Opinie o Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) w Wrocław

Mor

Szukaja też do działu windykacji. dzwoniłem - dają umowę o pracę, ale opłaca się też zlecenie na akord - płacą 14 zł brutto za godzine, godziny pracy wybierasz sobie sam. Niżej ich oferta Specjalista ds. windykacji Twoja praca będzie polegać na: • telefonicznym kontakcie z Klientami • doradzanie Klientom najlepszych rozwiązań dotyczących ich zobowiązań • prowadzenie negocjacji na etapie polubownym • realizacja zadań własnych oraz zespołowych • realizacji standardów jakości Oferujemy: • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • elastyczny czas pracy • umiejętności negocjacyjne przydatne również w życiu codziennym • szkolenia wdrożeniowe • ciekawe perspektywy dalszego rozwoju w ramach dużej grupy kapitałowej - bogaty pakiet socjalny m.in. Karta Multisport czego wymagamy • wykształcenia min. średniego • wysokiej kultury osobistej • dobrej dykcji i łatwości formułowania myśli • doświadczenie w pracy na Call Center będzie dodatkowym atutem. Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji na adres: i.kwinta@koksztys.pl lub kontakt: 71 33 51 497

Na objazdowej 50 na Żernikach

Kokos

Myślę, że taka firma jak Koksztys zawsze będzie miała wielu wrogów co jest związane z charakterem działalności jaką prowadzą. Jeśli ktoś to lubi będzie mu tu dobrze.

Zainteresowana

A firma miesci sie na objazdowej czy na armi krajowej we wroclawiu ?

Radca Prawny

1. Rozmowa z radca prawnym; pytania o przebieg dotychczasowej pracy. Wreczenie zadania rekrutacyjnego do przygotowania w domu. 2. Dzien probny w biurze - kolejne zadania do opracowania (porady w biezacych sprawach kancelarii). Brak jakiejkolwiek opinii na temat przygotowanych rozwiazan. Dodam, ze dzien probny byl oczywiscie bezplatny. Taki przebieg rekrutacji wskazuje raczej na poszukiwanie taniej sily roboczej niz rzeczywista chec nawiazania stalej wspolpracy. Oferowane wynagrodzenie bardzo niskie, warunki w biurze ponizej standardu - ciasne i glosne pomieszczenie, stary sprzet biurowy niespelniajacy wymogow ergonomii pracy przy komputerze.

Pytania dotyczace doswiadczenia.

Mor

szukają do pracy PRACA WAKACYJNA OD ZARAZ! Kancelaria Prawa Gospodarczego Koksztys poszukuje osób do pracy w okresie wakacyjnym. Zakres prac: - kontakt z sądami, komornikami, - sporządzanie pism procesowych, - wykonywanie innych czynności z zakresu pomocy prawnej Stawka: 13 zł brutto/godzinę Kontakt: Dagmara Juszczyszyn d.juszczyszyn@koksztys.pl Tel. 71 33 51 452 Adres: ul. Objazdowa 50, 54-513 Wrocław

Kokos

Koksztys Biuro sp. z o.o. nie łatwego charakteru działalności. Z całą pewnością praca jest dla ludzi stresująca ale jeśli już ktoś wybrał ją to powinien być zadowolony. Wyniki pracy wpływają przecież na pozycję firmy i w konsekwencji na nasze zarobki.

Karol

Rodzaj działalności nie sprzyja miłym opiniom. Ściąganie długów to trudna działalność do tego bardzo stresująca.

Kola

Myślę, że spokojnie poradzą sobie z rotacją pracowników, to nic dziwnego raczej normalne . Pracuje już kilka lat, tak było i jest ponieważ ludzie zmieniają domy.

Luka

KoksztysSA ma trudną rolę do wykonania, praca jest bardzo stresująca. Nie dziwi mnie, że niektórzy uciekają bo nie każdy wytrzymuje presje i stres. Widocznie mają teraz gorszy czas ale tak już bywa. ?

rob

szukają ludzi do pracy na stanowisku konsultantów - info na ich fb, podobno dobrze płacą, kumpela się do nich dostała

Dominika

Co nowego słychać w Koksztys Biuro sp. z o.o.? Ostatnio bardzo mało wpisów.

Kola

Koksztys to profesjonalna kancelaria i nie może sobie pozwolić na błędy. Przed klientem nie ma tłumaczenia.

Karol

Szanowny aplikancie, musisz się jeszcze sporo uczyć żeby oczekiwać wyższych zarobków. Na razie firma musi szkolić młodych pracowników a to są wymierne koszty. Koksztys to profesjonaliści i nikt tego nie zmieni wpisami.

Sukces

Znam firmę i wiem, że są solidni i ok dla pracowników. Atmosfera wśród ludzi jest również dobra, człowiek idzie do pracy bez strachu!. Jeśli ktoś chce zarabiać jako sekretarka 3 tyś. to może poszukać innej firmy.

ona

Bardzo proszę o opinie o firmie, jak jest z wynagrodzeniem, jakie są przedziały dla windykatora telefonicznego?

Ruda-92

Normalna firma. Bez mobbingu, bez kosmicznych wymogów i wymuszanych nadgodzin. Dużo złych opinii od studentów, którzy pierwszy raz w życiu zaczęli pracę. Atmosfera na plus, zarobki jak wszędzie- mogłyby być wyższe ale to PL nie DE. Doceniają starania pracowników. I nie czuć wyższości przełożonych nad zwykłymi pracownikami.

zainteresowany

a jak wygląda sprawa płatności za faktury, jeśli chciał bym podją pracę w ramach o współpracę gospodarczą? jakie terminy płatności?

rob

Szukają do pracy w sekretariacie - Stanowisko: Pracownik Sekretariatu Wymagania: wykształcenie wyższe lub średnie min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku komunikatywna znajomość języka angielskiego obsługa urządzeń biurowych i poczty elektronicznej znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) Obowiązki: obsługa biurowa Recepcji, Sekretariatu i Zarządu obsługa telefoniczna Recepcji i Sekretariatu obsługa wyjazdów służbowych Zarządu prowadzenie kalendarza Zarządu wprowadzanie części faktur do systemu przygotowywanie pism na zlecenie Zarządu inne tematy operacyjne zlecone przez Zarząd Rodzaj umowy: umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę CV na adres: kancelaria@koksztys.pl w tytule Pracownik Sekretariatu

Pantera
@rob

A myślicie, że takiej sekretarkę zapłacą chociaż te 1800-2000 zł na rękę, czy nie ma opcji?

rob

Osoba doradzająca dłużnikowi przy spłacie jego zobowiązań. Sporządza raporty, foto-dokumentację, dostarcza listy. Czas pracy zależy wyłącznie od niego, bo sam sobie go organizuje. Musi to być człowiek bardzo mobilny, lubiący jeździć prawie cały dzień.

Karol

Kak wygląda praca windykatora terenowego ? będę wdzięczny za informacje .

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości)?

Kandydaci do pracy w Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości)