Opinie o K.C.B. Interlight Sp. z o.o. w Gniewkowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy K.C.B. Interlight Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie K.C.B. Interlight Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K.C.B. Interlight Sp. z o.o. w Gniewkowo

Viki

W Kcb pracuję wystarczająco długo abym mogła wyrobić sobie opinię na kilka spraw. Podczas przyjmowania do pracy nikt mnie nie oszukiwał. Dokładnie nakreślono mi warunki umowy, na które świadomie przystałam i od początku wiedziałam czego mogę oczekiwać. Na produkcji za minimalną płacę można pakować świece. Jeżeli ktoś chce zarobić parę stówek więcej to może zgłosić się na szkolenie z obsługi maszyn, tutaj dyrekcja daje zielone światło kobietom, które mogą zostać operatorkami. Od czasu do czasu są przeprowadzane wewnętrzne rekrutacje na inne stanowiska. Rąk sobie nie wyrwiesz ale pracować trzeba. Pieniążki zawsze na czas na koncie. Dwa razy do roku premie na święta i deputaty świec. Czasem można dorobić w nadgodzinach. Praca pakowaczki wymaga pewnej wprawy, którą z czasem nabędziecie, nie wymaga natomiast żadnych specjalnych kwalifikacji i każdy kto chce pracować i ma dwie łapki powinien sobie poradzić. Powinien gdyby nie towarzystwo zgorzkniałych pań pracujących już chyba zbyt długo. Świadomie na różne sposoby obrzydzają pracę. Wielokrotnie widziałam zapłakane, zestresowane dziewczyny, które po pierwszym dniu miały dość. Niestety osoby, które pracują tam najdłużej tworzą nieprzyjemnie trujący klimat. Niespełnione przywódczynie dawno zatrzymane w samorealizacji, kilka lat temu ktoś postawił je przy taśmie i tkwią tam do dziś niezdolne do minimalnego wysiłku by zmienić coś w swoim życiu. Pełne żalu i pretensji do firmy, która od lat zapewnia im pracę popsuły jej opinię w Gniewkowie i okolicach. Zły to ptak, co własne gniazdo kala. Wasze oburzające zachowanie i odbieranie innym chęci może być przyczyną wielu problemów. Jak komuś nie odpowiadają warunki to niech szuka innej pracy a nie biadoli przez całe życie, że firma go wykorzystuje i mści się na nowych pracownikach. Nikt wam pracy nie zabiera ale gdyby coś się stało to latami zdobywane umiejętności pakowania świec :) zdadzą się psu na budę na dzisiejszym trudnym rynku pracy i nie będziecie mieć żadnych szans z tymi samymi ludźmi, których tak nisko dziś oceniacie.

Cola
@Viki

(usunięte przez administratora) parę stówek więcej jak pójdziesz na operatora maszyny ? Serio ? To ja Tobie proponuje żebyś porównała kwitek od wypłaty pakowaczki z kwitkiem od wypłaty operatora i zobaczysz sobie jaka to jest wtedy różnica... I ciekawe gdzie będzie te ,,parę stówek więcej ,, ja coś na ten temat mogę powiedzieć ,bo sam jestem operatorem i wiem jak to wygląda jeśli masz sporo lat pracy np .20 w tym zakładanie to masz płacone takie coś jak stażowe , ale jeśli nie masz to zarabiasz psie pieniądze i nie ma duże większej różnicy od takiej pakowaczki ...gdzie ty jesteś odpowiedzialny za całą maszynę i za to co z niej wychodzi i za to jak i kto to pakuje kartonik data kolor knot wysokość świec itd. więc o czym my tutaj rozmawiamy ? A ten deputat co wspomniałaś to miałaś na myśli ta zapomogę wielkanocna która mieliśmy otrzymać w kwietniu przed świętami i dostaliśmy dopiero spłatę w wakacje i to tylko dlatego ,bo ludzie się oburzyli i napisali pismo które przejął Audyt no i zakład nie miał wyjścia musiał dać .. tak tak brawo KCB to są nasz pieniądze a idą ona na wasze imprezy kawkę i cukierki . A i jeszcze jedno te maszyny to się tak sypią a części do nich brak ale co tam one są ,,delikatnie używane ,, a to my na nich pracujemy i się męczymy dla was żebyście mieli pełne kieszenie . Pozdrawiam serdecznie zarząd KCB .

Ktos

Nie wiem jak można godzić się na takie traktowanie jak w kcb.Kary jak kupowanie zniczy wadliwych, bo ktoś nie dopilnował swoich obowiązków, zmianowa która odnosi się do pracowników jak do psów używając w 90%"łacinskich deklinacji", wysyłanie do domu gdy nie ma pracy lub miało się wypadek, nie płacąc za to lub "wciskając" urlop wypoczynkowy w tym dniu? Przy awansach proponuję by firma dawała w pakiecie pracowniczym książki savoir vivre. Pracownicy powinni nosić safety shoes, które są obowiązkiem i norma według przepisów bhp dla pracowników na magazynach.

Bella
@Ktos

Zgadzam się z tą opinia pamiętam jak dziś gdy koleżance spadły blachy na nogę i wysłano ją po prostu do domu bez raportu itd. Ubliżanie też się często zdarza tutaj a przecież to nosi symptomy bullying'u. Szkoda że kultura osobista niektórych sięga dba bo to wpływa destrukcyjnie nie tylko na atmosferę ale również na produktywność.

Ja♥️

Dlaczego dyrekcja i 15 innych od bata nie widzą faktów? Praca ciężka owszem, ale ta atmosfera? Nie wiem jak określić zachowanie tych kobiet, które pracują kilkanaście lat. One nowych nie chcą wpuścić. Nowe są do niczego. Spalone na starcie! Nowe nic nie potrafią cytuje,, nie nadają się "NIE WIEM KTO U WAS ZECHCE PRACOWAĆ! Oby nie otwierali granic...

Tragedia

Robota za takie grosze w tej firmie nie ma sensu Tutaj zarobki zatrzymały się jakieś 5 lat temu i nic nie zanosi się żeby miało się coś zmienić w dodatku patrzą jeszcze na to jak i gdzie można człowiekowi zabrać z tych marnych groszy i utrudnić pracę ...

Rozmowę kwalifikacyjną w K.C.B. Interlight Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Szef kontroli jakości?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Boomi Integration Specialist
Equinix Poland Sp. z o.o.
Bella

Praca względna chociaż pieniądze są beznadziejne za tyle godzin pracy.

Pracowałam kiedyś, spotkałam nie miłych wspólpracowników , złośliwe kobiety, cwaniary, krzykaczki. Ogólnie praca ok , ale atmosfera do kitu

Czy rozmowa rekrutacyjna w K.C.B. Interlight Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Kkk

Oczywiście że nie

Ktoś

Zależy na jakie stanowisko, jeżeli administracyjne to tak

Kwarantanna

Cóż, w dobie pandemii zakład się nie wykazuje. Pracownicy biurowi proszeni są o nadgodziny na produkcji, a osoby z dziećmi "o solidarność" wobec zakładu i nie branie opieki... Biorąc pod uwagę obecną sytuację, praca zarówno na produkcji, w tłumie, jak i w biurze - niezbyt dokładnie sprzątanych tak na marginesie - jest nieodpowiedzialnością ze strony kierownictwa. Mogą robić postoje na wakacje, powinni też zrobić i teraz. Są rzeczy ważne (terminy) i ważniejsze (zdrowie i życie)

do kwarantanna
@Kwarantanna

Nie wykazuje się? Mamy maseczki, płyny dezynfekujące, sztab kryzysowy. Nikt was nie zmusza do nadgodzin. Tak samo jak nie mogą wam zabronić brania opieki. Oczywiście, niech zamkną cały zakład! Ale jak nie będziecie mieli gdzie wrócić, to nie płaczcie. Dyrekcja też jest starszą osobą, ale przychodzi tu do pracy, żebyście wy mieli za co żyć!!! Nikt wam nie każe tu przychodzić, możecie isc do innych zakładów, gdzie nawet głupiego płynu nie znajdziecie. Najprościej narzekać na górę, bo po co dbac samemu o siebie?

Kw*nny brak
@do kwarantanna

Po formie wpisu wywnioskować można, że bronicie się atakiem, a to dowód na to że prawda w oczy kole. Osoba starsza? Cóż... Osoba starsza wie że na szacunek oczekiwać można wyłącznie za szacunek. Brak empatii nie przysporzy przyjaciół, a traktowanie ludzi jak plebs tworzy mur, jakiego żadne śmieszne pieniądze za nadgodziny nie zniszczą. Maseczki ? Gdzie ? Może u was w biurach bo raczej na produkcji nikt ich nie widział. Wiele by pisać.. Tylko po co ? Przecież i tak wszystko wiecie lepiej A prawda jest taka że to właśnie ta produkcja robi na was, waszych asystentów, asystentów asystentów i wszystkich tych pomagierow których przy jednym biurku siedzi siedmiu, a na wypełnienie świstka czeka się 5 dni .... wszędzie dobrze gdzie nas nie ma drogą Pani .. I wszyscy pracownicy produkcji poradzą sobie jak nie będzie do czego wracać bo nie boją się pracy , jednak nie wiem czy gdzie indziej wy tak słodko mieć będziecie ..... I najważniejsze pytanie Czy te zyski ? Pełne kabzy? Zabierze któreś z was na drugą stronę? Niestety nie . . Tam każdy jest taki sam - równy!!! Wy pracujcie na to by miał kto was dobrze wspomnieć i świeczkę zapalić... Mimo wszystko - wszystkiego dobrego - niech nas ominie to co w tej chwili zabija ludzi na świecie.

Kw*nny brak
@do kwarantanna

Po formie wpisu wywnioskować można że bronicie się atakiem, a to dowód na to że prawda w oczy kole. Osoba starsza ? Więc powinna wiedzieć że na szacunek oczekuje się w zamian za szacunek. Brak empatii nie przysporzy przyjaciół, tylko stworzy mur którego nie rozwalą śmieszne pieniądze za nadgodziny. Traktowanie ludzi jak plebs raczej utworzy wrogów. Pisze Pani maseczki. Gdzie? Może u was w biurze , bo na produkcji nikt ich nie widział . Rękawiczki jeden kartonik na 4 zmiany × 50 osób... Tylko że to właśnie ta produkcja na was robi , na waszych asystentów, asystentów asystentów i tych wszystkich pomagierow których przy jednym biurku siedmiu siedzi, a na wystawienie świstka czeka się 5 dni . Nie będą mieli gdzie wracać? Raczej ludzie z produkcji poradzą sobie wszędzie, bo pracy się nie boją. Nie wiem za to czy Wy wszyscy tak słodko gdzie indziej mieć będziecie.... i to najbardziej słuszne pytanie ... czy Wy wszyscy , te zyski , pełne kabzy zabierzecie na drugą stronę? Nie ! Tam każdy jest równy, każdy jest człowiekiem... droga Pani - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ! Wy póki co pracujcie na to by miał kto was dobrze wspomnieć i świeczkę zapalić. Mimo wszystko- wszystkiego dobrego- niech ominie nas to co właśnie tylu ludzi na świecie zabija ...

