Opinie o Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) w Wrocław

Adrian Zalewski

Niedawno byłam tam na rozmowie o pracę. Rozmawiałam z bardzo kulturalną panią, która była odpowiedzialna za rekrrutację. Rozmowa przeprowadzona w sposób taktowny i w pełni profesjonalny. Nie dostałam się jednak,bo wzięli kogoś innego. Mimo to, pozytywne wrażenie mi po nich pozostało.

Artur S.

Polecam pracę w firmie Koksztys, gdyż bardzo dba o pracownika oraz daje wiele pól do rozwoju. Organizuje liczne szkolenia i wyjazdy.

Ketie

Zarobki bardzo zadowalajace, można mieć profity w postaci pieniężnej, jeśli ktoś się przyłoży do swojego zadania i firma będzie miala z tego zyski.

Worker

Pracuje w firmie Koksztys już od 5 lat i sobie bardzo chwalę. Jeśli ktoś jest zdeterminowany i sumiennie wykonuje swoją pracę to można awansować na wysokie stanowiska.

Radca Prawny

1. Rozmowa z radca prawnym; pytania o przebieg dotychczasowej pracy. Wreczenie zadania rekrutacyjnego do przygotowania w domu. 2. Dzien probny w biurze - kolejne zadania do opracowania (porady w biezacych sprawach kancelarii). Brak jakiejkolwiek opinii na temat przygotowanych rozwiazan. Dodam, ze dzien probny byl oczywiscie bezplatny. Taki przebieg rekrutacji wskazuje raczej na poszukiwanie taniej sily roboczej niz rzeczywista chec nawiazania stalej wspolpracy. Oferowane wynagrodzenie bardzo niskie, warunki w biurze ponizej standardu - ciasne i glosne pomieszczenie, stary sprzet biurowy niespelniajacy wymogow ergonomii pracy przy komputerze.

Pytania dotyczace doswiadczenia.

Kręglarz

Praca w dość dużym tempie, ale ja to uwielbiam. Świetne zarobki oraz możliwość wyjazdów służbowych w różne ciekawe miejsca.

On

Ja pracuję jako windykator terenowy i powiem tak: praca jest bardzo specyficzna, chwilami cieżka, ale wiedziałem na co się piszę. Ale przynajmniej kasa jest z tego całkiem dobra więc narzekać nie mogę. Polecam, bo to pracodawca, który bardzo dba o swoich pracowników.

andrzej
@On

ja tez jestem terenowym... na poczatku bylem lekko przestraszony ale taka specyfika pracy, idzie sie przyzwyczaic... wazne ze dobrze placa za taka prace...

Dominika

@Lorne70 to, o czym wspominasz raczej wpisuje się w kategorie „benefitów” pozapłacowych. Nie są one wcale takie popularne w innych firmach. Natomiast czy socjal sam w sobie funkcjonuje w Koksztys Biuro? Można liczyć np. na dofinansowanie do wakacji dla dzieci, paczki na święta?

tak
@Dominika

na nic nie licz

Kolo

Windykacja trudny kawałek chleba do zgryzienia ale wiedziałem jak to bedzie, ważne, ze kasa się zgadza i da sie przyzwyczaić do tej pracy

Pracownik Koksztys

Firma która na prawdę daje duże możliwości rozwoju, ja po roku awansowałem, jestem z tego bardzo zadowolony. Sporo się nauczyłem, a kase mam adekwatną do moich umiejętności. Polecam.

pozdrawiam

Jak na start- super praca, kasa lepsza w zasadzie niż wśzedzie indziej, duże możliwości rozwoju i ogólnie sporo się można nauczyć. Zespół fajny, atmosfera wręcz rodzinna. Mi się tu póki co bardzo podoba i anwet nie myślę zeby się rozglądać za inną pracą.

Mor

Szukają pracowników biurowych, wklejam info z fb Koksztys Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp.K. poszukuje Pracowników Biurowych. Miejsce pracy - Wrocław WYMAGANIA: - obsługa komputera - znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel - dyspozycyjność - osoba komunikatywna - osoba posiadająca umiejętność pracy w zespole - zaangażowanie, rzetelność i samodzielność w działaniu - mile widziany status studenta OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - odpowiedzialną pracę z ambitnym zespołem Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV na adres: DKS.rekrutacja@koksztys.pl Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883).”

Dominika

Każdy rodzaj pracy ma jakąś swoją specyfikę @Kubala i nie każdy musi kojarzyć Koksztys Biuro z wyżywaniem się na dłużnikach, Odnośnie ofert pracy, rzeczywiście ich teraz brakuje, czy ktoś wie jak biuro reaguje na przesyłanie zgłoszeń, bez aktualnie trwającej rekrutacji?

Kubala

Koksztys prowadzi trudny rodzaj działalności, z całą pewnością ma wielu wrogów. Czy to się nam podoba czy nie takie firmy muszą funkcjonować. Firma nie ma żadnych nowych ofert pracy i szkoda. Podoba mi się taka praca i nie mylcie z wyżywaniem się na dłużnikach!

Dominika

@Koksztyk czy firma zapewnia pracownikom socjal? Dla wielu osób jego brak, może świadczyć negatywnie o pracodawcy. Jak to działa w tym przypadku?

Koksztyk

Jeślim ktoś idzie do pracy w firmie to z całą pewnością wie jaki rodzaj działalności prowadzą. Nie jest to łatwa praca i może właśnie to jest przyczyną, że niektórzy bardzo skarżą się na firmę? Nieporozumienie!

Mor

Zadzwoń i zapytaj - praca na windykacji Kontakt: Ireneusz Kwinta i.kwinta@koksztys.pl Tel. 71 33 51 497 albo na sprzedaży - Zadzwoń - /71/ 33 51 589 Przyślij CV - a.marszalek@koksztys.pl

Karina

Jak się pracuje w firmie? Charakter pracy nie należy do przyjemnych więc może udzielać się nerwowa atmosfera? Czy oferta dla specjalisty ds. windykacji jest jeszcze aktualna? Czy da się tu dobrze zarobić?

Krychu

Słyszałem , że Koksztys Biuro jest całkiem spoko firmą, wiadomo że charakter pracy jest mało przyjemny ale to też trzeba robić. Mam doświadczenie w takiej pracy i jedno pytanie z nadzieją, że ktoś mi podpowie. Jak się pracuje i czy poza kasa jest pakiet socjalny?

Mor

Zadzwoń, zapytaj - ja jestem umówiony na rozpoczęcie od 1 lipca, dają premie od ilości pozytywnie zalatwionych spraw.

Kokosik

@Mor Czy te informacje które podajesz są sprawdzone? Wydaje się, że warunki nie są złe, ciekawe tylko czy biorą pod uwagę efekty pracy, czyli ściągalność bo to jest dopiero zysk firmy. Fajnie, że podpisują umowę o pracę.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości)?

Kandydaci do pracy w Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości)