Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o. w Kielce

Firma słabiutka z pensja

Zuzanna
@Tomek

To jakie stawki masz na myśli? Najniższą krajową czy ile? Jest sama podstawa czy jakieś premie też się znajdą?

@Zuzanna

(usunięte przez administratora) swoich pracowników . Nie płacą za nadgodziny , za urlop też liczą po swojemu a nie tak jak powinno być

Dorota
@Tomek

A jaka jest umowa, że taki problem z nadgodzinami występuje? Chyba, że chodzi Ci, że są one do odbioru?

@Dorota

Płaca stawka razy godzina . Nie płacą setek ani pięćdziesiątek . Za urlop też tak samo liczą

@Tomek

Nie powinno tak być. Za nadgodziny zwykle stawka jest wyższa niż normalnie. W takiej sytuacji ktoś w ogóle chce zostać do dodatkowej pracy? Czy obowiązkowe są te nadgodziny?

Jakub

Firma chce dużo a nic nie umie,nie polecam nikomu

Dorota
@Jakub

Ciekawa jestem w jakim kontekście może to pisać kandydat. Skąd wiesz, że podobno niczego nie umieją?

Karol

Szkoda gadać.

Zuzanna

Ale tak właściwie to dlaczego nie polecasz?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Kamil ck

Biorą początkujących na Spawanie?

Programista

A jak wygląda praca w tej firmie na stanowisku programisty maszyn cnc

Spawacz

Chciałbym uzyskać opinie o firmie Promontin ponieważ wybieram się na rozmowę o pracę chciałbym wiedzieć czy wypłaty są w terminie i po ile godz się pracuje i oczywiście atmosfera bo jestem wybuchowy jak ktoś przecina proszę o komenty.ludzi którzy tam pracują bądź pracowali ..

Jaki jest okres rozliczeniowy w Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Spawacz

Jeśli chodzi o wypłaty - zawsze w terminie.

Leszek
@Spawacz

Okej, a o wysokości tych wypłat też coś napiszesz? Będę wdzięczny, myślę że inni użytkownicy też się chętnie dowiedzą. ;)

Belmondo

Nikomu nie polecam pracy na hali w Dębskiej Woli. Brak jakiejkolwiek organizacji jeden wielki bałagan. Sztucznie nakręcane terminy i wyzysk. Większość pracowników na hali do lizidupy brygadzisty i kierownika produkcji...

Łukasz
@Belmondo

Bohater jesteś:).Myślę że jesteś jednym z nieudaczników któremu zaszkodziła praca. A jak miałes coś do oddziału to czemu nie powiedziales tego prosto w twarz, tylko pedalski pseudonim I wypisywać na portalu. Z poważaniem Łukasz

Pan cogito
@Łukasz

Myślę że Pan belmondo nie wie o czym mówi. Co jak co to organizacja pracy jest na hali. Jedynie co to szybkie terminy Ale to spowodowane remontami na zakładach I terminami. Pracownicy uważam że są dobrzy. A nawet specjaliści.

Belmondo
@Belmondo

Jak to mówią uderz w stół a nożyce się odezwą...

A na co to komu
@Belmondo

Na jakim stanowisku pracowałeś skoro tak piszesz o organizacji? Pracowałeś bezpośrednio czy podwykonawca? Rozmawiałeś z kierownikiem czy brygadzistą o pracy?

Czy zdarzają się nadgodziny w Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.?

Vice

Nie zdarzaja się nadgodziny A tak na serio jak nie chces pracować w nadgodzinach to wylatujesz Jak pracujesz po godzinach to nie masz płacone dodatków za nadgodziny Robota jest w delegacjach wiec abym im się wille budowały Ty musisz zasuwać. W delegacji dostajesz wyrko w pokoju np 8 osobowym wiec musisz na to zapracować. Sucha stawka Czasem ekstra pod stołem z dwie stówki np w Boże ciało

Felix

Są tylko nadgodziny ku chwale firmy

W pokoju 8-10 osób a sedes jeden

@Vice

Potwierdzam Skarbówka zajrzy do portfeli ze w PIT tego nie uwzgledniono

Kicius
@Vice

Czyli mają kasę poza ewidencją Płacą na czarno (usunięte przez administratora)tak naprawdę nas bo składki na ZUS i skarbowy zostają w ich kieszeni Czyli jeżeli maja kasę do wydania bez pokrycia to maja tez lewe faktury kosztowe.Jest to przecież grupa kilku firm w tym od obrotu stalą.

