Opinie o Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) w Wrocław

Karol

true pisz precyzyjnie, tym bardziej jeśli kogoś lub coś krytykujesz. Ostatnia dyskusja to o "zespole 99" a windykacja to zupełnie inny dział. Natomiast pisząc Twoim językiem ( może zrozumiesz) "hamuj wrotki" obrażając moją osobę, tym bardziej, że tak naprawdę mnie nie znasz.

widziałem ich stronę

i poszukują do windykacji terenowej. Czemu odradzasz ten dział?Możesz podać jakieś szczegóły?

true

A jak mam najkonkretniej coś odradzić to odradzam dział windykacji.

Karol

Jak wąską zdolność myślenia trzeba posiadać by sądzić, że tutaj ktokolwiek podpisuje się prawdziwymi danymi? :-) True - raz piszesz, że pracowałeś / łaś w 99 raz w innych działach - zdecyduj się w kogo celujesz :-) Swoją drogą jak używasz na publicznym forum wyrazów powszechnie uważanych za obelżywe to skąd zdziwienie o usunięciu wpisu? Po tym nie dziwię się, że już tam nie pracujesz.

Radca Prawny

1. Rozmowa z radca prawnym; pytania o przebieg dotychczasowej pracy. Wreczenie zadania rekrutacyjnego do przygotowania w domu. 2. Dzien probny w biurze - kolejne zadania do opracowania (porady w biezacych sprawach kancelarii). Brak jakiejkolwiek opinii na temat przygotowanych rozwiazan. Dodam, ze dzien probny byl oczywiscie bezplatny. Taki przebieg rekrutacji wskazuje raczej na poszukiwanie taniej sily roboczej niz rzeczywista chec nawiazania stalej wspolpracy. Oferowane wynagrodzenie bardzo niskie, warunki w biurze ponizej standardu - ciasne i glosne pomieszczenie, stary sprzet biurowy niespelniajacy wymogow ergonomii pracy przy komputerze.

Pytania dotyczace doswiadczenia.

logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
true

A opinie o umowach 99 też są swoja droga interesujące na poszczególnych forach z tego co widzę wiec polecam wykorzystać ta fenomenalna atmosferę w zespole,zeby zniwelować skrajnie negatywne opinie.

true

trinity Czemu uważasz,ze jestem "nim"? To portal na którym chyba można wyrażać opinie i ja wyrażam właśnie taka. Kancelaria to nie tylko dział 99. I skąd pomysl,ze jestem z konkurencji i juz nie pracuje w kancelarii? Proponuje zasięgnąć opinii obiektywnie na innych portalach, gdzie nie usuwają wpisów. Odradzam i bede odradzać wszystkim, których spotkam na swojej drodze. Jesli potrzeba konkretów dlaczego to chętnie się podzielę.

fan karola

hahaha żaden karol w tym dziale nie pracuje :]

Karol

ja też waśnie dostałem pracę i stwierdzam, że jest ok. choć może to za wcześnie na takie wnioski, to pierwsze wrażenie się liczy najbardziej

Trinity

True - odradzaj sobie, a nie innym i nie rób antyreklamy jakbyś z jakiejś konkurencji był. Ja własnie dostałam prace w kancelarii, pracuję w dziale 99, jest po pierwsze miło, po drugie profesjonalnie, nikt nie krzyczy, pracy sporo, ale każdy pomaga. Nie wiem skąd te opinie o Koksztysie.

true

Opinie tu są nieprawdziwe, mój wpis został usunięty chociaż pisze prawdę. Odradzam prace w tej kancelarii (usunięte przez administratora)

benedykt

Witam, pracę w Koksztysie mogę polecić każdej osobie dla której ważna jest miła atmosfera w pracy, (ludzie są na prawdę w porządku) i możliwość rozwoju. Dla młodych prawników jest to idealne miejsce do zdobycia doświadczenia w pracy z klientem, a dla nieco bardziej doświadczonych istnieje wiele możliwości rozwinięcia skrzydeł na płaszczyźnie prawnej. Polecam z czystym sumieniem każdemu :)

Trinity

Ja wysłałam aplikację do Koksztys, czekam na odpowiedź. Dowiadywałam się sporo o tej kancelarii. Wśród prawników, studentów, absolwentów opinie są dobre. Troche flejmy znalazłam na jakims forum, ale to jakieś żenujące wpisy sfrustrowanych lebieg, które myślą, że po studiach będą zarabiać miliony. Mam nadzieję, że odpowiedzą, bo koksztys to duża kancelaria i prestiż na starcie jest spory, wpis do cv dobry, a i pewnie spore doświadczenie w pracy gdzie się nie patyczkują i trzeba zasuwać z dobrą robota.

Kkin

Ja mam rozmowę w tym tygodniu, ciekawa jestem, no zobaczymy :) Karol, jakie pytania były w teście? I napisz coś więcej o tej umowie do zaopiniowania.

Karol

Byłem na rozmowie :) zespół 99 z tego co się dowiedziałem to nowy zespół w firmie, obsługuje umowy abonamentowe dla firm. Rozmowę miałem początkowo z radcą i prawnikiem w fatalnej małej sali konferencyjnej. Potem zaproszono mnie na salę, gdzie pracują - również warunki do pracy nieciekawe. Jak na taką dużą kancelarię spodziewałem się czegoś lepszego. Dostałem test do wypełnienia i umowę do zaopiniowania, dość proste jeśli zna się na prawie. Po tym zostałem chyba pozytywnie zaopiniowany bo trafiłem od razu w ręce kierowniczki :) Sama rozmowa czy to z prawnikami czy kierowniczką bardzo miła i sympatyczna. Siedziałem u nich ponad pół godziny i dało się wyczuć spoko towarzystwo, dość zgrane po za 2-3 osobami, które siedzą pod ścianą i dało się wyczuć, że odstają od reszty. Łatwo rozpoznać - blondynka i duży typek. Typek jak wypełniałem test chodził i dziwnie zaglądał. Blondynka to chyba jakaś szycha bo w trakcie rozmowy bezpardonowo przerwała rozmowę rekrutacyjną z jakimś śmiesznym pytaniem. Sama rozmowa również spoko ale wymagająca, prawniczka i kierowniczka to niezłe laski ale też i niezłe kosy. Nie ma zmiłuj się :) Zespół rekrutowany jest nie tylko pod kątem wiedzy ale i dopasowania, jeśli dobrze się zorientowałem to opinię o zatrudnieniu wydają również prawnicy. Sama rozmowa z kierowniczką trwała krótko ale konkretnie, prawnicy wypytywali o moje doświadczenie a kierowniczka o plany na przyszłość i zainteresowania. Ogólnie: warunki do pracy średnie, ludzie spoko, całe spotkanie rekrutacyjne oceniam pozytywnie.

Karol

w ostatnim czasie pojawiają się nowe ogłoszenia do Koksztysa do nowego "zespołu99" podobno świetna jest tam atmosfera i niezłe zarobki jak na możliwości aplikantów, ktoś coś wie??? warto aplikować?

ja123

Z perspektywy czasu stwierdzam, że nie było wcale źle :) i jestem zdania, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.

zadowolona

Z perspektywy lat pracy w roznych kancelariach moge smialo powiedziec, ze praca w Kancelarii Koksztys byla najlepsza. Swietna atmosfera, bardzo mili i fachowi przelozeni. Bardzo sympatyczni Szefowie, ktorych bardzo pozdrawiam :) Jezeli ktos ma okazje tam aplikowac - POLECAM !!

kak

Nie pamieta wół, gdy cieleciem był. Ciekawe kto był taki cierpliwy i ciebie nauczył pracowac. Zatrudnij sobie jakiegoś orła do pomocy za 2000 zł, albo najlepiej sam sie wez do roboty. Wyjdzie taniej.

A.

popieram w 100%. W wiekszosci przypadkow to aplikanciki powinni placić i to slono za to, ze moga sie uczyc i cwiczyc bez de facto ponoszenia jakiejkolwiek odpowiedzialnosci za sprawe. U nas w kancelarii (nie Koksztys) aplikanci dopiero po roku intensywnego kładzenia im do głowy zaczynaja powoli byc pomocą a nie balastem, po którym wszystko trzeba sprawdzac i poprawiac. Wczesniej tylko dezorganizuja prace i irytują niekompetencją. Obudzcie sie, bo z taką butą to daleko nie zajedziecie. 2 w tygodniu zajecia, praktyki, co chwila urlopy na nauke do egzaminow. I wy chcecie zarabiac wiecej niz w Biedronce? Wolne zarty... Umiejetnosci na poziomie kasjerki, a wymagania jakbyscie byli profesorami nauk prawnych

pomylony

nie dali mi nawet odpowiedz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości)?

Kandydaci do pracy w Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości)