Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o. w Kielce

Łukasz

Stanowczo odradzam ze względu na szefową. Mam nadzieję że kiedyś zrozumie w jaki sposób traktuje innych ludzi. Mogę śmiało stwierdzić że jeśli nic nie zmieni w końcu zrazi większość ludzi do siebie i zostanie tylko kierownictwo w tej firmie. Zapewniam że każda praca byłaby lepsza niż ta.

@B

Skoro nie telefony, to co innego jest tym problemem, o którym mówicie?

Dajcie spokój z tą firmą lepiej w Biedronce pracować niż tam

Podwykonawca

Nie polecam!!! Firma nie płaci podwykonawcom. Omijać szerokim łukiem!!!

@Agnieszka

Za co konkretnie dostali te kary z bhp? Co faktycznie było nie tak z waszej strony? Za ile miesięcy tego wynagrodzenia nie odzyskaliście? Szkoda, że to tak wszystko wygląda... Orientujesz się, jak teraz jest w firmie? Ktoś tam pracuje? Wypłacają regularne pensje?

Ktos

Korzyści? Mają tylko wybrani w postaci lepszego traktowania przez majstra i tyle, a reszta to ma (usunięte przez administratora) (delikatnie mówiąc), brygadzista (pracujący normalnie jak zwykły pracownik) wyzyskuje ludzi na maxa a potem przypisuje sobie wszystko a nic nie zrobił tylko na papierosie ciągle siedzi (najbardziej na 2zmianie)

@Ktos

Na czym to traktowanie polega, mówi im miłe słowa? Normalni pracownicy nie mogą wychodzić na papierosa, chociażby jak mają przerwę? I zastanawia mnie jak można dołączyć do tej elity żeby być wybranym.

Elita

Z Tego co zauważyłem to pracownicy palą papierosy na przerwie jak i w czasie pracy bez rozsiadywania. Praca jest mieszana. ELITA to chyba pracownicy którzy posiadają wiedzę na temat wykonywanej pracy i dbają o dobro jak i fachowość oraz terminowosc wykonanego projektu.

Były pracownik Nowy wpis
@Elita

Mam ci wymienić Elite która tam się rozgościła? Zacznę tak Marek, mini Grześ ... Itd i w czym widzisz ich fachowość w temacie pracy może w tym że non stop bajery pomiędzy sobą cisną albo na telefonię albo na papierosie a inni zasuwają za nich robią a co do czego to później kierowniku dyrektorze ogarnąłem zrobiłem itd.

Były pracownik Nowy wpis

A nie jest? Na pewno najgorszą jaką spotkałem i w jakiej pracowałem ????

Kaśka Nowy wpis

Jakie widełki przeznaczone są dla kierowników? Mam teraz na myśli etat koordynatora ds. rekrutacji, bo to jedyne ich ogłoszenie, które znalazłam. Znam dobrze Office, w tym Excel. Ale nie ukrywam, że właśnie Excel sprawia mi najwięcej trudności. Widzę też, że firma stawia na rozwój pracowników. Czy są przewidziane jakieś kursy z doskonalenia Excela? Czułabym się wtedy dużo pewniej.

Welder

Biuro(prezeska/dyrektor) mają coś z tym wspólnego, pewnie piszą do admin że to pomówienia itp Albo kto wie co tam jeszcze, a prawda w oczy koło i tyle, myślą że mają super firmę a to nie prawda, tam tylko kolesiostwo czeka jak jakiś nowy przyjdzie i wtedy nagonka jest, że nowy to, nowy tamto a stary pracownik to cacy, tylko że starzy pracownicy non stop na bani chodzą i jakoś tego nie widzą z biura, BHP porażka, rękawice 1para na tydzień , a jak się przedziurawia to trzeba spawac w dziurawych bo nie należy się tyle,

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży
Tutlo Sp. z o.o.

Nacki

Dokładnie czemu je usuwają? Tam nie ma po co pracować pierwszego dnia wpisując się w szeregi tej kasy albo tracicie nerwy i kase albo i tak się sami zwolnicie chyba że ktoś nie posiada honoru lubi donosić i robić innym pod górkę to IDEALNIE pasuje do promontinu.

Hej, interesuje mnie podjęcie współpracy, ale najchętnej na stałe. W ogłoszeniu dla inżyniera projektu jest tylko informacja, że okres trwania projektu wynosi do końca 2024r. Jaka szansa na przedłużenie umowy po tym czasie na kolejny projekt? I czy stawki rosną w takim przypadku?

Dd

"elita" powiadasz?? Widać że ktoś z biura się wypowiada co nie ma pojęcia co się dzieje na hali, jak są traktowani ludzie, a tym bardziej młodzi pracownicy, którzy nie moga się nic odezwać bo zaraz będą zgnojeni i poniewierani

Spawacz

Zero dodatku za nadgodziny i pracę w soboty, a chcieli by wszyscy robili po 10h czy 1zmiana czy 2zmiana,

Spawacz

Działa bo ta wredna właścicielka żeruje na innych sprawy sobie nie zdajesz co ona wyprawia z ludźmi (usunięte przez administratora)

Ktoś
@Spawacz

Zgadzam się! Psuje ludziom życie, można wpaść w poważne kłopoty psychiczne przez nią! Lepiej nie mieć pieniędzy niż pracować u tej właścicielki bez jakiejkolwiek empatii! Przydałoby się jej takie traktowanie choć przez chwilę, to co ona wyprawia z ludźmi. Współczuję pracownikom.

Ktos

Szkoda gadać, jak pracownicy (nie wszyscy) chodzą na podwójnym gazie to nie ma się co dziwić, napieprzaja na każdego aby sobie (usunięte przez administratora) chronić bo są pod wplywem

@Ktos

To o kim Ty tu konkretnie piszesz? Kto jest wyjątkiem i nie zachowuje się w ten sposób? Chciałbym wiedzieć z kim można dobrze żyć. Nie widzę całej Twojej opinii, więc napisz jeszcze raz, ale w inny sposób o co chodzi z tym skarżeniem na ludzi. Ma się z tego jakieś korzyści?

@Ktos

Promontin to jedna z najgorszych firm w Polsce szkoda czasu,nerwów i zdrowia na to łachmyctwo.

Dajcie spokój z tą firmą lepiej w Biedronce pracować niż tam

Podwykonawca

Nie polecam!!! Firma nie płaci podwykonawcom. Omijać szerokim łukiem!!!

@Podwykonawca

Prawdę piszesz? A za co Ci nie zapłacili i ile w takim razie?

Nacki
@Podwykonawca

Nie płaci kłamie rotacja ludzi jak na dworcu w Warszawie

Marlenka
@Nacki

Nie płaci wcale czy są lekkie opóźnienia? Wiesz może ile ludzi obecnie czeka na wynagrodzenie? Rozumiem, że ta rotacja bierze się z tej wypłacalności, a na jakich stanowiskach najczęściej zmieniają się ludzie?

Agnieszka
@Podwykonawca

Prawda. Wykonaliśmy na Mittalu duży zakres, zaczęli ściemniać, że robota nie idzie jak powinna.. nie wypłacili 9 tysięcy z faktury, bo niby jakies kary z bhp dostali.. po czym nie uprawdopodobnili nam, że to nasi pracownicy (a wiemy, że to nie my,). Jedną notę wzięliśmy na siebie, bo faktycznie to my, reszta? Wymyślona. Ponoc nie byliśmy pierwszymi, których tak załatwili. Za grosze nie będę się po sądach tarabanic, ale karma wraca.

@Agnieszka

Welder

A odnośnie b2b, oni tylko tak chcą przyjmować na etat ciężko liczyć, jesteś na b2b to nie płacą ci za urlop itp, nie idziesz do pracy nie masz placone

Welder

Szczerze? Omijać, kolesiostwo, pracowałem tam i są osoby z którymi można pracować (tylko kilka) osób a reszta to kolesiostwo, podpierniczaja na każdym kroku żeby tylko zaplusowac, swoich błędów nie widzą ale u kogoś to wszystko widzą i od razu lecą się pochwalić,

Piszecie, że trzeba uważać, że wiele ludzi "przekręcili" a jakieś konkrety przynajmniej? Na co niby przekręcili? O kasę chodzi? Aktualnie ile tam osób jest w ogóle zatrudnionych? Aktualnych ofert dla pracowników też nie ma. Są jakieś przyjęcia?

Łukasz

@Łukasz

To co ona takiego robi? Jak traktuje pracowników? Aż włosy stają jak się czyta takie opinie.

B
@Adam

Stresy spowodowane przez osobę wyżej wymienioną przekładają się na życie prywatne - aż do takiego stopnia. Nie polecam, żadna praca nie jest tego warta. Piszę to z perspektywy już kilkunastu lat doświadczenia więc mam porównanie, ale też nauczkę na przyszłość.

@B

Czy to oznacza, że dzwoni po godzinach pracy, a pracownik musi być zawsze pod telefonem??

B
@Adam

Nie o to chodzi, telefony po pracy które sa pilne absolutnie nie są problemem.

@B

Skoro nie telefony, to co innego jest tym problemem, o którym mówicie?

Czy w Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Obecny pracownik

Z tego co wiem to sporo osób pracuję na takich zasadach plus zatrudniani są Hindusi czyli firma zewnętrzna.

Ciekawa
@Obecny pracownik

A jak komuś zależy na zwykłej umowie o pracę to też jest szansa? Bo chciałabym mieć płatny urlop i chorobowe. Hindusi też na b2b? Jak zatrudniani są nowi ludzie to przechodzą jakoś okres próbny?

Obecny pracownik

Pracuję w Promntin dość krótko ale już przekonałem i zorientowałem się co ta firma jest warta czyli zero. Uklady ukladziki koledzy z jednej wsi lub rodzina czyli ludzie co tam mają oki. Jeszcze tam pracuję ale chyba będzie porzucenie pracy bo brak nawet normalnej admosfery. W tej firmie magazynier kierowca itp ma tyle samo do powiedzenia co zwierzchnik chore to. OMIJAĆ TĘ FIRMĘ JA PRAWDOPODOBNIE PORZUCĘ TO DZIADOSTWO NA DNIACH.

Jak obecnie z atmosferą w firmie? Lepiej już coś? Czy jest dużo stresów?

Aneta

Po twoim nicku stwierdzam, że byłeś spawaczem, dobrze myśle? Możesz powiedzieć coś na temat zarobków? Ile na rękę dla doświadczonych spawaczy? Są jakieś dodatki pracownicze? Dostajecie odzież roboczą?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.