Opinie o WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka w Warszawa

Stanisław

Z powodu przeprowadzki musiałem zrezygnować z pracy, polecam każdemu. Świetna atmosfera i punktualna wypłacalność!

Maja

Polecam pracę na stanowisku kosmetologa, dziewczyny uczą wszystkiego skrupulatnie, przygotowują i szkolą z zabiegów, które są w ofercie salonu, są też szkolenia zewnętrzne. Super, że mają też szansę pracy osoby bez doświadczenia, polecam to miejsce!

Wiktoria

Praca na stanowisku recepcjonistki bardzo przyjemna, mili klienci, fajna atmosfera wśród pracowników, wynagrodzenie satysfakcjonujące, polecam

Przyjazny i pomocny personel, lokal czysty i zadbany, praca fajna, bez żadnych zarzutów

Aplikowałeś do WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka na stanowisko Masażystka / Masażysta? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Julia

Polecam pracę w klinice, miła atmosfera wśród pracowników, ale i wśród klientów. Szeroki wybór zabiegów, które można indywidualnie dobrać do potrzeb klienta

Olga

Pracuję w klinice jako masażystka, oprócz tego dostałam możliwość nauki zabiegów na ciało z maszynami Polecam, fajna praca

Praca bardzo fajna, z możliwością rozwoju, miły i zgrany zespół

Stary pracownik Anastazja

Nie polecam nie wypłacają pieniędzy na czas. Nie dają kopii umowy. To jest weleks nie umowa od tego zacznijmy . Praca niby od 9-21 ale siedzi się do 23 szefowa wyzywa i krzyczy na pracowników. Zastrasza pracowników masakra uciekacie

Pracuję na stanowisku masażysty, mamy bardzo dobre warunki finansowe święta atmosfera bardzo polecam

@Michał

Hejo, własnie widziałam ze szukają do waszego zespołu kolejnego masażysty:) Możesz przybliżyć widełki płacowe, bo czytałam tez w ofercie ze wynagrodzenie jest motywujące, czyli zakładam ze jakaś premia jest możliwa. Co z tymi szkoleniami, faktycznie mają fajny budżet na nie, można się podszkolić?

Kamila

Pracuję w firmie od roku, jestem bardzo zadowolona z warunków pracy, pensji i świetnej atmosfery!

Jak wygląda rozmowa w WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka na stanowisko Kosmetyczka? Z iloma osobami się rozmawia? 25 grudnia pojawiło się ogłoszenie.

Miły i pozytywny personel, można dużo się nauczyć, wynagrodzenie bardzo satysfakcjonujące

Wysokie wynagrodzenie, można nabyć dużo doświadczenia w pracy z klientem, czyste i schludne miejsce

Hej. Naprawdę kosmetolog tak dobrze zarabia? Ciekawe czy jest szansa poznać dokładną kwotę w takim razie, jak możesz to podaj pls. Na start ile dokładnie płacą na rękę ?

Idealna praca dla początkujących kosmetologów, mnóstwo szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, polecam pracę w tym miejscu

Ola

praca super,menadżerka Sylwia super,bardzo miła,jak jest jakiś problem to zawsze pomoże.Każdy problem zostaje szybko rozwiązany.Złota kobieta.Polecam każdemu

Bardzo polecam, szeroki zakres usług i czeste szkolenia, jestem bardzo zadowolona z pracy

Na stanowisku masażysty zdobyłem ogromne doświadczenie, przyjazna atmosfera i wspaniałe warunki

Klaudia

Pracuję już od pół roku, świetna atmosfera, możliwość rozwoju i wysokie zarobki bardzo polecam

Profesjonalne, czyste i schludnie miejsce pracy, wysokie zarobki, fajna atmosfera

Fajna klinika z szerokim wyborem zabiegów, zawsze można coś dobrać dla pacjentów

Zostaw merytoryczną opinię o WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka - Warszawa

• Jak się pracuje w WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka?

Zobacz opinie na temat firmy WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 129, z czego 119 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka
3.9/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Bukietowa 2 lok. 13
    02-650 Warszawa