Orbis S.A.

Opinie o Orbis S.A.

Moruska

Rzucić jedno słowo złe o firmie, to ma być ocena,? Orbis to super historia.

Amator

Czy może mi ktoś odpowiedzieć jaki jest powód, że Orbis ma tak długa listę ofert pracy? Bardzo się tym faktem ucieszyłam ale również bardzo zdziwiłam.

scvt
@Amator

myślę, że większość tak dużych firm ma dużo ofert pracy, bo rekrutują wielu pracowników, przy takie liczbie hoteli to wcale nie dziwi

Klara
@Amator

Rotacja. Niewielu wytrzymuje ;)

Monik

Czy aktualna jest oferta pracownika rezerwacji w Krakowie?

Mańka

Pewnie mogę tylko pomarzyć o pracy w takiej firmie. Jak firma jest dobra to i kandydatów jest wielu. Słyszałem od znajomego wiele dobrego o firmie i mogę jedynie pozazdrościć. Orbis to tradycja i prestiż i jak widać na forum nie ma specjalnie negatywnych opinii.

Orbis SA
@Mańka

Dzień dobry, dziękujemy za opinię, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i złożenia aplikacji do naszej firmy. Dla nas ważny jest każdy kandydat, jego otwartość i entuzjazm. Oferujemy różnorodne stanowiska pracy, jak również mamy bogatą ofertę stażową.

@Mańka

Aplikowałeś do Orbis S.A. na stanowisko Kelner restauracyjny - Novotel Warszawa Airport? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Norbi

Bardzo interesuje mnie oferta pracy w Orbis-ie. Czy mógłby ktoś podzielić się wiedzą na temat podstawowych warunków jakie firma stawia kandydatom do pracy na stanowisku inspektora obsługi pieter?Dzięki

@Norbi

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Wszystkie informacje dotyczące wymagań, jak również aktualnych rekrutacji prowadzonych na stanowisko inspektora obsługi pięter znajdują się na naszej stronie: http://www.orbis.pl/kariera/oferty-pracy. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Kasm

Od kilku miesięcy pracuję w biurze zarządu. Fajna atmosfera pracy, ludzie przyjaźni, co bardzo ważne zwłaszcza na początku, gdy człowiek musi odnaleźć się w nowym miejscu. Zarobki jak wszędzie uzależnione od stanowiska i doświadczenia, sporo benefitów i szkolenia. Ogólnie polecam :)

Klara

Już złożyłam swoje cv w firmie i czekam na rozmowę rekrutacyjną. Bardzo zależy mi na pracy w Orbisie, gdyż dla mnie to wielki prestiż. Czy ktoś wie jak przebiega rozmowa? Czy są trudne pytania? Jakie zarobki można dostać pracując w recepcji hotelu?

Ciekawy

A jakies opinie na temat pracy w Biurze Zarzadu w Warszawie? Czesto maja ogloszenia do dzialow na stazystow z opcja dluzszej wspolpracy.

Miam

Mam pytanie czy aktualna jest oferta dla kucharza w Szczecinie?

zielona

hey..aplikuję na pokojową w Szczecinie...czy ktoś może mi powiedzieć więcej o tym jak i co się tam dzieje?co z płacą i obowiązkami? help.

Mamba

Super, super praca polecam jak ktoś zna języki obce i jest pozytywnie nastawiony do pracy.

2i2

czy jak chcę was być szefem kuchni to jest prestiż na stanowisku?

aro

Możesz wybrać jakie chcesz staoiwsko bo jest ich trochę do wyboru poza tym znana firma wiec płacą adekwatnie do kompetencji.ara

Ttgjj

Pracuje krótko na recepcji. 2000 netto. Ekipa zajebista

MonikaS
@Ttgjj

hej. a czy na rozmowie sprawdzają Twój poziom języków obcych?

Gos
@MonikaS

Tak

fvgb

@bonzo no ale czy moglbys podac jakeis konkrety? bo widze ze sporo maja teraz ofert pracy i chcialobym sie czegos dowiedziec

Marta N.

Bardzo podobała mi się Pani rekrutująca z Orbis Group w Warszawie. Kiedy po rozmowie firma ostatecznie nie zatrudniła mnie na stanowisko, Pani zaproponowała mi kandydowanie na inne, które też było dla mnie interesujące. Ostatecznie stanowisko zajął ktoś z wewnątrz, co zawsze ma pierwszeństwo, ale to też wiem tylko dlatego, że Pani była ze mną w stałym kontakcie i o wszystkim informowała. Bardzo miłe doświadczenie rekrutacyjne.

Przyszlypracownik?

Wiecie moze jakie sa zarobki na st. Koordynator sprzedazy w novotelu?

mika

nie wszystkie firmy dbają o pracowników, jeżeli orbis oferuje umowę o prace i do tego dobry socjal @pikolo to się nie zastanawiaj tylko aplikuj na to stanowisko

robok

Cały czas pojawiają się jakieś oferty pracy, ale wiadomo, że jest to związane z ciągłym rozwojem orbisa. Ciekawe jest ogłoszenie na koordynatora ds. konferencji i bankietów, bo zapewniają nawet prywatną opiekę medyczną.

tama

No tak uyt, jesli kogoś interesuje praca na recepcji to owszem jest ogłoszenie. Mnie bardziej interesuje tutaj posada kelnera, wymagana nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista, dyspozycyjność i mile widziana aktualna książęczka sanitarna.

Zostaw merytoryczną opinię o Orbis S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Orbis S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Orbis S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orbis S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Orbis S.A.