Bogiel

Czarny brodacz podobno kierownik zwykły wyzyskiwacz

Aleksandra
@Bogiel

Na forum raczej unikamy pisania o inny w sposób, który mógłby daną osobę obrazić. Tu dyskutujemy o warunkach pracy, jakie w tym momencie oferuje Promontin. Jeśli masz coś konstruktywnego do dodania, to oczywiście zapraszam. Byłeś tam kiedykolwiek zatrudniony?

@Aleksandra

Nie zgadzam się. Największy wpływ na złą atmosferę w pracy ma kierownictwo. A kierownik brodacz to zła i fałszywa osoba

@Neo335

Rozumiem, że nie masz dobrych doświadczeń jeśli chodzi o zatrudnienie, ale pracując w firmie widziałeś też dobre strony wykonywanej pracy? Mam na myśli wysokość wynagrodzenia lub możliwość szkoleń. Chciałbym się tego dowiedzieć.

Czy chodzi o grynia?

@Bogdan

Jeżeli szukasz mimo wszystko dobrych stron to ich nie znajdziesz w tej firmie. Wynagrodzenia są kiepskie, a szkolenia to jeden wielki pic na wodę fotomontaż. Jeżeli dalej szukasz dobrych stron w PROMONTINIE to życzę powodzenia i dużo zdrowia.

@Bogiel

Jesli czarny brodacz to AG ( nie mylić z symbolem Ag srebro a raczej judaszowe srebniki) to gumowe ucho.Jakieś wiadomości ma ale jest generalnie cienki.Sam kiedyś był (usunięte przez administratora) i teraz musi odreagować.Warto by skarbówka popatrzyła na jego przewały

@Bogiel

Kombinatorek kapus robi przewalki na podatku VAT Ma swoją firme plus firma żony Lizus szefowej

Marco
@Neo335

Potwierdzam Jak już ktoś napisał gumowe ucho . Nie ma wykształcenia kierunkowego

Małgorzata

Dzień dobry. Firma poszukuje na stanowisko-Koordynator ds. administracyjno-biurowych w Dębskiej Woli. Czy ktoś mógłby napisać coś na ten temat, jeżeli pracował na tym stanowisku?. Proszę o rzetelną opinię. Pozdrawiam.

Prac15
@Małgorzata

Jeśli chcesz pracować od rana do nocy, zajmować się wszystkim - od zamawiania artykułów biurowych po zamawianie dźwigu na budowę, gdzie kierownictwo dzwoni do Ciebie wieczorami, po godzinach pracy i jest to standardem - to możesz tam pracować.

@Małgorzata

Prosze pytać kobiet jak się pracuje lub pracowało z szefową.

@Małgorzata

Zależy jaka masz grupę inwalidzką

@Vice

Pracowało to zwrot na wyrost. Bida wyszła bogato za maz to pazurami zagarnia wszystko do siebie

Felix

Odradzam Typowa firma rodzinna łamiąca kodeks pracy i nadciągająca przepisy Pracujesz w delegacji to wiadomo ze nie 8 godzin bo to są koszty Ale powinny być płacone 50 setki i dwusetki Sprzęt jest w miarę Ok tu nie za bardzo oszczędzamy Ale za przywilej pracy musisz być wdzięczny i nie pyskowac

Prezes z Huty imienia Lenina.

