Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o. w Kielce

Pablo

Jak mam pracować w Promontinie to wolę już być bezrobotny, bo tam non stop na wyjazdach,zero kasy i czasu prywatnego.

Leon

Zawsze opinia jest zależna od tego jak pracujemy i na jakim stanowisku. Dobrzy nie narzekają!

Agata

@Marek Kraków, w swojej wypowiedzi wspomniałeś o zarobkach w Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin. Chciałabym się jednak również dowiedzieć, czy pracodawca zapewnia Wam pozapłacowe benefity? Firmy często oferują szereg dofinansowań lub pakiety socjalne.

Agata

@Kandydat, w jakiej atmosferze przebiegła rozmowa o pracę? Czy zostały zaprezentowane Tobie ewentualne warunki zatrudnienia? Jak oceniasz przebieg całego procesu kwalifikacyjnego? Zachęcam Ciebie do odpowiedzi na powyższe pytania, gdyż będzie to cenna wskazówka dla osób zainteresowanych aplikacją do Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Agata

@Bartek, tak, firma Promontin rekrutuje. Aktualne oferty pracy znajdują się na stronie http://promontin.pl/kariera-2/ W tym momencie znajdują się dwa ogłoszenia: Młodszy Inżynier Budowy i Kierownik Prac Montażowych. Firma oferuje między innymi umowę o pracę, oraz udział w największych projektach z zakresu energetyki zawodowej, hutnictwa, przemysłu chemicznego. Czy zamierzasz aplikować?

Dziewczyna z Kielc
@Agata

To są stare ogłoszenia o pracę.....

Jestem lekko rozgoryczony faktem, że po rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko inżyniera budowy (była ona początkiem czerwca) do oddziału Kraków, nie uzyskałem żadnej odpowiedzi. Uważam, że w dzisiejszych czasach brak jakiejkolwiek informacji po rozmowie rekrutacyjnej to przejaw braku szacunku.

Agata

@Stefan, firma udostępnia ogłoszenia o pracę na swojej stronie internetowej. Dla ułatwienia dodaję link: http://promontin.pl/kariera-2/ Jeśli zdecydujesz się na aplikację do firmy, to zachęcam Ciebie do podzielenia się doświadczeniem związanym z procesem rekrutacyjnym i jego rezultatem.

Stefan

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Mateusz
@Stefan

Pewnie tak, ale czy warto.

Bartek

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie?

Weronika

Rekrutacja to normalne w dzisiejszych czasach.

Ex

Stres wpisz sobie w cene

Erwin

Słyszałem, że to firma z dobra opinią i myślę, że ta cisza na forum to efekt dobrej pracy. Napiszcie coś aktualnego.

Miszka
@Erwin

Taka dobra firma że ludzie co chwilę się zwalniają

SPAWACZ

Witam , Potrzebuje szczerych informacji co do tej firmy gdyż wybieram się tam na działalności spawać , czy są wypłacalni , czy pracuje się normalnie? best żadnych stresów itp

krak 78

Witam. Wlasnie szukaja stalej ekipy na Krakow ,raczej miejscowych . Stawka dla montera slusarza 14 zl na reke spawacz 15 zl na reke . po okresie probnym to znaczy ok 3 miesiace podwyzka cale 1!!!!!!! ZL na reke. nie ma 50% procent za nadgodziny . wolne soboty i niedziele.tak ze jak ktos chce w sysie i brudzie zapi...c to smialo moze isc i stracic troche zdrowia za marne grosze.

coto

To jest podwykonawca firmy która kupiła hutę w krakowie, najgorsze zlecenia. Jeśli pasuje ci czołganie z butlą tlenową w kanale 200metrów pod wielkim piecem wraz z detektorem co2, w kasku i w temperaturze 50 stc, mieskanie w 10 w pokoju z 1 kiblem, praca codziennie od 7 do 7 , jedzenie posiłków na podłodze w brudnej budzie to zapraszam. Kasa nie jest pewna.

....

a praca na miejscu? tzn trzuskawica itp?

spawacz

witam, również podpinam się pod pytanie, także dostałem ofertę z tej firmy proponują 15zł netto i umowe od całości, prawda to co proponują? jak z terminowością wypłat?

Han

Witam. Dostałem propozycję pracy w tej firmie , może ktoś podzielić się informacjami na temat pracy warunków umów i firmy? Bardzo proszę o informację .

Pracobiorca
@Han

Praca w delegacji.umowa o prace tak napisana ze diety nie dostaniesz

pilnie

pracujesz tam obecnie

@pilnie

A czemu pytasz?

Alex
@pracobiorca

Witam. Jak wygląda płaca w tej firmie tak szczerze jeśli chodzi o stawki i umowe.Bo dostałem tam ofertę i chciałbym zaczerpnąć informacji takich pewnych.

@Alex

Policz sobie taka stawke abys za 10-12 godzin pracy na dobe plus weekendy wyszedl na swoje.

Alex
@pracobiorca

Nie rozumiem. Musiałbym dostać stawkę min 20zł netto a czy to jest realne w tej firmie.Jak wyglądają umowy czy jest to rzeczywisty zarobek na umowie czy najniższa krajowa. I jak z pracą w zimę czy jest ciągłość zleceń. Jeśli ktoś moglby mi opisać warunki ktoś kto pracował był bym wdzięczny.

Pracobiorca
@Alex

Musisz sobie sam skalulowac

pilnie

hej wybieram sie na rozmowe o prace do tej firmy moze ktos mi cos opowie o niej.pracuje obecnie w jednej firmie i nie wiec co mam robic.w poniedzialek mam rozmowe o prace

@pilnie

Praca w delegacji bez diety.zakwaterowanie jak najtańsze.praca po kilkanascie godzin w tym w wekendy.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.