Opinie o K.C.B. Interlight Sp. z o.o. w Gniewkowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy K.C.B. Interlight Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie K.C.B. Interlight Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K.C.B. Interlight Sp. z o.o. w Gniewkowo

Llł

My muły, umownie zwani pracownikami, bez wiatraków, klimatyzacji, działających dmuchaw, z ponad 30sto stopniowym upale na hali ,bez dodatkowej przerwy czy skróconego czasu pracy, mdlejący z przegrzania apelujemy o rozwagę . Jak można oszczędzać na prądzie , nie zamówić wiatraków których obiecujecie nam od ponad dwóch lat, nie dbać kompletnie o pracownika. Za te liche pieniądze w okresie letnim nie mamy kompletnie żadnej osoby która by się wam postawiła i powiedziała dość. Nie dbacie o nas ani finansowo ani fizycznie. Zapraszam szanowne kadry i dyrekcję o przejście z klimatyzowanych biur do zejście na halę produkcyjną po 8 godzin dziennie ale nie siedzenie tylko pracowanie w takich warunkach. Przemyślcie również automat z napojami . Każdy z nas napiłby się czegoś ziemnego

JA

Firma z ludzi nic sobie nie robi, traktuje ludzi jak parobkow od czasu jak został przyjety pan.J Bur.Nie ma pojecia o prowadzeniu firmy,przez co ludzie sie zwalniaja ,nawet mechanicy sie zwalniaja przez J.Bur -.Kier- Jacka Zar,nastepny nie ma pojecia o mechanice i maszynach.Na zd2 przyjeli kolejnego niby dyr.A.Szy.tak samo bez pojecia.Szefem produkcji został K.Sik.nie zna się na niczym jak mozna zostac szefem pro, pracując przed tym jako halowy.Ale jak sie dziobie i kabluje ludzi to tak się awansuje w firmie.Zlikwidowali jedną zmiane i zrobili inny system pracy bez konsultacji z pracownikami.Tylko (usunięte przez administratora) ,kłamia,wykorzystuja ludzi na maxa,i nikt nie ma co do gadania,masz robic az padniesz.Nie polecam tej firmy.Nikogo nie umieja docenic tylko karac i zabierac kase.

@employee

Dla mnie to super, że jest możliwość awansu. Rozumiem, że szkolenia na wyższe stanowiska zapewnia firma, tak? W komentarzu, na który odpowiadasz, zaciekawiła mnie wzmianka o zabieraniu kasy. Wie ktoś o co mogło chodzić?

Czy to prawda Nowy wpis

Czy to prawda że nie ma już systemu 4 brygadowego

Gal Anonim Nowy wpis
@Czy to prawda

Na tą chwilę nie ma

Tati Nowy wpis

W ofercie dla technologa było napisane wprost, że istnieje opcja na rozwój zawodowy. W jakim zakresie można go rozumieć? Są z tego później jakieś podwyżki lub awanse w przypadku tego stanowiska?

Dzień dobry, teraz niedawno jak była wystawiona oferta dla technologa to pojawił się w niej napis o wynagrodzeniu uzależnionym od posiadanego doświadczenia, przy czym wyżej widniała informacja o tym, że nie jest ono wymagane. skoro tak to ile może mieć na start osoba bez niego a ile ktoś kto ze 2 lata już przepracował?

JA

employee
@JA

Niestety takie są szczeble kariery w tej firmie. Zaczyna się od pracy na produkcji, jeśli ktoś jest ambitny i chce się szkolić na wyższe stanowisko to ma taką szanse a jeśli jest pracowity i chce się rozwijać to firma daje takie możliwości. Wystarczą chęci. Wielu wysoko postawionych pracowników tak zaczynało, właśnie od pracy na produkcji. Byłe szefowe produkcji też tak zaczynały. Latami zdobywały wiedzę i doświadczenie. A to jest tutaj bardzo ważne.Był taki jeden , który został zatrudniony z zewnątrz jako szef produkcji i już go tutaj nie ma bo nie podołał. Bardzo dużo ambitnych ludzi pracuje na produkcji i uważam,że wiele z tych osób nadało by się na stanowiska administracyjne, ponieważ posiadają doświadczenie nabyte na produkcji.

@employee

Rozmowę kwalifikacyjną w K.C.B. Interlight Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Szef kontroli jakości?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS

Ta oferta dla specjalisty ds. ochrony środowiska wisi już od końca grudnia a nie widzę by ktokolwiek się o nią teraz pytał. Aplikowaliście już? chce się dowiedzieć jak w tym przypadku prowadzona będzie rozmowa. Do tego czy jest tu może ktoś z tego działu? Jaka występuje na nim atmosfera?

Jakie warunki pracy są w K.C.B. Interlight Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Magazynier?

Widzę, że jeden wątek odnosił się stricte do samych kadr. :) ja właśnie w nich pracy teraz szukam, widziałam, że oferta dla kogoś z HRki jest teraz dostępna. Zastanawiam się co może się skrywać pod „dobrymi warunkami pracy” z opisu? wynagrodzenie zostało także określone jako „atrakcyjne” co to oznacza? Jest to stała podstawa czy także jakieś premie?

Llł

Renata

nie znam sytuacji to się nie odniosę ale to spanie mnie zastanowiło. jak można sobie takie warunki wyrobić, żeby móc sobie poznawać na takie okoliczności? kto prowadzi nadzór pracy? przed kim gdzie odpowiada z tego stanowiska, jak struktura wygląda?

Wuama

Zatrudnijcie uczciwe księgowe bo te co są nie umieją wypłat obliczać. Z miesiąca na miesiąc coraz niższe, a jak człowiek pójdzie się zapytać o co chodzi to jak wieśniaczki warczą że wszystko się zgadza. Ano nie zgadza, normalnie nabijacie nas w trąbę. Przy premii, ewentualnym operatorskim , dodatku nocnym, dodatku za pracę w systemie zmianowym dostajemy 2700? Gdzie miesiąc temu bez dodatku operatorskiego było 150 więcej? Ten zakład jest tak uczciwy jak te wasze księgowe tfuuu

@Wuama

Zastanawiam się czy wy wiecie, że ci ludzie których obrażacie dowiedzą się kto ukrywa się pod tymi pseudonimami i nagle kiedy karta się odwraca co jest bardzo prawdopodobne wszystko zacznie być pomówieniem itp. ? Pomyślcie o tym bo słabo wypadacie w konfrontacji bezpośredniej...

Ooo
@Nestor

Pisanie prawdy to nie obrażanie , co miesiąc jest problem z wypłatami i co miesiąc idą osoby do kadr żeby sprawę wyjaśnić. A najlepszy tekst który możesz usłyszeć to " tak sprawę wyjaśnimy i będziemy dzwonić" czego oczywiście nie robią. Jakby się wzięli i uczciwie wszystko liczyli to by problemów nie było

@Wuama

Ale to nie macie zapisanych stałych kwot w umowie, które powinniście dostawać?

Tak tylko to tutaj zostawię
@Nestor

Może z pomówieniami trzeba walczyć w taki sposób. Inaczej z niektórymi osobami nie da się funkcjonować: Zgodnie z art. 212 Kodeksu karnego „§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. (…)

@Nestor

Pisanie prawdy nazywasz obrażaniem?. O jakiej konfrontacji mowa? O tej co idzie jeden niby przedstawiciel pracowników na dyskusję która odbywa się raz w roku? Mało tego nie jest ani wysłuchiwany, ani zrozumiany? . Przestań pitolić

Hanna

Znaczy co się stało? Pierwsze słyszę o takiej sytuacji, jakbyś mógł przybliżyć, to naprawdę byłabym wdzięczna. I czy w ogóle chodzi o ten oddział firmy?

Tak tylko to tutaj zostawię
@Hanna

Zgodnie z art. 212 Kodeksu karnego § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

@Hanna

I nie usłyszysz, zajmij się swoją pracą i przestań tu szpiegować. Naprawdę nie masz nic lepszego do roboty krecie?

Bo tam nie było mowy o tym jak robić żeby nie dać się złapać na kradzieży świec. Co by je skutecznie na bazarku opylic...

kradziez
@Paweł

Och,mimo że nie ma o tym mowy jakoś daliście się opylić na spora sumę przez kilka osób

Zenek
@kradziez

I ta wypowiedź będzie użyta w sądzie...bo szanowni odbiorcy prowadzona jest interwencja w celu udostępnienia danych osób i przeprowadzenia konfrontacji. Pozdrawiam

Jaki jest styl zarządzania w K.C.B. Interlight Sp. z o.o.?

XD

Tu nie ma żadnego stylu Jeden wielki (usunięte przez administratora)

Agata
@XD

A czemu uważasz, że nie ma stylu? Co takiego się dzieje?

Do Agata
@Agata

Po wszystkich opiniach tutaj i ogólnej ocenie zakładu, tak ciężko cokolwiek wywnioskować? Ta firma robi sobie żarty w pracowników i nie dziwię się, że mają wieczne braki w ludziach. Robisz tutaj za najniższą krajową wśród wszechobecnego (usunięte przez administratora) oraz tak okropnej atmosfery, że nie da się tutaj wyrobić na dłuższą metę...a już szczególnie ze zdrowymi nerwami. Osoby zarządzające KCB doskonale zdają sobie sprawę z tego co się dzieje, ale nic się nie zmienia. Idzie wręcz w jeszcze gorszym kierunku, z czym się nie kryją podczas rekrutacji nowych osób. Juz na starcie są informowani o atmosferze jaka panuje wśród pracowników i mówią to z taką swobodą, jakby dawali na to własne przyzwolenie. Wspomnę też o podejściu do nowego pracownika. Przygotowanie do pracy? Wytłumaczenie co masz robić? O tym można pomarzyć. Przydzielają człowieka na stanowisko i rób co chcesz. Albo zrozumiesz co ci mówią osoby z Ukrainy, albo sam się domyślaj co możesz robić, a co nie. To nie jest normalny zakład pracy. Tutaj nikt nie ma do człowieka szacunku. Zaczynając od osób z góry, a kończąc na współpracownikach. Praca fizyczna nie jest aż tak zła. Najgorsze jest wracanie z tego miejsca, czując jak jest się wypompowanym psychicznie. KCB to praca na chwilę, bo mało kto wytrzyma coś takiego.

Ooo
@Agata

Jesteś z kadr prawda? Od paru ładnych komentarzy już podpadasz, mała rada , weź się za robotę a nie tu szpiegujesz

@Do Agata

Nie kryją się podczas rekrutacji? No nie wierzę, że idziesz np. na rozmowę, a ktoś z HR mówi: wie pan, u nas na magazynie okropna atmosfera, zresztą przyjdź pan od jutra a sam pan zobaczysz :D

Do Honorata
@Honorata

HR tak nie mówiło, natomiast podczas pseudoszkolenia BHP dało się słyszeć co się dzieje na halach, jaka atmosfera panuje wśród pracowników i że osoby z góry doskonale zdają sobie z tego sprawę, natomiast nic z tym nie robią. Trochę się na słuchałem. Po drugie taką samą informację otrzymałem podczas oprowadzania wstępnego po halach, więc jednak waszd podejście nie jest zatajane, tak jak uważasz.

Na słuchałem
@Do Honorata

Kolejny pajac chodzil na halach...kto opowiade takie brednie...nie pij więcej. I pozdrow Mame jutro będę

@Do Honorata

Zaraz... pseudoszkolenia? To jak to szkolenie BHP wyglądało że tak piszesz?

Do monika
@Monika

Rzetelnym szkoleniem nazywamy kilka godzin z kolesiem, który opowiada historie swojego życia zamiast przekazywać wiedzę? Po ok. 3 godzinach męczących opowieści i odgadywania innych pracowników dowiedzielismy się jedynie jak działa gaśnica. Niezła organizacja w tym zakładzie, jeżeli nie macie pojęcia jak wygląda wprowadzanie do was nowego pracownika.

@Do monika

Merytoryczne odniesienie szkoleń skupia się na podziale na kategorie miękkiego i twardego BHP na przykładach które wystąpiły w kcb. Upraszczając skupia się to na zapoznaniu z ocena ryzyka czyli wskazania kulminacyjnych momentów pracy i zagrożeń wynikających z obserwacji procesu pracy, procesu technologicznego oraz wskazań samych pracowników oraz kierowników poszczególnych wydziałów. Jestem jednym z byłych pracowników zakładu znam wszystkich ludzi...i to że ktoś kieruje anegdoty do osób o różnym zasobie wiedzy jest chyba powszechna formą właściwego obrazowania pewnych sytuacyjnych odniesień. Co więcej kcb nie dyskwalifikuje osób po szkoleniach kto pracował w korporacjach zachodnich zrozumie...Pracowałem jako operator i często widzę jakie jest podejście ludzi do pracy...jeśli wypisuje to dziewoja która w robocie myśli kiedy zrobię se paznokcie to brawo dla Was. Kiedy przychodzicie na halę produkcyjne nie rozumiecie już nic...a wiele sytuacji było wam przedstawianych. Powtórzę KCB to bardzo dobra firma problem jest często w pracownikach którzy nie chcą pracować...częściej przeglądają zawartość telefonu lub patrzą jak coś wynieść...to jest smutna i bolesna prawda. Pamiętajcie, że to co wypisujcie i o kim piszecie może skończyć się różnie, a jak już do tego dojdzie to jak zawsze głowa w piasek i co złego to nie ja. Pozdrawiam ekipę ze zmiany A zakładu 1.

@Monika

Szkolenia mają merytoryczne odniesienie w kategoriach miękkiego i twardego bhp. Tłumaczone są elementy określone w ryzyku zawodowym, tematyka zachowania i przebiegu ewakuacji w sposób jak najbardziej zrozumiały i przystępny tak aby większość słuchaczy zrozumiała... Oczywiście obrazowo i sytuacyjnie w elementach dotyczących pracy w spółce w oparciu o proces pracy i procesy technologiczne. Określenia rzucane tutaj jako inne są odbiorem osób które pojawiają się w kcb po to żeby przez 8 godzin pogapić się w telefon lub spróbować coś wynieść z zakładu...bo przecież to takie normalne.. Pracowałem jako operator w wielu firmach i powiem ze zdziwiło mnie ze macie się czegoś nauczyć w ciągu 3 godzin...a po przyjściu na hale nie umiecie się zachować, często nie umiecie powtórzyć podstawowych czynności. Nie zrozumiałe są dla was polecenia nikogo nie mówiąc o przełożonych...Gdyby było tak jak przekładacie to w swoich nijakich wypowiedziach jak te dziewuchy co prędzej im lecieć na paznokcie niż do pracy to bardzo dużo złego działoby się w tym miejscu. Ludzi z natury próżnych nie nauczy się niczego bo jeśli czegoś nie rozumiecie nie umiecie nawet zapytać. Wy nawet nie wiecie na jakich szkoleniach jesteście...gdyby kcb wprowadzało standardy spółek zagranicznych mało kto mógłby tam pracować. Zawsze macie alternatywę przy obieraniu cebuli. Pozdrawiam zmianę A z zakładu nr 1.

Konrad
@Do monika

Tyle wpisów a żadne prawdziwy... Merytorycznie na szkoleniach przekazywana jest wiedza zgodna z ramowym planem instruktażu ogólnego. Opisywane są dość dokładnie kwestie oceny ryzyka żeby ją zobrazować. Myślę że w sposób przystępny i zrozumiały. Uczestniczyłem w szkoleniu z kadra menadżerska. I wiem że poszczególne kwestie są opisywane innym językiem... Ale do ludzi co znaja bazar jak dom i potrafia kłapac o robieniu paznokci no i kiedy przerwa na fajkę trzeba dotrzeć. Jak widać "cinżko"

j
@Nestor

Nie idę do pracy, by robić sobie paznokcie, więc daruj sobie takie komentarze. Byłam już na kilku szkoleniach BHP i to właśnie wasza firma pozostawiła u mnie bardzo negatywne odczucia w tym zakresie. Albo rzeczywiście jest to poważna firma z osobami, które nadają się na dane stanowisko albo bierzecie kogoś kto nazywa innych pracowników produkcji d3bil@mi, kobiety niezłymi d0p@mi. To jest merytoryczna forma szkoleń? Polecam przyjrzeć się waszym szkoleniom, zanim ekipa kierowników na ślepo zacznie bronić tych z „gory„

j
@Konrad

Wiec chyba byliśmy na nieco innych szkoleniach lub opisywanie wypadków w pracy poprzez nazywanie pracowników produkcji d3bil@mi nazywacie tym właściwym zachowaniem pana „behapowca„

co

To że ktoś nie pracuje w waszej firmie nie znaczy, że kradł te boskie świeczki XD Co to za żałosne założenia? Może czasami warto przyjąć krytykę na klatę i nie osmieszać się w tak prymitywny sposób?

Konrad
@j

Ale adekwatne nazwanie po imieniu...przecież ty złotowłosa królewno na pewno robisz coś co wykracza poza normalne podejście do pracy. Podejrzewam że jak nie paznokcie to zakaz ciągłego chodzenia na papierosa obchodzisz paleniem na hali lub w szatni. Zachowujecie się jak banda cepów jak czegoś nie wiecie nie pytacie przełożonych...przez co może się wydarzyć tragedia. Jeśli ktoś pomimo oznakowań wkłada ręce gdzie popadnie to jak was nazwać miernoty. Przy tych nie wymagających dużej trudności czynnościach...należy być jednak skupionym, ale nie raz nie dwa siedzicie po toaletach i godzinami rozmawiacie przez tela. Powtórzę za kolegą przy cebuli będzie łatwiej, a paznokci nie masz bo zjadasz je ze strachu że cię na czymś złapią.

Tom a co

Wczoraj się dowiedziałem że jeden pracownik zajmujący się topieniem odpadów parafinowych odmówił kierownikowi Panu Krzysztofowi .M rozładunku ręcznego tafli z kontenera tafle po 50kg albo 25 kg i za kierownik zabrał mu 200 zł premi a do jego obowiązków nie należy rozładunek kontenerów Pan Krzystof.M stosuje (usunięte przez administratora) w pracy i co chwilę straszy swoich pracowników ze jak tego nie zrobią to ich zwolni. W zakładzie nadal wisi oferta pracy na rozładunek kontenerów potrzebują 5 osób gdzie płacą 100 zł na osobę nikt się na to nie chce zgodzić to Pan Krzysztof.M straszy swoich pracowników ze jak nie rozładują kontenerów to ich zwolni nie polecam pracy w tej firmie a zwłaszcza jak twoim kierownikiem ma być Pan Krzysztof.M

@Tom a co

Sprostowanie : Poniższa informacja jest nieprawdziwa. Informujemy autora wpisu, że zamieszczanie tak nieprawdziwych informacji szkaluje dobre imię firmy, co naraża jego osobę na odpowiedzialność prawną po ustaleniu tożsamości.

Xxxpan jan
@K.C.B. Interlight Sp. z o.o.

Nie prawdziwa i szkaluje dobre imię firmy? Haha też mi napisali dobrze wiecie jak jest a jeden drugiego kryje. To że koleś ma rok do emerytury i jest pod ochroną nie oznacza że może wykorzystywać pracowników w sposób haniebny i wulgarny lub zastraszając.

XXX
@K.C.B. Interlight Sp. z o.o.

wy nie macie dobrego imienia

Seba

Na magazynie pracuje wytatalowany szlafrok to dopiero (usunięte przez administratora)

Lll
@Seba

To jest śmieszny LIDER magazynu , mamuśka wkręciła i funkcje wymyśliła buahaha

Szanowni Państwo, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Z uwagą śledzimy treści pojawiające się na forum dotyczącym K.C.B. Interlight. Jesteśmy otwarci na krytykę, o ile jest konstruktywna, ponieważ dzięki takim informacjom możemy usprawniać funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Zdajemy sobie sprawę z tego, że anonimowość pozwala na wyrażenie szczerej i prawdziwej opinii, za takie wpisy dziękujemy i szanujemy wolność wypowiedzi. Prosimy pamiętać, że i ta wolność, ma swoje ograniczenia. Swoboda w dzieleniu się informacjami nie oznacza pozwolenia na kłamstwo, obrażanie kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności i jej dobrego imienia. Tego typu treści są pod ochroną prawa i nie możemy pozwolić, by pojawiały się na naszym forum. Chcemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej dyskusji. Musimy zaznaczyć, że wszystkie treści, które łamią prawo i regulamin (https://www.gowork.pl/regulamin), będą usuwane przez administratora. Przypominamy, że jesteśmy do Państwa dyspozycji także pod adresem e-mail: interlight@kcb.pl Pozdrawiamy, Zespół K.C.B. Interlight

Ktos
@K.C.B. Interlight Sp. z o.o.

Co jest bardziej kreatywne? To, że zamiast robić meetingi z pracownikami i bazując na ich experience'ie "usprawniać funkcjonowanie przedsiębiorstwa", śledzicie opinie o was w internecie, czy to że zamiast poprawić warunki pracy dajecie ludziom wypowiedzenia z pracy w większości za to, że byli na tyle "odważni" by iść na chorobowe? Brak właściwego chłodzenia latem, a ogrzewania zimą raczej nie sprzyja zdrowiu, przecież nawet maszyny odmawiają wam posłuszeństwa gdy jest upał. Maszynom też dacie wypowiedzenie?

@K.C.B. Interlight Sp. z o.o.

Prosze mi odpowiedziec do czego sluza kamery ,bo wiem ze do bezpieczenstwa ,a nie do podgladania pracownikow,nikt wam nie podpisal zebyscie ogladali nasze wizerunki .a nie ogladacie nawet caly czas i meile sa co, jak ,kiedy,najlepiej jeszcze zalozcie podglad w toaletach,co kto robi i ile czasu sie zalatwia.Tylko wszyscy strasza pracownikow kamerami ,nie stoj tu ,nie idz tam bo kamera,to tak sie robi z pracownikami.Przez wasze straszenie nigdy ludzi do pracy nie bedziecie mieli,bo nikt pod takimi rygorami nie bedzie pracowal,gorzy jak za Hitlera.

@K.C.B. Interlight Sp. z o.o.

Prosze sie wypowiedziec na tematy o ktorych wszyscy pisza ,i do czego sluza kamery,a z ludzi glupich nie robcie.Powinno byc jakies zebranie z pracownikami jak rozwiazac problemy odchodzacych pracownikow,a z waszej strony macie to gdzies to wtedy pracownicy odwdzieczaja sie tym samym.

Pasztetowa

Znam taką jedna majstrowa wiecznie naśmiewała się z ludzi, psychicznie mnie wykończyła musiałam się zwolnić bo nie dałam rady dłużej znieść jej upokorzeń,wyżej srała jak dupe miała w końcu ja zwolnili i pracuje w drogerii jako sprzedawca już ryja nie zadziera bo musi mnie teraz obsłużyć????

Pasztetowa

Znam taką jedna z KCB majstrowa wiecznie naśmiewała się z ludzi, psychicznie mnie wykończyła musiałam się zwolnić bo nie dałam rady dłużej znieść jej upokorzeń,wyżej srała jak dupe miała w końcu ja zwolnili i pracuje w drogerii już ryja nie zadziera bo musi mnie teraz obsłużyć

Seba

Kierownik magazynu jest wulgarny i prostacki pajacuje a za jego plecami jadą po nim koledzy a do niego się uśmiechają

Zoska

Pracownicy z magazynu mają wydziarganego a słownictwo to ma straszne przy kobietach a kierowcy mają płacić za paliwo bo przepaly robią chore

Gal Anonim

Praca na zakładzie nie jest zła. Denerwujące jest podejście niektórych Ukrainek do pracy. One nie robią normy więc mają wywalone ile zrobią. Tylko niektórzy chcą zrobić jak najwięcej żeby mieć w miarę przyzwoitą wypłatę. Niestety jak wiadomo i jak mówi wyższa władza Ukraina jest tutaj pod ochroną i są lepiej traktowane od innych pracowników. Nie daje sobie Ukrainka rady dostaje lepszą spokojniejszą pracę, a Ty musisz za nią (usunięte przez administratora). Lepiej w tym zakładzie nie będzie. Pozdro..

Prawda
@Gal Anonim

Niestety to fakt. Ja jeszcze wspomnę o strasznej b3zczel0ści, która bije od wielu z nich.

@Prawda

A próbowaliście się zachowywać jak one? Zawsze jak czytam narzekania na to, że Ukraińcy są asertywni i nie dają sobą pomiatać, to myślę, a czemu Wy nie spróbujecie tak samo? Człowieka, który się szanuje, inni zaczynają także szanować.

@Honorata

Zachowywać się jak one, czyli jak kompletne zero? Nie pracowałam tutaj długo, bo nie było to na moje nerwy...Już pierwszego dnia zostałam przydzielona do pracy z 3 Ukrainkami, które po niecałej godzinie mojej pracy zaczęły wyzywać mnie od $¥k, bo jako młoda osoba miałam "prawo" zadawać pytania, utrudniały mi prace i zwalały winę na mnie. Przepraszam, ale jak co w takiej sytuacji nazywasz szanowaniem samego siebie? Miałam stanąć przed nimi i wyzywać się przy pracy? Gdybym stanęła na poziomie mułu, zaczęłyby okazywać mi szacunek? Podstawowy szacunek należy się każdemu i nie nazywajmy bezczelnych zachować asertywnością, bo są to dwa różne pojęcia.

Jak
@Honorata

Przede wszystkim, każdemu należy sie chociaż odrobina szacunku. Człowieka, który się szanuje, inni zaczynają także szanować? XD Czyli jak ten szacunek do siebie trzeba okazywać? Być takim samym g8urem jak oni?

Gal Anonim
@Honorata

Możliwe, że ktoś próbował. Powiem tak dyskusje z majstrowymi kończą się słowami : ale co ja za to mogę? A jak zaczniesz dalszą dyskusje to słyszysz: że to ona wybiera kto gdzie ma pracować, a nie my. Więc jeżeli nagle zmieni mi stanowisko to i tak trzeba tam iść. Kiedyś też miałam rozmowę, że nie będę wymieniać się z Ukrainką niech sobie tam radzi mnie jak postawiono to musiałam dać radę i nikt mi nie pomagał. To dostałam reprymendę i ostrzeżenie o naganie.

Rozwolniony

Proponowałbym aby zakład zainteresował się zdrowiem klientów oraz dostępem do zdatnej wody pitnej. Zmierzam do tego, że woda w baniakach dla pracowników sprawia wrażenie nieświeżej. Apeluję a wręcz wymagam jako szary pracownik o wymianę filtrów w miejscach do tego przeznaczonych lub samej wody, chyba, że problem wynika z tych dwóch czynników. Zakład ceni sobie bardzo to aby nie odchodzić ze swojego stanowiska pracy, dlatego wolałbym nie uczęszczać co chwilę do toalety, tak dla dobra produkcji :)

...
@Rozwolniony

Filtry to jedno a to że są same dystrybutory brudne że podchodzące po wodę aż odpycha....

Zostaw merytoryczną opinię o K.C.B. Interlight Sp. z o.o. - Gniewkowo

• Jak się pracuje w K.C.B. Interlight Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy K.C.B. Interlight Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K.C.B. Interlight Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 4 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

K.C.B. Interlight Sp. z o.o.

K.C.B. Interlight Sp. z o.o.