Witam Ludzie. Naprawdę dajcie sobie spokój z tą firmą. Dziadostwo totalne. Praca od 7 do 19 w soboty i niedziele. Za to masz wolne np.2 tygodnie po pół roku pracy. Zresztą szkoda pisać. Inspekcja pracy powinna się za Promontin wziąć. Nawet ukraincy z tamtąd uciekają. Apropo. Dwóch pracowników w tej firmie zapiło się na śmierć.

Pracownik budowy
@Prezes z Huty imienia Lenina.

Potwierdzam to co napisał pracownik powyżej, zero szacunku dla ludzi, ciągły chaos, rotacja praowników na porządku dziennym, zarobki jak kot napłakał.

Marek Kraków
@Pracownik budowy

Psioczysz jak stara baba idź do pośredniaka pracować za 1800zł tu firma dane 20zł /30 zł na godzinę oraz normalne umowy Praca po 10/12 h zraża cie / w soboty i niedziele --- siedź w domu bierz 500+ ja wole pracować i zarobić klika tysięcy złotych.... co mieniąc po półtorej roku pracy kupiłem mieszkanie

EXT
@Marek Kraków

I kielicha wypić też pewnie lubisz. Kierownikami zrobili monterow. I teraz koleś monter z kolesiem kierownikiem sobia szklanką pukną. Pozdrów kierownika Marka J.

Felix
@Prezes z Huty imienia Lenina.

Potwierdzam Dwóch kolejnych blisko zejscia

Witam Może ktoś napisać jak wygląda sytuacja w oddziale w Dębskiej Woli k. Kielc? Jak z wynagrodzeniami np dla mgr inz na stanowisku kierownika lub podobnym a jak dla pracownika na hali lub montera itd, jaka panuje atmosfera w firmie. Pozdrawiam M

@Zainteresowany

Mgr Inż nie może zarabiać więcej niż osoba bez tego tytulu

Jak jest z awansem w Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.?

Neo335

Jak umiesz donosić na innych i zbierać Promo punkty to szybko.

@Neo335

Tylko trzeba być w tym dobrym. Konkurencja jest tam duża....

@Adam

Jest to główne kryterium, które decyduje o ewentualnym awansie? Powiem szczerze, że jestem zaskoczony tym, co przeczytałem.

@Adam

Co prawda to prawda. Albo donosisz Ty albo zrobi ktoś to za Ciebie i na Ciebie. Najlepiej omijać z daleka.

@Neo335

Dziwna forma przyznawania awansów. W takim razie zastanawiam się, jaka atmosfera panuje w tej firmie? Czy kadra pracownicza jest ze sobą zżyta i odpowiednio współpracuje? Chętnie się tego dowiem.

@Bogdan

Z uwagi na ciągłą rotacje pracowników odpowiedź nasuwa się sama :-)

Stefan
@Neo335

Pracowałem tam półtora roku. Nie było źle ale po koniec już miałem dosyć (usunięte przez administratora) i frajerstwa ze strony spawaczy na hali i ich bosa. Cfeluchy i tyle. Nie można ufać i się zwierzać bo wykorzystają to

Stefan
@Stefan

Szefostwo jeździ najnowszymi autami mieszka na zamkniętym osiedlu za miliony a pracowanikowi nawet nadgodzin nie wypłaci procentowo tylko tak jak na umówię. Szefowa torebki LV synuś pasacik a szefu BMW 650i za pół banki(usunięte przez administratora)

@Stefan

Niestety nic nie na lepsze się nie da zmieniło. Jedyne co się zmienia to ludzie których trzeba wyeksploatować i wycisnąć jAK cytrynę

Wacek

Dobrze wyglada awansowanie. Możesz bardzo szybko awansować za bramę lub siedzisz cicho i zaczyna Ci brakować do pierwszego

Xyz

@Bogiel wyzyskiwacz? Nie za mocne słowo?

Magda

@Neo335 a czemu tak źle oceniasz kierownictwo?

Praca %

Jak wygląda praca na hali?

Czarek

Rok czasu u tych głąbów i już nie daje rady.... Jeszcze trochę tylko

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.