Orbis S.A.

Opinie o Orbis S.A.

uyt

@niemek dokladnie sie z Toba zgadzam, jezli komus zalezy to sam moze sie przekonac jak jest, teraz to mozna wlasnie sie zalapac do pracy u nich jako recepcjonistka

niemek

@mika - oczywiście, że najlepiej można wyrobić opinie jak samemu spróbuje się sił w zawodzie chociążby szefa ds. eksploatacji technicznej. Branża hotelowa jest wymagająca i wymaga się profesjonalizmu na każdym stanowisku. Ibis ma hotele w całej Polsce i całkiem dobrze sobie radz w branży, a to trudna sprawa dość.

mika

proponuje wszystkim co maja watpliwosci mimo wszystko sprobowac a nie sie sugerowac tym co slyszelismy bo jak wiadomo ile ludzi tyle opinii. orbis teraz przeprowadza wiele rekrutacji na rozne stanowiska wiec mysle ze kazde zainteresowany moze cos dla siebie znalezc. ja osobiscie sama chce sprobowac dostac sie na stnaowisko recepcjonistki

Opacz

Jeżeli kogoś jakoś mocno interesuje praca to powinien szukać samych ofert pracy. Wydaje mi się, że kto jak kto, ale Orbis je wystawia na portalach zewnętrznych. Odnoszę wrażenie, że są firmą dosyć zorganizowaną i wszelkie informacje udzielają na rozmowie rekrutacyjnej, także jeżeli ktoś miał przyjemność w niej uczestniczyć to może się podzielić jej przebiegiem ...

Aplikowałeś do Orbis S.A. na stanowisko Kelner restauracyjny - Novotel Warszawa Airport? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
gładki stefan rybka

jako osobę zainteresowną pracą w Orbis SA możecie udzielić mi pewnych kilku informacji? a mianowicie chciałabym wiedzieć na jakie godziny zmiany i w jakie dni pracuje się w tej firmie? bardzo mnie interesują wymagania jako ten pracodawca stawia w procesie rekrutacyjnym nowym pracownikom, pomożecie mi?

dsar

a ktoś wie na temat atmosfery w tej firmie? Jakie obowiązują godziny pracy na tym bądź podobnym stanowisku w tej firmie? Jakie są oczekiwania pracodawcy względem nowo zatrudnionego pracownika?Jak zazwyczaj pracownik jest promowany i oceniany w firmie? uprzejmie proszę o odpowiedz dziekuje bardzo i pozdrawiam.

franz

Jak bardzo zmienil sie Orbis od lat '90? Kiedys to byla kluczowa baza hotelowa w Polsce. Nie mozna o tym zapominac. Z tego powodu nalezy im sie szacunek. Z drugiej strony przy tak olbrzymiem konkurencji nie wiem jak oni sobie radza. Czy pracownicy są objęci jakimś pakietem socjalnym? Kiedys chyba byl

Magda

Witam, Czy moglibyście opisać atmosferę w hotelu, zwłaszcza u Pań sprzątających pokoje. Jestem zainteresowana pracą w tym hotelu, ale nie wiem czy warto aplikować.

Zostaw merytoryczną opinię o Orbis S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Orbis S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Orbis S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orbis S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Orbis S.A.