6 godzinach, kiedy powinny być po 4. Na jednej inwentaryzacji, na której byłam Pan po ponad 6 godzinach pracy zapytał się Pani kierowniczki kiedy przerwa. Ta mu odpowiedziała, że to od niej zależy czy wogóle będzie. Ostatnio kiedy przyjechałam na inwentaryzację Pani spytała grupy, czy ktoś nie chce tu być,bo biuro jej przysłało za dużo osób. Oczywiście każdy chciał zostać, chociaż aby zwróciły się koszta dojazdu. Była to inwentaryzacja kiosku, więc liczyłam gazety. Dwa razy sprawdzałam wszystko dokładnie (czy wbiłam każdą gazetę do systemu) I przeliczyłam towar. Weszłam na stronę dzień po inwentaryzacji i patrzę, że moje konto zostało zablokowane. Byłam bardzo zdziwiona, ponieważ nie otrzymałam w tej sprawie żadnej wiadomości mailowej ani telefonicznej bądź SMS. Pani kierownik podczas inwentaryzacji, także nie zwróciła mi żadnej uwagi, ponadto sprawdzała policzone przeze mnie strefy i wszystko się zgadzało. Napisałam w tej sprawie do działu obsługi klienta i czekam na odpowiedź. Jeśli odblokują moje konto to bardzo mocno ograniczę współpracę z tą firmą. Uważam, że całą sprawą (działalnością firmy) powinien zająć się program ,,Uwaga" bądź ,,Sprawa dla reportera", ponieważ warunki traktowania przez nich pracowników nie są ludzkie.

Xyz

To samo mnie spotkało. Wszystko było ok i kilkanaście inwentaryzacji wszystko ok a tu nie wiem skąd blokada. Po napisaniu maila informacja że były wielokrotnie błędy co wiem doskonale, że nie było więc nie wiem o co chodzi. Byłam zawsze ostrożna i uważałam żeby nie było błędów a tu niespodzianka

@Xyz

a co dalej z tym? Otrzymałaś tę informację i podjęłaś może dalszy temat? zastanawiam się czy można prosić wprost o wskazanie gdzie te wspomniane błędy mogą w zasadzie występować? czy można ich prosić o uszczegółowienie i wyjaśnienie?

alex
@Xyz

w tych śmiesznych okularach dziecinnych jest bardzo nie profesjonalna porażka

@Xyz

atmosfera fajna pomimo martyny w bialych dziecinnych okularach która nie pomaga szydzi z innych

el
@pracownik

martyna zasluguje na miano czarnej owcy na Inwentaryzacjach jest bezczelna

wujek Nowy wpis
@el

w końcu ktoś napisał prawdę o tej osobce sztucznej

Firma tragiczna, beznadziejna, omijać. Pensja to oczywiście minimalna, to traktują Cię jak śmiecia. Przekładania godziny inwentaryzacji w dniu, w którym ma się odbyć albo odwoływanie 3-4 h przed to norma. Nawet jeśli nie napiszą aby nie przychodzić to jak przyjdziesz na miejsce to mogą Cię nie przyjąć, bo stwierdzą, że za dużo osób i oni nie mają skanerów czy nie mogą, bo coś tam. Kara za nie pojawienie się wynosi 220zł, ale jak oni Ci w ostatniej chwili odwołają to możesz ich jedynie pocałowąć w (usunięte przez administratora) Odradzam, są lepsze firmy, które ogarniają inwentaryzację

B

Witam, odwolano mi inwentaryzacje godzine przed i zostala nalozona na mnie kara, wystarczy napisac do nich i mi ja anuluja, czy musze sie klocic?

