Opinie o Darco w Dębica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Darco. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Darco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Darco w Dębica

Km

Jeśli ktoś narzeka na tą firmę to nikt nikogo na siłę nie trzyma , proponuje umówić się na kilka rozmów w innych firmach. Nie ma tak kolorowo jak by każdy chciał , warunki w tej firmie jedne z lepszych na dębickim rynku pracy. Ktoś powie że gdzieś indziej zarobi więcej , może i tak ale w systemie 4 brygadowym lub za kierownicą po 12h . Weźcie pod uwagę system zmianowy i prędkość waszej pracy , większość was nie widziała jeszcze prawdziwej roboty.

@Km

Krzysiu nie gwiazdorz weź snikersa. Gdzie to tak wyzyskują w tych dębickich firmach. Darco niczym nie jest lepsze od innych firm minimalna płaca to minimalna

@Km

W Dębicy nie ma co szukać tzw.Klub biznesu wiadomo kto trzyma .Tyle w temacie do twojej odpowiedzi .Rączka rączkę myje.Tyle co zarabiają ten odemnie itd.

Jaka jest kultura pracy w Darco?

nowy

Konfidentów, donosicieli mnóstwo wynagrodzenie kiepskie cieszę się że przygoda z ta firmą szybko się skończyła Nie polecam

@nowy

To jak długo cała ta Twoja przygoda tutaj trwała? I skąd tu się wzięła taka kultura donoszenia o której wspominasz? :/

nowy
@Wanda

Kilka lat ale gdy sie poznałem to decyzje o odejściu szybko podjołem. Ta firma jest dla murzynów z Etiopii tak sobie prezes nazywa swoich pracowników.

@nowy

Nie no dosłownie to raczej nie. ;p Ale rozumiem intencję słowną. :( A jakimś szczególnym zachowaniem zasłużył sobie na to mniemanie?

@Wanda

Poprostu tak szef szanuje pracownika. Pracownik w tej firmie to robal i nic wiecej. Rodzinna firma ale atmosfera tam jest tragiczna.

George

Sam na wlasne oczy widzialem tego emaila z wyzwiskami na pracowników Dzieki za publikacje Bongo :)

Łucja
@nowy

Na jaki temat inni donosili? Powiesz coś więcej?

Jaka umowa obowiązuje w Darco podczas okresu próbnego?

Obyty

Na zlecenie masz pierwsze umowy

Pracownicy

Czy z okazji 30 lecia będa jakieś ekstra Premie za długoletnią współprace Pracowników. Za pewne nie mamy na co liczyć. Firma tak sie chwali ale nie zrobi zadnej imprezy dla pracowników. Może i lepiej bo znow by zabrali nam po kilka stówek z wyplaty za byle jaką impreze Grilla na Jałowcach.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Darco? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Leszno

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Darco? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Była pracownica

Dadzą znać telefonicznie jak z pracownika rodziny nikt się nie zgłosi ???? .Szukaj dalej lepiej Śnieżka itd jest masa ofert lub za granicą pełno na olx itd. Tu nie polecam ???? za dużo układòw rodzinnych -kumpelskich między działami i bajkopisarzy za których będziesz zaiwaniał(a) a oni będę laury zbierać ,że niby się wykazują.

Anonimowy

Witam, czy jest możliwe zarobić tu ponad 4 tys?

@Anonimowy

Nie jesteś w stanie najniższa +premia za brak chorobowego itd..chyba, że na akordzie ale zależy gdzie ????od 5 lat nic się nie zmieniło te same stawki akordowe w sumie .

Roki
@Były

Tak wszyscy tutaj pracują jak Caritasie, wypłaty głodowe... Ciekawe dlaczego większość to starzy pracownicy i rotacja bardzo mała względem innych firm. Jakby tak było źle to każdy by szukał pracy gdzie indziej więc chyba zle nie ma Mój komentarz nie ma nic wspólnego z pochwałą, oczywiście mogło by być lepiej ale nie ma co popadać W skrajności w skrajność ;) Jak to mówią zmień pracę weź kredyt więc na co czekać.

@Roki

Rotacja mała bo starsi do emerytury jakoś się dociagnie ,inni się przyzwyczaili to samo w koło szkoda szukać da się przeżyć nie za ciężko, innym bardzo dobrze jak po ukladzikach (byle na pokaz jak trzeba )nie orobi się a 3500 brutto(kawka ,internet, śniadania,obiadki itd )i młodsi za nich robią biegają itd.akordziści robią bo nie zarobią o ile na czas z maszyn dotrą do nich podzespoły,wiekszość twierdzi nie jest dobrze ale nie najgorzej w sumie i nie szukają.

@Były

Wybacz, że się wtrącę, ale tak z ciekawości jak był covid to rozumiem, że lecieli tu po premiach za chorobowe? :/

Info
@Wanda

Już 2 dni L4 dyskwalifikuje cię do tej ich śmiesznej premii. Firma tylko wizualnie pięknie wygląda wszystko pod publikę. Tak jak dzisiejszy post na Facebook.

@Info

Tak tak pomagają hotel dom już od kilku lat funkcjonuje z Ukraińcami na ul.Świętosława z dużym logo firmy- pewnie teraz dotacje dostaną za pomoc( zmiana umów z studentów na uchodźców )a potem na pracowników, którzy niby uciekli ,więc się pokazują jak pomagają .Wszystko zawsze na pokaz by opinia publiczna widziała .

Witajcie podobno w tym roku lub na początku będą duże podwyżki firma w tym roku zarobiła chyba najwięcej jak to prezes chwali się na filmiku publikowanym. Miejmy nadzieję że się podzieli z nami i nie będziemy pracować za najniższa krajowa jak do tej pory.

Antoni

No i co, wiesz coś więcej? Będą te podwyżki czy nie? Jeśli będą, to jakie konkretnie?

...
@Antoni

Marzenie ściętej głowy?

@...

Nawet nie marzenie, no ale chyba inflacja zrobi swoje. Słyszeliście, że niektórzy to już mówią, że na luzie z 15% będzie?Xd Muszą dać podwyżki przecież za co jedzenie się będzie kupowało?

Witam wszystkich czy w tej firmie na maszynie numerycznej można liczyć na start na wynagrodzenie minimum 4.5 tyś zł brutto . Może się ktoś orientuje jakie tam stawki panują. Istnieje tam jakiś dział techniczny albo coś utrzymanie ruchu?

@Kandydat

Hehe dział techniczny stare maszyny to ręce nie którym prawie urwały, a prezes na to tak ma być. Ciekawe czy nadal każdemu liczą rękawiczki wampirki które nowe już się rozpadały. Pracownicy palce taśmą owijają żeby nie przeciąć się.

@Kandydat

Prędzej w Mielcu dostaniesz taką kasę niż tu popytaj w zakładzie mechanicznym lub narzędziowym . Dział techniczny obsadzony ,utrzymanie ruchu też .

Tamten
@Były

Kto tam w dziale utrzymania jest Włodek? Czy mają kogoś jeszcze

Anonimowy

Ile na umowie mają Ci, co pracują tu już parę lat? 4 k idzie wyciągnąć?

Anonimowy

Tutaj raczej nikt Ci nie powie jaka stawka gdyż jest to tajemnicą. Każdy podpisuje klauzulę poufności

@Anonimowy

Najniższa krajowa plus te ich śmieszne premie za brak chorobowego i nie używanie prywatnego telefonu nawet na przerwie.

@Anonimowy

Najniższą krajową tu obowiązuje ponad 16lat i najniższa ciężki z urlopem jedynie nadgodziny które i tak są ja jako premia uznaniowa i odbijają podatek niby haha szkoda gadać prywatne rzeczy się załatwiało a i tak człowieka mieli daleko .

@Anonimowy

4 ka to chyba pupile wyciągną nic nie robiącbtu najniższą krajową +-niby premie opodatkowane na firmie i nigdzie więcej np ZUS niektórzy mają najniższą a.niektorzy.3.5 ogólnie przez 6lay zarobki stoją .A więcej dostają ci po znajomości co niby udają że robia.

Zle wspominam prace w tym miejscu. Dawniej było o wiele lepiej ale z czasem zamiast jeszcze lepiej to zrobiło się jeszcze gorzej. Kamery jako środek kontroli, jak sobie "prezesik" uwidzi to każe obserwować jedną osobę aż do skutku aż z czymś wpadnie

@Anonim

Dokładnie jak coś wypatrzy to zrobi wszystko co mu ludzie doniosą żeby zniszczyć tą osobę i doprowadzić do załamania nerwowego!!W innych firmach jest normalna atmosfera aż chce się isc do pracy jak jesteś doceniony!!

Jaka umowa obowiązuje w Darco podczas okresu próbnego?

Anonimowy

Umowa zlecenie i tak przez co najmniej pół roku

Anonimowy

Witam, na jaką stawkę mogę liczyć jako spawacz?

@Anonimowy

Najniższa plis kiepskie warunki pracy. Firma zajmująca się wentylacją nie posiada dobrej wentylacji hal. I pamiętajmy o 15 minutowej przerwie w której musisz zejść z hali umyć się zjeść i zdążyć wrócić nie można się spóźnić ani minuty.

Etiopczyk
@Anonimowy

2800zł ale lepiej się nie upominaj o więcej bo będziesz wrogiem publicznym na firmie.. No chyba, że zrobisz prezesowi barierki na nowy jacht :)

A ktos

Robiłem w kilku zakładach...Stomil. Pzm..weltor...jestem już ponad rok .w darci..wcale źle nie jest .praca na jednym zmianę. Ludzie szefostwo okej .nie powiem gdzie robiee ..ale na starcie dostałem..dobrze ponad ......a teraz jest bardzodobrze. ..prezes jak i wice. Super ludzie.. szkoda tylko że pseudokierownicy i dyrektorzy. Czy jakoś tak wigilię nie come on o co tu chodzi

Lokalny
@A ktos

Niezłe kłamstwo z dnia na dzień firma stała się taka porządna ciężko uwierzyć. Tak wszystko chwalisz to ile dostałeś jesteś anonimowy wiec przedstaw te kokosy co zarabiasz i na jakich warunkach . Co musisz zrobić na dobra wypłatę, ile nadgodzin, ile donosów, jakie wyrzeczenia.

A czy praca na akord tutaj się opłaca?

Ktoś

Witam, jak długo trzeba pracować żeby wyciągnąć 4k na wypłatę?

@Ktoś

To juz chyba jak w każdej pracu, wszystko zależy od tego na jakim stanowisku pracujesz, jak angażujesz się w prace, jakie masz kwalifikacje itp

@Anonim

Ale tutaj chyba płaca nie jest dostosowana do stanowiska pracy, kwalifikacji itd.

@Ktoś

Równe dwa miesiące musisz pracować. Skróci się jeśli podniosą najniższa krajowa do 3 tyś.

Qazwsx

Cos tu ostatnio ucichło. Czyżby poprawiły się warunki?

Info
@Qazwsx

WARUNKI, ZAROBKI, ATMOSFERA to są słowa nie pasujące do tej firmy

Ktoś wie dlaczego współpracownik który wykonuje te same czynności co ja a nawet często robię za niego zarabia znacznie więcej?

Informator

Bo ty jesteś murzynem z Etiopii a on jest pupilkiem prezesa i donosicielem. Jemu na ręce nie patrzą tylko tobie i tak według prezesa mało robisz. Ten zakład (usunięte przez administratora) tak ma.

Ktoś

Gdzie jest mój wpis odnośnie kolegi Św. P. Łukasza ludzie piszcie co wiecie na temat tej spraw. Sprawiedliwość musi być. Współczucie dla tych którzy stracili Łukasza w swoim sercu.

Monik
@Ktoś

Szkoda bardzo Łukasza ....dobry spokojny człowiek. ...W przeciwieństwie do słynnej rodziny K. Mam na myśli puszczalską Sabinke którą szuka faceta na raz a zreszta kto by ja na dluzej chcial i jej porąbanego donosiciela brata który donosił na Łukasza.......dobrze że mamusi nie ma teraz ale działa napewno na odleglosc.....szkoda mi tych ludzi....bojestem pewny że psychika u nich nie działa tak jak powinna....rodzeństwo które nie umie sobie ułożyć życia i się rozwodza to napewno jest jakiś problem psychiczny.......gnebienie innych i tak było z Św. Pamięci z Łukaszem ..na koniec..mam nadzieję że słynna rodzinka K.doigra się....Panie prezesie czas otworzyć oczy ...wiele osób cierpiało i cierpi przez ta rodzinę.

!
@Monik

(usunięte przez administratora) jest karalny....pamiętajcie o tym ! Walczcie o swoje prawa.

Muniek
@Monik

Sebastian musi donosić, bo Pani prezes, czy kim ona tak naprawdę jest poręczyła Pani Beni kredyt na działkę pod jego dom. A Pani Benia popoludniami co robiła w Polonezie? Bo donoszenie to nie to samo co sprzątanie. A Gwiazda? Cóż. Jaka świnia jest każdy widzi. Dobrze że tylko trzy lata w tym..........(usunięte przez administratora)

iTakMaloWiesz

Gwaiazda kto to ?

Aninimowy
@Ela

Sabinka

Sama prawda zimno przeciągi. Polar byle jaki dostaniesz Katar to prezes patrząc w kamery liczy ile razy smarkales. Później na zebraniu mówi a Robert to tyle i tyle razy smarkales to jest strata czasu. (usunięte przez administratora)

Szczerze nie polecam pracy w tym miejscu

Zostaw merytoryczną opinię o Darco - Dębica

• Jak się pracuje w Darco?

Zobacz opinie na temat firmy Darco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Darco?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Darco