Opinie o Darco w Dębica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Darco. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Darco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Darco w Dębica

opiekun prawny

Właśnie zwolnili Terytorialsa. Zgodnie z prawem nie mogli - bo nie mieli podstaw (tylko dyscyplinarka albo upadłość). Sprawa zakończy się w sądzie prowadzona przez wojskowych prawników.

Czy 2800 brutto to najniższa pensja w tej firmie?

Czy jest możliwość zmiany stanowiska jeśli obecne nie odpowiada?

Info

Lepiej się nie upominaj bo cię zwolnią, a co z tym idzie zmienisz firmę, stanowisko i zarobki i będziesz szczęśliwym człowiekiem. Kto opuscił tą firmę na pewno tam już nigdy nie wróci bo się rozwija i zarabia więcej gdzie indziej.

Pracowałem w dziale R&D 2 lata i gorąco polecam tę firmę. Mega atmosfera, mega wiedza, mega sprawiedliwi i empatyczni Prezesi. Więcej takich przedsiębiorców

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Darco? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Darco?

Kierownicy to tylko dbają o własne 4 litery bo też tylko się podlizują wiadomo komu. W Darco pracują już tylko ci których sytuacja do tego zmusza. Ani atmosfera ani płaca tam nikogo już nie trzyma. Odważniejsi zaryzykowali i odeszli do lepszych firm.

Była pracownica

Pani B nie jest zła osoba, że małe humory to tak jak każda kobietka jak ktoś cię degraduje kier. W wymaga niewiadomo czego -stany się nie zgadzają bo pakowane jest w różne kartony inne rzeczy to ona obrywa.Została zdegradowana a prezesa i kierownika pupilek zajął jej miejsce a i tak nie jest w stanie wykonać nigdy tego co wykonywał były kierowca R.T

Grzechu

Ktoś ze starej gwardii został jeszcze w tej robocie czy już nowi kierownicy wymienili sobie dobrych pracowników na nowych i takich którzy się nie postawią

ix
@Grzechu

Tak zostałem, Pracuje tu 14 lat. Jestem zadowolony choć nie z wszystkiego, ale patrząc na firmy w okolicy to nie jest źle. Pierwsza zmiana 6-14 i do domu. Jak robisz swoje to się nikt nie czepia. Jak się wychylisz to nawet ktoś szepnie o podwyżce. Jak nie dostajesz długo to się sam musisz upomnieć, Prezesi mają swoje humory ale idzie się dogadać w każdej sprawie. Raz coś trzeba pracownikowi to pójdą na rękę, raz coś trzeba firmie to się przyjdzie w sobotę albo zostanie trochę dłużej i wszyscy zadowoleni.

@ix

Też tam jeszcze pracuje. No chyba że ktoś mi będzie źle życzył (B.K.)

Życzliwy

A Święta tuż tuż jak ktoś czeka to.....???

@Życzliwy

Idą święta więc znów bez konkretnych powodów kilka osób straci pracę zwłaszcza ci co do .... Nie wchodzą i mają swoje zdanie.

Proszę pani za swoje potajemne kopanie pod ludźmi to większość ci zle życzy. Od lat na firmie jest wiele KRETÓW kazdy wie co taka osoba robi

Blacharz hala

O Jaką Panią dokladnie wam chodzi?

@Blacharz hala

Bernadeta

@ix

Ale to słodkie to co mówisz. Widać z której grupy społecznej w firmie jesteś. Dobrze że kierownictwo ma ciebie na hali takiego posłańca ???? Prezesi zawsze mają rację więc się nie dogadasz

?

@Grzechu a to ci obecni kierownicy ci nie odpowiadali ? Dlaczego?

Grzechu
@?

Chodziło mi tylko i wyłącznie o snickersa i wó¡c!k@

CNC

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku operatora na tej firmie. Jest sens składać tam papiery czy to na start najniższa krajowa. Posiadam doświadczenie i potrzebne wykształcenie.

Ktoś..

Nie polecam nikomu pracy w tej.firmie panuje tam.zla atmosfera nikt nie szanuje pracownika nie liczy się z jego zdaniem z dala od tej firmy dobrych ludzi zwalniają albo ludzie sami odchodza stanowczo nie polecam

Potwierdzam
@Ktoś..

Witam również nie polecam ! Tak jest , nie szanuje się ludzi i panuje okropna atmosfera w dodatku bardzo kiepskie zarobki...

Ktoś
@Ktoś..

Pracowałem tam i potwierdzam atmosfera i płaca minimalna to tam 10 lat temu umarła. Czytając te komentarze to porównywalny zakład do obozu. Brak poszanowania siły roboczej.

Kiedy Prezes Łukasz zrobi porządek z ta atmosfera na firmie ? Przeszkoli kierowników do celu w jakim ich tam zatrudnia a kłopotliwe i psujące atmosferę osoby może zdegraduje.

Info

Niby kryzys a pracownicy nadal uciekają z tego zakładu ? co jest nie tak ?

Syla

A skąd takie info?

@Syla

Skąd takie informacje z obserwacji rzecz jasna. Jeśli jest inaczej to przedstaw tą piękną prawdę

Syla
@Info

Rozumie że jest Pan/Pani pracownikiem, skoro na bieżąco wszystko się widzi. Proszę o opinię o zakładzie pracy na pewno to pomoże ludzia

@Info

Zawsze tam układziki rodzinne - wchodzenie w tyłek i awansy(również za donosicielstwo).Reszta najniższa lub zlecenie x lat i wykorzystywanie przez innych ,a inni laury zbijają za ściemę w miszczówkach (kawka,internet-niby poblokowany haha,lodóweczki,tel.) itd. Miejmy nadzieję, że prezes Ł. zauważy to i owo.

Widział to
@Była pracownica

Zgadza się to wszystko :) no ciekawe kiedy się wkońcu obudzi i przejrzy na oczy i coś z tym zrobi

Szczęśliwa

Pandemia zweryfikuje kto na +kto na -

Anonimowy

Pan prezes Jozel nie jest w porządku wobec pracowników nie widzi moobingu i rzeczy które są na tej firmie wierzy plotki i boję które nie sa prawda tak naprawdę i ufa panu dyrektorowi który nie docenia pracownikow A jego żona rządzi się na firmie i przez nią wyleciały osoby naprawdę pracowite

@Anonimowy

Pani Ela nie powinna wogole pracować na produkcji bo jest bardzo konfliktowa i nie potrafi pracować z zespole sklocila wszystkich na hali i nie szanuje osób które są w zespole utrudnia pracę i szuka ciągle czegoś byle tylko było źle i to ja cieszy oby ktoś kiedyś to zauważył z prezesów to było by dużo lepiej bo z nie nikt nie chce pracować może kiedyś to prysnie oby!!

Dobrze znana
@Anonimowy

Pan prezes Łukasz powinien reagować na na to że od kiedy Pani Ela przyszła do firmy to atmosfera się zepsuła wszędzie ludzie to widzą są kamery i nikt nie reaguje na to co ona wyprawia wymyśla chore opowieści i żyje życiem prywatnym innych osob A sama tak naprawdę nie wiele potrafi tylko uprzykrza innym pracę i szuka ciągle coś na kogos zlego by inni mieli zla opinie w oczach prezesów!!!

Oczykobrydziendobry

Pracowałam w tym gownie 2 lata, był to bajbardziej zmarnowany czas w moim życiu.. ludzie jak to ludzie zaszczuci boja się o własny tyłek to donoszą. Pan prezes nie różni się niczym od SS mana, bawi się w dom wielkiego brata, kocha lizusow i donosucieli,nikogo nie docenia i ciągle mu mało. Udaje mężczyznę z klasą, który ma nienaganną kulturę osobistą A jest klasycznym kobieciarzem który ciągnie romans już x lat z Panią na wyższym stanowisku (wiadome). Cieszę się że nie muszę tego cyrku oglądać. Pozdrawiam wytrwalych którzy tam zosyali.

Szczęśliwa
@Oczykobrydziendobry

I cóż całe to wypłynęło na wierzch jak wielka lawa????nawet nie skomentuję już tego bo szkoda mojego cennego Czasu. Pozdrawiam moich znajomych tej firmy i moich sympatyków kierownika Adasia Mirka ze starej hali tylko nie Krzyśka pracowników stara hala jest ich sporo laboratorium w całości i biurowych z księgowością na czele NIE derektorów. Trzymajcie się w zdrowiu to jest teraz najważniejsze!!!!

Powiedzcie mi proszę na co mogę liczyć ubiegając się o pracę w Darco no i na co mogę liczyć jak już mnie przyjmą. Tylko tak rzetelnie prosiłbym o jakieś informacje. Na jaki dział/kierownika/brygadziste/współpracowników mógłbym trafić, na kogo lepiej żebym nie trafił (bo jak w każdej firmie są lepsi i gorsi). Czy inni pracownicy są bardziej że tak powiem w grupie a nie że jak się komuś noga powinie to od razu pracodawca dostaje informacje. Jak ogólnie atmosfera na zakładzie. No i czy są jakieś "inne" zasady niż w większości firm. Będą wdzięczny za każdą informację

QCZi
@Marcin

Łatwiej dla ciebie będzie gdy cie nie przyjmą. A jeśli już wpakujesz się w to coś to : Kierownik to chyba tylko Adam, Współpracownicy hmmm ??? temat rzeka ale raczej nikomu bym nie zaufał. Tak jak napisałeś noga powinie to już po tobie tam nie tylko ściany maja uszy ale podłoga oczy ;) Więcej kamer niż w zakładzie karnym, niczym aktor można się poczuć mając prywatna kamerę skierowana na ciebie.

@QCZi

Niżej czytałem że jest jakiś kierownik Pan Piotr W. Można wiedzieć jakim działem zarządza? Bo z tego co czytam to lepiej na niego nie trafić

zxc

Tam w tej firmie była zabawna historia Prezes napisał email do kierownika na pracowników używając rasistowskich słów a ten go wydrukował i powiesił na hali. Za co też został zwolniony.

Naprawdę jest takie podejście szefa firmy do pracowników? Współczuję i chyba odpuszczę. To chyba jest mobbingiem i aktem rasizmu

Piękna
@QCZi

Adaś o tak Super Gość Są też inni OK Mirek a są też (usunięte przez administratora) jedna chodzi tędy druga tamtędy

Co jaki okres czasu w Darco można ubiegać się o podwyżkę?

Anonimowy

ubiegać się można zawsze ale raczej bez skutków

Produkcyjny
@Anonimowy

Szkoda chodzić i się prosić i tak nic z tego ;) podywyżek dawać nie chcą a jak dadzą to tylko podwyżkę roboty...

A co to takiego podwyżka. takie słowo nie istnieje tak jak chorobowe w tej firmie. Idąc pytać o podwyżkę stracisz kilka minut a to w skali roku wyjdzie kilka godzin licząc wszystkich pracowników pytających. W Darco z przerwy trzeba schodzić przed czasem bo w kamery patrzą.

Anonimowy

No w końcu pracownicy odetchną trochę xD

@Anonimowy

Ta jasne jak podobno nadal tam zajeżdża. A co to się dzieje znów ze ludzie się tam zwalniają. I to podobno specjaliści nie jakieś osoby z łapanki. Chyba że to nie przez zarząd tylko przez tych sprzedawczyków na halach.

@Informator

Przecież to było wiadome że nie odpuści. A zwolnienia przez to zapewne, że ludzie mają już dość ich "polityki" i przejrzeli na oczy, że na darco świat się nie kończy i że jednak w koło jest dużo lepszych firm z lepszymi zasadami i lepszymi płacami

julek
@Anonimowy

z chęcią się dowiem jakie to firmy na przykład..

@julek

Każda firma jest dobra tylko nie ta. Kto odszedł ten wie ze tam już nie wróci.

Workaholic

Cześć. Słyszałem że jest u nich mnóstwo miejsc pracy i dobra kasa na star. Fajny klimat oraz godziny pracy nie są naciągane ja u innych. Może ktoś coś wiecej?

@Workaholic

Pod względem godzin to jak najbardziej ok. Wszystko wypłacane co do grosza, wszystko na papierze tak jak powinno być. Atmosfera to zależy gdzie trafisz ale w większości z innymi dobrze się pracuje

Czy są może jakieś przyjęcia na produkcję ?

Trzeba pytać w kadrach tel.146809009 Pani Marta

@Była pracownica

Ta która nigdy nic nie wie. a Zwłaszcza jeśli chodzi na korzyść pracownika.

Czy Darco organizuje staże dla studentów?

Była pracownica

Trzeba pytać w kadrach tel.146809009 Pani Marta.

Zostaw merytoryczną opinię o Darco - Dębica

• Jak się pracuje w Darco?

Zobacz opinie na temat firmy Darco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Darco?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Darco