Opinie o Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) w Wrocław

Mg

Nie polecam pracy na windykcie. Kasa kiepska. Kierownik faworyzuje ludzi i lubi popilkow... Nie liczy się z człowiekiem... Urlop utrudnia i musi być tak jak on chce a nie ty.(usunięte przez administratora) Kasa kiepska... Strata czasu

Stefan

A ja polecam

gość

fajnie jest w koksztysie! :)

Magda J-S
@gość

Bardzo fajnie

Mikołaj
@Magda J-S

A mogłabyś opowiedzieć coś więcej o pracy w tej firmie? To na pewno pomogłoby osobom, które zastanawiają się nad wysłaniem swojego CV. Co jest największym plusem pracy w Koksztys Biuro sp. z o.o. i co pracodawca oferuje na start? Będę zobowiązany.

Korposzczur

Nie polecam pracy w dziale administracji.. Wynagrodzenie najniższe, umowa zlecenie, problem z dniem wolnym, niemiła atmosfera. Praca pod presją czasu, a 8h to za mało żeby to wszystko ogarnąć - a kiedy zostajesz na nadgodziny to nikt tego nie docenia, nagle okazuje się, że nawet nie należy Ci się premia kwartalna. Radzę omijać szerokim łukiem!!!

Anonimowo
@Korposzczur

Hmm.. mialam to samo. Pracowalam jeszcze jako studentka. Kilka lat temu. Wynagrodzenie wtedy bylo bardzo niskie i w dodatku umowa zlecenie, takze po jakims czasie sie zwolnilam. Zdziwiona jestem, ze po tylu latach nic sie w tej kwestii nie zmienilo na lepsze... Co do samej pracy to oceniam bardzo neutralnie.

@Korposzczur

?

Kamyk
@Anonimowo

Nadal tak jest

homo sapiens z dedykacja

mam o Koksztysie jako firmie jak najgorsze zdanie. Za ich wynagrodzenie to sie nawet odechciewało rzetelnie wykonywać swoich obowiązków . Rotacja pracowników jest potężna. Wszyscy co trochę mają czas aby pomyśleć następnego dnia rezygnują albo robią tak że są zwalniani. Dodatki do pensji są najniższe we Wrocławiu. Nigdzie nie ma niższych. Socjal nie istnieje. Jedyna firma która nawet na Święta nie dala złotówki tylko czekoladki chyba dla osłody. Zarządzanie i organizacja w tej firmie to dramat w najczarniejszym scenariuszu. Od CC aż po księgowość jeden potężny chaos. Ludzie szeregowi pracownicy nawet jak coś się starają to i tak są nie dostrzegani. Zarządzający gonią swój ogon aż padną na zadyszkę lub ze strachu. Firma nie jest w stanie niczego dać pracownikowi co mogłoby do niej przyciągnąć dobrych pracowników. Koksztys porażkA pod każdym aspektem zawodowym, finansowym. Reasumujac dla młodych nie polecam (stracicie chęć do rozwoju zawodowego) dla "wyjadaczy" (nie polecam nie zarobicie, będziecie się tylko złościć i odejdziecie lub wbijecie we wszystko co tam sie dzieje i dostaniecie wypowiedzenie bez okazania 1% zrozumienia) APEL do tych co wiedzą: Panie i Panowie z Koksztysa jeśli myślicie aby przetrwać 2019r z zyskiem to zacznijcie brać przykład z firm innych. Zróbicie ZFŚP a jak nie to socjal aby ludzie czuli do Was coś więcej poza odruchem wymiotnym. Dwa zacznijcie szanować pracowników i słuchać ich głosu. W dzisiejszych czasach to nie jest już rynek pracodawcy ale rynek pracownika jak sie tego nie nauczycie to rynek was wyeliminuje i już ostatni element - zamiast żebrać i kajać się przed tzw waszymi klientami strategicznymi może wreszcie czas wybrać się na zakupy. Kupić jakiś miły np portfel długu( obecnie jest doskonała okazja na zakupy bo duży Bank sprzedaje wierzytelności) wtedy przesitkować dokladnie sprawy odsprzedać złe a na dobrych zarobić. ale do tego potrzeba mieć dobrych analityków i nie sępić nawet na przysłowiowe kanapki.ODRADZAM :NAJSLABSZA FIRMA pod każdym kontem. A jest jeszcze jeden minus. Lokalizaja. Tylko ktoś bez wyobraźni prowadzac tego typu firmę ucieka na koniec miasta chyba ze intencja byla inna zniechecic klienta do przyjechania to sie kilka razy udalo:)

Kama
@homo sapiens z dedykacja

Coś się zmieniło?

@Kama

Nic

Radca Prawny

1. Rozmowa z radca prawnym; pytania o przebieg dotychczasowej pracy. Wreczenie zadania rekrutacyjnego do przygotowania w domu. 2. Dzien probny w biurze - kolejne zadania do opracowania (porady w biezacych sprawach kancelarii). Brak jakiejkolwiek opinii na temat przygotowanych rozwiazan. Dodam, ze dzien probny byl oczywiscie bezplatny. Taki przebieg rekrutacji wskazuje raczej na poszukiwanie taniej sily roboczej niz rzeczywista chec nawiazania stalej wspolpracy. Oferowane wynagrodzenie bardzo niskie, warunki w biurze ponizej standardu - ciasne i glosne pomieszczenie, stary sprzet biurowy niespelniajacy wymogow ergonomii pracy przy komputerze.

Pytania dotyczace doswiadczenia.

Polo

Polskie dziadostwo i nic więcej.

Market
@Polo

To idź do koreańskiego:-)

Anita

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

No coś ty
@Anita

No coś ty

Aga
@Anita

Albo nie chce się pracować a kasa potrzebna.

Kula

Bywa cięźko bywa różnie, ale czy w innych firmach jest sam miód?

@Kula

Prawda

obiektywna

Koksztys to duzy pracodawca i spodziewalam sie znacznej rotacji kadr. Tymczasem atmosfera pracy jest swietna. Ludzie sa sympatyczni i pomocni. Nawet w obecnych czasach gdy tna wszystkie firmy koszty byl wyjazd 2 dniowy integracyjny. Spotykamy sie po pracy. To nie jest moja pierwsza praca i porownoje do poprzednich 4 pracodawcow.

Magda
@obiektywna

O jak miło. Teraz tak miło to teraz ma maturzystka w ksìęgowości.

Gośka

W koksztysie największym problemem jest kasa!

Pomorzanka
@Gośka

I koledzy ktorzy kradna cudze pomysly wypracowane na dluznikach pieniadze.

vsv
@Gośka

kasa--rozwiń proszę wątek jej brak czy małe wypłaty czy masz coś innego na myśli?

ktoś taki
@Gośka

Niestety z oszczędności zlikwidowali nawet dofinansowanie do posiłków, darmowe owoce oraz tanie kanapki.

Olga
@Pomorzanka

Świetna praca jest w księgowości. Ostatnio zatrudnili maturzystkę po znajomości nie zna się na rachunkowości, nic nie robi, ale kasę zarabia.

Szumna Maria

Firma nierzetelna, mając wpłatę na koncie bankowym składa do Sądu Wyrok o nadanie klauzuli wykonalności i kieruje sprawę do komornika. Dużo wcześniej rozmawiałam telefonicznie z pracownikiem firmy Koksztys SA, nazwiska nie pamiętam, był to mężczyzna to aż harczał : DO KOMORNIKA! w końcu uzgodniliśmy, że wpłacę tą kwotę chociaż to sprawa przeterminowana, ale dla świętego spokoju wpłaciłam a teraz poraz drugi komornik ściąga mi z konta. Po roku 1989 : demokracja, niepodległość, wolność taki prezent zafundował nam wielki polak! święty! Jan Paweł II. Jak się jest Żydem to wszystko wolno!!!, zastraszać , gnębić i okradać i w ten sposób się bogacić. Moje sugestie dla Koksztys Biuro sp. z o.o.: Sugestie : nie okradać, nie zastraszać, być ludzkim!

debt of best
@Szumna Maria

idz(usunięte przez administratora) dłuzniku pospolity mam na Ciebie uczulenie

kamila
@Szumna Maria

Dokladnie to samo mi zrobili, 24.12 br. , sprawa uregulowana w 2015 r., mam kwity ze wplacilam, a oni wzieli pieczatke z śadu i z konta pobrali pieniadze!!!!! szczyt chamstwa, oszukuja sądy!!! czy naprawde nie mozna nic z tym zrobic???

Sprawa została wyjaśniona

Robert

Dłużnik to pan

Kinia

Piękny Zborku twoje krągłości są jak hipcio w zoo twoje piegi są jak małe kuleczki piesków na śniegu twója face jest jak twarz ojca z Torunia dzięki okularom - 20 dioptrii ty mój cudzie z biedronki...

ciekawy
@Kinia

Same niepochlebne opinie a firma zatrudnia około 150 osób . To sporo . Może te negatywne opinie są autorstwa konkurencji , albo jakiegoś rozżalonego byłego pracownika .

Eks pracownik
@ciekawy

Te opinie nie wzięły się znikąd,a już z pewnością nie są autorstwa konkurencji.

SomiMa
@ciekawy

Żal żal żal

pytaj

koksztys wrzucił ogłoszenie o pracę- windykator terenowy. Na jakie zarobki można liczyć? Jak kwestia samochodu, paliwa, ilośc spraw, co to za portfel?

Tomasz
@pytaj

Bardzo dużo zlecen duza kasa.

Jupik

Nie polecam pracy w Koksztysie! Zarządzanie to istny dramat,bo go nie ma. Po "rozwodzie" między spółkami zniknęły dofinansowania do obiadów. Benefitów praktycznie nie ma( trudno za takowy określić multisport za prawie 80 zł i opieka medyczna za taką sama kwotę. Osoby,który się angażują w pracę są wykorzystywane,zaś leserzy mają się dobrze. Brak jakiejkolwiek komunikacji na linii pracownicy - przełożeni. Zarobki marne.

Grasz

Chcesz rozwoju to nie tu.

jason

uwaga , (usunięte przez administratora)

adam

oszusci nie polecam omijajacie szerokim z daleka (usunięte przez administratora) perfidni wyludzaja pieniadze Moje sugestie dla Koksztys Biuro sp. z o.o.: oszusci nie polecam omijajacie szerokim z daleka (usunięte przez administratora)perfidni wyludzaja pieniadze

Robert

Jesteście pewni, że nie czeka w firmie nic dobrego?

Kula
@Robert

Ludzi i to nie wszyscy.

antywindyk

trzeba być ostatnią mendą żeby pracować w firmie pokroju koksztys i żerować na ludziach.

Cezary

Może w sytuacji braku ludzi do pracy firma pomyśli o podwyżkach? To może przyciągnąć nowych?

@Cezary

Oby pomyśleli bo ludzie uciekają na potęgę z każdych działów.

Lubię atmosferę w Koksztys Biuro sp. z o.o. za: .

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości)?

Kandydaci do pracy w Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pro Biuro Sp z o.o. (w upadłości)