@do kwarantanna

(usunięte przez administratora) mamy maseczki ciekawe w którym miejscu , płyn dezynfekujacy ? Haha myślisz że jedna buteleczka 250ml w łazience na tyle osób na ile może wystarczyć jeden dzień i puste stoją do dzisiaj ,

@Kwarantanna

Dziękujemy za zabranie głosu. Rozumiemy poruszenie, ponieważ sytuacja związana z pandemią jest poważna i trudna dla nas wszystkich: pracowników i zakładów pracy. Jednocześnie gwarantujemy, iż priorytetem jest dla nas zdrowie pracowników. W związku z tym powołaliśmy zespół kryzysowy, który podjął szereg działań: część pracowników została oddelegowana do pracy zdalnej, wdrożyliśmy też nowe procedury oraz niezbędne zmiany organizacyjne w funkcjonowaniu całego zakładu. Są Państwo informowani o wszelkich postępowaniach związanych z pandemią w komunikatach wygłaszanych zarówno przez Zarząd, dział BHP, a także kadry. Wprowadziliśmy ograniczenia kontaktów osobistych z dostawcami i klientami do minimum. W sposób ciągły zapewniamy dostępność środków do dezynfekcji rąk, które są ogólnie dostępne na recepcji, w toaletach, szatniach pracowniczych oraz na warsztacie i w magazynach. Będziemy je Państwu dostarczać tak długo jak będą dostępne na rynku. To tylko część z podjętych działań, mających zapewnić sprawną pracę, a przede wszystkim bezpieczeństwo całej załogi. Wszystkie bieżące problemy, pytania prosimy zgłaszać do bezpośrednich przełożonych. Będą one poruszane na codziennych odprawach zespołu kryzysowego. Pozdrawiamy, Zespół Kryzysowy K.C.B Interlight.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie KCB Interlight?

DD Reporter

Tak naprawde to tylko jedno ???? Czy masz siłe (usunięte przez administratora) po 7 dni na 3 zmiany za marne 2 tysiace netto ???? KGB pod wzgledem wynagrodzenia zatrzymalo sie w 2015 roku, najnizsza krajowa idzie w gore, ale oni nic nie dodadza, niedługo czy to produkcja czy biuro bedziemy za te same pieniadze (usunięte przez administratora) :)

WA

W takiej sytuacji zagrozenia firma chce zeby pracownicy pracowali na nadgodzinach,ale wychodzi to z tego ze nie maja pracownikow ,a przez co ze na tak zwanym prebudzie ,p.W i p.K mysla ze to jest ich zaklad,i robia z pracownikami co chca.Normalnie nigdy nie szanowali pracownikow wyzywaja ich od jakich tylko,i czuja sie bezkarnie,powinna dyrekcja sie temu przyjrzec blizej,Jakby zmienili sie ci co rzadza to na pewno mieli by wiecej ludzi gotowych do pracy.

Владлена

Хочу выразить неблагодарность, великодушному куратору пани Ане, этот человек не с доброй душой делает сейчас очень рискованые и позорные вещи, мне очень жаль сейчас тех людей которых она кинула, и мне так же очень жаль её, я была на этом заводе 2 раза, само больше удивили сплетни, со справедливыми людьми поступают очень жёстко, и не аккуратно! Надеюсь что новый человек в этом деле себя проявит, и завод поднимется в своём деле.

Mała_czarna

Wstyd i hańba. Dla dyrekcji kierownictwa i ludzi wyżej postawionych kolacja bony no i pełne koperty za nasze pieniążki a dla pracowników produkcji bez których by nie było tego zakładu ochlapy!!! Tak są traktowani ludzie w tym beznadziejnym zakladnie. By sie wstydzili. Zero motywacji brak docenienia pracowników. Brak słów...

marlena

Witam serdecznie, jakieś opinie / wskazówki na temat rozmowy rekrutacyjnej na stanowisko pracownika działu technologicznego?

@marlena

@marlena Też z chęcią się tego dowiem. Tym bardziej, że na stronie wodze kilka ofert pracy http://www.kcb.pl/138/aktualne-oferty-pracy. Rekrutacja składa się z jednego etapu?

Stefan

Mógłbym zwrócić się do pracowników KCB z prośbą o opisanie tego miejsca pracy? Czy pracodawca oferuje dobrą stawkę i system premii?

Nowa

Jaka atmosfera ??? Jak płacą?

Halina
@Nowa

@Nowa Też chętnie się tego dowiem. Tym bardziej, że KCB Interlight ma obecnie kilka fajnych ofert pracy http://www.kcb.pl/138/aktualne-oferty-pracy . Na forum nie ma zbyt wielu informacji na temat warunków zatrudnienia w tej firmie. Odpowie mi ktoś czy przyjmują ludzi bez doświadczenia zawodowego?

HRM

Jak obecnie przedstawia się sytuacja w zakładzie? Jakaś poprawa w jakimś aspekcie?

Słodziutka

A ty gdzie robisz że się tak wypowiadasz tępa babo?wszędzie ludzie robią,a jak by mieli gdzieś indziej dojeżdżać za parę groszy więcej to na pewno interes,a na te zmiany sama pracowałam i czas połączenia leci!!!a ty idiotko gdzie robisz to pójdę do twojej pracy

magda

pewnie ze są;-) a piekna M..?czarnowlosa a A..z kolejnej zmiany;-);-) ale zeby tamtej tłuszcz wylal to przesada;-)

On
@magda

Anonimowo to wszyscy są mądrzy.

@magda

A jaka pani A?z jakiej zmiany??

@magda

Jaka A.....?? Z zmiany?? Anna ,Alicja,Agata, Aleksandra,??jakie imię ,jest więcej,napisz wprost niech mąż może się dowie.

Ula
@On

Tak niby anonimowo.Tylko niewiem czy każdy zdaje sobie sprawę z tego,że istnieje takie coś jak IP urządzenia a każde zabezpieczenie można złamać kochani,wystarczy kilka kliknięć dla kogoś kto się na tym zna i wiemy wszystko.Wiec niewiem czy tak ANONIMOWO.????

HiHo
@Ula

Dla osoby świadomej to nie problem.

Fog
@magda

Jaka piękna (usunięte przez administratora)? Nie ma takiej .. jedyna piękna kobieta w całym tym zakładzie to (usunięte przez administratora)że zm (usunięte przez administratora)śliczna, zgrabna i kultura ponad miarę i żaden korniSZON się z nią nie zrówna.. Tak więc ta czarna chyba sama tak o sobie pisze... żenada

Jagoda

Zupełnie zapomnieliście o tym forum? Liczyłem na informacje jak się pracuje.

Złoty granat

A najlepsze jest to jak pracownik potrzebuje urlop to słyszy takie magiczne hasło ,,urlopy wstrzymane ,, zakład decyduje za Ciebie i rozporządza twoim urlopem.. pięknie nie ?podwyżkę dostać w tym zakładzie to jest jakaś abstrakcja .Wyplata przed i po wygląda tak samo a różnica wynosiła całe 30 zł!!! Akurat na cukierki albo pizzę hehe a gdzie te premie PAni detektor powiedziała ,że została przeznaczona pula na wynagrodzenia do rozdzielenia 20 koła... I gdzie te pieniążki są ? Ale to pytanie do kierownictwa oni nadaj się do pracy w sejmie jedyne co mają wspólne mahlojstwo nieładnie tak ale co poradzić to tylko KCB do którego Polacy już do pracy nie przychodzą a po halach biegają sami Ukraińcy a na odrę nie ma kto ich zaszczepić ..

Pracownik zmiany

Najgorsza to jest zmianowa na zmianie B. P. Dorota. S. Robi przekręty dopisuje innym normę której nie robia. Swoim pupilom daje urlopy a innym nie. Wyzywa pracowników i obrabia im tylko. Nie radzę nikomu przychodzić na tą zmiane

Zostaw merytoryczną opinię o K.C.B. Interlight Sp. z o.o. - Gniewkowo

• Jak się pracuje w K.C.B. Interlight Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy K.C.B. Interlight Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K.C.B. Interlight Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 4 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

K.C.B. Interlight Sp. z o.o.

K.C.B. Interlight Sp. z o.o.