Paulak Nowy wpis
@B

Skoro odwołali to za co kara?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Inventory Solutions Polska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
J

Byłam na jednej inwentaryzacji i tyle mi wystarczy. Kierowniczki miały takie podejście jakby były tam za karę, dawały wrażenie jakby miały każdego dosyć. Podchodzenie do pracowników z pytaniem "mogę skaner na chwilę?" tylko wybijało z rytmu, a równie dobrze mogły sprawdzić wszystko w systemie. BHP - nędzna prezentacja na ich stronie, napisana tak jakby nikt nie zrobił jej korekty, a potem jak przychodzi co do czego to dają ci skrzynkę po piwie i lecisz po wyższych półkach. Umowa tak dziwnie sformułowana, że nie da się zrozumieć co kiedy zostanie zrobione, a sama wypłata - owszem, na czas, ale jak liczycie na te 23.50 o którym piszą to niestety muszę rozczarować - za nieco ponad 4 godziny pracy powinnam dostać około 100 złotych, dostałam niecałe 81. Dodam, że podatki mnie nie obowiązują, bo 26 lat jeszcze nie mam. Nie polecam.

@J

A jesteś osobą uczącą się? bo jak, nie to wtedy jesteś zwykłym zusowcem i potrącają składki. I wtedy 23,50 zł/h jest liczone brutto.

@J

Atmosfera sprzyja aby przychodzić więcej, trafiają się czarne owce jak martyna ale to wyjątek

Najgorsza firma z jaką pracowałem nie dość że kontakt zerowy to jeszcze po inwentaryzacji trzeba było stać 30m w Zimnie i czekać zza kierowcą ....

Dzień dobry! Bardzo prosimy o zgłoszenie nam bezpośrednio na e-mail biuro@inwentury.pl informacji odnośnie miejsca pracy. Staramy się minimalizować wszelkie niedogodności, które stają na Państwa drodze. Dzięki przekazanym szczegółom będziemy w stanie poprawić jakość naszych usług tak, aby to kierowca w danej lokalizacji czekał na Państwa. Jeśli dodzwonienie się do nas nie jest możliwe, prosimy o zostawienie sms z prośbą o kontakt, z pewnością oddzwonimy. Na wiadomości e-mail odpisujemy na bieżąco każdego dnia. Pozdrawiamy!

Sfrustrowany

Dlaczego 2 dni przed projektem zostałem przeniesiony na rezerwową listę gdy osoba która zapisała się zaraz po mnie, nie została wyproszona z projektu. Bezczelność

@Sfrustrowany

Dzień dobry! W sytuacjach, które nie są dla Państwa jasne prosimy o bezpośredni, niezwłoczny kontakt z nami. Przyczyn takiego ruchu mogło być kilka, być może Kierownik potrzebował na danym projekcie osób doświadczonych. Mamy nadzieję, że kolejnym razem uda się wziąć udział w wybranym projekcie bez żadnych przeszkód :)

Oliwier

Zlecenia wyjazdowe to dramat. Byliśmy w kilka osób na miejscu zbiórki punktualnie, a okazało się kierowca odjechał z ludźmi 15 minut przed czasem. Nigdy się już na to nie zapiszę. Szkoda czasu i nerwów

@Oliwier

Dzień dobry Oliwier, bardzo prosimy, skontaktuj się z nami bezpośrednio na adres biuro@inwentury.pl, niezwłocznie zajmiemy się opisywaną sprawą.

wrw

Firma technologicznie jest cofnięta w stosunku do konkurencji. Wszystkie konkurencje się rozwijają, a ona stoi w miejscu. Skanery te same od lat. Wymagają liczenia szybkiego, ale jak liczyć na takich skanerach, gdzie nie da się dodawać? Najgorsza rzecz to kara finansowa za nie przyjście. Rozumiem, żeby ktoś się zapisał i nie przyszedł, ale dawać karę finansową i to w większej wysokości niż by się zarobiło na inwentaryzacji osobie, która była w tym momencie w szpitalu?

@wrw

Dzień dobry WRW, kary za niestawienie się na zleceniu nie są nakładane w przypadku przedstawienia zaświadczenia lekarskiego :) Zakładaliśmy, że jak na firmę z 2 letnim stażem, mamy dość dobre tempo rozwoju, jednocześnie pragniemy zapewnić, że każdego dnia pracujemy nad zmianami i ulepszeniami dla Państwa.

Audytor :D

Nie wiem czego oczekujecie od inwentaryzacji, czyli tak naprawde pracy dodatkowej. Super rozwiązaniem jest zapisywanie sie przez strone, nie trzeba nigdzie dzwonic i sie denerwować. Praca jest lekka, kasa zawsze na czas, polecam, żeby sobie dorobic do domowego budżetu!

@Audytor :D

Przybijamy wirtualną piątkę!

inwentaryzacje

Hej, czytając opinie na tej stronie można się rzeczywiście przerazić, ale pracując dorywczo od prawie roku nie przydarzyło mi nic złego, co musiałabym tutaj opisywać. Mega sprawnie przeprowadzane liczenie, sporo inwentaryzacji ale i pomocne biuro (czasem nie odbiorą, ale wystarczy napisać sms i oddzwaniają). Wystarczy się z nimi skontaktować, a sami znajdują zastępstwo albo ogarniają zmiany godzin. Co do kar, to zdarzyło mi się nie przyjść na zlecenie, ale zadzwoniłam i zaproponowali, że jeśli będę dalej chodzić na zlecenia to mi karę anulują i anulowali. Ogólnie bardzo na plus

@inwentaryzacje

Dziękujemy za budującą informację zwrotną! :)

Przemo

Bardzo polecam, wynagrodzenie na czas. Skorzystam jeszcze raz z propozycji zleceń. Pozdrawiam.

Ola N

Polecam! Wynagrodzenie na czas, przyjemna praca, można sobie fajnie dorobić.

Dziękujemy! Do zobaczenia na projektach :)

niedoszły pracownik

Dodam jeszcze że jest 5 numerów kontaktowych a do żadnego nie można się dodzwonić. W końcu ktoś łaskawie zostawił mi wiadomość "proszę pisać SMS".

@niedoszły pracownik

Jeśli nie możemy w danej chwili odebrać połączenia od Państwa (a związane może być to wyłącznie z sytuacją, kiedy prowadzimy inną rozmowę telefoniczną) zachęcamy do pozostawienia wiadomości sms z prośbą o kontakt. Na każdą taką wiadomość odpowiadamy telefonem zwrotnym :)

niedoszły pracownik

Byłam zapisana na co najmniej 5 inwentaryzacji, w każdej albo usunieto mnie z listy albo zostałam przepisana na listę rezerwową. Powinien być jakiś limit czasu dla pracodawcy aby usuwać z listy bo dosłownie teraz miałam mieć inwentaryzację za 2h, już miałam wszystko gotowe i dostałam przed chwilą wiadomość że jednak jestem usunięta z listy (byłam na liście chyba z tydzień). Nie wiem czy zleceniodawca sobie po prostu wybiera kto z aplikantów mu najbardziej pasuje ale nigdzie jeszcze się nie spotkałam z czymś takim. W dodatku na wypłatę trzeba czekać do końca miesiąca, nie wiadomo kiedy skończy się prace (powinny byc chociaż jakieś ogólne ramy czasowe, jest tylko godzina początku pracy). Tak samo nie ma stawek godzinowych na ogłoszeniach, na stronie piszą ogólnie że 27-28zl/h. Ogólnie moim zdaniem szkoda nerwów lepiej pojsc na tikrow gdzie pieniądze za od razu i nie kombinują pozdrawiam

@niedoszły pracownik

Dzień dobry, istnieje możliwość wystąpienia sytuacji niezależnych od nas w których mogliśmy przenieść Panią na listę rezerwową (nie usuwamy z list). Od 01.05. wprowadzamy zmiany w funkcjonowaniu naszego systemu, ilość sytuacji w których będzie dochodziło do przenoszenia na listy rezerwowe zostanie zminimalizowana :) Ilość godzin pracy- w szkoleniu ABC, które przechodzicie Państwo podczas rejestracji na naszej stronie, informujemy jaki jest zakres godzin pracy na konkretnych projektach; inwentaryzacja magazynu 6-12 godzin, inwentaryzacja sklepu 3-10 godz. Każdy projekt posiada również informację o obowiązującej stawce godzinowej oraz ewentualnych bonusach doliczanych do danego zlecenia. Pozdrawiamy serdecznie :)

Zuźka

Hejka, dopiero niedawno trafiłam na stronę firmową. Mam już wstępne doświadczenie w inwentaryzacjach. Napisane jest wprost, że stawka godzinowa wyniesie od 27,70 zł do 28,70 zł w zależności od wybranego projektu. czy w tym zakresie będą możliwe jakiekolwiek podwyżki czy raczej do końca roku tak już zostanie?

@Zuźka

Zapraszamy do śledzenia naszych projektów na bieżąco :)

Serdecznie dziękujemy za podzielenie się opinią :)

DR

Uważajcie na tą firmę. Poza chamstwem i pomiataniem pracownikami potrafią także uchylać się od wypłacenia należnych pieniędzy. Po tygodniach oczekiwań i złamaniu własnych terminów, wymyślają jakieś dodatkowe nigdzie wcześniej nie zawarte warunki w celu wypłacenia środków. Typowe cwaniaczki naginające wszelkie zasady i upodlający normalnych ludzi. Życzę upadku.

Sylwia
@DR

Ale masz w końcu swoje zaległe pieniądze czy nie? I co masz konkretniej na myśli z tym rzekomym pomiataniem? Nadmiar obowiązków jakiś był czy co?

Doe
@Sylwia

Potwierdzam. Mi tez brakuje słów aby opisać jak zle traktują koordynatorzy pracowników. To trzeba po prostu przeżyć. Tam pracują tylko osoby, które desperacko potrzebują dodatkowego zarobku, albo studenci, którzy potrzebują bardzo elastycznego grafiku. Na każdej inwentaryzacji okazuje, się że 1/3 liczących pojawiła się w firmie po raz pierwszy, bo każdy szanujący się już więcej tam nie przyjdzie. Ja wróciłem po kilku latach zobaczyć, czy coś się zmieniło i jest jeszcze gorzej.

Katarzyna
@Doe

czyli co się jeszcze po takim czasie z Twojej perspektywy pogorszyło? teraz to ciekawa jestem w takim razie jak to mają od środka zarządzane, że jednak na plus mieliby z tym wychodzić, skoro dalej działają? Wiadomo ile obecnie osób firma zatrudnia bezpośrednio u siebie, jest ich więcej niż kiedyś?

Michal
@Doe

A o jakim mówisz województwie ?

@Michal

Dzień dobry Panie Michale, posiadamy ogromną bazę stale współpracujących z nami osób. Bardzo chętnie natomiast uzyskamy od Pana szczegółowe informacje odnośnie pracy danych koordynatorów, aby móc je zweryfikować i odpowiednio zareagować. Gorąco do tego zachęcamy!

@Doe

Dzień dobry, posiadamy ogromną bazę stale współpracujących z nami osób. Bardzo chętnie natomiast uzyskamy od Pana szczegółowe informacje odnośnie pracy danych koordynatorów, aby móc je zweryfikować i odpowiednio zareagować. Gorąco do tego zachęcamy!

@DR

Dzień dobry, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt, chętnie zweryfikujemy sytuację. biuro@inwentury.pl

Aktualność
Witajcie!
Dziękujemy za Waszą obecność na naszym profilu!
Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji.

Mała Mi

Jeżeli jesteście tacy pomocni, to dlaczego dodzwonić się do was to porażka, a jak ktoś pisze email to jest cisza nawet dwa dni. Jak chce coś załatwić to jest zbywa je, że my się odezwiemy bądź informacja poszła. Do innego działu. Śmiech na sali.

@Mała Mi

Zostaw merytoryczną opinię o inwentury.pl - Warszawa

• Jak się pracuje w inwentury.pl?

Zobacz opinie na temat firmy inwentury.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w inwentury.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 91, z czego 13 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

inwentury.pl