Opinie o WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka w Warszawa

Miejsce pracy godne polecenia, pracuję jako fryzjerka i jestem zadowolona z warunków jakie proponuje firma

Angelika

Jestem pracownikiem od kilku miesięcy, dostałam szansę pracy bez doświadczenia, mam dużo szkoleń i możliwość ciągłego rozwoju

polecam każdemu,praca fajna

Dobre zarobki, praca w miłych i przyjaznych warunkach, możliwość ciągłego rozwoju

Aplikowałeś do WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka na stanowisko Masażystka / Masażysta? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
@pracownik

Pracuję w firmie od 5 lat i jestem bardzo zadowolona, wysokie wynagrodzenie, super warunki pracy, szkolenia, zgrany i młody zespół

Oliwia

Praca dająca pełen rozwój w branży kosmetycznej, dużo nowych urządzeń i szkoleń

Agnieszka

Praca w miłej atmosferze, czysto i schludnie w lokalu

Inna

Dobre warunki pracy , profesjonalna obsługa, przyjemna atmosfera , dużo szkoleń , elastyczny grafik . Dużo można się nauczyć :)

@Inna

Możesz napisać coś więcej o tym grafiku? Tzn. ma się faktyczny wpływ na jego ustalanie czy raczej jest częściowo narzucany? Od której do której pracujecie i ile godzin dziennie?

Paulina

Atrakcyjne warunki pracy, pensja wypłacana zawsze na czas i przyjemna atmosfera w pracy a w dodatku dużo szkoleń i możliwości podnoszenia kwalifikacji.

Claudia

Atmosfera bardzo przyjazna, bardzo atrakcyjne zarobki. Wypłata zawsze wypłacana na czas. Grafik pracowniczy zawsze układany z uwzględnieniem próśb dni wolnych.

Anastazja

Praca w przyjaznej atmosferze, zarobki zadowalające

Sylwia

miła atmosfera,dobrze płacą polecam

Marlena

praca extra polecam każdemu!!!

atmosfera super,wszyscy bardzo mili polecam

polecam serdecznie,praca super,miła atmosfera

Dominika

Proszę o opinię na temat usług medycyny estetycznej Pani Sylwii - niestety moja mama dała się namówić na uzupełnianie ust kwasem, ale szczerze nie mogłam znaleźć ANI JEDNEJ opinii o usługach tej Pani, która podobno jest kosmetologiom z 10 letnim doświadczeniem, to bardzo niepokojące wykonując tak inwazyjne zabiegi, a niestety miałam przyjemność zobaczyć Panią Sylwię w akcji w głównym holu i już z tego względu wolałabym odwołać wizytę.

niestety klientka
@Dominika

nigdy w zyciu !!!! Twoja mam dostanie papier do podpisania ze w przypadku jakichkolwiek powikłań nie moze mieć żadnych roszczeń. oni ludziom niszczą twarz i nic z tym nie mozna zrobić. kazdą reklamację odsyłają do prawnika, a prawnik odpisuje na kazdego maila 'proszę kontaktować sie z salonem". spraw jest już w mediach i u rzecznika.

Odradzam pracę w tym miejscu. Pani właściciel zachowuje się jak (usunięte przez administratora) której nic się nie udaje, przez to, że poniża pracownice ośmiesza sama siebie bo nie może poradzić sobie sama ze sobą. Przykre :-) taki człowiek chyba nigdy nie będzie szczęśliwy i nikt nigdy nie będzie chciał przebywać z taką osobą. Szacunek od ludzi można otrzymać poprzez strach albo dobroć. Tutaj chyba Pani właściciel nigdy go nie otrzyma, bo za plecami każdy będzie mówił swoje:) a panie pracujące są przemiłe tylko poszukajcie sobie lepszej pracy bo na taką zasługujecie :-) pozdrowienia dla dziewczyn, nie dla szefowej:)

Xxx
@.

Obsługa super oprócz szefowej, szefowa to masakra, poniża zarówno pracowników jak i klientów, byłam świadkiem. Skąd te pozytywne wpisy?Pewnie szefowa przekupiła znajomych!!! Żal mi bardzo tych pracowników, szefowa ma problem z głowa i wierze, ze nie wypłaca pracownikom pieniędzy tj. powinna, bo jak byłam to cały czas gadała o tym jak komuś nie wypłaci. Widzę, ze trzeba będzie zawiadomić odpowiednie organy, bo ewidentnie działa nie fair!

Nie podam

Kochani .Nigdy w życiu nie idźcie tam ani pracować ani korzystajcie z usług tej kliniki.Pani Sylwia stosuje (usunięte przez administratora)wobec pracowników .Wypłata pod stołem .Zatrudnia na 1/4 etatu i to jeszcze 3-4 lata temu jak trafiłam tam „na praktyki” w ogóle żadnej umowy nie dawała .Praca 9-21 i to czasami dłużej ,15 dni w miesiącu .Na start 1800 zł za taki grafik potem 2500 No i oczywiście najniższa krajowa ale netto .Potrafiła z dnia na dzień wyrzucić z kliniki i nie wypłacić ani grosza .Dobrze zarabiają tylko Kosmetolodzy Handlujący którzy wciskają wszystkim i wszystko oby tylko sprzedać nie działający zabiegi .Zamiast preparatów sól fizjologiczna .Maszyny zabiegi skrócony i wykonywany nie poprawni bo nie ma żadnego szkolenia i każdy robi na „czuja”.Jaka cena -taki zabieg .Właścicielka naprawdę ma jakieś problemy psychologiczne .Wybiera sobie ofiarę i znęca się psychicznie aż póki ta sama nie odejdzie .Czuje się bezkarna .Ma masę spraw sądowych ale wszędzie ma plecy .Jedne wielkie oszustwo .Dziwie się że ludzi naprawdę korzystają z tych kuszących ofert i dają się nabierać nie czytając wcześniej opinie

Kk
@Nie podam

Cała prawda o tej pseudo klinice. Każdy komu przejdzie przez myśl przyjść tu do pracy lub w roli klientki niech się dwa razy albo i trzy zastanowi. Takie miejsca jak ten nie powinny istnieć.

@Nie podam

Jeżeli zostaje się po godzinach, o czym napisałaś, to dostaje się w ogóle jakieś wynagrodzenie? Jeśli tak, to czy jest ono choć trochę lepsze? O co chodzi z tym zwolnieniem? Ktoś miał umowę o pracę i odmówiono mu nagle współpracy? A co z okresem wypowiedzenia?

Xxx
@Nie podam

Byłam dzisiaj świadkiem, to prawda, właścicielka ma problemy ze sobą, masakra, chciałam jak najszybciej z tamtąd uciec. Ustawia zarówno pracowników jak i klientów, wydziera się na nich!!!!

Wiktoria

Świetnie wspominam pracę w tym miejscu, profesjonalna obsługa, bardzo dobre zarobki

Pracuje w klinice od jakiegoś czasu i bardzo polecam wszystkim! Super atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka - Warszawa

• Jak się pracuje w WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka?

Zobacz opinie na temat firmy WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 129, z czego 119 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka
3.9/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Bukietowa 2 lok. 13
    02-650 Warszawa