Opinie o Darco w Dębica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Darco. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Darco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Darco w Dębica

Annoa

Czytam te wpisy i no ja nie wiem co ludzie macie do tej firmy.. Firma trzyma się lata - 30 lecie piękna impreza Pieniądze nie najgorsze ludzie pracują na dwie zmiany (Nie jak inne firmy 3-4 brygady i kasa taka sama lub podobna) Dużo stałych pracowników to chyba o czymś świadczy Narzekacie na kierowników on też człowiek, ma też narzucone z góry co i jak ma być/wyglądać Piszecie śmieszne premie, chorym też się jest czasem trudno, bywa. Śmieszna premia zakaz używania telefonu - Idziesz do pracy, czy sobie posiedzieć na telefonie? Używaj ale licz się z brakiem premii Chcesz robić za minimalną bez premii idź dostaniesz 2600 (Ewentualnie 18 Brutto) Chcesz pracować, pracować będziesz przyjdziesz zobaczysz jak jest.

@Była

Ci którzy donoszą dawno już powinni być zwolnieni a nie żeby inni na tym ucierpieli Bo tak nie powinno być że donosiciel są uwielbiani przez górę a Ci nie zrobili nic złego zostają potraktowani bardzo w nie odpowiedni sposób!!!!

Darco wspiera Ukrainę tylko że kilka lat temu wyzyskiwali w tej firmie ludzi z tego państwa. Na pokaz publikowanie postów nie jest takie super skoro ludzie znają inna prawdę.

@Była

A ludzie z orzeczeniem? Ich też zatrudnia? Bo właściwie to szukam jakiejś pracy, gdzie jest taka opcja. O ile mają odpowiednie dla nich ułatwienia.

Byk Nowy wpis

Pracuje tu ponad 15 lat. Na początku było git. Potrafiłem tu zarobić fajne pieniądze jak na te czasy. Im bardziej firma się rozwijała było coraz gorzej. W tej chwili jest przeciętnie. O wszystkie podwyżki przez te lata musiałem się upominać. Ze strony prezesów zero. Nie upomnisz się, nie dostaniesz, a chyba nie o to chodzi. Ogarniasz masę tematów powinno to być widać na wypłacie... Kamer mają dziesiątki, a widzą co chcą. Jedni od roboty, drudzy od nagród i pieniędzy. Jedno z drugim nie idzie w parze. Jeśli lubisz i potrafisz wchodzić głęboko polecam, jeśli nie, raczej bym odpuścił. Dobra uczciwa praca tutaj to nawet nie połowa sukcesu. Poważnie rozważam zmianę i szukam czegoś innego. Jeśli po tylu latach ktoś chce uciekać to chyba o czymś świadczy. Lata temu nikt się stąd nie zwalniał. Dziś już tak nie jest.

Mnie interesuje praca konstruktora. Jak kiedyś szukali takiego pracownika to wymagali znajomości autocad INVENTOR. Czy nadal tak jeśli trzeba znać ten program, czy obecnie wymagają jakiegoś innego?

Ostrość Nowy wpis

Będąc wielce Prezesem , Wiceprezesem czy Dyrektorem firmy i nie mieć szacunku od ludzi to jest po prostu brak słów....każdy udaje że szanuje tych złodziei ale prawda jest inna.... Szanują ich tylko Ci , którzy lubią lizać przysłowiową (usunięte przez administratora)

Dracula

Witam Czy jako wampir pracujący w dzień dostanę dodatek za pracę w trudnych warunkach? Bardzo interesuje mnie ta kwestia. Jak i stawka dodatku za krew.

@Dracula

Brak warunków szkodliwych (przynajmniej tak twierdzą). Malarnia proszkowa, malarnia mokra, ocieplarnia - samo zdrowie

@Anonimowy

A PAN który trawił kwasem ciężko zachorował oczywiście to nie szkodliwe według zarządu.

@Anonimowy

Ale chyba wiedzą za co, że im się opłaci tam pracować?

Yo
@Anonimowy

Kłamliwe Hieny i tyle....pokazują to co chcą a nie to co jest naprawdę....

Franek Nowy wpis
@Yo

A naprawdę jak tu jest z dbaniem o zdrowie ludzi? Jakie firma stosuje środki zapobiegawcze i ochronne?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Darco? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Jak wygląda ścieżka kariery w Darco? Czy trudno jest zdobyć awans?

Cwaniak

O awansach zapomnijcie , Vice stary przezes nie szanuje pracowników jak i młody Prezes wraz z dyrektorkiem....banda (usunięte przez administratora) nie rozumiejących ludzi byle by sztuka była....tak fałszywej firmy jeszcze nigdy nie spotkałem jeśli myślisz by się zatrudnić w Darcia to przemyśl to 1000x nim zrobisz błąd.... oczekują szacunku a sami go nie dają jak można być tak fałszywą firmą nie rozumiem....wygląd firmy to nie szanowanie pracowników myślałem że młody prezes to człowiek ale taki sam jak i Tatuś skąpy i pazerny na pieniądze , ludzie się nie liczą....Trzymam kciuki by ta podła Firma wkoncu upadła nie pozdrawiam tych toksycznych ludzi ????

@Cwaniak

Co się stało, że piszesz o braku szacunku do pracowników, czy skąpstwie? Napiszesz, jaką kwotę Ci zaproponowali na rozmowie kwalifikacyjnej, że zdecydowałeś się zatrudnić?

Ja też nie znalazłem ogłoszeń ale widziałem wpis firmy zachęcający do aplikowania przez formularz i właśnie się zastanawiam. Chodzi o produkcję, faktycznie czytałem, że firma 30 lat na rynku, ktoś nawet pisał, że ludzie pracują po kilka lat, a zakaz telefonów na produkcji może być wzięty dla bezpieczeństwa więc też trochę rozumiem. Pensja to podobno najniższa plus premie, tak rozumiem. Sądząc, że jestem dobrym pracownikiem ile średnio mógłbym zarobić?

Tola

A ktoś ma info, gdzie firma publikuje ogłoszenia o pracę? Na ich stronie jest zakładka kariera, ale nie ma oferta. Podobnie nie ma ofert na profilu na protalu z ogłoszeniami. To znaczy, że nie ma teraz wakatów, czy są one gdzieś indziej umieszczane? Może trzeba wysłać cv bez ogłoszenia konkretnego?

Witam, wiele pytań w wątku o pracę na produkcji, natomiast odpowiedzi jak na lekarstwo. Załóżmy, że są przyjmowane kobiety, jeżeli tak, to jakiej stawki obecnie można się spodziewać? 22 zł na h, to niewygórowane oczekiwania? Socjal dla pracowników funkcjonuje? Karty sportowe, pakiet medyczny, w wielu firmach teraz to już standard, zastanawiam na co mogłabym liczyć...

Witam. Czy są przyjęcia dla kobiet na produkcję?

Mariola

Witam. Czy są aktualnie przyjęcia dla kobiet?

@Mariola

Dzięki za pytanie. Też bym chciała wiedzieć moja droga. Planuję po macierzyńskim wrócić do pracy. Ale co najważniejsze chcę wiedzieć, czy otrzymam tu UoP na czas nieokreślony i od jakiej stawki się zaczyna zatrudnienie?

Jakie są mocne strony pracodawcy Darco?

Elżbieta

A na kogo mają być te donosy i w jakim w ogóle celu? Za co konkretnie mogą zabrać premie, zabierają całość czy tylko jakąś część?

Elka

Słabe znaczy jakie? Liczyłam, że jak wejdę na anonimowe forum, to się dowiem jakichś konkretów, najbardziej to szukam pracy, w której jest jakiś rozdział na pracę i odpoczynek, a nie że praca jest całym twoim życiem. Jak to tu wygląda?

@Elżbieta

Nie zawsze panie prezesie Józefie jest prawda co ludzie doniosą niestety i przez to stracił Pan dobrych pracowników ci co sie angazowali całym sercem i bardzo duzo wnieśli i się przyczynili do tego że firma lepiej wyszla na tym Bo się poświęcali zostawali nawet po godzinach by tylko praca była tak jak należy wykonana!!

Kama

Piszesz o zwolnieniach i odejściach, dużo tego było w ubiegłych miesiącach? Szukają nowych osób na te stanowiska? Co masz w ogóle na myśli z tymi "bardzo cennymi" osobami? Chodzi o ich wiedzę i doświadczenie w robocie?

Witam czy są jakieś przyjęcia dla kobiet ?

Annoa

Obserwator
@Annoa

Jesteś piekny i obslizgły tak tylko pisza ci ktororzy tam donosza

@Annoa

Czasem praca na 3 zm .patrzyłeś na BHP nie ma tam co się z tym wiąże np.spawanie aluminium jakie normy jakie przepisy-maski mają mieć filtry zmieniane co min.a tam zwykłe wyciagi .Tam od 5 lat nic się nie zmienia układy układziki -rodzinne .Inwestowanie w sprzęt nie ludzi wiem coś na ten temat robiłam tam 15 lat.

asdnkj

na jakie mogę liczyć wynagrodzenie jako młody pracownik, który jeszcze się uczy?

Abcfej
@asdnkj

15 brutto na zleceniu na godzinę

Marzena
@Abcfej

Kwota jaką przedstawiłeś to podstawa? Dochodzą do tego jeszcze jakieś premie? Firma oferuje tylko umowę zlecenie?

Krzysztof
@asdnkj

Na jakie wynagrodzenie mogę liczyć,?uprawnienia na suwnice i wózki widłowe , wiek 42 lata

Magdalena
@Abcfej

Młodzi nie dostają umowy o pracę, czy można się o nią starać po pewnym czasie? Bo mi zależy głównie na takiej formie. Można tę stawkę negocjować po kilku miesiącach, jest ona do ruszenia ?

Irena

Poza tym jakiś dodatek jest? Daj znać, czy twoim zdaniem adekwatne do obowiązków zarobki.. dużo pracy jest, sensowne oczekiwania czy jak na dwóch etatach?

@Magdalena

Można sie starać o umowe ,co do kwesti wynagrodzenia cieżko.

@Była

A to jest tak że wszyscy mają podobne pobory czy ile na starcie się uda wyciągnąć to tak się potem już zarabia? Można na rozmowie o pracę negocjować?

Była koleżanka

Każdy ma inne pobory zależy czy akord czy zlecenia na akordzie stawki sie nie zmieniły przez 5 lat, zleceniówka najniższa krajowa pramie za nieużywanie tel i premie za brak chorobowego i obiecanki ze bedzie lepiej .Dużo osób rodzinka z znajomością , układziki-partnerstwa .Ogólnie dużo osób które wykorzystują Twoja prace i sie pod tym podpiszą (bardzo dużo plotkarzy co nie pokrywa sie z prawdą trafia to tez do szefostwa). Nie wynogocjonujesz nic ludzie co nie dostali podwyżki odchodzili, a pracowali tam dziesiątki lat i żyje im sie lepiej.

@Była koleżanka

Jak wygląda ta premia za nie używanie telefonu? Jak to sprawdzają? W ogóle to dużo to jest pieniedzy?

Akiro Kurosawa

Pan Darłak niech przestanie wspierać Ukrainę a drogę sobie zrobi bo wstyd na takich możnowładców

Bożena
@Akiro Kurosawa

O co chodzi z tą drogą? Jakiż zły dojazd do firmy macie?

GRz

Szkoda sie zagłebiać bo nie lada (usunięte przez administratora) by wyszedł na jakiej zasadzie wspiera-zatrudnia.Studenci, (usunięte przez administratora) pracownicy czy coś innego. Tak jak ktoś kiedyś napisał Tylko Na Pokaz i praca pod monitoringiem i lizusami -wyzyskiwaczami.

Bożena

A teraz jak są traktowani pracownicy z Ukrainy, którzy tam pracują? Lepiej?

nowy
@Bożena

Nadal wyzyskiwani wszyscy pracownicy sa

Tomasz
@nowy

A myślałem żeby się tam zatrudnić, bo ten właściciel wydaje się być taki dobry dla ludzi. Na czym polega to o czym mówisz? Ile on płaci i co musicie robić?

nowy
@Tomasz

Najniższa krajowa plus śmieszne premie za brak L4. Przerwa 15min z dojściem i powrotem na socjalny. Liczenie wyjść do toalety, jeśli ktoś ma katar to ile razy smarkał. Kamery wszędzie i oczywiście pełno osób donoszących kapusi. Są ulubieńcy prezesa nic nie robią a ty musisz na nich robić i tak będzie zawsze źle. Nie polecam tej firmy.

Wanda

"nadal"? Czyli obecnie warunki dla Ukraińców tutaj są jak najbardziej w porządku? A ilu obecnie ich tu pracuje jak wygląda współpraca z polskimi pracownikami?

@Wanda

Tu jak zwykle kombinacje pracownik student uchodźca zależy gdzie więcej kasy.Klub biznesu Dębicki trzyma rączke nad większymi

@Była

Witam, czy są obecnie jakieś przyjęcia??

Zadowolona

Najlepsza firma, płacą co do dnia , jeśli wychodzi , że koniec miesiąca to weekend , to wtedy wypłata jest w piątek. Polecam serdecznie .Żeby we wszystkich firmach był taki szef jak tu :)

Helena
@Zadowolona

Super! A jak z wysokością tego wynagrodzenia? Można dobrze zarobić? Na umowie próbnej są niższe stawki? Czy można negocjować?

George
@Zadowolona

Kobieto jaki koniec miesiąca o czym ty mówisz jak wypłata do 10 dnia miesiąca ma być coś ci się pomieszało. WYNAGRODZENIE dobre jeśli mieszkasz z kimś i cię utrzymuje

George

Uderz w stół a nożyce się odezwą wymyśl jakiś swój tekst a nie kopiujesz z poprzedniego widać że jedna z tych kobit co (usunięte przez administratora) Wchodzą. A z tego bajzlu juz dawno uciekłem, bo nie mogłem znieść tych obslizglych włazi (usunięte przez administratora) i tego donosicielstwa. Co do czasu to tam jest liczony nawet nie co do minuty a sekundy nawet za wszystkie potrzeby fizjologiczne człowieka.

Znajome mi to
@Zadowolona

Nie prawda trzymaja tam (usunięte przez administratora) a solinych i porządnych pracowników zwalniają!Przykre ale prawdzie taka prawda są firmy gdzie ma (usunięte przez administratora) można normalnie funkcjonować!!!!

Znajome mi to
@Zadowolona

Nie prawda to tylko pierwsze wrażenie Bo chodz będziesz robił za 5 osób i tak cie nie docenia raczej żeby cie skończyć psychicznie do końca wykorzystać a jął coś nie spasuje to dziękuję bez powodu i żadnego sensownej przyczyny

@George

Nie starcza na samodzielne życie według ciebie? W sumie każdy ma swoje wymogi, to dobrze byłoby wiedzieć, jak dla ciebie wyglądałaby dobra stawka. Oprócz podstawy nie ma dodatków jakichś spoko?

Gosciu
@Irena

Czy osoba pracowita w tej firmie jest w stanie zarobic 5 tys na reke w normalnym wymiarze godzin ???

Witam .Mam następujące pytania .Czy firma na początku zatrudnia na czas dłuższy niż 3 miesiące jako pierwsza umowa , jakie panują warunki pracy na produkcji -trzeba cały czas nosić okulary? W porze letniej zakład jest klimatyzowany ?

Gosza
@Andrzej

Andrzejku firma wentylacyjna nie posiadająca dobrej wentylacji w zakładzie a klimatyzacja to w biurze tylko a w okresie letnim to na drugą zmianę będziesz musiał chodzić żeby w normach prądowych się zmieścić bo rano biura się klimatyzuja. Na wodę napić się nie wiem czy pójdziesz bo to minuty i straty dla firmy

Robert

Jak wygląda praca na spedycji?

Magdalena
@Robert

No właśnie, ale nie tylko jak wygląda, ale jaka jest kasa na spedycji? Ile zarabia się na start bez doświadczenia? Dadzą 4000 zł netto samej zasadniczej pensji? Brat szuka pracy, ale czy się finansowo opłaca? Ktoś coś?

Maciek
@Magdalena

Jak tam pracowałem brałem minimum 5000 tysięcy na rękę polecam

Magazynier spedytor pomagacz
@Maciek

Chyba ta kwota to na dwa miesiące była bo nie realne w tej firmie tyle zarobić

Km

Cześć, praca na magazynie na 2 zmiany? Jakieś opinie tej pracy?

Roki
@Km

Praca na jedną zmianę z tego co mi wiadomo od 6-14

Były
@Km

Zazwyczaj jedna zmiana ,czasem dłużej zależy czy inwentaryzacja czy więcej zamówień.

Irena

A to nie jest tak, że obowiązki między szeregowym pracownikiem a kierownikiem po prostu różnią się? Ale to trzeba coś wiedzieć na kierownicze stanowisko, mieć jakieś studia? Czy nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Darco - Dębica

• Jak się pracuje w Darco?

Zobacz opinie na temat firmy Darco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Darco?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Darco