Opinie o Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) w Wrocław

alicja

Dużym atutem jest duża liczba szkoleń, bo to wiadomo jak to w biurze, potrzeba dużej wiedzy w programach kalkulacyjnych typu Excel itp. Przez czas jak tutaj pracuje dużo się zmieniło na plus.

Rob

Nabór robią na dwa stanowiska Grupa Prawna Koksztys poszukuje osób do Działu Sprzedaży na stanowisko Mistrz sprzedaży Miejsce pracy: Wrocław Grupa Prawna Koksztys poszukuje kandydatów do pracy w Departamencie Sprzedaży na stanowisku: Koordynator Handlowców Miejsce pracy: Wrocław Zarobki: 2000-3500 (kwota zależna od premii za realizację zadań) CV proszę wysyłać na adres: a.marszalek@koksztys.pl - informacja z ich profilu fb

Em.

Trochę cierpliwości na początek się zdcydowanie przyda, bo firma musi sprawdzić czy dasz sobie radę z natłokiem obowiązków i nie załamiesz się pod wpływem presji. Jak te momenty przetrwasz, to źle Ci na pewno nie będzie.

P.

NIe ma co siać fermentu. Atmosfera całkiem przyjemna, ludzie w komputery nie są non stop wpatrzeni tylko czasem można wyjść na fajka czy kawkę. Zadań sporo, więc na nudę nie ma co narzekać.

Radca Prawny

1. Rozmowa z radca prawnym; pytania o przebieg dotychczasowej pracy. Wreczenie zadania rekrutacyjnego do przygotowania w domu. 2. Dzien probny w biurze - kolejne zadania do opracowania (porady w biezacych sprawach kancelarii). Brak jakiejkolwiek opinii na temat przygotowanych rozwiazan. Dodam, ze dzien probny byl oczywiscie bezplatny. Taki przebieg rekrutacji wskazuje raczej na poszukiwanie taniej sily roboczej niz rzeczywista chec nawiazania stalej wspolpracy. Oferowane wynagrodzenie bardzo niskie, warunki w biurze ponizej standardu - ciasne i glosne pomieszczenie, stary sprzet biurowy niespelniajacy wymogow ergonomii pracy przy komputerze.

Pytania dotyczace doswiadczenia.

karolina m.

Właśnie wróciłam z rozmowy i pozytywni mnie zaskoczyli, bo mimo że się nie doswtałam to Pani prowadząca wywiad dała mi kilka wskazówek co muszę poprawić i w jakim kierunku się rozwijać.

Sama w sobie praca umiarkowanie ciekawa, nie ma jakiejś rewelacji, ale jak się trafi jakieś fajne zlecenie to całe biuro współpracuje i widać kooperację całego działu. Rozczarowania nie było, bo mniej więcej się tego spodziewałem.

Na dobrą sprawę to była moja pierwsza poważniejsza i sensowniejsza praca. Mogę się wypowiedzieć własnie z tej perspektywy, bo w takim położeniu byłam. Jak ktoś jest w trakcie studiów lub świeżo po nich to na pewno się w tym odnajdzie. Fajne miejsce.

Finka

Duże tempo ! To lubię, jest ten dreszczyk emocji i praca na lekkim strachu, ale to motywuje i człowiek efektywniej pracuje. Nie żeby ta presja też była jakoś baardzo duża, bo jest znośna. Nikt na razie nie narzeka więc chyba zawałów nie dostają :D

Michał W.

Takie praktyki które ostatnio oferują są całkiem spoko. Możesz się zaznajomić z pracą w biurze i sprawdzić czy faktycznie to miejsce dla Ciebie. Mi się nawet podobało, ale za dużo do ogarnięcia jak na moją humanistyczną głowę, dlatego spasowałem.

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakie wymagania stawiają? Jak przebiega rekrutacja?

titi

Niby mówią, że korpo, ale przed tym jak pracowałem to w sumie nie wiedziałem co to znaczy :D trochę presji na wyniki jest, ale nie aż tyle żeby się zajeżdżać do granic wytrzymałości

mrr

Mówią niektórzy - oh, ah ale w innych działach u nich jest lepiej. Nie wydaje mi się. Każdy musi swoje przejść swoje i nie ma opcji, żeby to jakoś ominąć.

matiao

Tempo pracy duże, ale mi się to podobało. Nie przepadałem za niektórymi ludźmi, ale jakoś się do nich z czasem przekonałem.

Aleksandra

Miałem tam praktyki jakiś rok temu. Przyzwoicie. Biuro fajne, w dobrej lokalizacji więc nie trzeba się martwić o dojazd. Jak skończę studia to będę próbował się tam dostać na dłuższy okres.

Mateo

Ta firma jest jak najbardziej w porządku. Pracowałem tak pół roku - byłem na praktykach i podobało mi się nawet bardziej niż trochę. Wszystko zgadzało się z tym co mi oferowali jak się o te praktyki starałem. Ludzie pomocni, dużo pomagają, a projekty są naprawdę ciekawe.

węgiel

Co by się nie działo musisz robić swoje. Taka to już praca za biurkiem. W tej firmie jest o tyle dobrze, że pracodawca nie łamie kodeksu pracy karząc Ci pracować po nocach, zaniedbywać dom i inne sprawy prywatne. Masz czas w którym musisz zrobić to co Ci wyznaczono. Na pieniądze nie powinieneś narzekać, bo jak robisz dodatkowo nadgodziny to stratny nie będziesz

that's right

Nie ma przytłaczającej atmosfery tylko każdy jakoś próbuje się z innymi dogadać, żeby praca jakoś szła. Z presją to zależy od tego czy pracowałeś już w jakimś biurze i wiesz z czym to się je - dla innych mała presja to duży problem i odwrotnie.

Magdalena

Byłam na stażu miesięcznym i było ok. Najpierw czułam się wrzucona na głęboką wodę, ale z czasem się to unormowało. Może po studiach ruszę tam do pracy na stałe, bo naprawdę było fajnie.

agaczi

z wypłatami nie ma problemów, bo na koncie są najpóźniej dzień przed temrinem określonym w umowie. Za to duży plus, bo każdy rachunki opłacać musi, a bez tej kasy ani rusz ;(

Promyczek

Miła atmosfera to coś co ratuje biuro jak trafi się gorszy dzień i tutaj kilka osób jest z mega dużym poczuciem humoru, co potrafią rozładować napięcie i dać promyk nadziei, że kolejnego dnia będzie lepiej :)))

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości)?

Kandydaci do pracy w Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości)